زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی آزمون های آزمایشی پارسه

ارسال: #۱۲۱
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۶:۲۹ ب.ظ
RE: بررسی آزمون های آزمایشی پارسه
(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۶:۲۳ ب.ظ)archer22 نوشته شده توسط:  سوال ۱۲۱ (هوش) جوابش درسته؟
قبل از بررسی S،مقدار عنصر شانس مربوطش به خاطر مقدار ۴-*۰/۵ میشه ۲- و در بهترین حالت ،مقداری که بخواد از سمت r بدست بیاره ۳- هستش که به اضافه ی ۲- میشه همون ۵- پس این شاخه رو هرس میکنه.
با این تحلیل s که باید حذف بشه.

ما دیروز در مورد این سوال کلی بحث کردیم. اینم لینکش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فک کنم طراح سوالات پارسه یکی از بچه ها مانشت باشه. شاید دیروز اومده و دیده که بچه ها سر این سوال مشکل دارن. گفته بذار حالشونو بگیرمSmileSmileSmile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: archer22 , ƊƦЄƛM
ارسال: #۱۲۲
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۷:۲۹ ب.ظ
[quote='zahra.mff' pid='327252' dateline='1421416560']
سوالای ای تی بد بود یا من خنگمSad((((
[/qu

سوالای مشترک که بد بود، ولی تخصصی خوب بود اما جواب سوال ۸۲ فکر کنم اشتباه بود !!!
۰
۰
ارسال: #۱۲۳
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۷:۳۴ ب.ظ
(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ ب.ظ)mahayr نوشته شده توسط:  [quote='zahra.mff' pid='327252' dateline='1421416560']
سوالای ای تی بد بود یا من خنگمSad((((
[/qu

سوالای مشترک که بد بود، ولی تخصصی خوب بود اما جواب سوال ۸۲ فکر کنم اشتباه بود !!!

سوال ۷۷ چرا گزینه چهار غلطه؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۴
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۷:۳۵ ب.ظ
(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  سوال ۹۰ و ۹۳ نرم افزار رو به نظرتون اشتباه حل نکرده؟
به نظر من هم این دو سوال رو اشتباه حل کرده مثلا به نظرم ۹۳ حتما زباله تولید می کنه یا ۳ میشه یا ۴/

۹۶ درسته ؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۵
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۷:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۴۹ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۳۸ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(26 دى ۱۳۹۳ ۰۷:۳۵ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  به نظر من هم این دو سوال رو اشتباه حل کرده مثلا به نظرم ۹۳ حتما زباله تولید می کنه یا ۳ میشه یا ۴/

۹۶ درسته ؟
آره ۹۶ درسته.
call by name رو تست کنید گزینه ۴ میشه.
البته من by ref رو تست نکردم.

الان by ref رو چک کردم شد: ۲,۲,۵,۲,۵
این که تو گزینه ۲ هست!!!
شما چی بدست اوردید؟؟

می شه by name رو توضیح بدین؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۶
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۷:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ ب.ظ، توسط Ametrine.)
(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۴۸ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  می شه by name رو توضیح بدین؟
برای by name خود متغیری که تو برنامه اصلی صداش زدیم عیناً کپی میشه تو زیربرنامه (مثل همون کدی که پارسه تو جواب نوشته).

برای by ref آدرس خونه ی اول آرایه میره تو x ، مثل این میمونه که x یه اشاره گر به خونه اول آرایه باشه.
هر تغییری که تو زیربرنامه روی x اعمال میشه همون لحظه تو آرایه هم اعمال میشه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۱۲۷
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ ب.ظ
(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۵۴ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(26 دى ۱۳۹۳ ۰۷:۴۸ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  می شه by name رو توضیح بدین؟
برای by name خود متغیری که تو برنامه اصلی صداش زدیم عیناً کپی میشه تو زیربرنامه (مثل همون کدی که پارسه تو جواب نوشته).
ولی هر تغییری توی آرایه صورت بگیره همون لحظه اعمال نمیشه تا زمانی که زیر برنامه تموم بشه و برگردیم به برنامه اصلی.
اون موقع هست که تغییرات اعمال میشه.

برای by ref آدرس خونه ی اول آرایه میره تو x ، مثل این میمونه که x یه اشاره گر به خونه اول آرایه باشه.
هر تغییری که تو زیربرنامه روی x اعمال میشه همون لحظه تو آرایه هم اعمال میشه.

با این توضیحات خودتون برنامه رو یه بار اجرا کنید.
امیدوارم خوب توضیح داده باشیم.
مرسی...این رو یادم رفته بود هر تغییری توی آرایه صورت بگیره همون لحظه اعمال نمیشه تا زمانی که زیر برنامه تموم بشه و برگردیم به برنامه اصلی.
فقط دو تا سوال : ۱- من حساب می کنم هم در ارجاع هم در نام بجای ۵ های شما ۴ در می آرم؟
۲- این p که در برنامه اصلی است با اون p محلی تابع فرق می کنه در نام نباید اون p برنامه اصلی رو در نطر بگیریم؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۸
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ ب.ظ، توسط Ametrine.)
(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  فقط دو تا سوال : ۱- من حساب می کنم هم در ارجاع هم در نام بجای ۵ های شما ۴ در می آرم؟
۲- این p که در برنامه اصلی است با اون p محلی تابع فرق می کنه در نام نباید اون p برنامه اصلی رو در نطر بگیریم؟
۱- نمیدونم ، شاید من اشتباه میکنم! :دی
اون شرط if بار اول برقرار هست و اجرا میشه و [tex]A[A[p]][/tex] که میشه [tex]A[3][/tex] به تابع ارسال میشه. درسته؟
۲- [tex]A[p][/tex]از برنامه اصلی که کپی میشه تو زیربرنامه، اونجا p تعریف شده و مقدار دهی شده پس جایگزین اون p که ارسال شده به تابع میشه.
۰
۰
ارسال: #۱۲۹
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۱۶ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۳۱ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(26 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  فقط دو تا سوال : ۱- من حساب می کنم هم در ارجاع هم در نام بجای ۵ های شما ۴ در می آرم؟
۱- نمیدونم ، شاید من اشتباه میکنم! :دی
اون شرط if بار اول برقرار هست و اجرا میشه و [tex]A[A[p]][/tex] که میشه [tex]A[3][/tex] به تابع ارسال میشه. درسته؟
۲- [tex]A[p][/tex]از برنامه اصلی که کپی میشه تو زیربرنامه، اونجا p تعریف شده و مقدار دهی شده پس جایگزین اون p که ارسال شده به تابع میشه.
می دونم شما درست می گین ولی نمی دونم چرا نمی فهمم
مگه خود [tex]A[A[p]][/tex] رو نمی نویسیم؟در بدنه تابع دوباره p یک شده میشه A[2]
یا در ارجاع وقتی if اجرا میشه [tex]A[x][/tex] ، [tex]A[2][/tex] است یکی بهش اضافه شه ۴ می شه.
۰
۰
ارسال: #۱۳۰
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ب.ظ، توسط Ametrine.)
(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۱۵ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  می دونم شما درست می گین ولی نمی دونم چرا نمی فهمم
مگه خود [tex]A[A[p]][/tex] رو نمی نویسیم؟در بدنه تابع دوباره p یک شده میشه A[2]
یا در ارجاع وقتی if اجرا میشه [tex]A[x][/tex] ، [tex]A[2][/tex] است یکی بهش اضافه شه ۴ می شه.
X مگه [tex]A[p][/tex] نشد؟ وقتی به if میرسیم مگه [tex]A[p][/tex] همون خونه اول نیست که مقدارش ۳ شده؟
خب الان [tex]A[A[p]][/tex] مگه وقتی دوباره وارد تابع میشه، نمیشه [tex]A[A[1]][/tex] که همون [tex]A[3][/tex] هست عدد ۴ تو این خونه هست و با ۱ جمع میشه و در نهایت به ۵ میرسیم.
حل شد؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۱
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ ق.ظ
(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ ب.ظ)ma3070 نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید
دوستان تو هوش سوال ۱۲۰ به نظر من پارسه گزینه غلط زده حالا تحلیلم رو مینویسم شما هم لطفا نظر بدید
ممنون
ببینید الفا بتا رو استلزلم میکنه یعنی تو هر دنیایی که الفا درست باشه بتا هم درست باشه
خوب اینجا فقط گفته الفا ۸ تا مدل داره نگفته که کدوم هاشون درست هستند پس گزینه ۴ که پارسه گفته غلطه چون ممکنه مثلا الفا فقط توی m1 و m3 درست باشه
اما من میگم گزینه ۱ درسته چون که میگه الفا اجتماع بتا و گاما رو استلزام میکنه این یعنی تو هر مدلی که الفا درست باشه باید اجتماع بتا و گاما هم درست باشه که دقیقا هم همین طوره چون اجتماع بتا و گاما تو همه مدل ها درسته پس تو هر مدلی که الفا درست باشه حتما اجتماع بتا و گاما هم تو اون مدل درستن
ضمنا اگر گزینه ۴ درست باشه طبق قضیه یکنواختی باید گزینه ۲ هم درست بشه!!!!!
از این هم میشه ۴ رو رد کرد
مگر که منظور سوال این بوده باشه که الفا توی همه مدل های ۱ تا ۸ درسته و این کلمه درسته رو جا انداخته باشه
نظرتون بگید ممنون میشم

---------------------
دوستان راهنمایی نمیکنید؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۲
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ، توسط moloodi.)
الان شروع کردم به بررسی آزمون دیروز اولین سوال و مشکوکم فک کنم اشتباه شده.
سوال ۴۷ : گفته در گراف همبند جهت دار بدون دور بعد موقع حل کردن مثل اینکه جهت دار بودن گراف و در نظر نگرفته بدون توجه به این حل کرده .
نظر دوستان چیه؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۳
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۰۳:۰۰ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ)ma3070 نوشته شده توسط:  
(26 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ ب.ظ)ma3070 نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید
دوستان تو هوش سوال ۱۲۰ به نظر من پارسه گزینه غلط زده حالا تحلیلم رو مینویسم شما هم لطفا نظر بدید
ممنون
ببینید الفا بتا رو استلزلم میکنه یعنی تو هر دنیایی که الفا درست باشه بتا هم درست باشه
خوب اینجا فقط گفته الفا ۸ تا مدل داره نگفته که کدوم هاشون درست هستند پس گزینه ۴ که پارسه گفته غلطه چون ممکنه مثلا الفا فقط توی m1 و m3 درست باشه
اما من میگم گزینه ۱ درسته چون که میگه الفا اجتماع بتا و گاما رو استلزام میکنه این یعنی تو هر مدلی که الفا درست باشه باید اجتماع بتا و گاما هم درست باشه که دقیقا هم همین طوره چون اجتماع بتا و گاما تو همه مدل ها درسته پس تو هر مدلی که الفا درست باشه حتما اجتماع بتا و گاما هم تو اون مدل درستن
ضمنا اگر گزینه ۴ درست باشه طبق قضیه یکنواختی باید گزینه ۲ هم درست بشه!!!!!
از این هم میشه ۴ رو رد کرد
مگر که منظور سوال این بوده باشه که الفا توی همه مدل های ۱ تا ۸ درسته و این کلمه درسته رو جا انداخته باشه
نظرتون بگید ممنون میشم

---------------------
دوستان راهنمایی نمیکنید؟؟؟

به نظر من هم گزینه ی ۱ و هم گزینه ۲ درسته چونکه حاصل گزینه ۲ میشه false نتیجه میدهد a که واضحا درسته، از False هر چیزی رو میشه نتیجه گرفت ، در عین حال گزینه ۱ هم واضحا درسته ، گزینه ۴ هم طبق استدلالی که گفتید اشتباهه و نمیتونه جواب باشه و اگرم بخواد جواب باشه حتما یک و ۲ هم جواب خواهند بود، گزینه ۳ هم که واضحا اشتباهه ...
۰
۰
ارسال: #۱۳۴
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۰۳:۳۷ ب.ظ
پارسه این آزمون، گل کاشته
این آزمون علاوه بر اونکه سوالای مسخره داده. خیلیاشونم اشتباه حل کرده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , ریحان
ارسال: #۱۳۵
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۰۳:۵۰ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۳۷ ب.ظ)moloodi نوشته شده توسط:  الان شروع کردم به بررسی آزمون دیروز اولین سوال و مشکوکم فک کنم اشتباه شده.
سوال ۴۷ : گفته در گراف همبند جهت دار بدون دور بعد موقع حل کردن مثل اینکه جهت دار بودن گراف و در نظر نگرفته بدون توجه به این حل کرده .
نظر دوستان چیه؟
غلط جواب داده درسته دور نداریم ولی یال فوروارد مثلن میتونیم در نظر بگیریم و تعداد یالها ب اندازه وی منهای یک لزوما نیست! دوتا سوال دیگ ساختمان نظریه منطقیش هم بعلاوه چنتا تو تخصصی نرم غلط جواب داده کلن مشخصه آدم باسوادی این سوالارو طرح و جواب نمیده
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۵۳۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۲۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۴۷ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۷۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۶۴ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۵۸ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۹۸ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۲۷ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۸۳ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۵۱۰ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close