زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)

ارسال: #۱۲۱
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ ق.ظ
گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
سلام دوستان
یه سوال میشه بپرسم این درسته که برای امتحان دکتری امسال ۳۰ درصد نمره آزمون و ۷۰ درصد نمره مصاحبه حساب میشود؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۲
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ق.ظ، توسط tanhatarin.)
سلام به همه اساتید
من بشدت تو نوشتن پرسجوهای پایگاه مشکل دارم خواهش میکنم اگر کسی امکان کمک تو درس پایگاه به من رو داره شمارشو بهم بده من سوالاتمو ازش بپرسم واقعا دسترسی به استاد خوب ندارم .
ارسال: #۱۲۳
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۰۱ ب.ظ
RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ق.ظ)tanhatarin نوشته شده توسط:  سلام به همه اساتید
من بشدت تو نوشتن پرسجوهای پایگاه مشکل دارم خواهش میکنم اگر کسی امکان کمک تو درس پایگاه به من رو داره شمارشو بهم بده من سوالاتمو ازش بپرسم واقعا دسترسی به استاد خوب ندارم .
به کتاب پایگاه داده مقسمی مراجعه کنید و با دقت مطالعه کنید
ارسال: #۱۲۴
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ق.ظ
سرفصل طراحی الگوریتم شریف چیه؟
برای دکتری ما باید الگوریتم پیشرفته هم بخونیم؟اگه نه پس چرا از مباحث پیشرفته ی الگوریتم پارسال سوال اومده؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۵
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ق.ظ
یکیس نیست جواب ما رو بده؟
ساختمان داده مجزا و fft il هم باید خوند؟
سرفصل الگوریتم و ساختمان چیه در سطح کارشناسی؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy
ارسال: #۱۲۶
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۴۴ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ق.ظ)malayer نوشته شده توسط:  یکیس نیست جواب ما رو بده؟
ساختمان داده مجزا و fft il هم باید خوند؟
سرفصل الگوریتم و ساختمان چیه در سطح کارشناسی؟

اره یکی لطف کنه سرفصلا رو بزاره.که ما باید سرفصلای ارشد رو بخونیم یا کارشناسی؟
ارسال: #۱۲۷
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۱۲ ب.ظ
سلام
به نظر من کتاب clrs رو بخونین کافیه از الگوریتم موازی سوال نمیاد
ارسال: #۱۲۸
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۲۷ ق.ظ
clrs هر دو جلدش را باید بخونیم؟منظورتون چند فصله؟
ارسال: #۱۲۹
۲۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۵۱ ق.ظ
RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۷ ق.ظ)malayer نوشته شده توسط:  clrs هر دو جلدش را باید بخونیم؟منظورتون چند فصله؟

در "
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
" توضیح داده شده.
ارسال: #۱۳۰
۲۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ب.ظ، توسط khazan_1369.)
سلام
منم از امروز با توکل بر خدا خوندن رو شروع می کنم..با درس شیرین ساختمان دادهHeart
البته درسته یکمی دیره..اما یا توجه به این که پارسال هم خوندم تقریبا مرور مباحث هستشTongue

Today is a New Day...........
ارسال: #۱۳۱
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۴۱ ب.ظ
سلام دوستان:
من می خوام برای آزمون دکترای دانشگاه آزاد ثبت نام کنم.
می خوام بدونم اگه دانشگاه های مختلف رو انتخاب کنم و مثلا شهرستان قبول بشم دیگه امکان تکمیل ظرفیت برام وجود نداره؟
یعنی امکان شرکت در تکمیل ظرفیت برام سوخت میشه؟
ارسال: #۱۳۲
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۲۴ ب.ظ
سلام
پارسال که اینطور نبود...یعنی کسایی که در مرحله اول قبول شده بودند می تونستند در تکمیل ظرفیت هم شرکت کنند و در نهایت اگر هم در تکمیل طرفیت قبول شدند ، بین قبولی دور اول و دور دوم هر کدوم رو که دوس داشتن ثبت نام کنند....خیلی درجه انعطاف از این جهت بالا بود.

Today is a New Day...........
ارسال: #۱۳۳
۱۹ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۲ ب.ظ
سلام دکترهای عزیز
اگه سوالات دکتری آزاد و حل تشریحی سوالات دولتی رو دارین لطفا اینجا قرار بدین
ارسال: #۱۳۴
۲۳ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ ب.ظ
سلام
من خیلی دیر شروع کردم؟؟؟
اما شروع کردم تا اونجا که بتونم میخام قبول شم
امروز سیستم خوندم
از رانگوهی
اول رفتم سوالای ۹۲ نگاه کردم ببینم چه مباحثی سوال اومد یکم دستم بیاد چخبره
الان رو مقاله ام کار میکنم و اخر شب میرم ببینم الگوریتم چخبره
کسی اینجا نمیخاد بصورت گروهی مباحث رو با هم دنبال کنیم بعد بیایم رفع اشکال؟یعنی خوندن دسته جمعی؟
میخام کتاب جامع تست بگیرم،بنظرتون چی بگیرم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: کنکوری , پشتکار
ارسال: #۱۳۵
۲۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ ق.ظ، توسط f.b.)
سلام منم از اول دی می خوام شرروع کنم. خیلی خیلی دیره ولی توکل به خدا. به نظرتون شدنیه؟؟؟؟

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۳۵۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۱ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۶۸ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close