زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)

ارسال: #۱۹۶
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ ب.ظ
گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
سلام بچه ها

کتاب های پوران چاپ شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: montazer
ارسال: #۱۹۷
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ق.ظ، توسط aadmida.)
ّرای گرایش نرم افزارم داره؟

قیمتش چنده؟
ارسال: #۱۹۸
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۱۸ ب.ظ
RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
اره اومده هفته پیش گفت ۴ روز دیگه میاد ۱۸ تومن یا ۱۴ تومن بود نمی دونم بیوانفورماتیک هم داره
ارسال: #۱۹۹
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۳۰ ب.ظ
RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
سلام به همگی
تاپیک خوبیه
مرسی
ارسال: #۲۰۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۰۵ ب.ظ
سلام دوستان

همگی خسته نباشیدSmile

میشه بگید توی این سوال بعد از درج گره جدید که گره ۴ هست چطوری دوباره درخت را تبدیل به قرمز -سیاه میکنیم؟ (ساختمان دکتری ۹۲)

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال: #۲۰۱
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ ب.ظ
سلام
من چند روزه گرامر زبان و استعداد تحصیلی میخونم
سوالات استعداد و زبان سال ۹۲ رو خوندم خیلی سخت بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: aadmida
ارسال: #۲۰۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۳۷ ق.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ب.ظ)shayesteb نوشته شده توسط:  سلام دوستان

همگی خسته نباشیدSmile

میشه بگید توی این سوال بعد از درج گره جدید که گره ۴ هست چطوری دوباره درخت را تبدیل به قرمز -سیاه میکنیم؟ (ساختمان دکتری ۹۲)

سلام
گره ۴ فرزند چپ ۵ میشه چون هر دو قرمزند پدر ۵ را به چپ دوران میدیم، بعد چون ۲ و پدرش(۵) هر دو قرمزند و عموی ۵ سیاهه ریشه را به راست دوران میدی بعد ۵(ریشه) رو سیاه و بچه هاش رو قرمز میکنی، گره ۴ میشه عمق ۳ و رنگ قرمز .

چیزی را که نمی توانی فراموش کنی بدست آور
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteb , aadmida
ارسال: #۲۰۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ ق.ظ)montazer نوشته شده توسط:  سلام
گره ۴ فرزند چپ ۵ میشه چون هر دو قرمزند پدر ۵ را به چپ دوران میدیم، بعد چون ۲ و پدرش(۵) هر دو قرمزند و عموی ۵ سیاهه ریشه را به راست دوران میدی بعد ۵(ریشه) رو سیاه و بچه هاش رو قرمز میکنی، گره ۴ میشه عمق ۳ و رنگ قرمز .

سلام
وقتی پدر ۵ را به چپ دوران میدیم، چطوری ۵ پدر ۲ میشه؟ میشه لطفا مراحلش رو بکشید
ارسال: #۲۰۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ب.ظ)shayesteb نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ ق.ظ)montazer نوشته شده توسط:  سلام

سلام
وقتی پدر ۵ را به چپ دوران میدیم، چطوری ۵ پدر ۲ میشه؟ میشه لطفا مراحلش رو بکشید

سلام
مراحل حلشو ضمیمه کردم

فایل‌(های) پیوست شده

چیزی را که نمی توانی فراموش کنی بدست آور
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteb
ارسال: #۲۰۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۵۱ ب.ظ
سلام دوستان... من چند روزی هست دارم تست های ۶۰۰ مسئله رو میزنم... سوای از پاسخ نامه خیلی نا مفهومش بعضی از سوالات رو هم غلط جواب داده... گفتم بگم حواستون باشه.... البته من چاپ اول این کتاب رو دارم که مال سال ۹۱ هست شاید در چاپ های بعدی اصلاح شده باشه... من از ۱۰ بهمن شروع کردم کل سرمایمو گذاشتم رو ساختمان الگوریتم چون زمانم کمه... اون ۲ تا درس دیگه توکل بر خدا هرچی استدلالم بگه:Smile)) همگی موفق باشین
ارسال: #۲۰۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ب.ظ
سلام
کاش قبل از اینکه شروع کنی یه مشورتی با دوستان میکردی
درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم خیلی سخته ولی اگه پایگاه داده پیشرفته رو میخوندی سوالاتش قابله حله
من خودم ساختمان داده رو تدریس میکنم طراحی الگوریتم رو هم چند دور خوندم ولی فقط به ۳۰ درصد سوالات میتونم جواب بدم
سیستم عامل پیشرفته هم اگه میخوندی در حد کتاب سوال میاد
براتون آرزوی موفقیت میکنم تو این زمان باقیمانده بهتره فقط مرور و تست بزنی مطلب جدید نخونی
ارسال: #۲۰۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۵۱ ب.ظ
بله دوستان درست گفتن خواندن دروس سیستم عامل پیشرفته و پایگاه داده پیشرفته به صرفه تر هست
جهت دستیابی به تست در این دروس و تمرین بیشتر کتابهای زیر را معرفی میکنم

۱-درس و کنکور سیستم عامل پیشرفته
۲-هزار مسئله چند گزینه ای در پایگاه داده پیشرفته
۳-مجموعه سوالات فراگیرکارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار با پاسخ تشریحی

برای دسترسی و تهیه کتابها کافی هست عنوان کتاب را داخل نت سرچ کنید
ارسال: #۲۰۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ب.ظ)ebrahim.alaee نوشته شده توسط:  ۲-هزار مسئله چند گزینه ای در پایگاه داده پیشرفته
آیا این کتاب هزار مسئله پایگاه داده در کتابفروشی ها هم هست یا فقط از طریق نت باید خریداری بشه؟
ارسال: #۲۰۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۵۳ ب.ظ
میدان انقلاب- خ انقلاب - روبروی سینما بهمن - نبش پاساژ اندیشه - کتابفروشی دهخدا
ارسال: #۲۱۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ق.ظ
مرسی از دوستای گلم... راستش من سیستم عامل کارشناسیم خیلی خوب بود ولی خوب با احتساب زمانم و با این آگاهی که سیستم عامل از ۳ کتاب منبع طرح میشه تصمیم گرفتم به چند سوال مفهومی که هرسال توو این درس میاد بسنده کنم.. من کارشناسیم با همین ساختمان الگوریتم و سیستم عامل و مدار قبول شدم:Smile)) ساختمان الگوریتم بد نیستم داره جمع میشه کم کم... پایگاهم شروع کردم از رو روحانی... ولی خیلی حجیمه!!! همگی موفق باشین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۷۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۳۵۱ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۶۵ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۱ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close