زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر

ارسال: #۷۶
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ ق.ظ
RE: تجمع مقابل سازمان سنجش
(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۱۶ ق.ظ)shamdooni نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ق.ظ)itplus نوشته شده توسط:  به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم

سعدی میگه:
به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم

بله همه قبول دارن این تغییرات لازمه اما واقعا زمان ثبت نام باید به داوطلبین اطلاع داد؟ اصلا چطوره زمانی که دفترچه رو می دیدیم می فهمیدیم؟!
این اخرین تلاش و اخرین فرصت دانشجویان ای تی هست و کاملا هم منطقیه چون اگر زودتر اعلام شده بود هیچکس حق اعتراض نداشت.
۱
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۷
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ب.ظ
به نظر من بهتره این موضوع رو قبل از شنبه رسانه ای بکنیم تا کمی حساب کار دستشون بیاد بعد روز شنبه نشون بدیم که پای اعتراضمون هستیم اینطوری می تونیم معترضین زیادی هم جمع کنیم
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sorenamusic , yazdani623
ارسال: #۷۸
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۳۵ ب.ظ
تجمع مقابل سازمان سنجش
خوب این دوست ما که اینقدر زرنگه و دو هفته ای هر درسی را جمع و جور میکنه،نیاد!
بقیه هم که ازمون دادن و کتاب مرجع خوندن و کلاس رفتن و ... واقعا با وجود چنین مخهایی بهتره اصلا دانشگاه نرن!

ولی شنبه دیره،واقعا دیره
بعدش هم خود سنجش که یک روزه فایل انتخاب رشته را درست نکرده،قبلا میدونسته ،ولی تا راهنمای انتخاب رشته را تایپ کنن و غلط املایی تصحیح بشه و بعد pdf بشه و به امضای چند تا رییس و مدیر برسه ،با توجه به اینکه سازمان سنجش مدل اداری کار میکنه،تا ابان رسونده!
تو اخبار که میتونسته زودتر از اینها روی سایت سنجش بذاره
بعدش هم فوقش ترتیب اثر نمیدن،اقلا برای حقمون اعتراض کردیم ، شاید بفهمن حق با ماست و برای سالهای بعدی،بیشتر حواسشون را جمع کنن
اگه دانشجو نخواد اعتراض کنه،انهم دانشجوی ارشد،پس چه فرقی با بقیه هست؟
۱۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sorenamusic , yazdani623
ارسال: #۷۹
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ، توسط kolak1991.)
آفرین خودشه،باید قبل از شنبه اقدام کنیم شما ایده تون چیه واسه این کار؟
۳
۱
ارسال: #۸۰
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ، توسط tanhatarin.)
تجمع مقابل سازمان سنجش
درود به شرف همتون
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: okok , afsane rahmati
ارسال: #۸۱
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۳۷ ب.ظ
تجمع مقابل سازمان سنجش
خواهشااااااااااااا هرکی میتونه بره یکاری بکنید

به مصلحتم نبود
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: okok
ارسال: #۸۲
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۵۵ ب.ظ
تجمع مقابل سازمان سنجش
امید وارم که تغییر بدن
هرچند اگه عوض هم بشه یک هفته از دستمون رفت و از برنامه ازمون عقب موندیم

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
۳
۰
ارسال: #۸۳
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۱۶ ب.ظ
تجمع مقابل سازمان سنجش
(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ق.ظ)itplus نوشته شده توسط:  نمیخوام ناامیدتون کنم ولی با این کارا فقط دارید وقتتون رو تلف می کنید. مطمئن باشید اگه نصف تهرانم جلوی سنجش تظاهرات کنند اتفاقی نخواهد افتاد. بفرض حتی بخوان کاریم کنن فکر نمی کنید شنبه یذره خیلی دیر باشه چون یکشنبه آخرین روز ثبت نام هستش و تا اون موقع احتمالاً ۹۰ درصد ملت ثبت نام کردن تو سایت و حتی اگه بخوان به درخواست شما رسیدگی کنن خیلی بیشتر طول می کشه
(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ق.ظ)ma3070 نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۴ ق.ظ)ehsan68 نوشته شده توسط:  اتفقا من یک دوستی داشتم رشتش معدن بود موقع انتخاب رشته ش که شد دید کد رشته محل که سال قبل بوده رو حذف کردن.پی گیر شدن دوباره درستش کردن

الان وضعیت فرق داره
الان اکثر اساتید دانشگاههای بزرگ از این تغییرات خوشحاالن!!!
و همچنین یکی از استادای دانشگاه شیراز گفت یک ساله این تغییرات انجام شده اما خبرگزاری ها کوتاهی کرده بودن و درست و راست اعلام نکرده بودن!!
وگرنه ورودی کارشناسی امسال این تغییرات اعمال شده بود و گویا ای تی زیر رشته کامپیوتر شده بودگ
نمیخوام بگم کارشون درست بوده نه!!
منم کاملا شاکی هستم که این قدر دیر این تغییرات به صورت کاملا رسمی اعلام شد و کار رو واقعا برای دانشجو سخت کرد
اما میدونم اینها زیر بار نمیرن
فقط خواهرانه میگم وقتتون رو تلف نکنید
باور کنید نظریه با کتاب راهیان ارشد میشه تو دو هفته خوندش و حداقل ۴ سوال از ۶ سوال رو هم درست جواب داااااد
خود دانید!!

تو راخدا بچه های نرم افزار اگه مرهم نیستن درد نباشن .
اگه کسی با رشته خودتون همچین کاری میکرد چکار میکردید ؟
۴سال درس نخوندیم برای ایندمون برنامه ریزی نکردیم که یکی یه شبه بیاد همش پنبه کنه .
حیف که تهران نیستم وگرنه ۷ صبح شنبه اونجا بودم
تنها کاری که تونستم بکنم ایمیل زدن به ایسنا و خبرانلاین و مهر بوده
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , sahar_rostami2 , سارا رجب زاده
ارسال: #۸۴
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۴۲ ب.ظ، توسط Milestone.)
تجمع مقابل سازمان سنجش
انعکاس خبر اعتراض در خبرگزاری ایسنا:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: okok , shamim_s
ارسال: #۸۵
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۲۵ ب.ظ
تجمع مقابل سازمان سنجش
تنها کاری که مسئولین همیشه به نحو احسن انجام دادن

بازی با آینده ما جوونا
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , Lonely Palm
ارسال: #۸۶
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۰۶ ب.ظ، توسط itplus.)
(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۱۶ ب.ظ)M o h m m @ d نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ق.ظ)itplus نوشته شده توسط:  نمیخوام ناامیدتون کنم ولی با این کارا فقط دارید وقتتون رو تلف می کنید. مطمئن باشید اگه نصف تهرانم جلوی سنجش تظاهرات کنند اتفاقی نخواهد افتاد. بفرض حتی بخوان کاریم کنن فکر نمی کنید شنبه یذره خیلی دیر باشه چون یکشنبه آخرین روز ثبت نام هستش و تا اون موقع احتمالاً ۹۰ درصد ملت ثبت نام کردن تو سایت و حتی اگه بخوان به درخواست شما رسیدگی کنن خیلی بیشتر طول می کشه
(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ق.ظ)ma3070 نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۴ ق.ظ)ehsan68 نوشته شده توسط:  اتفقا من یک دوستی داشتم رشتش معدن بود موقع انتخاب رشته ش که شد دید کد رشته محل که سال قبل بوده رو حذف کردن.پی گیر شدن دوباره درستش کردن

الان وضعیت فرق داره
الان اکثر اساتید دانشگاههای بزرگ از این تغییرات خوشحاالن!!!
و همچنین یکی از استادای دانشگاه شیراز گفت یک ساله این تغییرات انجام شده اما خبرگزاری ها کوتاهی کرده بودن و درست و راست اعلام نکرده بودن!!
وگرنه ورودی کارشناسی امسال این تغییرات اعمال شده بود و گویا ای تی زیر رشته کامپیوتر شده بودگ
نمیخوام بگم کارشون درست بوده نه!!
منم کاملا شاکی هستم که این قدر دیر این تغییرات به صورت کاملا رسمی اعلام شد و کار رو واقعا برای دانشجو سخت کرد
اما میدونم اینها زیر بار نمیرن
فقط خواهرانه میگم وقتتون رو تلف نکنید
باور کنید نظریه با کتاب راهیان ارشد میشه تو دو هفته خوندش و حداقل ۴ سوال از ۶ سوال رو هم درست جواب داااااد
خود دانید!!

تو راخدا بچه های نرم افزار اگه مرهم نیستن درد نباشن .
اگه کسی با رشته خودتون همچین کاری میکرد چکار میکردید ؟
۴سال درس نخوندیم برای ایندمون برنامه ریزی نکردیم که یکی یه شبه بیاد همش پنبه کنه .
حیف که تهران نیستم وگرنه ۷ صبح شنبه اونجا بودم
تنها کاری که تونستم بکنم ایمیل زدن به ایسنا و خبرانلاین و مهر بوده

آقا من نرم افزار نیستم IT هستم و خودم ۴ سال هم است تو دانشگاه فکستنیمون با فلاکت و بدبختی IT خوندم و یک سالم هست کل کار و تفریح و زندگیمو بیخیال شدم فقط دارم درس میخونم.
با این اتفاق اگه بیشتر از شماها ناراحت نشده باشم کمتر هم نشدم یک شب تمام فقط گریه کردم.
مشکل ما اینه که این تغییری که انجام دادن یه تغییر یه شبه یا برنامه ی من در آوردی نیست که بخوان دو روزه عوضش کنن. واسه اینکار از ۴ سال پیش برنامه ریزی کرده بودند و الان تو تمام دانشگاه ها پیش نیاز این کار انجام شده و فقط کنکور ارشدش مونده بود که اونم اینکارو کردن. تنها مشکل ما با سازمان سنجش دیر اعلام کردن این قضیه بود که حالا اونو میتونید شکایت کنید ولی وضعیت به حالت قبل برگرده؟؟؟ من بعید میدونم.

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
۶
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , ma3070 , kingmax , reza 11111
ارسال: #۸۷
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۵۵ ب.ظ
تجمع مقابل سازمان سنجش
خودتونو خسته نکنین بیفایدس
۱
۹
 سپاس‌گزاری شده توسط: ma3070
ارسال: #۸۸
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۸ ب.ظ، توسط ma3070.)
(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  خیلی جالبه هرکی میاد میگه فلان درسو با فلان کتاب ۲ هفته ای مییشه جمع کرد nتا سوالشم راحت میشه زد خو اگه اینطوریه که تا کنکور
راه زیاده یه ۴-۵ رشته دیگه هم شرکت کنیم از این کتابا هم که زیاده ۱۰ روزه میخونیم دیگه حداقلش توی همه رشته ها زیر ۱۰۰ میاریم.عجب...

Sent from my cell

من کنکور پیرارسال اصلا درس نخوندم فقط فقط دو هفته قبل از کنکور سوالای سال ۸۸ به بعد منطقی و نظریه رو زدم و رفتم توی کنکور منطقی رو ۵ تا درست زدم یکی هم غلط نظریه رو هم ۴ تا درست زدم دو تا نزده
کنکور پارسال هم که خوندم نظریه از کتاب راهیان خوندم دو هفته ای تموم شد همه تست های سال های پیش راحت میزدم اما سر کنکور کلا حالم بود معلوم نبود چم شده بود استرس داشتم همش بی دقتی میکردم نظریه سه تا زدم ۳ تاش درست
منطقی هم ۴ تا زدم ۴ تاش هم غلط!!!!!
پس تو کنکور جز خوندن بحث های دیگه ای مثل مدیریت زمان و مدیریت استرس هم مطرح هستن!!!!!
وگرنه واقعا منطقی اسون ترین درس رشته کامپیوتر هست نظریه هم فقط خیلی زیاد دقت میخواد
من سوالای پارسال رو بعد کنکور که اومدم خونه دیگه اروم بودم درست حل کردم!!!!!!
استرس زیاد باعث شد نزنم!!!!
همه هم وقتی میخونن استرس میگیرن وقت کم میارن و....
مدیریت اینها مهمه
من اگر دارم میگم راهیان برا نظریه دو هفته ای تمومه واسه اینه که میخوام کمکتون کنم
راهنماییتون کنم
اشوب و استرستون کم شه و بشینید بخونید و قبول شید
نه که الان همش تو فکر اعتراض باشید بعدم که اعتراض به جایی راه نبرد
بخواید تا یک هفته اعصابتون داغون باشه که چرا قبول نکردن و چرا این جور شد و....
اخرشم خدایی نکرده خدایی نکرده زبونم لال سال دیگه بشینید نظریه بخونید بگییید وااای چه اسون بودا کاش پارسال به جای این اعتراضا و اتلاف وقت ها خونده بودم و ....
حالا شا تصمیم گرفتید برید اعتراض کنید و هیچ نصیختی هم جلو دارتون نیست منم دعا میکنم موفق شید اما نشدید توروخدا دیگه تو فکرش نرید و بشینید بخووونید
خوااااااهش میکنم از تجربیاتم بهره ببرید من سرم زیاد به خاطر اعتراضات و حاشیه ها به سنگ خوووورده

ما بچه های نرم افزار درد نیستیم اتفاقا مرهم هستیم!!!!
درد اونه که هی بیاد بهتون بگه اره خیلی مکارشون بد بوده و ذهنتون رو مغشوش کنه!!!
مرهم اونه که میاد بهتون امید میده که درس ها رو میشه خوند
بهتون هشدار میده وقتتون رو از دست ندید و....
من این چند روز خیلی سعی کردم به خواهرا و برادای ای تی کمک کنم که دست در دست سنجش برای حروم شدن وقتشون ندن
و به جای حاشیه بشینن بخونن
اما همه معترضم شدن
دیگه هیچی نمیگم
عیسی به دین خویش
موسی به دین خویش
هر تصمیمی میدونید درسته بگیرید
انشاالله موفق باشیدAngel
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: itplus
ارسال: #۸۹
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ، توسط shamim_s.)
تجمع مقابل سازمان سنجش
دوستانی که قراره برن برای تجمع مقابل سازمان سنجش دست مریزاد .باور کنید اگر من هم تهران بودم حداقل کاری که میتونستم بکنم حقمو میگرفتم .اعتراض گاهی اوقات جواب داده. قابل توجه بعضی دوستان کامپیوتر اگه بعد از ۱۰ سال کنکور درست امسال گرایشی که دوست دارید حذف کنن چیکار میکنید.

من واقعا نمیدونم وزارت علوم چرا بچه های ای تی رو دست کم گرفته. اگر بحث ریاضیات ما که رشتمون انسانی نبوده خیلی ماهرو دست کم گرفتن .کلا با ریاضیات زندگی کردیم اگه کامپیوتری ها معادلات پاس کردن ما هم کردیم اگر آمار پاس کردن ما هم کردیم اگر اونا ریاضیات مهندسی پاس کردن ما به جاش اقتصاد مهندسی پاس کردیم گسسته هم که هر دو رشته داشتن.و اینکه ما ۷ واحد شبکه پاس کردیم در حالی که شبکه در رشته کامپیوتر دروس اختیاری بوده. ریاضیات ۱و۲ هم که پاس کرده نظریه هم که پاس کرده .الان نمیدونم چرا میگن تو ارشد مشکل پیدا میکنید بابا هر کس هدف داره و هدفشو واقعا دوست داره سختیهاشم تحمل میکنه. من واقعا این تصویب وزارت علوم عاقلانه نمیبینم ما بچه های ای تی هیچ کم نداریم.حالا اگه اعتراضا جواب داد که هیچ وگرنه .فردای قیامت من یکی ازشون راضی نیستم با اینده یه عده جون اونم ۳ ماه مونده به کنکور یه هم چین تصمیمو میگیرن و دیر اعلام میکنن چرا فکر نمیکنن یکی ممکنه یک سال پشت کنکور مونده باشه و فشار زیاد روش باشه.Sad اگر قرار بود رشتمون کامپیوتر باشه ۴ سال پیش همین تصمیمو میگرفتیم و با علاقه زیاد اومدیم این رشته.Sad

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش، جدایی بیفکند.

((فلورانس اسکاول شین))
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: okok , سارا رجب زاده
ارسال: #۹۰
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ، توسط shamdooni.)
تجمع مقابل سازمان سنجش
این امکان برای سنجش وجود داره که همه چیز رو به حالت اول برگردونه .
۱/ همیشه تاریخ ثبت نام تمدید میشده الانم مثل سالای قبل، ثبت نام رو چند روز تمدید کنه به خاطر این اتفاقات .
۲/ یا یه تاریخی رو برای ویرایش بزارن.
۳/همه این کارا در صورتی اتفاق می افته که تعداد افراد مخالف این تغییرات در سال ۹۳ زیاد باشه.

دوستان اگه از نادیده گرفتن زحمات چندین و چند ماهمون و حتی خوندن ۶ درس جدید تو این فرصت کم بگذریم با وجود ظرفیت کم رشته های IT و تجارت امکان قبولی بسیار بسیار سخت تر از سالهای قبل خواهد بود و هیچ برنامه ای هم برای این قضیه ندارن.
به جای بحث کردن ها هم میشه تا روز شنبه صبر کرد و اندکی امیدوار بود .

به همه دوستان موافق و مخالف توصیه میشه تو این روزا درسشون رو هم بخونن.
حداقل تو این شرایط میشه درسایی که کلا پای ثابت کنکورن رو خوند .
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: okok , star123

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۷ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۸۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۹۲۳ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۳ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۳ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close