زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر

ارسال: #۱۲۱
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ ب.ظ
تجمع مقابل سازمان سنجش
مرسی عزیزم

Stop talking. Start walking
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال: #۱۲۲
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ب.ظ، توسط newuser.)
تجمع مقابل سازمان سنجش
حتما باید تو این چند روز باقی مونده اعتراض کنیم
نسل سوخته ماییم به خدا Sad
بچه ها شما ها واسه ارشد ثبت نام کردین؟
من هنوز ثبت نام نکردم گفتم شاید تغییری پیش بیاد که لازم باشه تو ثبت نام اعمال شه
چیکار کنم؟ Sad

الهی مرا آن ده که آن به
مگذار ما را به که و مه
۱
۰
ارسال: #۱۲۳
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ب.ظ، توسط yazdanpanah20.)
تجمع مقابل سازمان سنجش
دوستان خواهشا هر چی میتونید تو این خبرگزاری ها و سایت های اطلاعاتی و خبری پیام بذارین تا به گوش همه برسه این اقدام نسنجیده. شاید پشیمون شدن از کارشون
۲
۰
ارسال: #۱۲۴
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۰ ب.ظ، توسط s0r0ush666.)
RE: تجمع مقابل سازمان سنجش
(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ب.ظ)yazdanpanah20 نوشته شده توسط:  دوستان خواهشا هر چی میتونید تو این خبرگزاری ها و سایت های اطلاعاتی و خبری پیام بذارین تا به گوش همه برسه این اقدام نسنجیده. شاید پشیمون شدن از کارشون

من همون شب اول که ثبت نام شروع شد و این وضعُ دیدم، واسه هر کدوم از سایت های خبری که میشد ایمیل زدم! هیچکس اصلا محل نمیزاره! همشون الان با خبرهای مذاکرات هسته ای و کوفت و زهرمارشون سرگرمن!
۱
۰
ارسال: #۱۲۵
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ب.ظ، توسط niku.)
تجمع مقابل سازمان سنجش
من هم هنوز ثبت نام نکردم و تا شنبه صبر می کنم
ما که گرایش شبکه و امنیت بودیم لازمه که زنگ بزنیم پارسه رشتمون رو به کامپیوتر تغییر بدیم یا نه؟ (ایشالا که این تغییرات سال بعد اعمال بشه و از این بلاتکلیفی ها دریاییم وگرنه پدرمون درمیاد)
۱
۰
ارسال: #۱۲۶
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ب.ظ، توسط jaber.)
تجمع مقابل سازمان سنجش
سلام به همه بد بختا
من حالم اصلا خوب نیست ، وضع روحیم عجیب خرابه ، همه چی انگار به ته خط رسیده ، منی که ریاضیم خوب نیست ، زبانمم قوی نبود ، همه وقتمو گذاشتم واسه نرم افزار و هوش ، چون میخاستم ۱۰۰ بزنم ، باید قید شبکه و امنیت و با این شرایط بزنم و برم تجارت بخونم.
یه سال دنبال کار گشتم هیچی به هیچی ، اومدیم درس بخونیم زدن تو سرمون ، سنمم اجازه نمیده بازم یه سال دیگه بشینم پشت کنکور و درس بخونم ، اگه هم امسال قبول نشم دیگه بیخیال ارشد میشم و میرم کارگری ،
خوب بیان یدفعه هر چی دهه ۶۰ اضافه هست و بریزن تو دریا ، حداقل اینجوری کار زیاد میشه و اونایی که زنده موندن ، یارانه و وام بهشون میرسه و با خیال راحت زندگی میکنن ، دهه ۷۰ ۸۰ ۹۰ و . . . یه حالی میکنن ،
بخدا اگه من اضافیم بیان بگن حاضرم بمیرم تا بقیه نفس راحت بکشن،
تا کی باید پیش مرگ بقیه شیم ،
حداقل اینجوری اعصابم آرومه و هزارتا دردی که الان گرفتم و ندارم .
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tanhatarin , atropak
ارسال: #۱۲۷
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۵۲ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ب.ظ)jaber نوشته شده توسط:  سلام به همه بد بختا
من حالم اصلا خوب نیست ، وضع روحیم عجیب خرابه ، همه چی انگار به ته خط رسیده ، منی که ریاضیم خوب نیست ، زبانمم قوی نبود ، همه وقتمو گذاشتم واسه نرم افزار و هوش ، چون میخاستم ۱۰۰ بزنم ، باید قید شبکه و امنیت و با این شرایط بزنم و برم مدیریت بخونم .
یه سال دنبال کار گشتم هیچی به هیچی ، اومدیم درس بخونیم زدن تو سرمون ، سنمم اجازه نمیده بازم یه سال دیگه بشینم پشت کنکور و درس بخونم ، اگه هم امسال قبول نشم دیگه بیخیال ارشد میشم و میرم کارگری ،
خوب بیان یدفعه هر چی دهه ۶۰ اضافه هست و بریزن تو دریا ، حداقل اینجوری کار زیاد میشه و اونایی که زنده موندن ، یارانه و وام بهشون میرسه و با خیال راحت زندگی میکنن ، دهه ۷۰ ۸۰ ۹۰ و . . . یه حالی میکنن ،
عذر میخوام ولی این طرز سلام کردن و نوشتن مطالبتون درست نیستا، به نظرم به شدت بار منفی داره منتقل میکنه و اگه قرار باشه ما هم منفی فکر کنیم و اینقدر هم نا امید باشیم دیگه چرا اعتراض کنیم؟!
شاعر میگه:

به خدا که هیچ کس را، ثمر آنقدر نباشد *** که به روی ناامیدی در بسته باز کردن
بپذیریم که بعضی مشکلات هم گاهی ممکنه فرصتی برای دگرگونی باشه.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۱۲۸
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۰۷ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ ق.ظ)mary1234 نوشته شده توسط:  دوستان محترم لطفا انرژی منفی ندید و نگید من بعید میدونم..... میدونم نمیشه .... من از اول میدونستم......
کار نشد نداره....میشه

[quote='MSZ' pid='315630' dateline='1415821597']
من میدونستم که از سال گذشته رشته آی تی (در مقطع لیسانس) رو با رشته کامپیوتر ادغام کردن و در واقع آی تی شده زیر مجموعه کامپیوتر
ولی اصولا اعمال این تغییر به کنکور کارشناسی ارشد باید حداقل بعد از ۴ سال انجام میشد که اونهایی که با سیستم قدیم در حال آی تی خوندن بودن، بتونن در همون سیستم خودشون کنکور بدن... حرکتی که سازمان سنجش کرده به ضرر همه شده. هم بچه های آی تی و حتی هم بچه های کامپیوتر

فکر میکنم برای این اعتراض تون، بهتر هست قبل از رفتن به سنجش، بتونین نظر یه سری آدم هایی که حرفشون اثر بیشتری از من و شما داره رو جلب کنین.
مثلا یکی از این افراد که حرفش برو داره و قدرت اعمال نفوذ رو جایی مثل سازمان سنجش رو داره، دکتر ربیعی، مدیر گروه آی تی دانشگاه شریف هستن
این که میان میگن دکتر حقیقت جلسه گذاشته برای این موضوع بنظرم بیشتر جنبه روانی و صد البته تبلیغی برای ایشون داره! آحه دکتر حقیقت چه شخصیت مهمی هست که بتونه کاری بکنه؟! کسایی که تصمیم گیر های اصلی در این مورد هستن، چند تا از اساتید بزرگ دانشگاه های شریف و امیرکبیر و تهران هستن به علاوه یه تیمی در سازمان سنجش... حالا حقیقت این وسط کدوم بخش پیاز هست رو نمیفهمم!
حتما پیگیری کنید و انشالله نتیجه هم می گیرید
(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  من میدونستم که از سال گذشته رشته آی تی (در مقطع لیسانس) رو با رشته کامپیوتر ادغام کردن و در واقع آی تی شده زیر مجموعه کامپیوتر
ولی اصولا اعمال این تغییر به کنکور کارشناسی ارشد باید حداقل بعد از ۴ سال انجام میشد که اونهایی که با سیستم قدیم در حال آی تی خوندن بودن، بتونن در همون سیستم خودشون کنکور بدن... حرکتی که سازمان سنجش کرده به ضرر همه شده. هم بچه های آی تی و حتی هم بچه های کامپیوتر

فکر میکنم برای این اعتراض تون، بهتر هست قبل از رفتن به سنجش، بتونین نظر یه سری آدم هایی که حرفشون اثر بیشتری از من و شما داره رو جلب کنین.
مثلا یکی از این افراد که حرفش برو داره و قدرت اعمال نفوذ رو جایی مثل سازمان سنجش رو داره، دکتر ربیعی، مدیر گروه آی تی دانشگاه شریف هستن
این که میان میگن دکتر حقیقت جلسه گذاشته برای این موضوع بنظرم بیشتر جنبه روانی و صد البته تبلیغی برای ایشون داره! آحه دکتر حقیقت چه شخصیت مهمی هست که بتونه کاری بکنه؟! کسایی که تصمیم گیر های اصلی در این مورد هستن، چند تا از اساتید بزرگ دانشگاه های شریف و امیرکبیر و تهران هستن به علاوه یه تیمی در سازمان سنجش... حالا حقیقت این وسط کدوم بخش پیاز هست رو نمیفهمم!
حتما پیگیری کنید و انشالله نتیجه هم می گیرید

شما که به اقای دکتر ربیعی دسترسی دارید لطفا با ایشون صحبت کنید.....میشه ؟؟؟

سلام، عزیزجان دکتر حقیقت یکی از افراد با نفوذ در برنامه ریزی های کلان گروه کامپیوتر و سازمان انرژی اتمی هستن، متاسفم برای ادعاهای بی پایه و اساستون.
۲
۱
ارسال: #۱۲۹
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۱۹ ب.ظ، توسط shamdooni.)
تجمع مقابل سازمان سنجش
چه دکتر حقیقت و چه کسانی که ارتباط کوچیکی هم با این موضوع داشته باشن و بتونن موثر واقع باشن، حضورشون موجب امتنان ماست
Smile
۱
۰
ارسال: #۱۳۰
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۴ ب.ظ، توسط jaber.)
(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ ب.ظ)shamdooni نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ب.ظ)jaber نوشته شده توسط:  سلام به همه بد بختا
من حالم اصلا خوب نیست ، وضع روحیم عجیب خرابه ، همه چی انگار به ته خط رسیده ، منی که ریاضیم خوب نیست ، زبانمم قوی نبود ، همه وقتمو گذاشتم واسه نرم افزار و هوش ، چون میخاستم ۱۰۰ بزنم ، باید قید شبکه و امنیت و با این شرایط بزنم و برم مدیریت بخونم .
عذر میخوام ولی این طرز سلام کردن و نوشتن مطالبتون درست نیستا، به نظرم به شدت بار منفی داره منتقل میکنه و اگه قرار باشه ما هم منفی فکر کنیم و اینقدر هم نا امید باشیم دیگه چرا اعتراض کنیم؟!
شاعر میگه:

به خدا که هیچ کس را، ثمر آنقدر نباشد *** که به روی ناامیدی در بسته باز کردن
بپذیریم که بعضی مشکلات هم گاهی ممکنه فرصتی برای دگرگونی باشه.

شرمنده ، واقعا شرمنده ام

خواهش میکنم یه کاری بکنین ،
بخدا اگه تهران بودم میمودم ،
اگه کسی اشنایی تو صدا و سیما حتما بهش خبر بده تا تو اخبار نشون بدن ، اگه تو اخبار نشون یعنی اینکه خبر و پیگیری میکنن تا ببینن صحت خبر درسته یا نه و پیگیر میشن ، شایدم یه مسئولی ببینه دلش بحال ما بسوزه پیگیر شه تا این کار یه سال عقب بیوفته
۱
۰
ارسال: #۱۳۱
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ ب.ظ
تجمع مقابل سازمان سنجش
لطفا برید به لینک زیر ببینید چطور با توکلی مصاحبه می کنن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حالا برید به این یکی لینک هر کس هر کاری از دستش بر میاد دریغ نکنه.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۱۳۲
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ ب.ظ، توسط mani_111.)
تجمع مقابل سازمان سنجش
دوستان
مشکل رو با بخش "با بینندگان" تابناک مطرح کنید خوب پیگیری میکنن ..
من یه متن بلند بالا واسشون زدم شما هم اینکارو کنید ... ایشالا که جواب بگیریم ..

۲
۰
ارسال: #۱۳۳
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۰۹ ب.ظ
تجمع مقابل سازمان سنجش
مژده مژده مژده جا داره که به بچه های IT این خبر خوش رو بدم
دوستان من امروز برای اینکه واقعا تکلیفم رو در مورد کنکور بدونم به یکی از اشنایانمان در وزارت تماس گرفتم ماجرا را کامل شرح دادم و از شون پرسیدم نهایت این داستان چه می شود ایا جای امیدواری هست؟
ایشون فرمودند اگر واقعا معترضان جدی با این امر برخورد کنند و ماجرا به رسانه کشیده بشه قطعا اوضاع به شرایط قبل بر می گرده.ازشون پرسیدم مگر مراحل اداری این ماجرا در ۲ ماه باقی مانده ممکن است اجرا شود گفتن کل مراحل اداری این ماجرا فقط به یک امضا بستگی دارد همین پس مراحلی وجود ندارد .بهشون گفتم شنبه یک عده از بچه های ITبرای اعتراض به سازمان سنجش رجوع می کنند فرمودند اگر شنبه داستان رسانه ای شود قطعا شرایط به حالت قبل بر می گرده و وزیر امضا می کند گفتن الان شرایط وزارت خونه به گونه ای است که این ماجرا به نفع شما تمام می شود تمام این حرفا به خدا راست بود از ذکر نام ایشون معذور اما بدونید من الان دارم کتاب مهندسی نرم افزار می خونم و هدفم شبکه تهران است بچه ها شنبه جدی باشین بچه اگه شنبه جدی باشیم نهایتا یک رووز رو از دست می دیم ولی اگه شنبه رو از دست بدیم کل کنکور رو از دست میدیم شنبه تا اومدن بچه های واحد خبری از جلوی سازمان سنجش تکون نخورید.
۲۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , saeidkhan , Mänu , Amir V
ارسال: #۱۳۴
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۱۰ ب.ظ
تجمع مقابل سازمان سنجش
با دست روی دست گذاشتن چیزی حل نمیشه لطفا برین لینک زیر و تا می تونین ارسال نظر کنین تا شاید حرفمون به کرسی بشینه...

۱
۰
ارسال: #۱۳۵
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ
تجمع مقابل سازمان سنجش
بچه ها یه خبر خوب براتون دارم
من بلاخره با هزار بدبختی تونستم با معاون استانداری شهرمون صحبت کنم اونم رشته ی فارغ التحصیلیش کامپیوتر هست و جز هییت علمی دانشگاه تهران بوده میگفتش خودشم از وقوع یه همچین اتفاقی خبر داشته و گفتش احتمال تغییر دایمی این فرایند خیلی سختهبه این خاطر که موضوعی بوده که از فیلتر خیلی آزمون ها و پرسش ها و نتیجه گیری ها گذشته و به یک اصل اساسی تبدیل شده و تنها گله ای که میشه ازشون کرد نحوه ی بد اطلاعرسونیشون بوده ایشون عوضش به من یه پیشنهاد جالبتر دادن و گفتن ممکنه نشه اون کارو کرد ولی راههای دیگه ای هم داره و اون اینه که سازمان سنجش برای جبران مافات اشتباهاتش ضریب ریاضی واسه گرایش های شبکه و امنیت رو استثنا واسه امسال باید صفر قرار بده و گفتش شما اگه اعتراضی هم میکنید این مطلب رو بیان بکنید چون این روش شدنی تر و اصولی تر هست و بیشتر به نفع بجه های آیتی هست اون خودش گفت با استاندارم صحبت میکنه که به صورت مکاتبه ای با سازمان سنجش و وزارت علوم این درخواست رو انجام بدن و شما هم بچه ها خواهشا تو اعتراضاتون چه تلفنی و چه حضوری تو روز شنبه این پیشنهاد رو مطرح کنید که ایده ی عملی تری هست و به نفع هممونه

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

arrebarghi@
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghazal dl , s0r0ush666 , sahar salehi , saeidkhan

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۳۵۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۳ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۸۵ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۹۲۲ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۵۹ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۴۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close