زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند

ارسال: #۲۲۶
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۲۷ ب.ظ
RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند
(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  توجه:
جدول زمانی اعلام شده مختص رشته هایی می باشد که بر اساس آمار مراجعه کنندگان، کلیه آنان از نیمسال اول ۹۴-۹۳ شروع به تحصیل خواهند نمود. چنانچه پذیرفته شدگان برخی از رشته های دانشکده فنی و مهندسی پس از پرداخت شهریه ثابت موفق به انتخاب واحد نگردیدند به منزله آمار بالای مراجعه کنندگان می باشد که مطابق نظر گروه و بر اساس رتبه آزمون به دو گروه (ورودی نیمسال مهر و بهمن) تقسیم خواهند شد که اسامی آنان متعاقباً تا پایان وقت اداری چهارشنبه مورخ ۹۳/۷/۹ در سایت دانشکده اعلام خواهد شد.

شاید این به این منزله باشه که ما باید تا ۴شنبه صبر کنیم تا مهر و بهمنمون مشخص بشه؟!
آخه آیتی چقد پذیرش داشته مگه نرم افزار و هوش و.. هم همین مشکلا دارن بچه ها دوستی رشته دیگه دارید بپرسید این مشکلا دارن!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , mori_1696 , persianccie , bahar_engineer
ارسال: #۲۲۷
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۵۹ ب.ظ
پسر عمم دانشکده انسانی امسال قبول شده، میگه واسه اون میزنه دانشجو حضور ندارد! یه همچین چیزایی Smile)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , neda_Network , persianccie , bahar_engineer
ارسال: #۲۲۸
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ، توسط neda_Network.)
(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  پسر عمم دانشکده انسانی امسال قبول شده، میگه واسه اون میزنه دانشجو حضور ندارد! یه همچین چیزایی Smile)
ای بابا خداراشکر ما حداقل حضور داریمBig Grinحالا همه فامیل فک میکنن من در حد مرگ اینجا درس میخونم و عرق میریزم نمیدونن هتل شده برام بخور بخواب Big Grinفردا پس فردا هم گردش و تفریح والا منتظر باشم سکته کنم خوبهBig Grin
۱
۰
ارسال: #۲۲۹
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  پسر عمم دانشکده انسانی امسال قبول شده، میگه واسه اون میزنه دانشجو حضور ندارد! یه همچین چیزایی Smile)
ای بابا خداراشکر ما حداقل حضور داریمBig Grinحالا همه فامیل فک میکنن من در حد مرگ اینجا درس میخونم و عرق میریزم نمیدونن هتل شده برام بخور بخواب Big Grinفردا پس فردا هم گردش و تفریح والا منتظر باشم سکته کنم خوبهBig Grin

آره به نظر من از الان از امکانات استفاده کنین Big Grin از دانشگاه که آبی گرم نمیشه Wink
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , sand , persianccie , bahar_engineer
ارسال: #۲۳۰
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۲ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۴ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  پسر عمم دانشکده انسانی امسال قبول شده، میگه واسه اون میزنه دانشجو حضور ندارد! یه همچین چیزایی Smile)

آره به نظر من از الان از امکانات استفاده کنین Big Grin از دانشگاه که آبی گرم نمیشه Wink
اره بخداحالا خدا بخیر کنه بهمن ماهی نشیم فقط Undecided
۱
۰
ارسال: #۲۳۱
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۳ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۴ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  

والا این باراجینی ها همش در حال تعریف و به به گفتن از گل و بلبل و چرخ و فلک و منظره دانشگاهشونن، حالا دانشگاه ما هنوز مارو راه نداده. Undecided
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mori_1696 , persianccie , neda_Network , bahar_engineer
ارسال: #۲۳۲
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۳ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۳ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  

والا این باراجینی ها همش در حال تعریف و به به گفتن از گل و بلبل و چرخ و فلک و منظره دانشگاهشونن، حالا دانشگاه ما هنوز مارو راه نداده. Undecided

من دوستم تجارت باراجین قبول شد، هفته ی اول رو سپری کردن Wink
اینجا ظاهرا ۱۲ ام کلاسا شروع میشه. البته اگه مهری باشیم Cool
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , persianccie , neda_Network , bahar_engineer
ارسال: #۲۳۳
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  

پس فعلا به فکر انتخاب واحد نباشیم و تمرکزکنیم برای استفاده از امکانات تا بهمن ماه که بعدش سرمون خیلی شلوغ میشه فرصت نمیشهBig GrinBig Grin

در اندیشه آنچه کرده ای مباش
در اندیشه آنچه نکرده ای باش...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , mori_1696 , neda_Network , bahar_engineer
ارسال: #۲۳۴
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  توجه:
جدول زمانی اعلام شده مختص رشته هایی می باشد که بر اساس آمار مراجعه کنندگان، کلیه آنان از نیمسال اول ۹۴-۹۳ شروع به تحصیل خواهند نمود. چنانچه پذیرفته شدگان برخی از رشته های دانشکده فنی و مهندسی پس از پرداخت شهریه ثابت موفق به انتخاب واحد نگردیدند به منزله آمار بالای مراجعه کنندگان می باشد که مطابق نظر گروه و بر اساس رتبه آزمون به دو گروه (ورودی نیمسال مهر و بهمن) تقسیم خواهند شد که اسامی آنان متعاقباً تا پایان وقت اداری چهارشنبه مورخ ۹۳/۷/۹ در سایت دانشکده اعلام خواهد شد.

شاید این به این منزله باشه که ما باید تا ۴شنبه صبر کنیم تا مهر و بهمنمون مشخص بشه؟!

اگه اینطوری بود ظرفیت کلاس ها پر میشد بالاخره یه ملتی باید ترم مهر افتاده باشن دیگهههههههه
اما انگار هنوز هیچ کس نتونسته انتخاب واحد کنه
به قول شما تک و توکی میبینی ظرفیت ها تغییر می کنه هر ازگاهی که اونم الله اعلم !!! که چطوری و توسط کی و چه موقع هایی !

در انتهای هر بن بست، راه آسمان باز است. پرواز را بیاموز Rolleyes

-----------------------------------------------------------
طراحی وب سایت، ارائه خدمات هاستینگ و ثبت دامین
برنامه نویسی پروژه های تحت ویندوز، پردازش تصویر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , persianccie , sand , mori_1696
ارسال: #۲۳۵
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ، توسط neda_Network.)
دانشگاه به علوم تحقیقات میگن که کسی را راه نمیده حتی اگه نوبتش باشهBig GrinBig Grinجام حذفی داریمBig Grinخدا بدادمون برسه انتخاب واحد از این به بعد Coolچرخ و فلک که تهران بهترین امکانات تفریحی را داره اومدیم درس بخونیم چرخ و فلک که همه جا هست Big Grinفردا پارک ساعی پس فردا جمشیدیه و... ادامه داردBig Grinنه استاد برات میمونه نه چرخ و فلک نه غذای سلف تلاش خودته که تو را باارزش میکنه ایران باشی یا اروپا باید تا تهش تلاش کنی مدیون خودت نباشی بعداBlushفهمیدن من میخوام از همه امکانات دانشگاه به نحو احسنت استفاده کنم اصلا رام نمیدن غیر اصفهانیا اقدام کنن شاید راشون دادنBig Grin
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahar_engineer , persianccie , sand , mori_1696
ارسال: #۲۳۶
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ب.ظ
می بینم که همه برو بچه ها دیگه زدن بر طبل بی عاری خخخخخخ
آقا خواستین از امکانات استفاده کنید حتماااااااااااااااااااااااا منم خبر کنید
همچین استفاده بهینه ای بکنیم که تلافی این چند روز الافی در بیاد Big Grin

در انتهای هر بن بست، راه آسمان باز است. پرواز را بیاموز Rolleyes

-----------------------------------------------------------
طراحی وب سایت، ارائه خدمات هاستینگ و ثبت دامین
برنامه نویسی پروژه های تحت ویندوز، پردازش تصویر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: persianccie , sand , mori_1696 , neda_Network
ارسال: #۲۳۷
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط sand.)
یعنی احتمال داره تا آخر شب انتخاب واحد فعال شه؟ با این حساب فک کنم باید تا چهارشنبه صبر کنیم.
ما که کلا کارمون صبر کردنه. چند ماهه همش داریم صبر کنیم تا چهارشنبه هم صبر میکنیم. شاید تا بهمن هم صبر کردیم...کار دیگه ای نمیشه کرد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mori_1696 , bahar_engineer , persianccie , neda_Network
ارسال: #۲۳۸
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط mori_1696.)
(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  توجه:

اگه اینطوری بود ظرفیت کلاس ها پر میشد بالاخره یه ملتی باید ترم مهر افتاده باشن دیگهههههههه
به قول شما تک و توکی میبینی ظرفیت ها تغییر می کنه هر ازگاهی که اونم الله اعلم !!! که چطوری و توسط کی و چه موقع هایی !

من فکر میکنم تا چهارشنبه به هیچکس اجازه ی انتخاب واحد نمیدن،بعدش مهر و بهمن رو مشخص میکنن و بعد هم که اگه خدا بخواد و عمری باشه انتخاب واحد میکنیم Confused

ندا خانوم داره هذیون میگه دیگه! حال و اوضاعش نگران کنندس Big Grin مسئولین رسیدگی کنن لطفا Big Grin

(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  یعنی احتمال داره تا آخر شب انتخاب واحد فعال شه؟ با این حساب فک کنم باید تا چهارشنبه صبر کنیم.
ما که کلا کارمون صبر کردنه. چند ماهه همش داریم صبر کنیم تا چهارشنبه هم صبر میکنیم. شاید تا بهمن هم صبر کردیم...کار دیگه ای نمیشه کرد.

من که چشمم آب نمیخوره! یهو دیدی چهارشنبه هم خبری نشد. شهریه ثابتا رو گرفتن و رفتن آمریکا پناهنده شدن Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: persianccie , sand , neda_Network , bahar_engineer
ارسال: #۲۳۹
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ ق.ظ، توسط sand.)
آقای mori_1696 اگر تاپیک باراجینی ها رو بخونید قضیه چرخ و فلک که ندا جون میگن رو متوجه میشید.
من نمیتونم صفحه ثبت نام دانشگاه رو باز کنم. یه خبرایی نیست؟ به نظرم یه کارایی دارن میکنن.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mori_1696 , neda_Network
ارسال: #۲۴۰
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۵ ق.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  توجه:

من فکر میکنم تا چهارشنبه به هیچکس اجازه ی انتخاب واحد نمیدن،بعدش مهر و بهمن رو مشخص میکنن و بعد هم که اگه خدا بخواد و عمری باشه انتخاب واحد میکنیم Confused

ندا خانوم داره هذیون میگه دیگه! حال و اوضاعش نگران کنندس Big Grin مسئولین رسیدگی کنن لطفا Big Grin

(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  یعنی احتمال داره تا آخر شب انتخاب واحد فعال شه؟ با این حساب فک کنم باید تا چهارشنبه صبر کنیم.

من که چشمم آب نمیخوره! یهو دیدی چهارشنبه هم خبری نشد. شهریه ثابتا رو گرفتن و رفتن آمریکا پناهنده شدن Big Grin
خدا به داد ماهم برسه باین وضعیتWink

فکر کنم مسئولین فهمیدن که ما تشنه استفاده از امکانات دانشگاه هستیم اجازه ثبت یه ما نمیدنBig Grin

در اندیشه آنچه کرده ای مباش
در اندیشه آنچه نکرده ای باش...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mori_1696 , sand , neda_Network , bahar_engineer

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۶۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۲۵ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۰۹ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۲۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۸۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۶۹ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۲۴ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۴۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۶۰ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۳۵ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close