زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در انتظار نتایج نهایی

ارسال: #۱۶
۱۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ب.ظ، توسط Asemaneabi.)
RE: در انتظار نتایج نهایی
......

۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۶ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ق.ظ، توسط hamid1989.)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۴۹ ق.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  واقعا با ۱۵۴ معماری کامپیوتر علم و صنعت و شهید بهشتی میارن؟؟؟ من ۱۳۲ شدما...

هیچ جا قبول نمیشم...!!!!

ای بابا شما چرا اینقدر زندگی رو سخت می گیری، توکل کن به خدا خودش کارها رو درست می کنه، آدم میشناسم با حدود ۲۴۰ هوش شبانه امیر کبیر اورده ؛ خدا بخواد درست میشه!
الان با این رتبه شما خودتو اینقدر خودتو اذیت میکنی پس من با این رتبه چی بگم؟! دائم میگم امنیت مالک اشتر ماله منه Big Grin
حالا نشد میرم شهرستان، آسمون که به زمین نیومده خوب؛ در ضمن رشته آی تی خوب پذیرش نداره دیگه چاره چیه؟ هم خدمتی من با ۳۹۰ برق روزانه علم و صنعت آورد اونوقت من ۲ سال پیش با همین حدودا تو نرم افزار غیر انتفاعی آوردم که البته نرفتم!Tongue
شما هم به جای اینکه بشینی واسه چیزی که اصلا معلوم نیست غصه بخوری خودتو مشغول یه کاری کن؛ به نظر من دلیل اصلی این رفتار شما بیکاریه خودتو مشغول کن ! تا ۲۰ روز دیگه نتایج میاد بالاخره یچی میشه دیگه! "ان الله مع الصابرین"

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , Engineer
ارسال: #۱۸
۱۶ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ب.ظ، توسط Asemaneabi.)
......

۴
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , hamid1989 , frr , mortez28
ارسال: #۱۹
۱۶ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
منم با این رتبه خیلی بعیده که جایی قبول شم ولی بازم امید دارم .
الانم برای این که وقتم پر بشه ، دارم نرده های تراس خونمون رو رنگ میزنم ، تایک چند روزی درگیر باشم.
یک چشم امید هم به دانشگاه آزاد دارم ، اما چون واسه اون نخوندم ، امید زیادی ندارم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , hnarghani
ارسال: #۲۰
۱۶ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  نه بابا بیکاریم کجا بود... ۴ روز هقته صبح تا شب دارم زبان و کامپیوتر درس میدم

دوستان تورو خدا انقد تو پیام خصوصی به من نگید بشین زبان بخون.. من مدرک FCE زبان دارم و زبان کنکور رو هم ۵۲ زدم

برمیخوره بهم آخه

Smileخوشبحالتون که زبانتون خوبه...اینم قبول می شین ۱۰۰%

رفت
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi
ارسال: #۲۱
۱۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ب.ظ، توسط Riemann.)
در انتظار نتایج نهایی
(۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  مهم اینه که احتمال اینکه فارغ التحصیل نشم هست(۱۴ ماهه ۵ واحد رو دستم مونده)
منم مثل خودتم افشین!!!! هنوز هیچ کاری نکردم!

(۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  مدرک FCE
FCE آزمونی ای است که دانش زبانی غیر انگلیسی زبانان را در سطح متوسط ارزیابی می کند.
این آزمون توانایی زبانی داوطلبانی را که مایلند انگلیسی را در موقعیت های کاری روزمره بکار برند
اندازه گیری می کند. FCE همچنین یک دوره آمادگی بسیار سودمند برای زبان آموزانی است
که قصد دارند در امتحاناتی با سطوح بالاتر مانند CAE شرکت کنند. FCE مدرکی است معتبر برای
دانشگاه ها، کالج ها و کارفرمایان در سر تا سر جهان.
این امتحان شامل پنج بخش می شود که عبارتند از: گفت و شنود، درک مطلب، نگارش و کاربرد زبان.
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , npour , izadan11 , iammiti , hnarghani , computerman , Victoria
ارسال: #۲۲
۱۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۴ ب.ظ، توسط matt2007.)
در انتظار نتایج نهایی
حرص نخور هر کسی مسخره میکنه یا تیکه میندازه که شما که خوبه رتبت چرا نگرانی اشتباه میکنه
هر کسی با توجه به وضع خوش و انتظاری که از خودش داشته و نشده یا ممکنه نشه میتونه نگران باشه
به نظر من هر کس که مطمئن نیست انتخاب اولش رو قبوله حق داره نگران باشه
متاسفانه کاری هم نمیشه کرد
منم از اول مرداد شدیدا استرس گرفتم دیگه شبا هم خواب میبینم که کجا قبول شدم! یجور حس بلاتکلیفی دارم یه ساعت فکر اینم که اگه اینجا قبول بشم چی میشه اگر اونجا چی و .. درسته بچه هایی که بین تهران و شهرستان موندن استرسشون حتما خیلی بیشتره
در طول روز هم مشغولم بیکار ننشستم فکر و خیال کنم ولی خب بازم فکرش از سرم بیرون نمیره
خلاصه که درکت میکنم ولی راهکاری ندارم بهت پیشنهاد بدم Sad

بی‌دلی، در همه احوال، خدا با او بود
او نمی‌دیدش و از دور "خدایا" می‌کرد
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , npour , tayebe68
ارسال: #۲۳
۱۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ب.ظ، توسط Asemaneabi.)
......

۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: rainbow93
ارسال: #۲۴
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ق.ظ، توسط izadan11.)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۵ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  دوست عزیز این توضیحات چه ربطی داشت الان!!!!؟؟؟
فحش که نداده
۱۰۰ درصد برای شما توضیح نداده محض اطلاع ما گفته پس خودت رو قاطی نکن[تصویر:  289034_38668_eskelet_11.gif]

(۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  مهم اینه که احتمال اینکه فارغ التحصیل نشم هست(۱۴ ماهه ۵ واحد رو دستم مونده)
منم مثل خودتم افشین!!!! هنوز هیچ کاری نکردم!
من هر چه تلاش کردم نتونستم بفهمم موضوع پروژه ام چی هست نمی دونم چیکار کنم

Ayyy ya ya ya
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , computerman
ارسال: #۲۵
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۲ ق.ظ
در انتظار نتایج نهایی
درسته شما نمرات خوب هم استرس دارین. ولی قبول کنید استرس شما از استرس ما کمتره
الان شما خودتون رو قبول شده فرض می کنید و استرس برای انتخاب محل دانشگاه هست.
اما یکی مثل من اول استرس دارم که قبول میشم یا نه ، بعد اگه قرار به قبولی باشه کجا قبول میشم.
البته از طرفی هم حرفتو قبول دارم چون هرکسی با توجه به شرایطش استرس داره.
یکی مثل من استرس سربازی هم به اون اضافه میشه
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , نازین , parinaz_st70 , Engineer
ارسال: #۲۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ب.ظ، توسط Asemaneabi.)
در انتظار نتایج نهایی
......

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین
ارسال: #۲۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ق.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ق.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  دوستان نمیخوام استرس بدم ها... اما واقعیت اینه که پارسال داتشگاه شریف ۱۷ ۱۸ تا آینی گرفت و بعد در اصلاحیه هم کلی شبکه گرفت.... اینه که امسال من بدبختم....همین...
سلام
تا اونجایی که من یادم میاد ( البته شاید اعداد دقیق نباشه) ابتدا ۱۴ نفر از گرایش ۴ میگرفت بعد در اصلاحیه این ظرفیت بین دو گرایش ۳-۴ تقسیم شد با افزایش جزیی ( بدون آموزش محور رو میگم ) فک کنم ۸ نفر از گرایش ۴ و ۸ نفر از گرایش ۳ دانشجو پذیرش کردن ...شاید اطلاعات من دقیق نباشه ...
۱
۲
ارسال: #۲۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ ق.ظ
در انتظار نتایج نهایی
من با ۳۹۲ هوش جایی می آرم؟یزد روزانه ؟تبریز شبانه ؟

رفت
۱
۰
ارسال: #۲۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ق.ظ)نازین نوشته شده توسط:  من با ۳۹۲ هوش جایی می آرم؟یزد روزانه ؟تبریز شبانه ؟

شما روزانه قبولی ، میگی نه بگو ها !!! Tongue

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۲۷ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ)hamid1989 نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ق.ظ)نازین نوشته شده توسط:  من با ۳۹۲ هوش جایی می آرم؟یزد روزانه ؟تبریز شبانه ؟

شما روزانه قبولی ، میگی نه بگو ها !!! Tongue

آخه وضعیت امسال کامپیوتر فرق کرده .تفکیک گرایش و اینجورمسائل

رفت
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۶۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۲۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۶۱ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۱۴ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close