زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست جابه جایی دانشگاه

ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ، توسط matias.)
همانطور که دوستان میدونند هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان هستند که به دلایل مختلف مانند شغل و یا ازدواج از دانشگاه محل قبولی خود راضی نیستند و خواهان انتقالی به دانشگاه دیگر هستند اما دانشگاه ها برای این مورد در مقطع ارشد بسیار سخت گیرانه عمل میکنند و در اکثر موارد جواب منفی میدهند.. یکی از راه های راحت تر شدن این موضوع پیدا کردن فردی قبول شده در دانشگاه مقصد است که او هم بخواهد به دانشگاه مبدا شما بیاید و شما دو نفر با درخواست در دانشگاه های خود و تشکیل کمیسیون مربوطه و دیدن دلایل شما بتوانید این کار را انجام دهید....
خب مشکل اصلی اینجاست پیدا کردن اون فرد! Dodgy
با توجه به اینکه نتایج اومده و کارنامه نهایی و شهرهای دیگری که در اولویتهای بعدی قبول شدید ۸ شهریور اعلام میشه..
این تاپیک رو زدم که افرادی که میخوان این کار رو کنند راحت بتونن همدیگر رو پیدا کنن و درخواست بدن...
برای این مهم! نام دانشگاهی که قبول شدین و نام رشته و گراییش و نام دانشگاهی که میخواین به اونجا برین رو بگین.. شاید فرجی شد و کسی پیدا شد.. Rolleyes

خودم به شخصه
علوم کامپیوتر روزانه دانشگاه مازندران قبول شدم و خواهان انتقال با یکی از دانشگاه های تهران و یا دانشگاه باهنر کرمان یا ولی عصر رفسنجان هستم
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: qweali , Good! , iApp , fulgent , saeeed69 , Engineer , gogooli , arshad93t
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط arshad93t.)
موضوع خوبی رو مطرح کردی
من ارشد علوم کامپیوتر ، دانشگاه یزد نوبت روزانه قبول شدم
برای دانشگاه های تهران و تبریز اگر کسی درخواست جابه جایی داشت ، خبر بده
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: qweali , npour
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ ب.ظ
کار خیلی خوبی هست
منم دانشگاه فردوسی مشهد گرایش هوش مصنوعی و روزانه قبول شدم
خواهان انتقال به دانشگاه تبریز هستم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: qweali , npour , Riemann
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ ب.ظ
RE: درخواست جابه جایی دانشگاه
سلام منم معماری کامپیوتر باهنر کرمان قبول شدم و واسه تبریز و بابل و تهران میخام مهمان یا انتقالی بگیرم
در ضمن من شبانه هستم.میتونم انتقالی بگیرم؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ب.ظ، توسط matias.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ب.ظ)iApp نوشته شده توسط:  ایده خوبی هست.
من دانشگاه سجاد مشهد قبول شدم.
اگه کسی هست که علم و فرهنگ تهران قبول شده و دوست داره جابجا کنه، خبر بده.

دیگه آدم خودش مبتلا باشه مجبوره Big Grin شما رشته و گرایش رو نگفتین؟

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ب.ظ)qweali نوشته شده توسط:  سلام منم معماری کامپیوتر باهنر کرمان قبول شدم و واسه تبریز و بابل و تهران میخام مهمان یا انتقالی بگیرم
در ضمن من شبانه هستم.میتونم انتقالی بگیرم؟

فکر نکنم مشکلی باشه همه چی در اینجور انتقالی ها به دانشجوها و دانشگاه مبدا مقصد مربوطه که قبول کنند و یکم دوندگی و چونه زدن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , qweali , iApp
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۱۹ ب.ظ
چه ایده خوبی
منم هوش شهاب دانش قم
اگه تهران کسی هست خبر بده
البته علم و فرهنگ هوش نداره انگار Sad
۰
۰
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۲۲ ب.ظ
من دانشگاه خواجه نصیر روزانه شبکه قبول شدم
با علم و صنعت یا تربیت مدرس روزانه جابجا می کنم
۰
۰
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۱۷ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ق.ظ)matias نوشته شده توسط:  همانطور که دوستان میدونند هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان هستند که به دلایل مختلف مانند شغل و یا ازدواج از دانشگاه محل قبولی خود راضی نیستند و خواهان انتقالی به دانشگاه دیگر هستند اما دانشگاه ها برای این مورد در مقطع ارشد بسیار سخت گیرانه عمل میکنند و در اکثر موارد جواب منفی میدهند.. یکی از راه های راحت تر شدن این موضوع پیدا کردن فردی قبول شده در دانشگاه مقصد است که او هم بخواهد به دانشگاه مبدا شما بیاید و شما دو نفر با درخواست در دانشگاه های خود و تشکیل کمیسیون مربوطه و دیدن دلایل شما بتوانید این کار را انجام دهید....
خب مشکل اصلی اینجاست پیدا کردن اون فرد! Dodgy
با توجه به اینکه نتایج اومده و کارنامه نهایی و شهرهای دیگری که در اولویتهای بعدی قبول شدید ۸ شهریور اعلام میشه..
این تاپیک رو زدم که افرادی که میخوان این کار رو کنند راحت بتونن همدیگر رو پیدا کنن و درخواست بدن...
برای این مهم! نام دانشگاهی که قبول شدین و نام رشته و گراییش و نام دانشگاهی که میخواین به اونجا برین رو بگین.. شاید فرجی شد و کسی پیدا شد.. Rolleyes

خودم به شخصه
علوم کامپیوتر روزانه دانشگاه مازندران قبول شدم و خواهان انتقال با یکی از دانشگاه های تهران و یا دانشگاه باهنر کرمان یا ولی عصر رفسنجان هستم
۸شهریور کارنامه نهایی میاد مطمینی؟؟من که جایی ندیدم
۰
۰
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۱ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۷ ب.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  ۸شهریور کارنامه نهایی میاد مطمینی؟؟من که جایی ندیدم

بله .. به اینجا مراجعه کن
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

قسمت ط بند دوم
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ب.ظ، توسط javad_2020.)
من معماری روزانه دانشگاه اصفهان قبول شدم و خواهان انتقال به دانشگاه شیراز هستم.
اگر کسی درخواست جابه جایی داشت ، خبر بده
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۶ ب.ظ
من شبکه روزانه دانشگاه ارومیه قبول شدم

اگه کسی هست که فردوسی،یزد یا یکی از دانشگاه های تهران مایل هستم که جا به جا بشیم
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ب.ظ، توسط mahsanaderi.)
سلام مرسی از پست خوبتون
منم نرم شریف شبانه هستم (آموزش محور)
دوست دارم با یه روزانه صنعتی اصفهان یا اصفهان جابه جا بشم
شاید انتقال از روزانه به شبانه امکان داشته باشه یا نه رو نمی دونم
شاید یکی پیدا باشه که دانشگاههای اصفهان باشه و بخواد شریف درس بخونه و هزینه اش براش مهم نباش!!!
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ ب.ظ
Re: RE: درخواست جابه جایی دانشگاه
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ب.ظ)mahsanaderi نوشته شده توسط:  سلام مرسی از پست خوبتون
شاید یکی پیدا باشه که دانشگاههای اصفهان باشه و بخواد شریف درس بخونه و هزینه اش براش مهم نباش!!!
یا حتی روزانه دانشگاه های تهران
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ق.ظ)matias نوشته شده توسط:  با توجه به اینکه نتایج اومده و کارنامه نهایی و شهرهای دیگری که در اولویتهای بعدی قبول شدید ۸ شهریور اعلام میشه..

سلام ببخشین یه سوال داشتم توی اون کارنامه ۸ شهریور اولویتهای بعدی قبول شده باشیم میتونیم در اون اولویتهای بعدی ثبت نام کنیم؟

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ق.ظ، توسط matias.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ب.ظ)mahsanaderi نوشته شده توسط:  سلام مرسی از پست خوبتون

قطعا پیدا میشه فردی که بخواد به هر قیمتی شریف باشه شما علاوه بر اینجا به فکر زدن یه نوشته جهت درخواستتون جلو دانشگاه یا دانشکده یا برد دانشکده باش(جاهایی که میخوای بری).. حتما کسی پیدا میشه..

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ق.ظ)matias نوشته شده توسط:  با توجه به اینکه نتایج اومده و کارنامه نهایی و شهرهای دیگری که در اولویتهای بعدی قبول شدید ۸ شهریور اعلام میشه..

سلام ببخشین یه سوال داشتم توی اون کارنامه ۸ شهریور اولویتهای بعدی قبول شده باشیم میتونیم در اون اولویتهای بعدی ثبت نام کنیم؟

نخیر اگه اینجور بود که سنگ رو سنگ بند نمیشد! و اصلا چه نیازی بود یک رشته رو به عنوان قبولی اعلام کنند
تنها راه شما اینه که جابحا بشید با فرد دیگه یا انتقال عادی بگیرید هرچند راه دوم تغریبا غیر ممکنه اما یه راه هست
همواره هستن تعدادی افراد که بعد قبولی هم به دلیل عدم رضایت یا مشکلات دیگه اصلا ثبت نام نمیکنند مخصوصا در قسمت شبانه و دانشگاه هم چون یکنفر هست دیگه براش تکمیل ظرفیت انجام نمیدن و جاش خالی میمونه شما میتونین از آموزش دانشگاه بپرسید آیا همه ثبت نام کردن و اگه نکرده بودن سریعا درخواست انتقال بدین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۰۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
Question درخواست راهنمایی درباره دانشگاه (لطفا کمک کنید) sina72 ۱۴ ۹,۸۰۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Question آیا دانشگاه را دوباره انتخاب کنم؟ (درخواست راهنمایی) deuxshiri ۴ ۵۷ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  درخواست کمک از دانشجویان دانشگاه صنعتی شیراز برای پایان نامه rasoul1990 ۰ ۱,۳۹۳ ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rasoul1990
  درخواست سوالات و تست های شبکه های کامپیوتری دانشگاه mit mohad68 ۰ ۱,۴۸۷ ۰۴ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mohad68
  درخواست اسلایدهای درس طراحی زبان های برنامه سازی دانشگاه شریف Citrus ۴ ۳,۴۴۱ ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Citrus
  با ۶۵۳ نرم افزار جایی قبول شد؟ dhgh ۱ ۱,۳۷۱ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۰۱۷
  درخواست راهنمایی جهت انتخاب رشته و دانشگاه hsehat ۰ ۱,۰۳۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hsehat
  درخواست راهنمایی: با ۳۴۵ نرم افزار امکان قبولی در چه دانشگاه هایی هست؟ nazila73 ۰ ۹۳۶ ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nazila73

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close