زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)

ارسال: #۷۶
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ب.ظ، توسط ppositiveenergy.)
گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
(۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  منم امروز یکم پایگاه خوندم با یکم یه درس این ترم دانشگامو... چندتا لغتم مرور کردم... اصلا از خوندنم راضی نیستم... مخصوصا زبان خوندنم خیلی شله!!!

برای زبان خوندنت حد تعیین کن.مثلا بگو تو یه هفته چند تا لغت باید یاد بگیرم.و سعی کن تو یه هفته به این هدف برسی.
موفق باشی.

من امروز صبح سیستم هامل پیشرفته خوندم.
فصل اولشو خوندم(سیستم های توزیع شده،هدف سیستم های توزیع شده،طراحی اشکال).
طراحی الگوریتم پیشرفته مبحث شار بیشینه(شبکه شار بیشینه،متد فلکرسن،مسیرهای تکمیلی)
را خوندم.الانم برنامه ام دوباره از یک شروع میشه.میرم شب میام میگم چی خوندم.
شما ها هم بیاید.

وجود تونل ها در دل کوه،نشانه ای از وجود امید است.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: arta.66 , bahosh2014
ارسال: #۷۷
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۱۴ ب.ظ
RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
سلام
الگوریتم پیشرفته؟؟؟؟مگه حذف نشده؟؟الگوریتم پیشرفته هم جزئ منابعه؟

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
 سپاس‌گزاری شده توسط: malayer
ارسال: #۷۸
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۳ ب.ظ، توسط arta.66.)
(۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ)f.b نوشته شده توسط:  الگوریتم پیشرفته؟؟؟؟مگه حذف نشده؟؟الگوریتم پیشرفته هم جزئ منابعه؟
تا اونجایی که من میدونم الگوریتم پیشرفته جز سیلابس نیست ولی بخش شار بیشینه و الگوریتم های تصادفی معمولا جز سوالات مطرح میشه که جز الگوریتم پیشرفته محسوب میشن

منم امروز یکم لغت مرور کردم با یه مقداری از فصل ارتباطات کتاب تننباوم رو خوندم... بعد از ظهرام کلا پره نمی تونم بخونم... رفرنس خوندن خیلی خوبه ولی سنگینه!!! مخصوصا اینکه مطمئنم کل تننباوم رو هم شخم بزنی نهایت ۵ تا سوال سیستم مربوط به این کتابه
 سپاس‌گزاری شده توسط: malayer , f.b
ارسال: #۷۹
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۳۸ ب.ظ
سلام دوستان، این تاپیک و تاپیک "هر روز چقدر موفق می شوم..." به قسمت مباحث عمومی دکتری منتقل شدند.

موفق و پیروز باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: malayer
ارسال: #۸۰
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۴۲ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ)f.b نوشته شده توسط:  سلام

پارسال که جز منابع نبود ولی برخی مبحثاشو سوال آورده بودن.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy , f.b
ارسال: #۸۱
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۵۸ ب.ظ
سلام
برای تست سیستم عامل پیشرفته و پایگاه داده پیشرفته چه منبعی خوبه؟؟؟

ارسال: #۸۲
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۵۹ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۸ ب.ظ)f.b نوشته شده توسط:  سلام
برای تست سیستم عامل پیشرفته و پایگاه داده پیشرفته چه منبعی خوبه؟؟؟

چون کنکور دکتری امسال سال ۴ که متمرکز برگزار میشه.بنابراین مجموعه تست های تالیفی زیاد مناسب نیست.بهترین منبع سوالات سالهای گذشته است.که تو نت بگردید هست.

سپاس‌گزاری شده توسط: f.b , bahosh2014
ارسال: #۸۳
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۴۲ ب.ظ)malayer نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ)f.b نوشته شده توسط:  سلام

پارسال که جز منابع نبود ولی برخی مبحثاشو سوال آورده بودن.

بچه ها من با یکی از استادای شریف که مین جز طراح سوالات ساختمان الگوریتم صحبت کردم.گفتم پارسال جز منابع طراحی الگوریتم پیشرفته نبوده اما سوال دادید!چرا؟
گفت امسال بازنگری میشه.پارسال انگار بعضیا اعتراض کردن.
گفت هر چی که سازمان سنجش معرفی کنه اون منبع سواله.
گفتم پس امسال طراحی الگوریتم پیشرفته جز سوالات هست یا نه؟
یه جوری گفت نه.یعنی فکر کنم لازم نیست بخونیم.
گفتم خبر رو بدم خوشحال کننده است.
من داشتم شار بیشینه رو میخوندم.هیچی بلد نبودم.چون الگوریتم پیشرفته ارشد به ما الگوریتم موازی درس دادند.
اینقدر حال کردم گفت الگوریتم پیشرفته نیست.
گفت پارسال هم ۲ سوال از الگوریتم پیشرفته اومده.
کلا قید ۲ سوالو میزنم حتی اگر جز سیلاب باشه.
من که خیلی خوشحال شدم اینو شنیدم.

ارسال: #۸۴
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ، توسط selena92.)
سلام
از الگوریتم موازی سوال نمیاد
به نظرتون از دروس پایه (سیستم عامل و پایگاه داده کارشناسی) چندتا سوال میاد؟
من خودم سوالاتو بررسی کردم بیشتر از دروس ارشد میاد

سلام
کتاب مجموعه سوالات فراگیر ارشد مهندسی نرم افزار رو بگیرین تستهاش شبیه سوالات دکتراست البته یکم از آسونتره
 سپاس‌گزاری شده توسط: f.b
ارسال: #۸۵
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۵ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ب.ظ)selena92 نوشته شده توسط:  سلام

سلام
کتاب مجموعه سوالات فراگیر ارشد مهندسی نرم افزار رو بگیرین تستهاش شبیه سوالات دکتراست البته یکم از آسونتره

نه من سوالا را نگاه کردم نه از سیستم عامل و پایگاه کارشناسی هیچ سوالی نیومده بود.
من که دیگه اینا رونمیخونم.دوستان رو نمیدونم.

ارسال: #۸۶
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۱۸ ب.ظ
سلام
ماهان توی سرفصل های کنکور ازمایشی دروس پایه سیستم عامل و پایگاه رو گذاشته ولی الگوریتم پیشرفته نیست.
واقعا مشخص نیست باید خوند یا نه؟؟اگر دوستان دیگه هم از اساتیدشون ( جزئ طراحان کنکور هستن )سوال کنن و نتیجه رو بگن ممنون میشم.

ارسال: #۸۷
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۲۳ ب.ظ
RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
(۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ب.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ب.ظ)selena92 نوشته شده توسط:  سلام

سلام

نه من سوالا را نگاه کردم نه از سیستم عامل و پایگاه کارشناسی هیچ سوالی نیومده بود.
من که دیگه اینا رونمیخونم.دوستان رو نمیدونم.
در جواب دوست عزیزمون با سند و مدرک سوالات پایگاه داده پیشرفته دکتری۹۳ را با سوالات پایگاه داده پیشرفته فراگیرارشد۹۲از لینک های زیر دانلود و مقایسه نماید۸۰درصد سوالات یکسان هستند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بچه ها خودتان قضاوت کنید
ارسال: #۸۸
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۲۸ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۱۸ ب.ظ)f.b نوشته شده توسط:  سلام
ماهان توی سرفصل های کنکور ازمایشی دروس پایه سیستم عامل و پایگاه رو گذاشته ولی الگوریتم پیشرفته نیست.
واقعا مشخص نیست باید خوند یا نه؟؟اگر دوستان دیگه هم از اساتیدشون ( جزئ طراحان کنکور هستن )سوال کنن و نتیجه رو بگن ممنون میشم.

دوستان من از اساتید شریف پرسیدم.گفتند لازم نیست دروس پایه خوند تو سیستم و پایگاه.
از بچه های دانشگاه تهرانم پرسیدم اینو گفتند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: f.b , ppositiveenergy
ارسال: #۸۹
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۳۸ ب.ظ
سلام دوستان ، من ازتون ی سوالی داشتم اگ ممکنه راهنمایی کنید
من برای دروس ارشد واقعا نمیدونم چی بخونم ConfusedConfused
کتاب " اصول والگوریتم سیستم های توزیع شده" از اقایان تننبام و وان استین بنظرتون برای سیستم پیشرفته کافیه؟واینکه تمام کتاب باید خونده بشه DodgyDodgy چون یکم حجمش زیادی زیادهBlush:blush وبرای پایگاه پیشرفته ایا کتاب پایگاه داده اقای روحانی رانکوهی کفایت می کنه؟؟Huh
دوستان شما برای تست دروس ارشد از چه منابعی استفاده می کنید؟؟
ارسال: #۹۰
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ب.ظ، توسط ppositiveenergy.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۸ ب.ظ)malayer نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۱۸ ب.ظ)f.b نوشته شده توسط:  سلام

دوستان من از اساتید شریف پرسیدم.گفتند لازم نیست دروس پایه خوند تو سیستم و پایگاه.
از بچه های دانشگاه تهرانم پرسیدم اینو گفتند.

lمنم پرسیدم.گفتن دروس پایه سیستم و پایگاه کارشناسی نیاز نیست.ماهان و بقیه موسسات هم نمیدونن چی باید بزارن جز سرفصل ها.چون هر سال کنکور دکتری هرسال تغییرات زیادی داره.

(۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۳۸ ب.ظ)parla نوشته شده توسط:  سلام دوستان ، من ازتون ی سوالی داشتم اگ ممکنه راهنمایی کنید
من برای دروس ارشد واقعا نمیدونم چی بخونم ConfusedConfused
کتاب " اصول والگوریتم سیستم های توزیع شده" از اقایان تننبام و وان استین بنظرتون برای سیستم پیشرفته کافیه؟واینکه تمام کتاب باید خونده بشه DodgyDodgy چون یکم حجمش زیادی زیادهBlush:blush وبرای پایگاه پیشرفته ایا کتاب پایگاه داده اقای روحانی رانکوهی کفایت می کنه؟؟Huh
دوستان شما برای تست دروس ارشد از چه منابعی استفاده می کنید؟؟

اره .همینا خووبه.تو همین تاپیکو رو بخون ،گفتن چه مباحثی هست.چه کتابایی هست؟

سپاس‌گزاری شده توسط: parla , f.b

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۶۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۷۲۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۱۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۷۷ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۳ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۶۵ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۱۲ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۸ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۰۷ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close