زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۳:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در مورد لیستنینگ تافل

ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
در مورد لیستنینگ تافل
با سلام
من دارم کتاب The complete Guide ti the TOEFL Test LISTENING iBT ازBruce Rogers از سال۲۰۱۰ را کار میکنم؛این کتاب شامل Text/CD-ROM هست اما متاسفانه جلد دوم کتاب که شاملAudio Script
and answer Key داخل ایران نیست دنبال اسکریپت های صوتی این کتاب هستم .
اگه کسی میتونه کمک کنه تا پیداش کنیم ممنون میشم .
کارم بد جوری گیر کرده.
تشکرExclamation

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad WR10
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ، توسط ف.ش.)
کمک فوری ؟؟ در مورد لیستنینگ تافل
سلام چون بحث مربوط به مباحث درسی نبود منتقل شد.
ببینید این لینکها کمکی میکنه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۱
۰
ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط hsh88.)

لینک دانلود کتاب

لینک دانلود اسکریپت و جواب ها

امروز عصر بالاخره پیداش کردم من چون دکتر تنهایی را میشناسم که جنبه شوخی دارند نوشتم ،مخاطبمم منظورم را می فهمه
درضمن just relax,take it easy من کمک خواستم ،اینجا خیلی بده که جنگ صحبتی راه می اندازید .من مدتهاست از این حاشیه های مانشت کشیدم کنار.به دل نگیرید
در مورد کتاب توصیه میکنم دوستان دانلود کنند و لذت ببرید چون جدا از بحث تافل لیستنیگ های جالب و آموزنده ایی داره.

با توجه به درخواست دوستان
پسورد فایل
thuvienso.info
لطفا سوالی بود زیر همین پست بگذارید نه توی پیام.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad WR10
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۰ ب.ظ

بفرمایید اینم لینک دانلود اسکریپت ها

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bright , SarahArshad
ارسال:
۲۵ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ ب.ظ
RE: در مورد لیستنینگ تافل
(۱۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ق.ظ)teacherpc نوشته شده توسط:  راهنمایی برای لیسنینگ زبان
چندتا نکته دیگه
واسه لغت با مطالعه براحتی میتونی از پس تافل یا ایلتس بربیایی (بیشتر تافل منظرومه)
اما واسه لیسنینگ و ریدینگ یکم نیاز به تمرین بیشتری هست
بنظر من اگه بتونین چند دوره کلاس مکالمه برید که نکات لیسنینگ و تلفظ باهاتون کاربشه زودتر راه میوفتین
مثال بزنم راحت تر متوجه میشین
مثلن به این تلفظ لغات توجه کن
i want to go
can ,cantفرق این دونا چیه؟ منظورم اینه این دو شبیه هستند و تو شنیدن نکته داره که بفمیم یکیش با استرس بیشتری
, can help, montain ، heart
هارت-t کلمه دوم تلفظ نمیشه -ken help-
برخی کلمات تو جمله با تن صعودی خونده میشن که چندتا از اینجور نکته ها تو کتاب تاکتیس هست بعضی لغات تتو جمله حذف میشن و تلفظ نمیشن ولی شما باید حدس بزنی چی بوده!!! اینا تو کتاب تاکتیس مثال ازش هست! این نکته ها تو تلفظهای امریکایی و انگلیسی متفاوت میشه ولی قابل یادگیری هست
کلاسهای مکالمه اگه وقتش رو داری کانون پرورشی بنظرم بد نیست اگه هم عجله داری جایی برو که استادش خوب باشه
تو خود کانون زبان بعضی استادا رو این نکات تسلط دارند و یاد بچه ها میدن و برخی نه پس خیلی مهمه استاد خوبی پیدا کنی!
واسه لیسنینگ خودتم میتونی تو خونه کتاب تاکتیس لیسنینگ رو دانلود کنی تمرین هم داره و روزی ۲ صفحه از متن هاشو گوش بدی تا لیسنینگت قوی بشه (توجه مهم استمرار تمرینه تا نتیجه بگیری) این کتاب سه جلد داره از مقدماتی تا پیشرفته
خواستید بگید تا لینکشو بزارم (باید هر متن رو ۱۰ بار گوش بدی تا به متنها عادت کنی)
خب این واسه لیسنینگ ...تا اینجا فعلن بسه تا چند روزه دیگه واسه لغت و گرامر و ریدینگ هم چیزایی میگم
از دوستان اگه کسی چیزی میدونه کمک کنه بحث لیسنینگ کامل بشه
ممنون

ممنون دوست عزیز
برای تسلط روی لغات در آزمون تافل از چه کتابی استفاده کنیم؟
۱
۰
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ب.ظ
RE: در مورد لیستنینگ تافل
دوست عزیز ادامه بده

من خیلی مشتاقم

ممنون بابت اطلاعات مفیدی که در اختیارمون قرار می دید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۵ ب.ظ، توسط crevice.)
در مورد لیستنینگ تافل
سلام؛
به نظر من برای بچه هایی که میخوان چند ماه دیگه(بیشتر از ۳ ماه) امتحان تافل بدن حتما و حتما در کنار کار کردن روی منابع تخصصی از ted talk ها غافل نش به چند دلیل.
۱- سرعت گفتگوی این سخنرانی ها که توسط ریسرچر ها و اساتید و ... انجام شده به اندازه کافی بالاست ولی باز میشه گفت که سرعت برخی لکچرهای آزمون تافل از برخی از این تاکها بالاتره!
۲-هیچ جا نمیتونید اینقدر به این و به این وسعت لکچرهای خوب در زمینه های مختلف مورد سوال لکچرهای تافل مثل علوم مختلف) پیدا کنید.
۳-خیلی مواقع لکچرهای تافل بر بیس همین تدتاک ها طراحی میشن و مثلا اگه شما برید چند تا فایل لکچر بایولوژی تی پی او ها رو بزنید و بعد برید چند تا تد تاک در زمینه بایولوژی رو ببینید متوجه میشید که چقدر اشتراک کلامی بین این دو وجود داره و از این نظر شما میتونید گوشتونو با لکچرهایی که مشکل دارید عادت بدید(مثلا خودم به شخصه به آنثروپولوژی مشکل دارم!) و تا میتونید از تدتاکهای موجود توی این زمینه گوش کنید.
۴-بیشتر این گفتگوها ترنسکریپت دارن که خیلی میتونه به کارتون بیاد.
۵-برعکس سریالهایی که خیلی توصیه میشن واسه لیسنینگ مثل مادرن فمیلی و فرندز و .... اینا دقیقا دارای کلام آکادمیک هستن و از اسلنگ تقریبا خبری نیست.
۶-خیلی جذابن و میتونین توی وقت مرده تون به عنوان سرگرمی ازشون استفاده کنید.
آدرس:
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , Lonely Palm , _shila_ , ali blhj , farahnaz

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمای کامل برای آزمون تافل mavin1200 ۱ ۲,۴۰۲ ۱۵ دى ۱۳۹۷ ۰۵:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  قویترین بسته جزوات کدینگ لغات زبان (۵۰۴ و ۱۱۰۰ و تافل) با ۲۵ درصد تخفیف ali.arr74 ۰ ۲,۲۷۸ ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74
  ۵۰۴, تافل,۱۱۰۰ کلمه festival ۳ ۴,۹۶۷ ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: festival
  لغات تافل را به آسانترین شیوه یاد بگیرید haana38 ۰ ۱,۳۱۱ ۰۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: haana38
  دانلود جزوه لغات ضروری برای آزمون تافل amiraraz ۰ ۲,۲۷۸ ۲۸ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: amiraraz
  یه کورس آنلاین خوب برای آشنایی با آزمون تافل fo-eng ۰ ۲,۲۲۱ ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  تاریخ آزمون تافل zarisa ۴ ۳,۹۲۳ ۰۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  کتاب تافل و جی آر ای جدید amirid ۰ ۱,۲۱۳ ۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: amirid
  از کجا برا تافل شروع کنم؟؟ berkeley ۱۲ ۲۴,۹۰۳ ۰۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: roozbeh.rahmani
  آیا هزینه ثبت‌نام آزمون‌های آیلتس و تافل کاهش می‌یابد؟ good-wishes ۱ ۳,۲۶۳ ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: m007

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close