زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر

ارسال: #۱۸۱
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: اعلام حضور افراد معترض واقعی
(۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  من فک میکنم پیشنهاد دوستان برای صفر شدن ضریب ریاضی واسه بچه های آی تی عملی تره, اینو هم تو نامه هاتون و هم تو صحبتاتون حتماً تاکید کنید. ان شالله که قضیه حل میشه, نگران نباشید

اونوقت گسسته چی میشه؟
بنظرم پیشنهاد بدید که ریاضی ضریب صفر بگیره و در عوض درس گسسته رو ببرن تو بخش دروس تخصصی شبکه و امنیت.
اما این پیشنهاد یه شرط مهم داره و اون نحوه زمانبندی پخش دفترچه ها هست، چون نمیشه ریاضی و یه دفترچه دیگه قاطی باشه بعد برا یه گروه ریاضی ضریبش صفر باشه برای بقیه نه، چون در این صورت وقت ریاضی رو میزارن برای سایر دروس بدون اینکه ضرری کنن!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۲
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۸۲
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۴۲ ب.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۷ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(23 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  من فک میکنم پیشنهاد دوستان برای صفر شدن ضریب ریاضی واسه بچه های آی تی عملی تره, اینو هم تو نامه هاتون و هم تو صحبتاتون حتماً تاکید کنید. ان شالله که قضیه حل میشه, نگران نباشید

اونوقت گسسته چی میشه؟
بنظرم پیشنهاد بدید که ریاضی ضریب صفر بگیره و در عوض درس گسسته رو ببرن تو بخش دروس تخصصی شبکه و امنیت.
اما این پیشنهاد یه شرط مهم داره و اون نحوه زمانبندی پخش دفترچه ها هست، چون نمیشه ریاضی و یه دفترچه دیگه قاطی باشه بعد برا یه گروه ریاضی ضریبش صفر باشه برای بقیه نه، چون در این صورت وقت ریاضی رو میزارن برای سایر دروس بدون اینکه ضرری کنن!!

چی میگین شما؟!!!!!!!!
۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۱۸۳
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۴۳ ب.ظ
(23 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  من فک میکنم پیشنهاد دوستان برای صفر شدن ضریب ریاضی واسه بچه های آی تی عملی تره, اینو هم تو نامه هاتون و هم تو صحبتاتون حتماً تاکید کنید. ان شالله که قضیه حل میشه, نگران نباشید

اونوقت گسسته چی میشه؟

آهان بچه های آی تی گسسته هم دارن....
فک کنم موضوع پیچیده تر بشه!
ولی در کل وقتی به کسی میگیم, یا این کار یا این کار رو حداقل انجام بدید, نسبت به زمانی که میگیم حتماً این کار رو انجام بدید, بازخورد بهتره!
دنبال پیشنهاد دومی هم باشید , چون احتمال رد کردن پیشنهاد اول در این نمونه خیلی بالاست.
۲
۳
ارسال: #۱۸۴
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۵۱ ب.ظ
اعلام حضور افراد معترض واقعی
اتفاقا؛
پیشنهاد می‌کنم که به هیچ وجه پیشنهاداتی حداقلی و حاشیه‌ای از این دست رو مطرح نکنید که اگر بفهمند ما به حداقل‌ها قانعیم و از حقوق اصلی خودمون عقب نشینی کردیم، همین حداقل رو هم از ما دریغ می‌کنند. حق اصلی ما فقط یک چیزه و بس: برگشتن ظرفیت گرایش شبکه و امنیت! والسلام!
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , explorer , احسان مومنی , ghazal dl , sp.sadeghi@yahoo.com , jparisa
ارسال: #۱۸۵
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۷ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  بنظرم پیشنهاد بدید که ریاضی ضریب صفر بگیره و در عوض درس گسسته رو ببرن تو بخش دروس تخصصی شبکه و امنیت.

اینطوری که میام ابرو درست کنیم میزنیم چششم کور میکنیم. Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan
ارسال: #۱۸۶
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۱۸ ب.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۵۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  اتفاقا؛
پیشنهاد می‌کنم که به هیچ وجه پیشنهاداتی حداقلی و حاشیه‌ای از این دست رو مطرح نکنید که اگر بفهمند ما به حداقل‌ها قانعیم و از حقوق اصلی خودمون عقب نشینی کردیم، همین حداقل رو هم از ما دریغ می‌کنند. حق اصلی ما فقط یک چیزه و بس: برگشتن ظرفیت گرایش شبکه و امنیت! والسلام!

ان شاالله که جواب بگیرید , ولی به این هم فک کنید : کاچی به از هیچی!
۳
۳
ارسال: #۱۸۷
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۲۸ ب.ظ

اونوقت گسسته چی میشه؟

آقا تو رو خدا ول کنید این حرفارو بازم باید ۴ تا درس اضافه کنید تازه ضریب ریاضیا که یک هستش مهم نیست زیاد
۲
۰
ارسال: #۱۸۸
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۵ ب.ظ
جدا از هر نتیجه ای که فردا به دست بیاد دسته همه اونایی که میرن و اونایی که پیگیر بودن زنگ زدن وفت گذاشتن و...درد نکنه
ممنون دمه همتون گرم
۲
۰
ارسال: #۱۸۹
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ ب.ظ، توسط mojdemojde.)
نه والا ازین خبرا نیست تا کسی سیاسیش نکنه کسی کاری باهامون نداره خیالتون راحت،ان قدم بچه ها رو نترسونید قضیه رو خواهشن به چیزی ربط ندین،یه تعداد دانشجون که می خوان به حقشون برسن،،کاملا مشخصه بعضیا واسه چی بعضی چیزارو می گن،خیلی خیلی مشخصه
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahyar.ghi , saeidkhan
ارسال: #۱۹۰
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۰۵ ب.ظ
سلام به همه دوستان
من با استناد به فرمایش دکتر ربیعی که "شبکه و امنیت که ذیل مهندسی کامپیوتر قرار گرفته فقط امسال با همان مواد درسی شبکه و امنیت فناوری اطلاعات سالهای گذشته برگزار گردد"، فکر می‌کنم پیشنهاد جایگزینی دروس قدیمی برای این دو گرایش درحالی که جزء گرایش‌های کامپیوتر هستن، می‌تونه عملی باشه. به خاطر این که خیلی‌ها تا حالا ثبت‌نام کردن.
بهتره به جای تسلیم شدن و تن دادن به یک تصمیم غیرکارشناسانه و غیرمنطقی، از حالت انفعالی دربیاییم و دلسوزانه و مسئولانه وارد عمل بشیم. اینو در جواب اون دوستانی دادم که کمی با ناامیدی یا شایدم بی‌خیالی با این مسئله برخورد می‌کردن.
دوستانی که در تهران هستید رشته‌تون آیتی باشه یا نباشه، دانشجوی کارشناسی یا حتی ارشد باشید یا نه، باور کنید ۱ روز ارزششو داره! ارزش حقی که فقط متعلق به دانشجوهای یک رشته خاص نیست که مربوط به کل جامعه دانشجوییه (اگر با آینده‌نگری به این مسئله نگاه کنیم)
منم با اینکه ساکن تهران نیستم فردا میام و با بقیه همصدا میشم. به یاری خدا صدامونو می‌شنون و حقمونو ضایع نمی‌کنن.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: smasoud62 , saeidkhan , ghazal dl , Milestone , mahsagoli , behruz_p , sp.sadeghi@yahoo.com
ارسال: #۱۹۱
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۱۲ ب.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)FaridA نوشته شده توسط:  ببخشید که من دخالت میکنم چون ذینفع نیستم.
اولا" در بدو ورود بهتون میگن خواسته تان را مکتوب کنید رسیدگی میشه. کسی جواب شفاهی نمیده اونجا.
همین دو ماه پیش بود که دو سه هزار نفر کنکوری اونجا خودشان را کشتند که بابا مثلا" طرف با رتبه ۸۰۰ هیچ جا قبول نشده است. یکی بیاد جواب بدهد . فقط گفتند مکتوب کنید . جواب شفاهی نداریم.

اما نامه تان از همان اول ایراد داره و جواب سنجش مشخصه :
۱)دو کد رشته آی تی حذف نشده اند به مهندسی کامپیوتر اضافه شده اند.
۲) ضرایب توسط شورای برنامه ریزی به سنجش ابلاغ شده
۳)دروس را شورای برنامه ریزی اعلام کرده ما حق تغییرش را نداریم.
۳) شما از کجا میدونید ماهها پیش ابلاغ شده . مثلا" میگن دو هفته پیش اعلام شده.
و قص علیهذا.

دوستان گرامی انشاء ا... که موفق باشید ولی بهترین جواب در اینمورد جواب دکتر ربیعی بود. اگر قرار بود حرف گوش کنند به حرف و پیشنهاد او و امثال او گوش میکردند.
متاسفانه یه کمی هم بعضی دوستان تصورشان از آموزش عالی تصور دبیرستانه. مثلا" بعضی میگن رفتید ضریب فلان درس را هم بگید کم کنند. سازمان سنجش هم میگه باشه عزیزم کار دیگه ای هم داری بگو. Big Grin
بعضی هم که دیگه دانشجویان را با کارگران معدن قیاس کردند.
دوستان گلم موفق باشید ولی خیلی مراقب باشید که وزه شدن اونجا و شلوغ کردن ممکنه دردسرتان را چند برابر کنه. کافیه چند نفر هم جمع بشن که اصلا" ربطی به ماجرا ندارند دو سه نفر هم شروع کنند با مولایل عکس و فیلم بگیرند .در اینحالت معمولا" پلیس امنیت میاد. میشه مثل ماجرای اسید پاشی چند هفته پیش و وزارت کشور که چند تا خبرنگار هنوز تو حبس هستند.
تجمع اصولا" در کشور ما اجازه میخواد.
میدانید که چی میگم. فقط خواهشم اینه که آرام برید داخل سازمان و تو خیابان نمانید خطرناکه.
موفق باشید.

ببخشینا ولی من فک می کنم شما ذی نفع هستین تو این قضیه در غیر این صورت همین امروز و همین الان عضو نمی شدین که بچه هارو از رفتن پشیمون کنین جناب کارشناسی ارشد،خیلی ممنون ازین که به فکر مایین
۳
۷
ارسال: #۱۹۲
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۱۳ ب.ظ
بچه ها با استناد به پاسخ جناب آقای دکتر ربیعی، یعنی برای سال های آینده این قضیه تثبیت میشه؟(با ابراز امیدواری به اینکه تلاش دوستانمون حداقل برای امسال جواب بده و حقشون ضایع نشه).
یعنی این دو گرایش رفت برای نرم افزاری ها بطور کلی؟
من با این هم به شدت مخالفم ...
خیلی ظلم بزرگیه در حق دانشجوهای IT
ای کاش به تهران نزدیک بودم ...

The best defense against logic is ignorance
۴
۱
ارسال: #۱۹۳
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۳۹ ب.ظ
لطفا یکیتون برای نمایندگی معرضین مانشتی پیش قدم بشه بقیه هم به حرفش گوش بدن تا با برنامه عمل کنیم
شاید بهتر باشه یکی یه تایپیک بزنه بعد همه بریم اونجا و با پیروی ازش به موثر بودن اعتراضمون کمک کنیم.
اگر چنین کسی هست لفتش نده لطفا.
۱
۱
ارسال: #۱۹۴
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ب.ظ، توسط tanhatarin.)
(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۸ ب.ظ)amirhosein.moosavi نوشته شده توسط:  با عرض سلام و ادب خدمت تمام دوستان خوبم و بچه های رشته ی آی تی
دوستان من خواستم بگم پارسال کمتر از پنج نفر از بچه های آی تی اعتراض کردن تا کدرشته شریف برگرده و برگشت و این تغییرات هم همش زیر سر شریفه. اونا فقط هماهنگ کردن با خبرنگار ۲۰:۳۰/ ماهم باید همچین کاری بکنیم و اگرم تجمع ما کاری رو از پیش نبره و تاثیر جدی ای نداشته باشه با این کارمون ههممون به تصمیم گیرنده ها میفهمونیم نمیتونن هرکاری دلشون میخواد با بچه ها بکنن. اصلا موضوع خوندن مطالب و نخوندن اونها نیست. موضوع نادیده گرفتن ۳۰۰۰۰ نفر شرکت کننده ی آی تی هست که لااقل ۱۰۰۰۰ تاشون یه سال زحمت کشیدن
کسی از دوستان هست عضو باشگاه خبرنگاران باشه یا بتونه اونها رو از تجمع ما مطلع کنه؟

==================

لعنت خدا بر مسببان بدون خرد این اتفاق.
فردا روز دفاع از حیثیت وسرنوشتمون هست
روز دفاع از سرمایه واینده خودمون
همه رو به بالاترین قسم هستی: خدای هستی سوگند میدم هر کسی هر کاری ازش بر می اید دریغ نکنه.
توکل بخدا درست میشه
۲
۰
ارسال: #۱۹۵
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ ب.ظ
این همه منفی واقعاً برای یه راهنمایی از روی دلسوزی لازم بود؟؟؟؟!!
هه!
۳
۴

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۳۰ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۵ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۹۸ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۲۰ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۹۰۰ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۳۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۸۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۹۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۵۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۲۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close