زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی آزمون های آزمایشی پارسه

ارسال: #۱۰۶
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۱:۵۸ ب.ظ
clean room تئ کتاب گفته رفع ابهام و ناسازگاری ها!!! پس هم ابهام میشه هم ناسازگاری
نمیفهمم چرا زمان actor هست؟؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۷
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۱۶ ب.ظ
RE: بررسی آزمون های آزمایشی پارسه
سلام خسته نباشید
دوستان تو هوش سوال ۱۲۰ به نظر من پارسه گزینه غلط زده حالا تحلیلم رو مینویسم شما هم لطفا نظر بدید
ممنون
ببینید الفا بتا رو استلزلم میکنه یعنی تو هر دنیایی که الفا درست باشه بتا هم درست باشه
خوب اینجا فقط گفته الفا ۸ تا مدل داره نگفته که کدوم هاشون درست هستند پس گزینه ۴ که پارسه گفته غلطه چون ممکنه مثلا الفا فقط توی m1 و m3 درست باشه
اما من میگم گزینه ۱ درسته چون که میگه الفا اجتماع بتا و گاما رو استلزام میکنه این یعنی تو هر مدلی که الفا درست باشه باید اجتماع بتا و گاما هم درست باشه که دقیقا هم همین طوره چون اجتماع بتا و گاما تو همه مدل ها درسته پس تو هر مدلی که الفا درست باشه حتما اجتماع بتا و گاما هم تو اون مدل درستن
ضمنا اگر گزینه ۴ درست باشه طبق قضیه یکنواختی باید گزینه ۲ هم درست بشه!!!!!
از این هم میشه ۴ رو رد کرد
مگر که منظور سوال این بوده باشه که الفا توی همه مدل های ۱ تا ۸ درسته و این کلمه درسته رو جا انداخته باشه
نظرتون بگید ممنون میشم
۰
۰
ارسال: #۱۰۸
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۱۹ ب.ظ
خوب نبود ازمون مخصوصا مشترک!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۱۰۹
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۴۶ ب.ظ
پاسخ : بررسی آزمون های آزمایشی پارسه
سلام
بچه ها ایتی سوال ۸۲هوش چرا "عامل هایی که کاملا مشاهده پذیرند نیازی به حالت درونی ندارند"رو غلط گرفته؟
من تاحالا چندین جا تو کتاب راهیان دیدم نوشتم محیط ک کاملا مشاهده پذیر باشه چون متغیر حالت زمانی استفاده میشه ک نتونیم وضعیت فعلی رو کامل تشخیص بدیم اون وقت مجبوریم وضعیت های قبلی رو هم در نظر بگیرم!!

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۰
۰
ارسال: #۱۱۰
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۵۴ ب.ظ
فکر میکردم آزمونای جامع ، سوالاتش خوب میشه. اما مثل اینکه جامع ها بدتر از اونان.
ای کاش حداقل سوالات آزمونای جامع رو میدادن یه آدم با سواد طرح کنه
سوالات باید استاندارد باشه تا ادم بتونه هم خودشو بسنجه و هم زمان رو در نظر بگیره. خیلی از ماها میریم این آزمونا رو میدیم و وقت کم نمیاریم ولی سوالات کنکور سبکشون فرق داره

به نظرم نباید خودمونو خیلی درگیر این آزمونا کنیم. من که فقط آزمون میدم و سوالاتشو میندازم کنار.
به نظرم ارزش نگاه کردن دوباره رو ندارن. چون الان که پاسخ نامه رو نگاه کردم، خیلی از سوالات رو اشتباه حل کردن. حالا اگه کسی بخواد با بررسی این جوابا مطلبی رو یاد بگیره که تو کنکور سوالارو غلط میزنه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۱۱۱
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۳:۱۲ ب.ظ
هرچند ازمون های پارسه از همون اول افتضاح بود و تمام زحمتشون خلاصه میشد در کپی کردن سوالات از سالای قبل اونم نه چند سال اخیر ، سوالای عهد حجر، ولی با همه اینا امروز بهتر نبود ؟ کمتر سوالات مشابه بود و بیشتر نیاز به فکر داشت.(نسبت به ازمونای قبل میگم)
پس چرا میگین بدتر بود؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۲
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۳:۲۰ ب.ظ
جالبه که من یک ساعت و ۱۰ دقیقه وقت زیاد آوردم درصورتی که تو آزمون شبیه سازی کنکور ۹۳ که از خودم گرفتم خیلی وقت کم آوردم.. واقعا پارسه چی فک میکنه با خودش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۰
۰
ارسال: #۱۱۳
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۳:۲۷ ب.ظ
به نظر شما این سوالات نیاز به فکر کردن دارن؟
سوالات تخصصی هوش
۱۱۰- به جای N بذارین ۲ بعد ببینین جواب کدوم میشه
سوال ۱۱۱- تو هر زمان اون کاری که جریمه بیشتری داره رو انجام بدین و اونی که جریمه کمتری داره رو به تاخیر بندازین
سوال ۱۱۲- به جا n بذارین ۲ اونوقت فقط گزینه اول به ازا N=2 میشه ۱۲ . خود صورت سوال هم گفته میشه ۱۲
سوال ۱۱۳- شکل آرایه مربوط به کدوم مرتب سازیه؟ انصافا همون عهد حجر هم نگاه کنین همچین سوال مسخره ای ندادن
سوال ۱۱۴- مرتبه k امین کوچکترین عنصر چیه؟

انصافا اسم اینارو میشه بذاری سوال؟

من دفعه قبل زبانم رو ۴۰ زدم. این دفعه ۷۵ زدم.
البته ناگفته نماند این یکی دو هفته زبان رو خوب کار کردم ولی نه اونقد که درصدم اینجوری بره بالا.

به خدا این سوالات مسخره بازین. خیلی خودتونو درگیر نکنین.
من رتبه هام بد نمیشه که بخوام بندازم گردن سوالا. ولی واقعا این سوالات بچه بازین
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss
ارسال: #۱۱۴
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ، توسط ƊƦЄƛM.)
(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها ایتی سوال ۸۲هوش چرا "عامل هایی که کاملا مشاهده پذیرند نیازی به حالت درونی ندارند"رو غلط گرفته؟
من تاحالا چندین جا تو کتاب راهیان دیدم نوشتم محیط ک کاملا مشاهده پذیر باشه چون متغیر حالت زمانی استفاده میشه ک نتونیم وضعیت فعلی رو کامل تشخیص بدیم اون وقت مجبوریم وضعیت های قبلی رو هم در نظر بگیرم!!
سلام
آره به نظر منم جمله درسته ولی نمیدونم چرا غلط گرفته!!!!!!!!Sad
------------------------------------------------------------------------------------
میشه لطف کنه یکی سوال ۴۶ جمله های ب و ج رو توضیح بده.
برای مرتب سازی عناصر کمتر از ۲۰ ، مگه درجی بهتر نبود که اونم در بدترین حالت n(n-1)/2 مقایسه داشت دیگه!
۰
۰
ارسال: #۱۱۵
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۳:۵۴ ب.ظ
(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  به نظر شما این سوالات نیاز به فکر کردن دارن؟
سوالات تخصصی هوش
سوال ۱۱۱- تو هر زمان اون کاری که جریمه بیشتری داره رو انجام بدین و اونی که جریمه کمتری داره رو به تاخیر بندازین
سوال ۱۱۲- به جا n بذارین ۲ اونوقت فقط گزینه اول به ازا N=2 میشه ۱۲ . خود صورت سوال هم گفته میشه ۱۲
سوال ۱۱۳- شکل آرایه مربوط به کدوم مرتب سازیه؟ انصافا همون عهد حجر هم نگاه کنین همچین سوال مسخره ای ندادن

البته ناگفته نماند این یکی دو هفته زبان رو خوب کار کردم ولی نه اونقد که درصدم اینجوری بره بالا.

من کلی گفتم و در مقایسه با ازمونای قبلی سوالات تخصصی از همون اول بد طراحی میشد هیچ ابتکاری در طراحی نبود.
بیشتر منظورم مشترک بود ولی از دید شما اگه بخوام نگاه کنم مشترک هم همون شرایطو داشت.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour
ارسال: #۱۱۶
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۴:۰۲ ب.ظ
(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۵۴ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  
(26 دى ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  به نظر شما این سوالات نیاز به فکر کردن دارن؟
سوالات تخصصی هوش

من کلی گفتم و در مقایسه با ازمونای قبلی سوالات تخصصی از همون اول بد طراحی میشد هیچ ابتکاری در طراحی نبود.
بیشتر منظورم مشترک بود ولی از دید شما اگه بخوام نگاه کنم مشترک هم همون شرایطو داشت.

حق با شماست. سوالات مشترک یه ذره وضعشون بهتره.
این آزمونا و سوالاتش زیاد مهم نیست. مهم اینکه تو کنکور اصلی یه رتبه خوب بیارین. اصلا همه این مسائل ابزارین که به اون هدف برسین.
ان شااله که یه رتبه خیلی خوب تو کنکور میارین
۰
۰
ارسال: #۱۱۷
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۴:۰۲ ب.ظ
پاسخ : RE: بررسی آزمون های آزمایشی پارسه
(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۲۸ ب.ظ)Bahar_sh نوشته شده توسط:  
(26 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلام
سلام
آره به نظر منم جمله درسته ولی نمیدونم چرا غلط گرفته!!!!!!!!Sad
------------------------------------------------------------------------------------
میشه لطف کنه یکی سوال ۴۶ جمله های ب و ج رو توضیح بده.
برای مرتب سازی عناصر کمتر از ۲۰ ، مگه درجی بهتر نبود که اونم در بدترین حالت n(n-1)/2 مقایسه داشت دیگه!
قسمت ب ک درسته من ی مثال زدم درت دراومد.کافیه جوری مثالو بزنی ک یالی ک کوچکتر از بزرگترین یال هست رو نتونی اضافه کنی یعنی اضافه کردنش دور ایجاد کنه اون وقت مجبوری یال بزرگترو انتخلب کنی.
قسمت ج هم نمیدونم چرا در بدترین حالت ۱۰مقایسه میشه!مگ حبابی ی الگوریتم مبتنی بر مقایسه نیس؟خب با۶عنصر حساب کنی بیشتر از۱۰تا میشه!
______________××××××××_××_____________
خداوکیلی چرت سوال میده!
دوتا از سوالای مشترگ ازdfsبود اونم چی؟براساس زمانf,d!!!فک کنننن ۲تا از سوالای الگوریتم از ی نوع بود!!!
درصورتی میتونست بجاش ی سوال خیلی خوب از تقسیم وحل یا گریدی بده!
ولی منک با اینحال نتونستم جالبی بزنم!!ولی این سوالا واسه کسایی ک خیلیییی خوندن قبول دارم خیلییی چرته!
همون کنکور سوال سخت میده بنفع همه هس...!!!!

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۱
۰
ارسال: #۱۱۸
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۴:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ ب.ظ، توسط Ametrine.)
(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  به نظر شما این سوالات نیاز به فکر کردن دارن؟
سوالات تخصصی هوش
سوال ۱۱۵ چرا گزینه ۱ زده؟ ۲ هم میشه، نمیشه؟
میشه لطفاً سوال های ۴۸ - ۴۹ - ۵۱ - ۵۴ (ساختمان و نظریه) رو توضیح بدید؟
---------------------------------------------------------------------------------
سوال ۹۰ و ۹۳ نرم افزار رو به نظرتون اشتباه حل نکرده؟
سوال ۹۰ وقتی که از حلقه خارج میشیم، متغیرها آزاد نمیشن؟ که بعد یکیشون رو برای k+p استفاده میکنیم و در کل ۴ متغیر کمکی نمیشه؟؟؟
سوال ۹۳ هم به نظرم گزینه ۳ میشه. نمیشه؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۹
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۶:۲۳ ب.ظ
سوال ۱۲۱ (هوش) جوابش درسته؟
قبل از بررسی S،مقدار عنصر شانس مربوطش به خاطر مقدار ۴-*۰/۵ میشه ۲- و در بهترین حالت ،مقداری که بخواد از سمت r بدست بیاره ۳- هستش که به اضافه ی ۲- میشه همون ۵- پس این شاخه رو هرس میکنه.
با این تحلیل s که باید حذف بشه.
۰
۰
ارسال: #۱۲۰
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۶:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۶:۲۶ ب.ظ، توسط zahra.mff.)
سوالای ای تی بد بود یا من خنگمSad((((
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۵۴۰ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۲۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۵۱ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۶۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۵۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۹۸ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۲۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۸۷ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۵۱۴ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close