زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند

ارسال: #۲۴۱
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط mori_1696.)
RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند
(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  آقای mori_1696 اگر تاپیک باراجینی ها رو بخونید قضیه چرخ و فلک که ندا جون میگن رو متوجه میشید.
من نمیتونم صفحه ثبت نام دانشگاه رو باز کنم. یه خبرایی نیست؟ به نظرم یه کارایی دارن میکنن.

قضیه ش چیه؟ من حتی دست و دلم به این که برم تاپیک باراجین رو ببینم هم نمیره!
نخیر، شهر در امن و امان است. هیچ خبری نیست Wink

(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ق.ظ)persianccie نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  توجه:
جدول زمانی اعلام شده مختص رشته هایی می باشد که بر اساس آمار مراجعه کنندگان، کلیه آنان از نیمسال اول ۹۴-۹۳ شروع به تحصیل خواهند نمود. چنانچه پذیرفته شدگان برخی از رشته های دانشکده فنی و مهندسی پس از پرداخت شهریه ثابت موفق به انتخاب واحد نگردیدند به منزله آمار بالای مراجعه کنندگان می باشد که مطابق نظر گروه و بر اساس رتبه آزمون به دو گروه (ورودی نیمسال مهر و بهمن) تقسیم خواهند شد که اسامی آنان متعاقباً تا پایان وقت اداری چهارشنبه مورخ ۹۳/۷/۹ در سایت دانشکده اعلام خواهد شد.

شاید این به این منزله باشه که ما باید تا ۴شنبه صبر کنیم تا مهر و بهمنمون مشخص بشه؟!

اگه اینطوری بود ظرفیت کلاس ها پر میشد بالاخره یه ملتی باید ترم مهر افتاده باشن دیگهههههههه
اما انگار هنوز هیچ کس نتونسته انتخاب واحد کنه
به قول شما تک و توکی میبینی ظرفیت ها تغییر می کنه هر ازگاهی که اونم الله اعلم !!! که چطوری و توسط کی و چه موقع هایی !

من فکر میکنم تا چهارشنبه به هیچکس اجازه ی انتخاب واحد نمیدن،بعدش مهر و بهمن رو مشخص میکنن و بعد هم که اگه خدا بخواد و عمری باشه انتخاب واحد میکنیم Confused

ندا خانوم داره هذیون میگه دیگه! حال و اوضاعش نگران کنندس Big Grin مسئولین رسیدگی کنن لطفا Big Grin

(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  یعنی احتمال داره تا آخر شب انتخاب واحد فعال شه؟ با این حساب فک کنم باید تا چهارشنبه صبر کنیم.
ما که کلا کارمون صبر کردنه. چند ماهه همش داریم صبر کنیم تا چهارشنبه هم صبر میکنیم. شاید تا بهمن هم صبر کردیم...کار دیگه ای نمیشه کرد.

من که چشمم آب نمیخوره! یهو دیدی چهارشنبه هم خبری نشد. شهریه ثابتا رو گرفتن و رفتن آمریکا پناهنده شدن Big Grin
خدا به داد ماهم برسه باین وضعیتWink

فکر کنم مسئولین فهمیدن که ما تشنه استفاده از امکانات دانشگاه هستیم اجازه ثبت یه ما نمیدنBig Grin

حالا هی تابلو کنید Big Grin
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , neda_Network , persianccie , bahar_engineer
ارسال: #۲۴۲
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۰ ق.ظ
دوست عزیز کجاشا دیدی حالا هذیون گفتنمون از این به بعدهBig Grinمن هر وقت بیخیال بودم بهتر شده حساس میشم بدتره Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mori_1696 , sand , persianccie , bahar_engineer , hnarghani
ارسال: #۲۴۳
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ق.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  دوست عزیز کجاشا دیدی حالا هذیون گفتنمون از این به بعدهBig Grinمن هر وقت بیخیال بودم بهتر شده حساس میشم بدتره Big Grin

بله موافقم.
واقعا واسه خودم متاسفم که افسار زندگیم افتاده دست یه عده نادون و جاهل . . .
واسه اینکه خودمونو بزنیم به کوچه علی چپ هی داریم (دارم) چرت و پرت میگیم (میگم) ولی فکر کنم ظرفیت من دیگه کم کم داره پر میشه! Angry
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , sand , persianccie , bahar_engineer , hnarghani
ارسال: #۲۴۴
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ق.ظ، توسط sand.)
این جور بگم که خیلی فخر میفروشن با دانشگاشون. میگن دانشگاشون نمیدونم بوستان و پارک داره و چرخ و فلک داره و این حرفا....Big Grin
اونا هم مثل ما تصمیم گرفتن از امکانات دانشگاه استفاده کننBig Grin

بچه ها خودتونو ناراحت نکنین. بهمنی شدیم رفت دیگه.. Smile))
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , mori_1696 , persianccie , bahar_engineer , hnarghani
ارسال: #۲۴۵
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ ق.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  این جور بگم که خیلی فخر میفروشن با دانشگاشون. میگن دانشگاشون نمیدونم بوستان و پارک داره و چرخ و فلک داره و این حرفا....Big Grin

آها بوستان باراجین Smile) که البته ربطی هم به دانشگاه نداره Wink
خوش به حالشون که انقد خفنن. والاااااا Big Grin
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , neda_Network , persianccie , bahar_engineer , hnarghani , npour
ارسال: #۲۴۶
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ق.ظ، توسط neda_Network.)
امکانات دانشگاه ما را که ندارن پیست اسکی فرحزاد کنار گوشمونه دیگه چی از این بهترBig Grin

(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  این جور بگم که خیلی فخر میفروشن با دانشگاشون. میگن دانشگاشون نمیدونم بوستان و پارک داره و چرخ و فلک داره و این حرفا....Big Grin

همه با هم که بهمنی نمیشیم یسری مهرن دیگه بلاخره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , persianccie , bahar_engineer , npour
ارسال: #۲۴۷
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ، توسط persianccie.)
(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  امکانات دانشگاه ما را که ندارن پیست اسکی فرحزاد کنار گوشمونه دیگه چی از این بهترBig Grin

بچه ها کی پایه ست فردا بجای انتخاب واحد که مشخصه نیست بریم پارک بزرگ علوم و تحقیقات برای استفاده از امکاناتBig Grin

در اندیشه آنچه کرده ای مباش
در اندیشه آنچه نکرده ای باش...
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , sand , bahar_engineer , hnarghani , npour
ارسال: #۲۴۸
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ ق.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ق.ظ)persianccie نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  امکانات دانشگاه ما را که ندارن پیست اسکی فرحزاد کنار گوشمونه دیگه چی از این بهترBig Grin

بچه ها کی پایه ست فردا بجای انتخاب واحد که مشخصه نیست بریم پارک بزرگ علوم و تحقیقات برای استفاده از امکاناتBig Grin
من فردا نیستم بزارید برا ۵شنبهBig Grinروز ثبت نام برامون شکلات و بیسکوییت گذاشته بودن اما مسئولان محترم همشا کوفت کردنHuhAngry
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: persianccie , sand , bahar_engineer , hnarghani , npour
ارسال: #۲۴۹
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۵ ق.ظ، توسط sand.)
بچه ها من نمیتونم سایت ثبت نامو باز کنم. نکنه انتخاب واحد شروع شده؟ یکی امتحان کنه. بعد بریم بخوابیمBig Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , bahar_engineer , persianccie , hnarghani , npour
ارسال: #۲۵۰
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ ق.ظ
لطفا در زمان تعیین شده مراجعه نماییدطبق حروف الفبا امروز سه شنبه مورخ ۹۳/۰۷/۰۸ از ر تا ق

ولی باز نمیشه بازم.... فقط جملش عوض شده Tongue
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , sand , bahar_engineer , persianccie , hnarghani , npour
ارسال: #۲۵۱
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۷ ق.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  بچه ها من نمیتونم سایت ثبت نامو باز کنم. نکنه انتخاب واحد شروع شده؟ یکی امتحان کنه. بعد بریم بخوابیمBig Grin

هیچ نشانی از بهبود اوضاع وجود نداره
انتخاب واحدی در کار نیست
همه مون سر کاریم
با خیال راحت بخوابین
و چه کلاهبرداری زیرکانه ای!!!
اول گرفتن پول و بعد تقسیم بندی به گروه های مهر و بهمنی
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , sand , bahar_engineer , persianccie , hnarghani , npour
ارسال: #۲۵۲
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۶ ق.ظ
من فکر نمی کنم کسی از ورودی های جدید شبکه انتخاب واحد کرده باشه ، ظرفیت کلاس ها ثابت مونده !
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahar_engineer , sand , persianccie , hnarghani , npour
ارسال: #۲۵۳
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۱ ق.ظ، توسط bahar_engineer.)
بچه ها سلاممممممممممممم
من که ج بودم که هیچ اتفاقی نیفتاد و هیچ انتخاب واحدی هم نشده و هیچ ظرفیتی هم پر نشده
ببینیم میخوان چیکار کنن واقعا !!!!!!!!!!!

راستی بذارید منم بیام بعد از امکانات دانشگاه استفاده کنید Big Grin

در انتهای هر بن بست، راه آسمان باز است. پرواز را بیاموز Rolleyes

-----------------------------------------------------------
طراحی وب سایت، ارائه خدمات هاستینگ و ثبت دامین
برنامه نویسی پروژه های تحت ویندوز، پردازش تصویر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , persianccie , hnarghani , npour
ارسال: #۲۵۴
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ب.ظ، توسط persianccie.)

ظاهرا شاد بودن بچه های علوم تحقیقات به مزاج باراجینیها خوش نیومدهDodgy

(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  این جور بگم که خیلی فخر میفروشن با دانشگاشون. میگن دانشگاشون نمیدونم بوستان و پارک داره و چرخ و فلک داره و این حرفا....Big Grin

آها بوستان باراجین Smile) که البته ربطی هم به دانشگاه نداره Wink
خوش به حالشون که انقد خفنن. والاااااا Big Grin
مثل این که تشریف اوردن تو تایپک و بهشون خوش نگذشتهTongue

(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  دانشگاه به علوم تحقیقات میگن که کسی را راه نمیده حتی اگه نوبتش باشهBig GrinBig Grinجام حذفی داریمBig Grinخدا بدادمون برسه انتخاب واحد از این به بعد Coolچرخ و فلک که تهران بهترین امکانات تفریحی را داره اومدیم درس بخونیم چرخ و فلک که همه جا هست Big Grinفردا پارک ساعی پس فردا جمشیدیه و... ادامه داردBig Grinنه استاد برات میمونه نه چرخ و فلک نه غذای سلف تلاش خودته که تو را باارزش میکنه ایران باشی یا اروپا باید تا تهش تلاش کنی مدیون خودت نباشی بعداBlushفهمیدن من میخوام از همه امکانات دانشگاه به نحو احسنت استفاده کنم اصلا رام نمیدن غیر اصفهانیا اقدام کنن شاید راشون دادنBig Grin

در اندیشه آنچه کرده ای مباش
در اندیشه آنچه نکرده ای باش...
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , npour , mori_1696
ارسال: #۲۵۵
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ)persianccie نوشته شده توسط:  ظاهرا شاد بودن بچه های علوم تحقیقات به مزاج باراجینیها خوش نیومدهDodgy

مثل این که تشریف اوردن تو تایپک و بهشون خوش نگذشتهTongue

بعله نفوذی ها بهمون منفی دادن. اشکال نداره باراجینی ان دیگه Wink
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: persianccie , npour , mori_1696

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۹۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۴۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۷۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۵۱۵ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۹۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۹۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۴۱ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۳۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۷۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۵۷ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close