زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در انتظار نتایج نهایی

ارسال: #۴۶
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۳۴ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
پارسال و سال قبلش پنجم شهریور
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989
ارسال: #۴۷
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۴۲ ب.ظ
RE: در انتظار نتایج نهایی
(۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۳۴ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  پارسال و سال قبلش پنجم شهریور

نوشین خانم میگه شما که اینقده اطلاعاتتون زیاده؛ احیانا نمیدونی من کجا قبول میشم؟ Tongue

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , atenaa
ارسال: #۴۸
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۵ ب.ظ، توسط npour.)
در انتظار نتایج نهایی
اشتباه نوشتم، پارسال پنج شهریور
دوسال قبل ۱۲ شهریور
سه سال قبل ۸ شهریور
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , hamid1989 , Pegasus , s.sharif
ارسال: #۴۹
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۷ ب.ظ
(۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  اشتباه نوشتم، پارسال پنج شهریور
دوسال قبل ۱۲ شهریور

به محض اینکه پاسخ شما رو دیدم رفتم تو سنجش دیدم، می خواستم بگم گفتم شما خودت میای میگی، که درستم حدس زدم Cool ؛ در ضمن نمی خواستم تابلو شه اینقده علافم Big Grin

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , frr
ارسال: #۵۰
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۸ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
حالا پیش بینی تون از امسال چیه؟ کی میاد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989
ارسال: #۵۱
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۱۰ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
با این تفاسیر میانگین سه سال قبلو بگیریم ۸-۹ شهریور باید نتایج بیاد! :دی

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۵۲
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ
(۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  اشتباه نوشتم، پارسال پنج شهریور
دوسال قبل ۱۲ شهریور
سه سال قبل ۸ شهریور

اگه امسال اول شهریور میدادن چی میشد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , v-e
ارسال: #۵۳
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
(۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ)پاریس نوشته شده توسط:  اگه امسال اول شهریور میدادن چی میشد
چی میشد؟؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: v-e , npour
ارسال: #۵۴
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ ق.ظ
سلام .دوست عزیزم الان چه وقته استرسه آخه!!! میذاشتی شهریور به بعد پست میذاشتی خوووووووووب Big Grin
من خودم ۲۶۰ شدم هرجا هم نشستم گفتم مهر به بعد مــــــــــــــن که نیستم ان شاالله روزانه قبولم. Sleepy
یه خورده موج مثبت بده! رتبتم که خوب شده ... من با ۲۶۰ این حرفا رو به همه گفتم و میدونم اگه خدا بخواد قبولم. تو هم انقدر استرس نداشته باش.بی خیـــــــــــــــــــــــال
دوست عزیز که رتبه ۳۹۲ هوش آوردی آره روزانه یزد رو قبولی.یکی از دوستام رتبش فکر کنم ۴۰۰ به بالا بود روزانشو آورد.
ان شالله بعد این تاپیک، یه تاپیک دیگه زده میشه و همه اعلام میکنن که از نتایجشون راضی هستند. Blush
آخیییی ... یه مدت سرم خیلی شلوغ بود وقت نکردم مانشت بیام. اینجا بودن پیش شماها خیلی حس خوبیه. Heart
میخواین به جای این بحث ها، هرکسی بگه الان با چه کاری سرگرمه؟ Shy

[b]چارلی چاپلین به دخترش:

انسان باش، پاکدل و یکدل؛ زیرا که گرسنه بودن، صدقه گرفتن و در فقر مردن، هزار بار قابل تحمل تر از پست و بی عاطفه بودن است.
[/b]
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamedmehdihamed , نازین , Engineer , hamid1989 , npour , لنیا
ارسال: #۵۵
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ ق.ظ
در انتظار نتایج نهایی
(۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  دوستان خواهش میکنم نظرتون رو بگید ... پارسال با ۲۲۲ شبانه الزهرا آموزش محور آیتی اورده
من ۲۲۴ شدم... میارم؟؟؟ بگید دیگه ...
دانشگاههای شهرستان مثل اصفهان و شیراز از بعضی دانشگاههای تهرانم بهتره. من نمیدونم چرا بعضیا میترسن برن شهرستان یا به تهران خیلی بها میدن. میگن تهران باشی این امکاناتو داری... فلان جا میتونی بری کار کنی... با فلان آدما آشنا میشی... کجا کلاس میری... ولی شهرستان فلانه فلانه....... یعنی اونایی که شهرستانن هیچی ندارن و اونایی که تهرانن همه اینکارا رو انجام میدن تو دو سال؟ بنظر من که طرز فکر اشتباهیه. یه جورایی فقط در حد حرفه. شدیم مث دبیرستانیای کنکور کارشناسی.
شما خیلی استرس دارید و چون زیادم بهش فکر میکنید هی بدتر میشید. همه هم اینو به شما میگن اما شما قبول نمیکنید. تا زمانی هم که قبول نکنید همین روزگاره... ببین واسه غصه خوردن وقت هست، اما غصه خوردنو به تاخیر بنداز. الان وقتش نیست.
امسال ظرفیتای آی تی افزایش پیدا کرده مخصوصا دانشگاههای تهران. پس شما الزهرا که قبول میشید هیچ شاید بهترم قبول شید. اینم که میگید ۲۲۲ الزهرا قبول شده ممکنه رتبه آخرین نفر نباشه. شاید آخرین نفر ۲۵۰ بوده، اصلا شاید ۲۸۰ بوده...
من به یه چیزی اعتقاد دارم. اونم اینه که باید یه نذری بکنم. نه آش پختن و نه صلوات دادن، یه چیز خاص باید باشه. مثلا یکی از اخلاقای بدمو کنار بذارم، یه کار بدی که میکردم کنار بذارم. یه کار خوبی رو مدتی یه بار انجام بدم.... خلاصه یه چیزی که بفهمم دارم با فکرای بدم با اخلاق بدم مقابله میکنم. امیدوارم منظورمو متوجه شده باشید. وقتی این کارو میکنم انگار یه معامله خوب با خدا کردم. مطمئنم خدا ازم راضیه دیگه خیالم راحته که نتیجه کارم بد نمیشه. اصلا هم بهش فکر نمیکنم.

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , npour , moloodkh , fatemeh69 , hamedmehdihamed , Zahra.70 , Pegasus , kd110 , Victoria
ارسال: #۵۶
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ ق.ظ
در انتظار نتایج نهایی
در ادامه صحبت های دوستمون
احتمال اینکه تو یک دانشگاه خوب درس بخونید و دنبال مقاله دادن و تز خوب هم باشید و همزمان کار هم کنید صفره دوستان خصوصا تو مقطع کوتاه ارشد! Smile
تو تحصیلات تکمیلی چیز خاصی آموزش داده نمیشه فقط یک موضوع عجیب غریب میزارند جلوت می گند برو حل کن حالا بماند که هیچ منبع مناسبی هم ممکن براش پیدا نکنید!
البته در بعضی موارد هم کلا همه چیز با خودتون صرفا فیلد کاری مشخص!!
۱۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , npour , نازین , Amoojan , fa_shinobi , parinaz_st70 , LARACROFT0 , chaka , Zahra.70 , Amir V , computerman , Victoria
ارسال: #۵۷
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۴ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
bikhial dg be natije fek nakonid ,tamom shod raft ,fek nakonam kesi az man dargirtar nataij abshe chon man bad entekhab reshte bazam 1 name frestadam vase sanjesh vase taghiresh hata nemidonam taghiresh dadan ya na halam nadaram peygir sham ,sepordamesh be khoda khodesh harchi khire pish byare bikhial ghose
۳
۳
ارسال: #۵۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۰ ب.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ)hadis123 نوشته شده توسط:  bikhial dg be natije fek nakonid ,tamom shod raft ,fek nakonam kesi az man dargirtar nataij abshe chon man bad entekhab reshte bazam 1 name frestadam vase sanjesh vase taghiresh hata nemidonam taghiresh dadan ya na halam nadaram peygir sham ,sepordamesh be khoda khodesh harchi khire pish byare bikhial ghose

فینگلیش نوشتن خلاف قوانین مانشت هست. لطفا فارسی بنویسید!

[تصویر:  balloons.gif]
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , frr , Jooybari , لنیا , hnarghani , Lonely Palm
ارسال: #۵۹
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۷ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
کار به جایی رسیده که به جای مدیران حامیان مالی تذکر میدهند
آیا مدیر فعالی وجود دارد؟
۱
۳
ارسال: #۶۰
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۳ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
سلام. دوست عزیز تذکر دادن و رعایت قوانین فقط جزء مسئولیت های مدیرا نیست. همه مدیرا یه زمانی کاربر عادی بودن و بعد از یه مدت هم از مدیریت کنار میرن. لازم به ذکره که این بخش از انجمن مدیری نداره. برای همین مدیرا کمتر بهش سر میزنن. تنها ابزار مدیریت در این بخش اخطار دادن و بن کردنه که فقط در مواقع خاص ازش استفاده میشه. یعنی همون زمانی که درگیری پیش بیاد و دوستان ارسالهای توهین آمیز رو گزارش بدن مدیرا پیگیری میکنن. از عموجان عزیزمون هم بخاطر احساس مسئولیتشون تشکر میکنم.
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , Pegasus , tabassomesayna , npour , hnarghani , Lonely Palm , SaMiRa.e , hamid1989 , fa_shinobi , neda_Network , مهرانگیز , Zahra.70 , ashena1

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۵۵ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۳۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۱۴ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close