زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۱۵۷ گرایش ۱و۴ تجارت روزانه اصفهان

ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۵۸ ب.ظ

این انتخاب اولم بود چون به خاطر وجود نازنین یه پسر کوچولو جای دیگه ای نمی تونستم برم. کارنامه هم به پیوست ارسال میشه
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sherlock holmes , Mehrdad_CS , احسان مومنی , friends , Happiness.72
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ ق.ظ
خوب مجبور بودی میدونی خیلی دلم برات سوخت من لیسانس اینجا خوندم بیسواد ترین گروه ای تی مال تجارت باز دکتر مفخم و کائدی ادم حسابین ولی ی جوری با دکتر رضایی کنار بیا گولش نخور اتیشت میزنه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mphoenix
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۱۵ ب.ظ
تبریک هم دانشگاهیی Wink
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mphoenix
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۳ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۳ ق.ظ)reza_srs نوشته شده توسط:  خوب مجبور بودی میدونی خیلی دلم برات سوخت من لیسانس اینجا خوندم بیسواد ترین گروه ای تی مال تجارت باز دکتر مفخم و کائدی ادم حسابین ولی ی جوری با دکتر رضایی کنار بیا گولش نخور اتیشت میزنه

اگر لطف بفرمایید جزییات بیشتری رو بفرمایید ممنون میشم .
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۳۰۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۵۵۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۶,۰۰۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۸۰۴ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۴۱۹ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۴۳ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۶۳ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۴۳ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۲۰۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۲۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close