زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر

ارسال: #۱۰۶
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ ب.ظ
تجمع مقابل سازمان سنجش
با سلام خدمت دوستان
من به همراه بچه ها برای بازگرداندن کد رشته شبکه شریف رفتیم سازمان سنجش.
به نظرم اعتراض فایده داره.
من متاسفانه اون ساعتی که فرمودید کلاس دارم واگرنه حتما می اومدم.
اگر روزش تغییر کرد اگر به من اطلاع بدید ممنون میشم.
موفق باشید.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۷
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ ب.ظ
تجمع مقابل سازمان سنجش
یکی از دوستام گفت دکتر حقیقت جلسه اضطراری گذاشته واسه همین موضوع
۲
۰
ارسال: #۱۰۸
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ ق.ظ
تجمع مقابل سازمان سنجش
سلام به همه ی دوستان

اول باید تشکر کرد از دوستانی که زحمت کشیدند و هم برنامه ریزی کردند و هم دوستانی که اطلاع رسانی می کنند.

دوم به دوستانی که میفرمایید اعتراض نتیجه نمیده ، که نرید الافیه ، که اینا به حرف ما که نیستن و... :

این مدیرای بی فکر و بی مسئولیتی که به هیچ فکر و تاملی چنین تصمیماتی می گیرن که امثالش کم نیست تو جامعه ی ول بشوی ما مطمئن باشید روزی که این تصمیم رو گرفتن و زمان اعلامش رو این موقع در نظر گرفتن بهتر از من و شما میدونستند که خیلی ها متضرر میشن.اما فکر میکنید براشون مهم بوده و واهمه ای داشتن.باید بگم به هیچ وجه.برای نسلی تصمیم میگرن که میدونن تو سری خور بار اومده .نسلی که حراست دانشگاه به موهاش گیر بده ، به مانتوش گیر بده ..... میگه واسم بد میشه بی خیال ، یه تعهد میدم و چندتا غلط کردم میگم و سعی میکنه خودش رو مثلا تو دردسر نندازه.این اولین تصمیم از این نوع نبوده مطمئن باشید آخریش هم نیست. تازه کاش به این جا ختم میشد اما ما ها متاسفانه پدر و مادرای فردای این دیاریم و چه بدبختند فرزندان ما که بخوان چیزی از نسل ما یاد بگیرند.

کار این دوستان مدیر که اون ها هم دست پرورده ی این نظام مسخره ی آموزشی هستند بیش از هر چیز توهین به شعور من و شما ست.اعتراض حداقل کاریه که باید انجام بدیم.گر چه :

از دشمنان برم شکایت به دوستان /////// چون دوست دشمن است شکایت کجا برم

و چندتا پیشنهاد ::

۱/دوستان تهرانی که تشریف میبرند اگر به همکلاسی هاشون اطلاع رسانی کنن و خواهش کنن بیان.
۲/چند نفر از دوستان به عنوان نمایندگان جمع حاضر زحمت بکشن و پیگیر حضور مسئولین ارشد سنجش برای پاسخ گویی صریح به جمع بشن.

ممنون از همه ی دوستان
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsagoli
ارسال: #۱۰۹
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۱۶ ق.ظ
تجمع مقابل سازمان سنجش
من میدونستم که از سال گذشته رشته آی تی (در مقطع لیسانس) رو با رشته کامپیوتر ادغام کردن و در واقع آی تی شده زیر مجموعه کامپیوتر
ولی اصولا اعمال این تغییر به کنکور کارشناسی ارشد باید حداقل بعد از ۴ سال انجام میشد که اونهایی که با سیستم قدیم در حال آی تی خوندن بودن، بتونن در همون سیستم خودشون کنکور بدن... حرکتی که سازمان سنجش کرده به ضرر همه شده. هم بچه های آی تی و حتی هم بچه های کامپیوتر

فکر میکنم برای این اعتراض تون، بهتر هست قبل از رفتن به سنجش، بتونین نظر یه سری آدم هایی که حرفشون اثر بیشتری از من و شما داره رو جلب کنین.
مثلا یکی از این افراد که حرفش برو داره و قدرت اعمال نفوذ رو جایی مثل سازمان سنجش رو داره، دکتر ربیعی، مدیر گروه آی تی دانشگاه شریف هستن
این که میان میگن دکتر حقیقت جلسه گذاشته برای این موضوع بنظرم بیشتر جنبه روانی و صد البته تبلیغی برای ایشون داره! آحه دکتر حقیقت چه شخصیت مهمی هست که بتونه کاری بکنه؟! کسایی که تصمیم گیر های اصلی در این مورد هستن، چند تا از اساتید بزرگ دانشگاه های شریف و امیرکبیر و تهران هستن به علاوه یه تیمی در سازمان سنجش... حالا حقیقت این وسط کدوم بخش پیاز هست رو نمیفهمم!
حتما پیگیری کنید و انشالله نتیجه هم می گیرید
۷
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamdooni , عزیز دادخواه , f2000
ارسال: #۱۱۰
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ق.ظ، توسط mary1234.)
RE: تجمع مقابل سازمان سنجش
دوستان محترم لطفا انرژی منفی ندید و نگید من بعید میدونم..... میدونم نمیشه .... من از اول میدونستم......
کار نشد نداره....میشه

[quote='MSZ' pid='315630' dateline='1415821597']
من میدونستم که از سال گذشته رشته آی تی (در مقطع لیسانس) رو با رشته کامپیوتر ادغام کردن و در واقع آی تی شده زیر مجموعه کامپیوتر
ولی اصولا اعمال این تغییر به کنکور کارشناسی ارشد باید حداقل بعد از ۴ سال انجام میشد که اونهایی که با سیستم قدیم در حال آی تی خوندن بودن، بتونن در همون سیستم خودشون کنکور بدن... حرکتی که سازمان سنجش کرده به ضرر همه شده. هم بچه های آی تی و حتی هم بچه های کامپیوتر

فکر میکنم برای این اعتراض تون، بهتر هست قبل از رفتن به سنجش، بتونین نظر یه سری آدم هایی که حرفشون اثر بیشتری از من و شما داره رو جلب کنین.
مثلا یکی از این افراد که حرفش برو داره و قدرت اعمال نفوذ رو جایی مثل سازمان سنجش رو داره، دکتر ربیعی، مدیر گروه آی تی دانشگاه شریف هستن
این که میان میگن دکتر حقیقت جلسه گذاشته برای این موضوع بنظرم بیشتر جنبه روانی و صد البته تبلیغی برای ایشون داره! آحه دکتر حقیقت چه شخصیت مهمی هست که بتونه کاری بکنه؟! کسایی که تصمیم گیر های اصلی در این مورد هستن، چند تا از اساتید بزرگ دانشگاه های شریف و امیرکبیر و تهران هستن به علاوه یه تیمی در سازمان سنجش... حالا حقیقت این وسط کدوم بخش پیاز هست رو نمیفهمم!
[/quote]
[quote='MSZ' pid='315630' dateline='1415821597']

شما که به اقای دکتر ربیعی دسترسی دارید لطفا با ایشون صحبت کنید.....میشه ؟؟؟

زمان بندی خدا بی نظیر است ... نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود ... کمی بردباری می طلبد و ایمان بسیار... اما ارزش انتظار را دارد . . .
۵
۱
ارسال: #۱۱۱
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط Alishadan84.)
تجمع مقابل سازمان سنجش
من تهران نیستم، و امیدوارم که این کار به نتیجه برسه
البته تا جایی که بتونم اطلاع رسانی میکنم
بچه ها بهتره توی این دو روز تا میتونیم تو شبکه های اجتماعی و رسانه ،اطلاع رسانی کنیم، تا با پشتوانه ی قوی تری به نتیجه برسیم،
این کار واقعا غیر منطقی بود و باید اصلاح بشه
و باید اصلاح بشه،
هر کاری که میخواستن بکنن، باید مدت ها قبل اطلاع رسانی میشد، بحث ها میشد، و یکه نتیجه ی مورد قبولی گرفته میشد.
البته اگر چنین اتفاقی واسه هر رشته ی دیگه ای هم می افتاد چه رشته ی ما بود یا رشته ی دیگه باید شرکت میکردیم و اعتراض میکردیم.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atropak , tanhatarin
ارسال: #۱۱۲
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ ق.ظ، توسط itplus.)
تجمع مقابل سازمان سنجش
ولله ما هممون IT هستیم و واقعاً امیدواریم که اینکار به نتیجه برسه
این حرفهایی هم که میزنم بابت این نیست که انرژی منفی یا اینجور چیزا بدم
من خودم هم داغون شدم و بدتر از اون دیدن هم رشته هایی های خودمه که از من بدتر و آشفته تر و مضطرب تر هستند.
این دقیقاً همون چیزی هست که سازمان سنجش میخواست. IT های بدبخت را چندین سال به انزوا کشوندن و به عنوان موش آزمایشگاهی خر کاری که خواستن باهاشون انجام دادن و حالا دیگه ضربه نهاییشون رو زدن و نابودمون کردن از ریشه.
من این حرفا رو میزنم واسه اینه که نمیخوام شما رو تو این حال ببینم و میخوام سریعتر به حالت عادی برگردین و کار خودتون رو از سر بگیرید و نزارید سازمان سنجش به همون هدفی که داشته برسه و صندلی های که حق مسلم ماست و واسش کلی عرق ریختیم و از خیلی چیزامون گذشتیم رو کسای دیگه جاش رو پر کننو من به این خاطر این میگم که دلم روشن نیست چون اولاً این حرکتشون یه برنامه ی درازمدت بوده و اینطور نبوده که یه شبه بخوان تصمیم بگیرن دوماً بلاخره وقتی اینا این کارو کردن به عواقبش هم صد در صد فکر کردن دیگه یه همچین اعتراضاتی صد در صد خواهد شد و فکر اونجاشو کردن. و سوماً اون مثالهایی که شما می زنی اعتراضات بش رسیدگی شده همشون قضایایی بوده که عاملشون یک یا دو نفر تصمیم گیرنده ی سطح سازمانی بوده و نه کل ارگان و هیئت امنا و هیئت علمی دانشگاه شریف و گرداننده های اصلی هسته ی کامپیوتر سازمان سنجش و وزارت علوم. تازه من هم چند تا مثال میتونم برا شما بزنم از همین وضعیت که هیچموقع عوض نشد سال ۹۱ رشته ی جغرافی هم یه همچین وضعیتی پیش آمد و اعتراضات هیچ نتیجه ای نداشت چند سال قبل از اون درس رشته های مدیرت بازرگانی رو حذف کردن که با کلی اعتراض حتی ککشون هم نگزید.

حالا منم شهرستانم و متأسفانه امکان اومدن ندارم ولی خوب از جای ما هم یه مشت محکم تو دهنشون بکوبید حداقل حرصمون خالی شه. ایشالا که هر کاری می کنید موفق بشید

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۱۱۳
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ ق.ظ
تجمع مقابل سازمان سنجش
یکی از افتضاح ترین سازمان های ایران این سازمان سنجشه
اصولا رو اعصاب همه کار می کنه ...
تو مقطع دکتری کنکور IT رو ببینید چه حجم وحشتناکی از دروس رو داره! و چقدر بی ربط هم هست خیلی از درساش! حالا هم که گند زدن به کنکور ارشدش
اینا چه پدرکشتگی با IT دارن؟
خداوکیلی چه مغز تعطیلی این تصمیم ها رو میگیره؟
دیکتاتوری سازمان سنجش سال هاست سرنوشت خیلی آدم ها رو عوض کرده متاسفانه

The best defense against logic is ignorance
۱
۰
ارسال: #۱۱۴
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۰۲ ق.ظ
خبر تا اونجا هم رسیده که الان دیدم
اخبار(اتاق خبر)شبکه من و تو هم راجب بدبختی که برامون اتفاق افتاده خبر اعلام کرد ک اونام گفتن شاید تاثیری داشته باشه!!!

Sent from my HTC One dual sim using Tapatalk

به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت,غصه هم میگذرد...
آنچنانی که فقط خاطره ایی خواهد ماند.لحظه ها عریانند،به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز....... "سهراب"
۱
۰
ارسال: #۱۱۵
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ ق.ظ
تجمع مقابل سازمان سنجش
بچه ها با این کارشون واقعا ایتی نابود میشه خواهشا از حقمون دفاع کنیم

باید به رئیس جمهور نامه زد

خواهشا کوتاهی نکنید
۱
۱
ارسال: #۱۱۶
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ ق.ظ
به نظرم از پایش بخواهیم که موضوع را به چالش بکشه
شاید لیست درخواستها زیاد باشه،اینکارو بکنن
لا اقل عده ای بشنون
شانسمون را تو این راه هم امتحان کنیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
ارسال: #۱۱۷
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۱۸ ب.ظ
تجمع مقابل سازمان سنجش
بچه ها شما که دارین میرین یه اعتراضی هم بکنین ضریبارو برگردونن به حالت قبل مخصوصا نرم افزارو Smile
۰
۱۴
ارسال: #۱۱۸
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ ب.ظ، توسط kolak1991.)
برنامه پایش که محوریتش روی موضوعات اقتصادیه لطفا یه کاری کنید که این موضوع تو اخبار توسط گزارشگرای سمج پیگیری بشه آیا کسی برای این کار تلاشی کرده؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۹
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ ب.ظ
تجمع مقابل سازمان سنجش
بچه ها شرمنده سوالم بی ربطه
من it میخوام شرکت کنم اگه رشته اصلیو کامپوتر بزنم و شناور و it بعد کامو نرم سر ازمون که مشکلی نیست؟ بعد این پیام نور فقط واسه رشته اصلی اعمال میشه یا هم اصلی هم شناور؟

Stop talking. Start walking
۱
۱
ارسال: #۱۲۰
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  بچه ها شرمنده سوالم بی ربطه
من it میخوام شرکت کنم اگه رشته اصلیو کامپوتر بزنم و شناور و it بعد کامو نرم سر ازمون که مشکلی نیست؟ بعد این پیام نور فقط واسه رشته اصلی اعمال میشه یا هم اصلی هم شناور؟
نه مشکلی نیس. واسه هردو اعمال میشه

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۹۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۴۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۳۷ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۷۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۹۱۳ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۵۰ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۷۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۰۷ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۸۳ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۳۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close