زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا این امکان وجود دارد که از هر موسسه، فقط در یک آزمون جامع آزمایشی ثبت نام کرد؟

ارسال:
۰۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۰۱ ب.ظ
آیا این امکان وجود دارد که از هر موسسه، فقط در یک آزمون جامع آزمایشی ثبت نام کرد؟
میخوام (به طور مثال) ۱ آزمون آزمایشی جامع تو سنجش بدم، یکی تو پارسه یکی هم تو مدرسان. (یا مهستان یا نصیر یا ...)
از این بین فقط سنجش رو مطمئنم که این اجازه رو میده. پارسه و مدرسان اما نمیذارن؛ اومدن بسته بسته کردن.
کسی پیشنهادی داره؟ راهی وجود داره؟

اگه هیچ راهی پیدا نشه، آخرین راه اینه که .... اول یکی به من بگه کارت ورود به جلسه چک میکنن؟ اصلا همچین سیستمی دارن؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۳۳ ب.ظ، توسط faza.)
RE: آیا این امکان وجود دارد که از هر موسسه، فقط در یک آزمون جامع آزمایشی ثبت نام کرد؟
گویا مهستان هم تکی ثبت نام میکنه
البته سایت مهستان که ترکیده کلا. باید زنگ بزنی بپرسی، که اونم افراد کم اطلاع رو گذاشتن واسه جوابگویی.
۰
۰
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۱۴ ب.ظ
RE: آیا این امکان وجود دارد که از هر موسسه، فقط در یک آزمون جامع آزمایشی ثبت نام کرد؟
(۰۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۰۱ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  میخوام (به طور مثال) ۱ آزمون آزمایشی جامع تو سنجش بدم، یکی تو پارسه یکی هم تو مدرسان. (یا مهستان یا نصیر یا ...)
از این بین فقط سنجش رو مطمئنم که این اجازه رو میده. پارسه و مدرسان اما نمیذارن؛ اومدن بسته بسته کردن.
کسی پیشنهادی داره؟ راهی وجود داره؟

اگه هیچ راهی پیدا نشه، آخرین راه اینه که .... اول یکی به من بگه کارت ورود به جلسه چک میکنن؟ اصلا همچین سیستمی دارن؟
توی شهر ما اصلا پارسه چک نمیکنه تازه اگرم بخواد نمیتونه چون نصف بیشتر بچه ها یا عکس یکی دیگه رو کارتشون یا عکس ندارن یه وضعیه

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۵۴ ب.ظ
آیا این امکان وجود دارد که از هر موسسه، فقط در یک آزمون جامع آزمایشی ثبت نام ...
(۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  گویا مهستان هم تکی ثبت نام میکنه
البته سایت مهستان که ترکیده کلا. باید زنگ بزنی بپرسی، که اونم افراد کم اطلاع رو گذاشتن واسه جوابگویی.

سایت مهستان چرا ترکیده باشه؟ هیچ مشکلی نداره الان چک کردم
امسال مهستان برای گروه کامپیوتر و ایتی و علوم ازمون نداره
لطفا این بحث ادامه پیدا نکنه
----------
نمیدونم دلیل تک به تک ثبت نام کردنتون دقیقا چیه اما یه جا ثبت نام کنید و بقیه رو از مانشت دانلود کنید
نظر من اینه جامع های سنجش رو فقط بدید

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۵۴ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  گویا مهستان هم تکی ثبت نام میکنه

سایت مهستان چرا ترکیده باشه؟ هیچ مشکلی نداره الان چک کردم
امسال مهستان برای گروه کامپیوتر و ایتی و علوم ازمون نداره
لطفا این بحث ادامه پیدا نکنه
----------
نمیدونم دلیل تک به تک ثبت نام کردنتون دقیقا چیه اما یه جا ثبت نام کنید و بقیه رو از مانشت دانلود کنید
نظر من اینه جامع های سنجش رو فقط بدید

سایتش که داغونه انصافا! یکم بگردی توش میفهمی واسه خیلی جاهاش مطلب نداشتن بذارن، متن تستش هنوز مونده! منظورم از ترکیده این بود! ولی حرفم رو راجع به منشی کم اطلاع پس میگیرم. الآن زنگ زدم، خیلی هم مطلع بود، خیلی هم خوش برخورد و باحوصله!

------
میخوام مثلا یه آزمون ۵۰ درصد بدم، ۲ تا ۱۰۰ درصد. اینکه میخوام از موسسه های مختلف باشه هم بخاطر اینه که با سبک سوالات مختلف امتحان داده باشم. ولی من هم الآن با نظرت موافقم. میخوام ۲ تا از جامع های سنجش رو بدم. ممنون از راهنماییت.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۸۵۸ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۱۶۴ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۶,۸۸۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بلخره پیداش کردم nillshid ۰ ۹۴۳ ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۳۵۳ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۱۸ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۸۷۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close