زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مهر ماه

ارسال: #۳۱
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ ق.ظ
گروه درسی مهر ماه
بچه ها کسی هم بوده که دور اولشو تموم کرده باشه واسه تابستون؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط ziba.O.)
RE: گروه درسی مهر ماه
(۰۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  درود بر دوستان پر انرژی
بچه ها مدیریت رابینزو کسی میدونه توی ۲،۳سال اخیر بیشار تمرکز روی چ فصلهایی بوده!
من این جدولی ک پارسه تهیه کرده واسه هر سال و هر درس از هر مبخث چقد سوال دادن رو دیدم ولی مدیریت بر مبنای کتاب خودشه!!کسی براساس فصلای رابینز میدونه پرهامیت ترین فصلا کدومند؟

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk

به نظر من اصلا تو درسی جز شبکه خودتو محدود به چندتا فصل خاص نکن، ریسک بزرگیه مخصوصا مدیریت امسال خیلی راحت بود همشو بخون

(۰۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۳ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  اونایی که میخوان با برنامه پارسه و ... جلو برن ثبت نام کردن یا از سایت دانلود کردید؟
کسی میدونه بودجه بندی خودسنجی(کار در منزل) مهاهان چه شکلیه؟؟
راستی اگه آزمونارو ثبت نام کردین واسه ماهم آپلود کنیداBlush
از دوستی شنیدم که میگفت:
HeartHeartHeartHeart زکات فایل در به اشتراک گذاری آن است HeartHeartHeartHeart

سایت هرکدوم عضوشی میتونی از بودجه بندی و برنامه ریزیش استفاده کنی

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsansjs
ارسال: #۳۳
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ب.ظ
گروه درسی مهر ماه
سلام بر گروه درسی مهر

شما طبق بودجه بندی پارسه جلو میرین؟
ارسال: #۳۴
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ب.ظ)barabox نوشته شده توسط:  سلام بر گروه درسی مهر

شما طبق بودجه بندی پارسه جلو میرین؟

هم پارسه داریم هم مدرسان، بنده براساس بودجه بندی و برنامه ریزی مدرسان جلو میرم داریم از دوستان که براساس پارسه هستن

ارسال: #۳۵
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)fadak نوشته شده توسط:  سلام دوستان من تازه مانشتی شدم. ترم ۳ کارشناسی ام و میخوام تر اولین آزمون ارشد دانشگاه شریف رو بیارم خخخخخخ. خواستم نشون بدم چقد انرژی دارم. لطفا راهنمایی کنید که چه کتابای رو شروع کنم.
سلام علاوره بر اون چیزایی که دوستمون بهت گفت خیلی خیلی روی زبانت کار کن ،به نظر من بد نیست بعضی از کتابای مرجع به انگلیسی بخونی یا اگه حوصله نداری روی زبان تخصصی ات و عمومی ات خوب کار کنی ،به نظر من هر متن انگلیسی مرتبط با رشته ات که دیدی از دست نده ،دیگه این که روی معدلت کار کن ،یه پروژه خوب بده ،سعی کن فیلد مورد علاقه ات پیداکنی البته اگر هنوز نمی دونی و خودت توش قوی کنی و حتما کار آموزی ات بری توی همون گرایش مورد علاقه ات کار کنی.
موفق باشی.
ارسال: #۳۶
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ب.ظ)golsa20 نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)fadak نوشته شده توسط:  سلام دوستان من تازه مانشتی شدم. ترم ۳ کارشناسی ام و میخوام تر اولین آزمون ارشد دانشگاه شریف رو بیارم خخخخخخ. خواستم نشون بدم چقد انرژی دارم. لطفا راهنمایی کنید که چه کتابای رو شروع کنم.
سلام علاوره بر اون چیزایی که دوستمون بهت گفت خیلی خیلی روی زبانت کار کن ،به نظر من بد نیست بعضی از کتابای مرجع به انگلیسی بخونی یا اگه حوصله نداری روی زبان تخصصی ات و عمومی ات خوب کار کنی ،به نظر من هر متن انگلیسی مرتبط با رشته ات که دیدی از دست نده ،دیگه این که روی معدلت کار کن ،یه پروژه خوب بده ،سعی کن فیلد مورد علاقه ات پیداکنی البته اگر هنوز نمی دونی و خودت توش قوی کنی و حتما کار آموزی ات بری توی همون گرایش مورد علاقه ات کار کنی.
موفق باشی.

سلام دوست من فقط اینو بگم که مفهومی بخون و بی استرس نشد سال اول هم نشده خیلی روش حساس نشو من روش حساس بودم و امسال به سلامتی سال سومی هست که قراره کنکور بدمBig Grin
ارسال: #۳۷
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۶ ب.ظ
گروه درسی مهر ماه
رتبه های دو سال گذشتت چطور بوده؟ Big Grinانشالله امسال دیگه موفق میشی
کسی میدونه ۶۰۰ مسئله قدسی آخرین چاپش برای کی هست؟ کتاب فروشی چاپ ۹۲ بود Dodgy
ارسال: #۳۸
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۴۶ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ب.ظ)aida! نوشته شده توسط:  رتبه های دو سال گذشتت چطور بوده؟ Big Grinانشالله امسال دیگه موفق میشی
کسی میدونه ۶۰۰ مسئله قدسی آخرین چاپش برای کی هست؟ کتاب فروشی چاپ ۹۲ بود Dodgy

کتابی هم که من گرفتم چاپش ۹۲هست، دیگه نمیدونم چاپ ۹۳ش اصلا هست یا نه

سپاس‌گزاری شده توسط: aida!
ارسال: #۳۹
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط ehsansjs.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  سایت هرکدوم عضوشی میتونی از بودجه بندی و برنامه ریزیش استفاده کنی
اتفاقا اسم منو نوشتن ولی فقط بودجه بندی آزمون حضوریو زدهUndecided
راستی چرا ماهان تو آزموناش نوشته ارشد ناپیوسته؟؟ Huh تو ایران مگه ارشد ناپیوسته داریم؟؟؟داریم!!؟!

پارسال دعا میکردم ضریب ریاضی رو کم کنن که دیگه علوم کامپیوتریا نیان واسه ما رتبه تک رقمی بیارنDodgy
حالا دعا میکنم ضریب زبان زیاد بشه یا حداقل تعداد سوالات تخصصیAngel (چیه ۸۰ دیقه ۱۶ تا سوالDodgy )
بلند بگیید آمییییین
ارسال: #۴۰
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ب.ظ
سلام دوستان یه سوال
من نمیدونم واسه درس های کامپایلر و معماری و زبان های برنامه سازی کتابای مقسمی بهترن یا مدرسان ؟؟راست اش یه نفر بهم بعضی از کتابای مدرسان داده ،حالا نمی دونم واسه این درسایی که گفتم مقسمی بهتره یا مدرسان شریف؟؟ساختمان و الگوریتم مقسمی رو می دونم بهتره ،ولی اینارو موندم ،میشه یکی منو راهنمایی کنه ؟؟؟ ممنون
ارسال: #۴۱
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۹ ب.ظ
بچه ها جدول توزیع موضوع کنکورهای اخیر پارسه کجاست؟میشه لینکشو بذارید؟؟؟
ارسال: #۴۲
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ب.ظ، توسط wskf.)
گروه درسی مهر ماه
(۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  سایت هرکدوم عضوشی میتونی از بودجه بندی و برنامه ریزیش استفاده کنی
راستی چرا ماهان تو آزموناش نوشته ارشد ناپیوسته؟؟ Huh تو ایران مگه ارشد ناپیوسته داریم؟؟؟داریم!!؟!

پارسال دعا میکردم ضریب ریاضی رو کم کنن که دیگه علوم کامپیوتریا نیان واسه ما رتبه تک رقمی بیارنDodgy
حالا دعا میکنم ضریب زبان زیاد بشه یا حداقل تعداد سوالات تخصصیAngel (چیه ۸۰ دیقه ۱۶ تا سوالDodgy )
بلند بگیید آمییییین
زبان عمومی فقط تافل میخونید؟یا ۵۰۴ هم هست؟
زبان تخصصی چی؟
لطفا درمورد کتابای زبان کنکور راهنمایی کنید ///

دوستان کتاب درس وو ۶۰۰ مسیله قدسی جداست؟
اخه ی کتاب ازش دیدم درس بود تست نداشت.

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
ارسال: #۴۳
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۷ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  سایت هرکدوم عضوشی میتونی از بودجه بندی و برنامه ریزیش استفاده کنی

بلند بگیید آمییییین
زبان عمومی فقط تافل میخونید؟یا ۵۰۴ هم هست؟
زبان تخصصی چی؟
لطفا درمورد کتابای زبان کنکور راهنمایی کنید ///

دوستان کتاب درس وو ۶۰۰ مسیله قدسی جداست؟
اخه ی کتاب ازش دیدم درس بود تست نداشت.

آره یکی هست تدریسه، یکیم فقط تسته. تدریسش سطحش بالاست ولی ۶۰۰مسئلش واسه ما مناسبه

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۴۴
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ب.ظ)golsa20 نوشته شده توسط:  سلام دوستان یه سوال
من نمیدونم واسه درس های کامپایلر و معماری و زبان های برنامه سازی کتابای مقسمی بهترن یا مدرسان ؟؟راست اش یه نفر بهم بعضی از کتابای مدرسان داده ،حالا نمی دونم واسه این درسایی که گفتم مقسمی بهتره یا مدرسان شریف؟؟ساختمان و الگوریتم مقسمی رو می دونم بهتره ،ولی اینارو موندم ،میشه یکی منو راهنمایی کنه ؟؟؟ ممنون
حالا چرا گیر دادید به مقسمیDodgy ساختمان داده و الگوریتم و تقریبا کامپایلر و ۱۰۰۰% معماری پوران از بقیه بهترن
زبانهای برنامه سازی مقسمی رو دارم حجمش خیلی کمه...احتمالا دنبال ی منبع جامع تر باید باشیمIdea
ارسال: #۴۵
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ ب.ظ
گروه درسی مهر ماه
سلام سلام
بالاخره یه پست کنکوری میذارم تو این تاپیک:دی خدایا شکرت.

من از امروز شروع کردم به خوندن.
هرچند خیلی دیره ولی خب از امروز وقت کردم.
۳ ساعت تا الان برا روز اول. به نظرم خودم خوبه. ایشالا بهتر هم میشم به مرور زمان.
تصمیم دارم تا آخر هفته بعد هر طوری شده ۲۵% اول مدرسان رو تموم کنم برم سراغ تست. امیدوارم که بشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۷۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۵,۰۴۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۴۰۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۲۷۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۰۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۲۸۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close