زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند

ارسال: #۳۳۱
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ ق.ظ
RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند
(۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ق.ظ)uouo نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ق.ظ)ehsan69 نوشته شده توسط:  قابل توجه دوستانی که با پیغام "وضعیت ترمی باید عادی باشد لطفا به آموزش مراجعه شود." روبرو شدند، معنی آن این است که: دانشجویانی که در نیمسال اول ۹۴-۹۳ وضعیت ترم آنها عادی نبوده (مثلا مرخصی ،‌عدم مراجعه ، حذف ترم ، محروم...) و نمی توانند ثبت نام نمایند.
یعنی چی؟
یعنی انگار این ترم حدف ترم کردیم
خلاصه کلام: بهمنی شدیم رفت پی کارش!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳۲
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۳ ق.ظ، توسط مورتن.)
اشخاصی که قراره با دروس جبرانی محشور بشوند. یعنی بقولی نرم افزار بودند و الان اومدند شبکه باید جور جبرانی بکشند نکاتی رو عارض میشم نظرتون رو بدونم بد نیست.

۱- از قرار معلوم میخوان دروس شبکه ۱و۲ رو به ما بدهند. همانطور که مشخصه بچه های نرم افزار درس شبکه های کامپیوتری رو پاس کردند برای ما که ۳ واحدی بود برای بقیه نمیدونم چطور بوده. خب این درس ۳ واحدی شبکه های کامپیوتری بوده و فکر نکنم شبکه های مریخی بوده باشه. یا این شبکه های کامپیوتری که ما خوندیم هردو شبکه ۱ و ۲ رو پوشش میده یا اینکه در بدترین حالت اگه شبکه ۲ قراره چیز عجیب غریبی باشه این شبکه های کامپیوتری که ما خوندیم شبکه های کامپیوتری ۱ هست و فقط باید شبکه ۲ را به ما بدهند مثل دیگر دانشگاه ها که فقط شبکه ۲ میدهند. بهرحال این درسی که ما پاس کردیم نمیتونه یک چیز ناقصی باشه که چون عدد ۱ رو نداره جلوش پس به معنی اینه که ما درس دیگه ای پاس کردیم!!!!

۲- ما رو از برداشتن سمینار هم محروم کردند این ترم. بعد یک درسی جبرانی به نام روش تحقیق گذاشتن که صفر تا ظرفیت داره. احتمالا میگن اینم بردارید قبل اینکه سمینار بردارید. یعنی اگه این ترم ندن سمینار میافته برای ترم سوم همزمان با درگیری پایان نامه!!!

پس لطفا دوستان این رو درنظر داشته باشند و پا پس نکشن و دنبال جبرانی گرفتن بیخودی نباشن و شده باشه برن همه تو اتاق مدیرگروه تا قانعش کنن.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , mori_1696 , sand
ارسال: #۳۳۳
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۹ ق.ظ
انگار فقط من ۱۰ واحد برداشتم Big Grin می تونستید ۱۰ تا بردارین Wink
البته به ما گفته بودن ۱۱ تا میتونید بردارید ... که ۸ واحدش اجباری بود یه ۳ واحد اختیاری تخصصی که به من اجازه نداد اون سه واحد تخصصی رو بردارم ... سمینار برداشتم دیدم شد خخخ
خلاصه راحت شدیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم
تبریک به همه Smile
حالا بریم از امکانات استفاده کنیم Big Grin

در انتهای هر بن بست، راه آسمان باز است. پرواز را بیاموز Rolleyes

-----------------------------------------------------------
طراحی وب سایت، ارائه خدمات هاستینگ و ثبت دامین
برنامه نویسی پروژه های تحت ویندوز، پردازش تصویر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن , neda_Network , mori_1696 , sand
ارسال: #۳۳۴
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ق.ظ، توسط m-m.)
منم نتونستم انتخاب واحد کنم البته شهریه ثابت رو هنوز نریختم شما رفتین دانشگاه واریز کردید؟ از توی سایت که نشد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , sand
ارسال: #۳۳۵
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ق.ظ، توسط neda_Network.)
شبکه حتما باید ۱و۲باشه و حتما ۳واحدی این قانونشونه تو چارت نوشته سمینارم هر ترم ارائه میشه و اینم توpdfزدن فقط کسایی کهitبودن این ترم من که ترم بعد بر میدارم مورتن جان/بهار خوشحاام تونستی انتخاب واحد کنی از کجا شروع کنیم?امکانات ریشه کن نشه ما خیلی منتظر بودیم حریص شدیم:دی

دوستم قسمت مالی پرداخت الکترونیکی هست از دریچه بانک ملت واریز کن میشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن , mori_1696 , sand , bahar_engineer
ارسال: #۳۳۶
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ ق.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  شبکه جتما باید ۱و۲باشه و حتما ۳واحدی این قانونشونه تو چارت نوشته سمینارم هر ترم ارائه میشه و اینم توpdfزدن فقط کسایی کهitبودن این ترم من که ترم بعد بر میدارم مورتن جان/بهار خوشحاام تونستبی انتخاب واحد کنی از کجا شروع کنبم?امکانات ریشه کن نشه ما خیلی منتظر یودیم حریص شدیم:دی

ممنون ولی هنوز هم میگه وضعیت ترمی عادی میباشد من رتبم ۴ شده آخه رو چه حسابی ورودی ها رو تقسیم کردن!
۰
۰
ارسال: #۳۳۷
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۰ ق.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  شبکه جتما باید ۱و۲باشه و حتما ۳واحدی این قانونشونه تو چارت نوشته سمینارم هر ترم ارائه میشه و اینم توpdfزدن فقط کسایی کهitبودن این ترم من که ترم بعد بر میدارم مورتن جان/بهار خوشحاام تونستبی انتخاب واحد کنی از کجا شروع کنبم?امکانات ریشه کن نشه ما خیلی منتظر یودیم حریص شدیم:دی

قانونش که وحی الهی نیست فقط برای همین علوم تحقیقاته . اولین بار هم هست میخواد اجرا بشه حالا چه توچارت نوشته شده باشه چه ننوشته شده باشه . ۱و۲ که یک عدده مهم اینه چی پاس کرده باشیم. همه جا شبکه ۲ رو میدن فقط اگه بدن.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , mori_1696 , sand , bahar_engineer
ارسال: #۳۳۸
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ق.ظ، توسط neda_Network.)
(۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ق.ظ)m-m نوشته شده توسط:  دوستم قسمت مالی پرداخت الکترونیکی هست از دریچه بانک ملت واریز کن میشه
یعنی انتخاب واحد باز نمیشه براتون؟ به نظر من به دانشگاه مراجعه کنید رتبه ۴ که بهمن ماهی نمیشه اشکالی پیش اومده حتما
ممنون ولی هنوز هم میگه وضعیت ترمی عادی میباشد من رتبم ۴ شده آخه رو چه حسابی ورودی ها رو تقسیم کردن!

(۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۰ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  قانونش که وحی الهی نیست فقط برای همین علوم تحقیقاته . اولین بار هم هست میخواد اجرا بشه حالا چه توچارت نوشته شده باشه چه ننوشته شده باشه . ۱و۲ که یک عدده مهم اینه چی پاس کرده باشیم. همه جا شبکه ۲ رو میدن فقط اگه بدن.
حالا شما صحبت کنید ایشالله که درس میشه بازم خداراشکر کنید بعضی جاها it1وit2را هم پیش نیاز دادن!!! چه خبره انگارExclamationاز هفته دیگه کلاسا شروع میشه همون ۱۲ ام؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m-m , mori_1696 , sand , bahar_engineer
ارسال: #۳۳۹
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ق.ظ
دوستان کسی تماس نگرفته اطلاع بده که نمیشه ۱۱ واحدمون رو برداریم؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mori_1696 , sand , neda_Network , bahar_engineer
ارسال: #۳۴۰
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۴ ق.ظ
دوستان چیزی که من اطلاع دارم میگم:
بچه هایی که کارشناسیشون PC بودن.. شبکه ۱ و ۲ رو + مهندسی فناوری اطلاعات ۲ +شبکه های چندرسانه ایی جبرانی بهشون میخوره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mori_1696 , sand , neda_Network
ارسال: #۳۴۱
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ق.ظ، توسط mahtab26.)
(۰۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ ب.ظ)uouo نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ ب.ظ)mahtab26 نوشته شده توسط:  تو سیستم دوست من نوشته زمان ثبت نام ۱۰ تا ۱۲ مهر بعد نیمسال کلی!!.نوشته باید وضعیت ترمی عادی شود به آموزش مراجعه کنید...به نظر شما ترم مهره؟؟؟
مال منم همین طوره رشته کارشناسی و رشته ارشدش یکییه؟؟
نه یکی نیست کارشناسی فناوری اطلاعات و کارشناسی ارشد شبکه های کامپیوتری

(۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ق.ظ)ehsan69 نوشته شده توسط:  قابل توجه دوستانی که با پیغام "وضعیت ترمی باید عادی باشد لطفا به آموزش مراجعه شود." روبرو شدند، معنی آن این است که: دانشجویانی که در نیمسال اول ۹۴-۹۳ وضعیت ترم آنها عادی نبوده (مثلا مرخصی ،‌عدم مراجعه ، حذف ترم ، محروم...) و نمی توانند ثبت نام نمایند.
دوست من درخواست انتقالی داده که باهاش موافقت نکردن.الان هم سیستمش بسته اس.این یعنی ترم بهمنی؟؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mori_1696 , sand , neda_Network , bahar_engineer , taro
ارسال: #۳۴۲
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ق.ظ، توسط mori_1696.)
(۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  دوستان چیزی که من اطلاع دارم میگم:
بچه هایی که کارشناسیشون PC بودن.. شبکه ۱ و ۲ رو + مهندسی فناوری اطلاعات ۲ +شبکه های چندرسانه ایی جبرانی بهشون میخوره

نه بابا، جنگه مگه که ۱۲ واحد جبرانی بدن واسه یه دوره ای که کلا ۳۲ واحده؟!
خودشون اعلام کردن شبکه ۱ و ۲ که به قول مورتن جان قاعدتا یکیش باید با همون شبکه های کامپیوتری دوره ی کارشناسی یکی باشه.

(۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ق.ظ)mahtab26 نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ ب.ظ)uouo نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ ب.ظ)mahtab26 نوشته شده توسط:  تو سیستم دوست من نوشته زمان ثبت نام ۱۰ تا ۱۲ مهر بعد نیمسال کلی!!.نوشته باید وضعیت ترمی عادی شود به آموزش مراجعه کنید...به نظر شما ترم مهره؟؟؟
مال منم همین طوره رشته کارشناسی و رشته ارشدش یکییه؟؟
نه یکی نیست کارشناسی فناوری اطلاعات و کارشناسی ارشد شبکه های کامپیوتری

کارشناسی فناوری اطلاعات با ارشد فناوری اطلاعات - گرایش شبکه های کامپیوتری یکی میشه ها Big Grin

(۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ ق.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  انگار فقط من ۱۰ واحد برداشتم Big Grin می تونستید ۱۰ تا بردارین Wink
البته به ما گفته بودن ۱۱ تا میتونید بردارید ... که ۸ واحدش اجباری بود یه ۳ واحد اختیاری تخصصی که به من اجازه نداد اون سه واحد تخصصی رو بردارم ... سمینار برداشتم دیدم شد خخخ
خلاصه راحت شدیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم
تبریک به همه Smile
حالا بریم از امکانات استفاده کنیم Big Grin

یعنی شما توی دروس ارائه شده تون ۲ تا درس ۲واحدی داشتین؟!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , neda_Network , bahar_engineer , مورتن
ارسال: #۳۴۳
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ، توسط sand.)
باز خوبه شبکه ۱ و ۲ این ترم ارائه میشه و میتونین بردارین. من شبکه ۱و۲ جبرانی ندارم ولی سیستم عامل جبرانی خوردم که ترم بعد ارائه میشه. ای کاش سیستم عامل هم این ترم میدادن. کسی اطلاع داره سیستم عامل و میشه این ترم تهران شمال و یا جاهای دیگه برداشت؟؟
آخه شبکه ۱و۲ هم تهران شمال باید برین.علوم تحقیقات ارائه نمیشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , mori_1696
ارسال: #۳۴۴
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ب.ظ
سلام
من الان دانشگاه بودم
اونایی که براشون زده وضعیت ترم عادی نیست ورودی بهمن هستن اگر مطمئن هستید که رتبه شما میتونه مهر باشه باید حضوری برید طبقه ۳ پپیش اقای محمد زاده کارتون درست میشه
در خصوص سقف واحد های انتخابی ظاهرا آموزش ۱۱ واحد بیشتر اجازه نمیده منم دیدم اینجوریه وصایا و روش تحقیق رو حذف کردم و نرم پیشرفته برداشتم و امیدوارم روش تحقیق رو ظرفیت اضافه کنن تا بتونم بردارم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , mori_1696 , sand , bahar_engineer
ارسال: #۳۴۵
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  باز خوبه شبکه ۱ و ۲ این ترم ارائه میشه و میتونین بردارین. من شبکه ۱و۲ جبرانی ندارم ولی سیستم عامل جبرانی خوردم که ترم بعد ارائه میشه. ای کاش سیستم عامل هم این ترم میدادن. کسی اطلاع داره سیستم عامل و میشه این ترم تهران شمال و یا جاهای دیگه برداشت؟؟
آخه شبکه ۱و۲ هم تهران شمال باید برین.علوم تحقیقات ارائه نمیشه.

فکر میکنم اگه واحدی توی دانشگاه مبداء ارائه نشه، میشه درخواست داد و با معرفینامه ی دانشگاه، جای دیگه به صورت مهمان اون درس رو برداشت.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۸۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۳۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۴۷ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۸۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۹۵ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۸۴ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۳۸ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۱۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۷۱ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۴۹ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close