زمان کنونی: ۱۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر

ارسال: #۳۹۱
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۰۶ ب.ظ، توسط شقایق..)
RE: مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر
(۰۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ)ncpu نوشته شده توسط:  با سلام
نمیدونم در جای دستی این پست رو میزارم یا نه

امینت و شبکه :
...
سلام
میدونین برای گرایش امنیت چیا باید تو ارشد بلد باشیم و چیا قبل ارشد و منابع خوب برای یادگیری اینا؟
ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۹۲
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ ق.ظ
بچه ها کنکور ارشد افتاد اردیبهشت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۹۳
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۰ ب.ظ، توسط saharitst.)
من واقعا گیج شدم..وقتی زنگ زدم وزارت علوم طرف با شک و تردید به من گفت شبکه و امنیت زیرمجوعه کامیپوتره ولی هم ماهان هم مدرسان هم سنجش ازموناشونو بر اساس ای تی چیدن و ماهان در جواب سوالهایی که گفتن شبکه و امنیت زیر مجموعه کامیوتره یا ای تی گفته ای تی و باید منابع ای تی رو بخوانین..نمیدونم دیگه واقعا گیج شدم
۰
۰
ارسال: #۳۹۴
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ب.ظ
ای خدا ای مبداء و میعاد ما

دست بگشا بهر استمداد ما

ما اسیر دست سنجشِ جاهلیم...

خود را بشکن تا شکنی قلب جهان را
این فتح میسر به شکست دگری نیست...
۲
۰
ارسال: #۳۹۵
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۲ ق.ظ
دوستان خیلی وضعیت بدیه که ما نمیدونیم چه برنامه ریزی باید بکنیم .... چه کتابهایی خریداری کنیم.... واسه هر درسی چقدر وقت داریم و.....
شما چیکار میکنید؟
من به سیستم پاسخگویی سنجش پست زدم گفتن زمان انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام تکلیفتون مشخص میشه !!!! خب اینکه خیلی دیره SadSad
۲
۰
ارسال: #۳۹۶
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۵ ب.ظ
بچه ها به این لینک سربزنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۹۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ

یه جواب نسبتا دقیق از سیستم پاسخ گویی سازمان سنجش گرفتم که ظاهرا قراره طی چند روز اینده تکلیف گرایش ها مشخص شه ، برداشت شما از این پیغام چیه ؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neghab001
ارسال: #۳۹۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۵۱ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۴۳ ب.ظ)neghab001 نوشته شده توسط:  سلام این هم درخواست بنده بود از سنجش : و البته دو درخواست :

=====
لطفا به دو تصویر در درخواست دوم دقت شود من به پشتوانه ی دوستان مانشتی تهدید محترمانه کردم(خخخخخ) Big Grin

======

ظاهرا یه روبات داره این جواب و برای همه کپی میکنه !UndecidedUndecided
۲
۰
ارسال: #۳۹۹
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۵ ب.ظ)neghab001 نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۱ ب.ظ)TRon نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۴۳ ب.ظ)neghab001 نوشته شده توسط:  سلام این هم درخواست بنده بود از سنجش : و البته دو درخواست :

=====
لطفا به دو تصویر در درخواست دوم دقت شود من به پشتوانه ی دوستان مانشتی تهدید محترمانه کردم(خخخخخ) Big Grin

======

ظاهرا یه روبات داره این جواب و برای همه کپی میکنه !UndecidedUndecided
======
طرز حرف زدنتون عجیبه Big Grin
====
همه میدونیم چی داره(ربات).اما بد نیست تز تورینگ رو یه نگاهی بندازی!!!!!!!!!!!!!!
فک کنم جمله ی منو اشتباه خوندید ،" ظاهرا ، یک روبات (بجای کارشناس سازمان سنجش) ، در حال کپی کردن این پاسخ ، به سوالات همه است!" ، چون دقیقا همون جوابی رو به شما دادن که به منم دادن!
۳
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۰۰۷ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۳ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۷ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۶۴۰ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۸۷۰ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۱۱ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۷ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۹ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close