زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در انتظار نتایج نهایی

ارسال: #۳۱
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۴۹ ب.ظ
RE: در انتظار نتایج نهایی
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۷ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ)hamid1989 نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ق.ظ)نازین نوشته شده توسط:  من با ۳۹۲ هوش جایی می آرم؟یزد روزانه ؟تبریز شبانه ؟

شما روزانه قبولی ، میگی نه بگو ها !!! Tongue

آخه وضعیت امسال کامپیوتر فرق کرده .تفکیک گرایش و اینجورمسائل

یعنی همپوشانی نداره، مگه میشه؟! Huh

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ب.ظ، توسط Asemaneabi.)
......

۱
۳
ارسال: #۳۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۷ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۲۲ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  درود بر لاک پشت نینجا Riemann پست اخرت جسابی حالش رو میگیره..

دوست عزیز اینجا هیچ کس هدفش حال گیری نیست، ولی به نظرم بد نیست آدم یه سری مواقع به خودش بیاد ببینه این همه گله و دست و پا زدن اصلا واسه چیه! اون هم واسه چیزی که اصلا مشخص نیست چی میشه!!!! Confused

۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , M*Gh
ارسال: #۳۴
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۱۶ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۵۱ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  الان مثلا ما زیر ۱۰۰ شدیم معلومه کجاییم؟؟! Big Grin
فقط ۳۰ ، ۴۰ نفر اول تقریبا معلومه کجا میرن... من هنوز معلوم نیست با ۹۰ تهران میارم یا نه؟! رو کاغذ که تهران فقط ۶۶ نفر نرم افزار داره! Big Grin
همه استرس داریم... جا داره اینجا از توکلی و خدایی تو سنجش سوال کنم که به روح اعتقاد دارن؟! چرا تکلیف ما رو مشخص نمیکنن؟! Big Grin

(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۴۹ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  هی دست بذارید رو نقطه ضعف من... با این رتبه های بالا... بله روزانه... تهرانم قبول میشن لاید ؟؟؟ :دی دستم درد نکنه

تا آنجایی که من متوجه شدم شما عاشق مقایسه کردن هستید زیاد هم براتون مهم نیست چی رو با چی فقط مقایسه
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , yahyazahedi
ارسال: #۳۵
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ، توسط mitra.gh.)
من هم مثل همه استرس دارم و هر روز به سایت سنجش و مانشت سر می زنم با وجود اینکه می دونم هیچ خبری نیست.
ولی فکر نکنم هیچ کس شرایط من رو داشته باشه که با ۲ تا بچه بخواد ارشد بخونه و به جز شیراز هیج شهری نتونه بره و رتبش هم ۲۰۵ آی تی و ۳۲۰ هوش باشه یعنی لب مرز.
فکر کنم بهتر باشه همه برا هم دعا کنیم چون خدا دعای بندگان رو در حق هم بر آورده میکنه.
من که دعا میکنم همگی هر چی خیرتون هست اتفاق بیفته و خدا هم دلتون رو به هر جا قبول شدید راضی کنه و هیچ کس نگه ای کاش ....
۱۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yahyazahedi , hamedmehdihamed , نارین , نازین , azarakhsh1986 , Engineer , Victoria , n_amiry , p_farhadi , hamid1989 , happy07 , mohammadrezagolparast , NP-Cσмρℓєтє , hnarghani , fa_shinobi , leoba , chaka , eng_majid , عاطفه پارسا , ۲star , Mahsa Rahmani , roger670
ارسال: #۳۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ب.ظ)mitra.gh نوشته شده توسط:  من که دعا میکنم همگی هر چی خیرتون هست اتفاق بیفته و خدا هم دلتون رو به هر جا قبول شدید راضی کنه و هیچ کس نگه ای کاش ....
درورد بر تو Wink
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: frr , happy07
ارسال: #۳۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
بی خیال

زیاد از زندگی مان باقی نمونده

آسمان آبی داره اینجوری از زندگی لذت میبره خب ، شما باور کردین استرس داره ! استرس کجا بود

خوش باشید و از زندگی استفاده کنید و اگه استفاده نکردید باز خوش باشید چون افسوس فایده ای نداره

برای همه آرزوی سعادت دارم و برای خودم ، چقدر زود میگذره و چقدر راحت آدما میمیرن و چه زود خنده به گریه و گریه به خنده تبدیل میشه ، عزت به ذلت و ذلت به عزت ، ایمان به کفر تبدیل میشه . بی خیال ، فقط غم نخور .

این قافله عمر عجـب میگذرد
دریاب دمی کـه با طرب میگذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب میگذرد

خیام اگر ز باده مستی خوش باش
با لاله رخی اگر نشستی خوش باش
چون عاقبت کار جهان نیستی است
انگار که نیستی چو هستی خوش باش

واقعا نیستیا ، دقت کن ، یه خورده بیشتر ، ولی با همین استرسا خوش بگذرون ، اگه اینا نباشن که افسرده میشی

Just dig deep inside,dig deep inside and ask yourself :Who are you?where are you going to?who do you want to be?not what but who
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , hamedmehdihamed , yahyazahedi , hamid1989 , hnarghani , NP-Cσмρℓєтє , fa_shinobi , Zahra.70 , roger670
ارسال: #۳۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط mmuid.)
آرزو مندم شما و همه مانشتی ها عزیزان گرامی بهترین نتیجه را گرفته و موفق و قبول بشید انشالله

ارزش شخصیت وبزرگی روح یک انسان از روی رفتارش با کسانی که منافعی برای او ندارند تعیین میشود
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamedmehdihamed , نازین , azarakhsh1986 , happy07 , hnarghani
ارسال: #۳۹
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ق.ظ
در انتظار نتایج نهایی
ما هم منتظریم!!!!
همش درگیر پروژه پایانی هستم اصن وقت ندارم که به نتایج فکر بکنم
هرچند رتبم خوب نشده ولی کلن امیدوارم
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ق.ظ
امیدوارم همه ی مانشتی ها و خودم بهترین نتیجه رو بگیریم انشالله Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , happy07 , friends
ارسال: #۴۱
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۲۴ ب.ظ
من که امروز وضعیتم رو به کارشناسی ارشد تغییر دادم ، با این حرکت می خوام خدا رو در برابر عمل انجام شده قرار بدم ! Big GrinBig Grin

۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mortez28 , NP-Cσмρℓєтє , Engineer , chaka , tayebe68 , fatemeh69 , friends
ارسال: #۴۲
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۳۵ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
سلام به همه ی شما دوستی عزیزم حالا اخرش نتایج را چندم اعلام میکنن ؟
یکی میگه اول شهریور (سایت پارسه)
یکی میگه ۱۰ شهریور
کسی میدونه واقعاکی هست؟

از تو فقط حرکت و از خدا، آنچه میخواهی و برکت ...
۰
۱
ارسال: #۴۳
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۴۴ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
(۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۵ ب.ظ)s.sharif نوشته شده توسط:  سلام به همه ی شما دوستی عزیزم حالا اخرش نتایج را چندم اعلام میکنن ؟
یکی میگه اول شهریور (سایت پارسه)
یکی میگه ۱۰ شهریور
کسی میدونه واقعاکی هست؟
هفته اول شهریور ...

بی‌دلی، در همه احوال، خدا با او بود
او نمی‌دیدش و از دور "خدایا" می‌کرد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۴۴
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۴۹ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
گویا دوستان چند بار به سنجش تیکت زده بودند و هر بار گفته میشد ۲۵ ام یک زمانی هم سنجش اعلام کرد ۱۰ ام ولی آخرین خبری که رسمی اعلام شده هفته اول شهریور است.
از اونجایی هم که به دانشگاه ابلاغ شده تا پایان مرداد نتایج بدون کنکور را به سنجش اعلام کنید و قراره امسال همزمان نتایج اعلام بشه پس به نظر روایت هفته اول شهریور منطقی میاد
با تشکر Smile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: LARACROFT0 , hamid1989 , npour , Pegasus
ارسال: #۴۵
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۸ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
چیزی که تو خبرگزاری های مختلف گزارش شده، هفته اول شهریور نتایج اعلام میشه!

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۷۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۲۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۸۱ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۲۶ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close