زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به نظرتون الان دیره واسه شروع مطالعه برای کنکور؟

ارسال: #۹۱
۲۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ق.ظ، توسط parizadgh.)
من از بودجه بندی عقب نیستم.ولی فقط خوندم تست و تمرین خیلی کم کار کردم .به نظرتون شرایطم خوبه؟؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۲
۲۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط flowerirani.)
RE: به نظرتون الان دیره واسه شروع مطالعه برای کنکور؟
(۲۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ ب.ظ)maryamb70 نوشته شده توسط:  اخه بنظر من برای زبان باید پایت خوب باشه...وگرنه یکی مث من هرچیم بخونه اخر نمیتونه ی جمله رو معنی کنه!
باید چیکارکرد یعنی؟

اخه بنظر من برای زبان باید پایت خوب باشه...وگرنه یکی مث من هرچیم بخونه اخر نمیتونه ی جمله رو معنی کنه!
باید چیکارکرد یعنی؟

اخه بنظر من برای زبان باید پایت خوب باشه...وگرنه یکی مث من هرچیم بخونه اخر نمیتونه ی جمله رو معنی کنه!
باید چیکارکرد یعنی؟

=============================
زبان نصفش تکنیک هست نصفش گنجینه لغت قوی.
شما اگه بتونی کلمات جفت و لغات پرکاربرد کنکور سالهای قبل رو تهیه کنی خیلی موفقی و نکته مهمترش حرف اضافه لغات هست این حرف اضافه تو هیچ کتابی قید نشده که خیلی از سوالات تاکیدشون روی حرف اضافه ست من بهت توصیه میکنم کتاب زبان انگلیسی ارشد زیر زره بین رو بخری منم خریدم خوبه البته کتاب اصلی من این نیست یه کتاب دیگه ست اصلا پایه قوی ندارم اما میدونم چی باید بخونم تا ۳۰ درصد تراز زبان ر وبزنم. کمکی خساتی بفرمایین.

(۲۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ق.ظ)parizadgh نوشته شده توسط:  من از بودجه بندی عقب نیستم.ولی فقط خوندم تست و تمرین خیلی کم کار کردم .به نظرتون شرایطم خوبه؟؟؟؟
==================
هر کاری و هر تلاشی خوب هست اما...
توجه بفرمایید: که درسهایی مثل داده الگوریتم گسسته و ..... نصف مطالبش توی تست هاست و وقتی شما تستهای گوناگون حداقل یه دونه از هر کدوم نزنی به مشکل میخوری
به قول معروف تو هر وقت یه مبحثو خوب خوندی اما تو تست زدن خودت یا تو ازمون تست جدید دیدی بدون هنوز به اون مطلب مسلط نیستی وقتی به یه درس مسلط هستی که سوال جدید نبینی.
من خودم نمادهای مجانبی بارها وبارها خوندم اما حداقل نصف مطالبش تو تستها شه و قلق داره یعنی باید تستهاشو بزنی تا بتونی نمونه اش اومد رو بزنی.
سر جلسه کنکور وقت فکر کردن نیست وقت حل کردن تستهاست فقط.
از الان بخون تا اخر اذر برنامه ریزی اینجوری کن بعدش تو اذر فقط نصف روز تست بزن نصف روز رو دروس عقب مونده رو بخون ومرور کن تو ۱۵روز بهمن هم فقط تست. ا
من اینجوری توصیه میکنم البته شما خودت مختاری روش بهتری رو انجام بدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: miss msv66
ارسال: #۹۳
۲۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۳۶ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۷ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ ب.ظ)maryamb70 نوشته شده توسط:  اخه بنظر من برای زبان باید پایت خوب باشه...وگرنه یکی مث من هرچیم بخونه اخر نمیتونه ی جمله رو معنی کنه!
باید چیکارکرد یعنی؟

باید چیکارکرد یعنی؟

باید چیکارکرد یعنی؟

=============================
زبان نصفش تکنیک هست نصفش گنجینه لغت قوی.
شما اگه بتونی کلمات جفت و لغات پرکاربرد کنکور سالهای قبل رو تهیه کنی خیلی موفقی و نکته مهمترش حرف اضافه لغات هست این حرف اضافه تو هیچ کتابی قید نشده که خیلی از سوالات تاکیدشون روی حرف اضافه ست من بهت توصیه میکنم کتاب زبان انگلیسی ارشد زیر زره بین رو بخری منم خریدم خوبه البته کتاب اصلی من این نیست یه کتاب دیگه ست اصلا پایه قوی ندارم اما میدونم چی باید بخونم تا ۳۰ درصد تراز زبان ر وبزنم. کمکی خساتی بفرمایین.

(۲۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ق.ظ)parizadgh نوشته شده توسط:  من از بودجه بندی عقب نیستم.ولی فقط خوندم تست و تمرین خیلی کم کار کردم .به نظرتون شرایطم خوبه؟؟؟؟
==================
هر کاری و هر تلاشی خوب هست اما...
توجه بفرمایید: که درسهایی مثل داده الگوریتم گسسته و ..... نصف مطالبش توی تست هاست و وقتی شما تستهای گوناگون حداقل یه دونه از هر کدوم نزنی به مشکل میخوری
به قول معروف تو هر وقت یه مبحثو خوب خوندی اما تو تست زدن خودت یا تو ازمون تست جدید دیدی بدون هنوز به اون مطلب مسلط نیستی وقتی به یه درس مسلط هستی که سوال جدید نبینی.
من خودم نمادهای مجانبی بارها وبارها خوندم اما حداقل نصف مطالبش تو تستها شه و قلق داره یعنی باید تستهاشو بزنی تا بتونی نمونه اش اومد رو بزنی.
سر جلسه کنکور وقت فکر کردن نیست وقت حل کردن تستهاست فقط.
از الان بخون تا اخر اذر برنامه ریزی اینجوری کن بعدش تو اذر فقط نصف روز تست بزن نصف روز رو دروس عقب مونده رو بخون ومرور کن تو ۱۵روز بهمن هم فقط تست. ا
من اینجوری توصیه میکنم البته شما خودت مختاری روش بهتری رو انجام بدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ممنون از جوابتون
۰
۰
ارسال: #۹۴
۲۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ق.ظ، توسط flowerirani.)
من رسما از امروز به جمع کنکوریها پیوستم واعلام حضور میکنم اصلا هم دیر نیست باورم این که میتونم قبول بشم همه تلاشمو میکنم بقیه اش با خداست انشاله که همه بچه های سایت قبول بشن .
============================
یه پیشنهاد دارم لطفا کمک کنین.
بچه ها شنیدین میگن وقت دعا ؛
هرجایی، اول واسه دیگران دعا کنین بعدش واسه خودتون؟ تا دعاتون مستجاب بشه
من میخام یه موضوع بزنم با عنوان دعای مانشتیها .
هر شب سر ساعت ۹ شب ۲دقیقه همه واسه رسیدن به اهداف نیک همدیگه دعا کنیم یعنی سر ساعت نه همه مون واسه همدیگه و رسیدن به اهداف همدیگه دعا کنیم من کجا موضوعو مطرح کنم همتون هم بیان مثبت بدین ؟
من چر ا انقدر منفی دارم؟ منکه بچه خوبی بودم؟
۱۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jamshidi , fo-eng , miss msv66 , software94 , RASPINA , so@ , f2000 , mrsh1372 , behnaz110 , abji22
ارسال: #۹۵
۲۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۴۰ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۹ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  من رسما از امروز به جمع کنکوریها پیوستم واعلام حضور میکنم اصلا هم دیر نیست باورم این که میتونم قبول بشم همه تلاشمو میکنم بقیه اش با خداست انشاله که همه بچه های سایت قبول بشن .
============================
یه پیشنهاد دارم لطفا کمک کنین.
بچه ها شنیدین میگن وقت دعا ؛
هرجایی، اول واسه دیگران دعا کنین بعدش واسه خودتون؟
من میخام یه موضوع بزنم با عنوان دعای ماشنتیها .
هر شب سر ساعت ۹ شب ۲دقیقه همه واسه رسیدن به اهداف نیک همدیگه دعا کنیم یعنی سر ساعت نه همه مون واسه همدیگه و رسیدن به اهداف همدیگه دعا کنیم من کجا موضوعو مطرح کنم همتون هم بیان مثبت بدین ؟
من چر ا انقدر منفی دارم؟ منکه بچه خوبی بودم؟

شیاطین بهتون منفی دادنBig GrinBig Grin
۱
۰
ارسال: #۹۶
۲۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۰۷ ب.ظ
وااای چرا پست من همش تکرارشدهSad
من کتاب زیر ذره بین رو دارم و تاالان حدودهفتصدتا لغتشو خوندم اما همش باهم قاطی میشه و برای کسی مث من که پایش قوی نیس واصن نمیتونه مفهوم جمله تستو معنی کنه ک تاالان فایده ای نداشته!
میشه منبع قویترتونو معرفی کنید؟
۰
۰
ارسال: #۹۷
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۸ ق.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ ب.ظ)forouzan69 نوشته شده توسط:  کسی نیست کمکم کنه من هم نیاز به پشتیبان دارم

پشتیبان ؟!
مگه قلم چیه !

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94
ارسال: #۹۸
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۸ ق.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  خواهشا این سوال را جواب بدید ................................................................

به نظرتون من پک پارسه را بگیرم و از روش بخونم کافیه ...
البته مدار و ساختمان را پوران گرفتم ک با ساختمان داده هم راحت نیستم

اصلا حوصله و وقتش و مخصوصا امکانش را ندارم که دنبال کتابای متفاوت بگردم
چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟

باور کنید خیلی ضروریه " یه آره یا نه"
واصلانمی خوام بحث را بندازم که کدوم موسسه کتاباش بهتره و این حرفا ولی انگار نویسنده هاش بهتر باشه
من کتاب هایی می خوام که روان گفته باشه و کمتر نیاز باشهبه سراغ مرجع برم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال: #۹۹
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ ق.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  خواهشا این سوال را جواب بدید ................................................................

واصلانمی خوام بحث را بندازم که کدوم موسسه کتاباش بهتره و این حرفا ولی انگار نویسنده هاش بهتر باشه

هیچ کس بهتون پیشنهاد نمی کنه که پک یه موسسه رو کامل بگیرید چون هرکدوم یه سری کتاب بدرد نخور دارن
پارسه سیستم عامل و آمار و پایگاهش واقعا خوبه ولی دوست من مثلا از هوشش خیلی ناراضی بود یا معماریش
اگه بگید گرایشتون چیه بچه ها کمکتون می کنن برای کتابهایی که باید بخرید گرچه توی مصاحبه ها هم هست

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو کن.

ویلیام شکسپیر
۲
۰
ارسال: #۱۰۰
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ق.ظ
(25 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  خواهشا این سوال را جواب بدید ................................................................

هر موسسه در یک زمینه خوب کار کرده , بعضی ها هم کلاً در هیـــــــــــــــچ زمینه ای خوب کار نکردنBig Grin
ولی گرفتن پک کامل یک موسسه اشتباهه محضه! بهتره دنبال کتابای خوبه هر درس باشید نه پک کامله یک موسسه!Cool
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۱۰۱
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ ب.ظ
کتابای مقسمی در کل روان تر و آسون تره (واضح تر توضیح داده شده )،من ساختمان و الگوریتم و پایگاه مقسمی رو دارم خوبه ،کتابای پارسه هم بعضیاش خوبه مثل سیستم عامل و ساختمان داده .من خودم بیشتر دارم از روی کتابای مقسمی و پوران پژوهش می خونم راضیم .

۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۲ ب.ظ
سلام خوبین همتون
بچه ها ار کراس باید چند فصل رو خوند؟
باید همشو بخونم؟
لطفا کسی اطلاع داره بگه ممنون میشم
موفق باشین
۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ، توسط kingmax.)
نقل قول: البته مدار و ساختمان را پوران گرفتم ک با ساختمان داده هم راحت نیستم
منم از ساختمان پارسه دارم خیلی هاش را نمی فهمم میگن مقسمی خوبه برای یادگیری ولی برای کنکور اصلا کافی نیست
برای منابع هم از هر درس جدا توی تایپیک خود درس بپرس
من از همگی عذر میخوام اینجا جواب دادم جای بحث منابع اینجا نبود

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۱۰۴
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۳۶ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  سلام خوبین همتون
بچه ها ار کراس باید چند فصل رو خوند؟
باید همشو بخونم؟
لطفا کسی اطلاع داره بگه ممنون میشم
موفق باشین

==========================
۵فصل اولشو بخون فصل اولش مقدمات و اصول پایه هست از ۴تا فصل بعدی حداقل ۴تا سوال میاد
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022
ارسال: #۱۰۵
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ق.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  خواهشا این سوال را جواب بدید ................................................................

گرفتن پک کامل از یک موسسه کار عاقلانه ای نیست !
در مورد ساختمان
اگه صرفاً روون بودن مطلب مد نظر شماست کتاب مقسمی خوبه !
هرچند که سطحش در حد کنکور سراسری نیست !

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۲۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۲۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۶۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۶۸ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۳,۲۱۸ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۴۴۹ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۵,۰۳۹ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۹۲۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مطالعه کتاب یا تماشای فیلم های مکتبخونه؟ Davood21 ۵ ۴,۳۷۶ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: امیرعباس۳۰۵۰
  دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ شیرین۱۹۹۳ ۶ ۵,۹۳۲ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close