زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شبکه های اجتماعی

ارسال:
۲۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ ب.ظ
شبکه های اجتماعی
سلام بچه ها کسی است که موضوع پایان نامه اش شبکه های اجتماعی باشه می خوام ازش کمک بگیرم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۴ ق.ظ
شبکه های اجتماعی
سلام
من پایان نامه م تو این زمینه نیست ولی این موضوع جزو علاقمندی هام هست، تو چه حوزه ای از شبکه های اجتماعی میخواین کار کنین؟

The best defense against logic is ignorance
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ ق.ظ
RE: شبکه های اجتماعی
سلام من می خواهم در مورد پیش بینی لینک در شبکه اجتماعی کار کنم اگه کسی هست تو این زمینه کار کنه خیلی خوب میشه که با هم تبادل اطلاعات کنیم.
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۳ ب.ظ
من به کس های که هنوز موضوع پایان نامه بر نداشته اند پیشنهاد می کنم که حتما شبکه های اجتماعی رو بر دارن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan_gh , سجاد۶۷
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ب.ظ
فکر کنم با خوندن این دو تا survey که جفتشون هم برای سال ۲۰۱۱ هستند تا حد زیادی میشه با کارهای قبلی آشنا شد:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
-
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بعد اینکه برای دیتاستش هم فکر می کنم
و
گزینه های خوب و معتبری باشن

سپاس‌گزاری شده توسط: b.yalda1 , equilibrium , AmiriManesh , marjan_gh
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۱۵ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ب.ظ)Lonely Palm نوشته شده توسط:  فکر کنم با خوندن این دو تا survey که جفتشون هم برای سال ۲۰۱۱ هستند تا حد زیادی میشه با کارهای قبلی آشنا شد:
-

بعد اینکه برای دیتاستش هم فکر می کنم
و
گزینه های خوب و معتبری باشن

دست شما درد نکنه مقاله خوبی بود.البته من هنوز بین پیش بینی لینک و پیش بینی انفجار در شبکه اجتماعی گیر کردم اگر تو این زمینه هم مقاله سراغ داری معرفی کنی سپاس گذار میشم.
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ب.ظ
واقعا کسی اینجا شبکه اجتماعی کار نمیکنه که تو این بحث شرکت نمی کنه.
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ب.ظ
شبکه های اجتماعی
عذر می خوام پیش بینی انفجار معادل انگلیسیش چیه؟ من نشنیدم راستشو بخواین ...
ببینید برید به سمت کاربردهای نظریه ی بازی ها تو شبکه های اجتماعی، خیلی قشنگه موضوعش و خیلی هم خوب و به روزه

ارسال:
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ق.ظ
بحث که من بهش علاقه دارم بررسی دینامیک بودن شبکه های اجتماعی است که برای بررسی انفجار در شبکه های اجتماعی ازش استفاده می کنم معادلش Bursty Dynamics in social network است.برای پیش بینی اشوب یا بی نظمی تو جامعه ازش استفاده میشه.
ارسال: #۱۰
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳ ب.ظ
شبکه های اجتماعی
من دوستم دکترا میخونه موضوعش شبکه های اجتماعییه اگه میخای pm بده ایمیلش رو برات بفرستم ببین مایل هست ک همراهی کنید همیدگه رو یانه

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
 سپاس‌گزاری شده توسط: morweb
ارسال: #۱۱
۰۵ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ب.ظ
من تازه وارد این بحث شدم میشه راجع به انفجاری که گفتی تو شبکه های اجتماعی کمی بگی؟ تا جاییکه من میدونستم الگوریتم هاش برای پیش بینی لینک های جدید یا لینک هایی که قبلا وجود داشتند و حذف شدند استفاده میشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: morweb

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۷۲۹ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۵۱۹ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۳۰ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  پکهای آموزشی دوره های شبکه SamanehRashvand ۱ ۲,۷۳۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۰۰۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۱۶۰ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Lightbulb کتاب شبکه های کامپیوتری دکتر حقیقت marvelous ۴ ۵,۱۶۵ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخت دسترس پذیری برای شبکه های پتری αɾια ۱ ۲,۱۳۸ ۰۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  دانلود حل المسائل شبکه های عصبی و ماشین های یادگیر نوشته سایمون هایکین ویرایش سوم jazana ۹ ۹,۴۱۰ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahtabdel72
  مجموعه آموزش تصویری شبکه های پتری رنگی net work ۰ ۲,۰۸۸ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: net work

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close