زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)

ارسال: #۹۱
۲۵ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ق.ظ، توسط meysam1310.)
RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
(۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ب.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۸ ب.ظ)malayer نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۱۸ ب.ظ)f.b نوشته شده توسط:  سلام
ماهان توی سرفصل های کنکور ازمایشی دروس پایه سیستم عامل و پایگاه رو گذاشته ولی الگوریتم پیشرفته نیست.
واقعا مشخص نیست باید خوند یا نه؟؟اگر دوستان دیگه هم از اساتیدشون ( جزئ طراحان کنکور هستن )سوال کنن و نتیجه رو بگن ممنون میشم.

دوستان من از اساتید شریف پرسیدم.گفتند لازم نیست دروس پایه خوند تو سیستم و پایگاه.
از بچه های دانشگاه تهرانم پرسیدم اینو گفتند.

lمنم پرسیدم.گفتن دروس پایه سیستم و پایگاه کارشناسی نیاز نیست.ماهان و بقیه موسسات هم نمیدونن چی باید بزارن جز سرفصل ها.چون هر سال کنکور دکتری هرسال تغییرات زیادی داره.

(۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۳۸ ب.ظ)parla نوشته شده توسط:  سلام دوستان ، من ازتون ی سوالی داشتم اگ ممکنه راهنمایی کنید
من برای دروس ارشد واقعا نمیدونم چی بخونم ConfusedConfused
کتاب " اصول والگوریتم سیستم های توزیع شده" از اقایان تننبام و وان استین بنظرتون برای سیستم پیشرفته کافیه؟واینکه تمام کتاب باید خونده بشه DodgyDodgy چون یکم حجمش زیادی زیادهBlush:blush وبرای پایگاه پیشرفته ایا کتاب پایگاه داده اقای روحانی رانکوهی کفایت می کنه؟؟Huh
دوستان شما برای تست دروس ارشد از چه منابعی استفاده می کنید؟؟

اره .همینا خووبه.تو همین تاپیکو رو بخون ،گفتن چه مباحثی هست.چه کتابایی هست؟
سلام ببخشید اسلایدها و فیلم طراحی الگوریتم دکتر قدسی را از کجا میتونم بطور کامل پیدا کنم
کمممممممممممممممممممممممک لطفآ

سلام ببخشید اسلایدها و فیلم طراحی الگوریتم دکتر قدسی را از کجا میتونم بطور کامل پیدا کنم
کمممممممممممممممممممممممک لطفآ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: selena92
ارسال: #۹۲
۲۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۵۱ ب.ظ
گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
سلام
اگه پیدا کردین لطفا همین جا بذارین ما هم دانلود کنیم
ارسال: #۹۳
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ ق.ظ، توسط mahab.)
طراحی الگوریتم _ دکتر قدسی _ دانشگاه شریف _ بهار ۹۲ _ جلسه ۱

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)
(
)

طراحی الگوریتم _ دکتر قدسی _ دانشگاه شریف _ بهار ۹۲ _ جلسه ۳

(
)
(
)
 سپاس‌گزاری شده توسط: malayer , kimiagar , shayesteb
ارسال: #۹۴
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۲۵ ق.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۱ ق.ظ)mahab نوشته شده توسط:  طراحی الگوریتم _ دکتر قدسی _ دانشگاه شریف _ بهار ۹۲ _ جلسه ۱

(
)
(
)

(
)
(
)

طراحی الگوریتم پیشرفته هست؟ مربوط به چه مباحثیه؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۵
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ، توسط mahab.)
RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
(۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵ ق.ظ)malayer نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۱ ق.ظ)mahab نوشته شده توسط:  طراحی الگوریتم _ دکتر قدسی _ دانشگاه شریف _ بهار ۹۲ _ جلسه ۱

(
)
(
)

(
)
(
)

طراحی الگوریتم پیشرفته هست؟ مربوط به چه مباحثیه؟

اسلایدهای الگوریتم پیشرفته دکتر قدسی

سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy , atenaa
ارسال: #۹۶
۲۹ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۹ ق.ظ
بچه ها چرا کسی نمیاد؟
چرا فعال نیستید.
دیگه زمان زیادی تا دکتری نمونده.

وجود تونل ها در دل کوه،نشانه ای از وجود امید است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , bahosh2014 , malayer
ارسال: #۹۷
۲۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ
منم ان شا اله تو این هفته شروع میکنم.
دستتون درد نکنه .ایجاد این تاپیک ضروری بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: malayer
ارسال: #۹۸
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۲۰ ب.ظ
سلام دکترهای عزیز
من متاسفانه دو هفته اس هیچی نخوندم
اگه خدا بخواد از فردا میخونم
ارسال: #۹۹
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ ب.ظ
سلام بچه ها
منم به شدت درگیر درسای دانشگاه و کار روی پروپوزالم هستم... ولی همه سعیمو می کنم شده کم درسای کنکورو بخونم ولی کامل ولی نمی کنم
ارسال: #۱۰۰
۰۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ ق.ظ
سلام. من فیلم های سیستم های توزیع شده ی آقای دکتر پدرام رو گیر آوردم ولی ۳ گیگه نمیتونم آپ کنم. بعضی فایلاش بالای ۱۰۰ مگه که اگه وسط آپلود قطع شه دیگه نمیشه کاریش کرد. با این سرعتی هم که ما داریم به ریسکش نمی ارزه، نمیدونم تو نت هست یا نه ولی اگه کسی لینکی گیرآورد بذاره. بدک نیست.
ارسال: #۱۰۱
۰۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ب.ظ
سلام X86 عزیز
اگه ممکنه و وقت دارین لطفا فیلمها رو کات کنین یا حجمشو کم کنین
من تویه نت جستجو کردم چیزی پیدا نکردم
ارسال: #۱۰۲
۰۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۴۴ ب.ظ
ممنونم بخاطر این تایپیک
منم از امروز تصمیم گرفتم واسه کنکور بخونم!!!
فعلن دارم میبینم منابع چی باید بخونم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahosh2014
ارسال: #۱۰۳
۰۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ
سلام X86 عزیز
دستتون درد نکنه فایل mp3 خیلی عالی بود لطفا بقیه فیلمهارو هم کانورت کنین
بی نهایت ممنونم
ارسال: #۱۰۴
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ ب.ظ
سلام دوست ِ عزیز /
ممنون ک ِ این فایل رو در اختیار دوستانتون قرار دادید . اگر امکانش هست ، فایل های MP3 رو برامون بزارید . شما جزوه یِ تدریس ِ ایشون رو دارید ؟ یا اسلایدی ک ِ از روی اون تدریس می کنند ؟ برای این می گم ک ِ ما بتونیم ابهامات ِ ویس ها رو به حداقل برسونیم .
سپاسگذارم / ..

.. خدایا ! ب ِ ما ، آن ده ، ک ِ آن به ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: malayer , bahosh2014
ارسال: #۱۰۵
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۲۳ ب.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۹ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  سلام. من فیلم های سیستم های توزیع شده ی آقای دکتر پدرام رو گیر آوردم ولی ۳ گیگه نمیتونم آپ کنم. بعضی فایلاش بالای ۱۰۰ مگه که اگه وسط آپلود قطع شه دیگه نمیشه کاریش کرد. با این سرعتی هم که ما داریم به ریسکش نمی ارزه، نمیدونم تو نت هست یا نه ولی اگه کسی لینکی گیرآورد بذاره. بدک نیست.

دستتون درد نکنه بابت ویس. خیلی خوب بود.
شما فیلم ها رو از کجا گیر اوردید؟ متاسفانه توی نت نیست. یه سوال دیگه اینکه تا فصل چندم توی فیلم ها تدریس کردن؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۷۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۳۵۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۶۶ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۱ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close