زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر

ارسال: #۱۹۶
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: اعلام حضور افراد معترض واقعی
من فقط پیشنهاد دادم و ایراد یشنهاداتتون رو گفتم که زودتر کارتون حل بشه والا من که ارشدم تمومه و اصلا این قضیه نه بنفعم هست نه به ضرر!! واقعا متاسفم که اینطوری برخیا با پیشنهادات برخورد میکنن. شاید از ناراحتی باشه اما بهتره خونسرد باشید و با حوصله و ارامش کارتون رو پیگیری کنید

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۹۷
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ ب.ظ
سلام به همه دوستان
من از یکی از استادام اطلاعاتی گرفتم که شاید کمک کنه

یه بخشنامه جدیدی پارسال به دانشگاهها ابلاغ شد در اون رشته مهندسی آی تی کلا حذف شد و آی تی شده یکی از گرایشهای مهندسی کامپیوتر ، که از امسال داره اجرا میشه.
یعنی امسال مهر۹۳ دانشجوها توی رشته مهندسی کامپیوتر گرایش آی تی ثبت نام کردن
این دانشجوها حتی چارت درسیشون با قبل فرق می کنه و همه درسهای ارشد را پاس می کنند.
ینی کنکور ارشد باید ۴سال دیگه که این دانشجوها می خوان کنکور بدن باید تغییر کنه
فایل ضمیمه را هم یه نگاهی بکنید[/quote]

فایل‌(های) پیوست شده

گرچه شب تاریک است...
دل قوی دار سحر نزدیک است
۵
۰
ارسال: #۱۹۸
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۶ ب.ظ
اعلام حضور افراد معترض واقعی
بهترین پیشنهاد اینه که امسال طبق روال سال های گذشته برگزار بشه و از سال بعد با هماهنگی قبلی هر کاری می خوان بکنن بکنن
فقط امساله رو به روال قبل برگردونن
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan
ارسال: #۱۹۹
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط happy07.)
کمتر از پنج نفر!!! کلی اینجا چند روز افراد مختلف درگیر بودند!!! اون متن نامه‌ها رو هم یا بنده نوشتم یا ویرایش اون‌ها رو انجام دادم.... کلی پیگیری‌های حضوری و غیرحضوری در دانشگاه شریف و وزارت علوم و سازمان سنجش و خبرگزاری‌ها و.... چندین روز انجام شد تا اون اتفاق افتاد، حتی آخرین بار قرار بود نامه برای دفتر ریاست جمهوری ارسال بشه!!! بگذریم، به نظر من اگه یه کاری در حد همون کاری که چندماه قبل برای برگردوندن شریف انجام شد،رخ بده، حتما نتیجه داره، قبلا چندماه قبل اعتراضات منطقی بود، نتیجه داد، این بار هم به نظرم اگه خدا بخواد ایشالا بی‌حاصل نمی‌مونه. فقط لطفا یه کسی لطف کنه قضیه‌ی فردا رو خیلی روشن توضیح بده برام، تا ببینم قراره کجا برید و با کی صحبت کنید، و اگه کاری از دست بنده برمیاد بازم برای تنظیم نامه‌ها و متن اعتراض‌ها حتما بفرمایید.

(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۸ ب.ظ)amirhosein.moosavi نوشته شده توسط:  با عرض سلام و ادب خدمت تمام دوستان خوبم و بچه های رشته ی آی تی
دوستان من خواستم بگم پارسال کمتر از پنج نفر از بچه های آی تی اعتراض کردن تا کدرشته شریف برگرده و برگشت و این تغییرات هم همش زیر سر شریفه. اونا فقط هماهنگ کردن با خبرنگار ۲۰:۳۰/ ماهم باید همچین کاری بکنیم و اگرم تجمع ما کاری رو از پیش نبره و تاثیر جدی ای نداشته باشه با این کارمون ههممون به تصمیم گیرنده ها میفهمونیم نمیتونن هرکاری دلشون میخواد با بچه ها بکنن. اصلا موضوع خوندن مطالب و نخوندن اونها نیست. موضوع نادیده گرفتن ۳۰۰۰۰ نفر شرکت کننده ی آی تی هست که لااقل ۱۰۰۰۰ تاشون یه سال زحمت کشیدن
کسی از دوستان هست عضو باشگاه خبرنگاران باشه یا بتونه اونها رو از تجمع ما مطلع کنه؟

بنده هم موافقم، با یه تیر دو نشون می‌شه، هم احتمالا از ظرفیت بالاتر پذیرش برخوردار می‌شیم ایشالا و هم منابع بدون تغییر باقی می‌مونند.

(۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  دوستان؛
اگه موافق باشید طبق پیشنهاد دکتر ربیعی که یکی از دوستان هم چند پست قبل به درستی بهش اشاره کردند، توی نامه بجای اینکه بگیم شبکه و امنیت رو دوباره به آیتی برگردونید، این پیشنهاد رو مطرح کنیم که شبکه و امنیت داخل مجموعه کامپیوتر بمونه ولی دقیقا با همون مواد درسی سال‌های قبل (مهندسی نرم افزار، هوش، شبکه و...) برگزار بشه.

فکر می‌کنم درصد عملیاتی کردن این پیشنهاد با توجه به ثبت نام تعداد زیادی از داوطلبان، خیلی بالاتر از برگردوندن این دو گرایش به زیرگروه فناوری اطلاعات هست، چون در اینصورت دیگه مشکل ویرایش جزء به جزء مشخصات ثبت نامی داوطلبان هم مطرح نیست و هم اون‌هایی که به قصد شبکه در مهندسی کامپیوتر ثبت نام کردن دیگه با مشکل مواجه نخواهند شد و هم بقیه افرادی هم که هنوز ثبت نام نکردند در صورت انتشار چنین اصلاحیه‌ای، آگاهانه می‌تونند در این رشته ثبت نام کنند. نظرتون چیه؟

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۲۰۰
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ب.ظ، توسط okok.)
اگه موافق باشید طبق پیشنهاد دکتر ربیعی که یکی از دوستان هم چند پست قبل به درستی بهش اشاره کردند، توی نامه بجای اینکه بگیم شبکه و امنیت رو دوباره به آیتی برگردونید، این پیشنهاد رو مطرح کنیم که شبکه و امنیت داخل مجموعه کامپیوتر بمونه ولی دقیقا با همون مواد درسی سال‌های قبل (مهندسی نرم افزار، هوش، شبکه و...) برگزار بشه.

فکر می‌کنم درصد عملیاتی کردن این پیشنهاد با توجه به ثبت نام تعداد زیادی از داوطلبان، خیلی بالاتر از برگردوندن این دو گرایش به زیرگروه فناوری اطلاعات هست، چون در اینصورت دیگه مشکل ویرایش جزء به جزء مشخصات ثبت نامی داوطلبان هم مطرح نیست و هم اون‌هایی که به قصد شبکه در مهندسی کامپیوتر ثبت نام کردن دیگه با مشکل مواجه نخواهند شد و هم بقیه افرادی هم که هنوز ثبت نام نکردند در صورت انتشار چنین اصلاحیه‌ای، آگاهانه می‌تونند در این رشته ثبت نام کنند. نظرتون چیه؟

اگه شبکه و امنیت بیاد زیر گروه IT اونوقت شانس قبولی دو برابر میشه
چون با همون درس ها (به جز یه درس ضریب ۱) می شه دو گرایش دیگه هم انتخاب رشته کرد یعنی گرایش IT و تجارت
یعنی اگه شما بر فرض رتبه ۱۰۰ بیاری در عمل ۵۰ نفر از کسایی که قبل از شما هستن برای دو تا گرایش دیگه تقاضا می کنن و شما برای گرایش مورد علاقتون عملا رتبه ۵۰ رو دارین
بهترین راه اینه که برای امسال این دو گرایش رو به زیر گروه آی تی برگردونن
حالا اگه می خوان از سال بعد تغییری ایجاد کنند (با اعلام قبلی) مختارند
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: behruz_p
ارسال: #۲۰۱
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط احسان مومنی.)

این جوری باشه منی که واسه این قضیه ۶تا درس جدید موندم آی تی (گرایش دلخواهمو عوض کردم )و ریسک نکردم و نرفتم سمت شبکه مسلما میخوام برم کامپیوتر(جایی که شبکه هست )، و مسلما خیلی های دیگه هستند که مثل من به خاطر ۶تا درس نرفتن اونور در حالی که از اول واسه شبکه میخوندن . که این خودش اصل داستانه که کی و چجوری باید ویرایش اطلاعات انجام بشه ؟!؟!

خدا به خیر کنه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۰۲
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ، توسط ahmad_cisco.)
سلام به همگی

این متنو برای هر چه خبرگذاری معتبر بود ایمیل کردم .شماره روابط عمومی اون ها رو هم برداشتم.انشاالله فردا از اول صبح تماس خواهم گرفت.متاسفانه تا تهران ۱۰۰۰ کیلومتر فاصله دارم و مشکل مالی رفت و آمد هم مزید بر علت.
امیدوارم تلاش ها نتیجه بده.

"
با سلام و عرض خسته نباشید

همون طور که شاید شما نیز مستحضر باشید از روز شنبه گذشته که دفترچه ی
شماره ۱ آزمون کارشناسی ارشد در تار نمای سازمان سنجش قرار
گرفت.دانشجویان رشته آی تی با یک اتفاق عجیب رو به رو شدند. دو گرایش
شبکه های کامپیوتری و امنیت اطلاعات که از بدو حضور این رشته در مقطع
کارشناسی ارشد گرایش های اصلی آن محسوب می شدند و از پر طرفدار ترین
گرایش های این رشته محسوب می شوند و بسیاری از داوطلبان برای کسب رتبه
برای این دو گرایش خاص تلاش میکنند به یک دفعه و بدون هیج اطلاع رسانی
قبلی حذف و به عنوان یکی از گرایش های مهندسی کامپیوتر اعلام گردید.این
در حالی است که تنها دو ماه و چند روز به آزمون کارشناسی ارشد زمان
باقی است و تفاوت مواد و دروس امتحانی آن ها حداقل ۵ کتاب بسیار سخت می
باشد.
از طرفی دو گرایش باقی مانده ظرفیت های بسیار محدودی دارند و به نظر
میرسد طبق تصمیم گیری بی رحمانه و بی تدبیر مسئولان سازمان سنجش سی هزار
داوطلب این رشته ی شناور و پرطرفدار باید برای ۶۰ تا ۷۰ صندلی دانشگاه
رقابت کنند که آمایش تبعیض آمیزی در برابر رشته مهندسی کامپیوتر خواهد
داشت.

ما دانشجویان رشته مهندسی فناوری اطلاعات برای کسب حق مسلم خود که با بی
تدبیری مسئولین سازمان سنجش پایمال شده است
در یکی از تالاز های گفتگوی مخصوص این رشته به ادرس manesht.com/forum یک
اعتراض دسته جمعی را درتاریخ ۲۴ آبان ماه ساعت ۱۱ صبح رو به روی محل
سازمان سنجش ترتیب داده ایم و از شما عزیزان احزاب رسانه عاجزانه درخواست
داریم ما را در این راه یاری نمایید چرا که تنها با رسانه ای شدن موضوع
اعتراض ما به گوش مسئولان ارشد سازمان خواهد رسید
امید داریم این موضوع توسط شما عزیزان کم اهمیت شمرده نشود چرا که زندگی
چندین هزار جوان این مملکت در گرو این تغییر می باشد .
ضمنا همراه با این نامه مستنداتی مبنی بر صحت وجودی چنین اعتراض پیوست خواهد شد

پیشاپیش از شما سپاس گذاریم"
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , mahsagoli , okok , Milestone , mojdemojde , f2000 , abji22
ارسال: #۲۰۳
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ب.ظ)okok نوشته شده توسط:  
(23 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  دوستان؛

چون با همون درس ها (به جز یه درس ضریب ۱) می شه دو گرایش دیگه هم انتخاب رشته کرد یعنی گرایش IT و تجارت
یعنی اگه شما بر فرض رتبه ۱۰۰ بیاری در عمل ۵۰ نفر از کسایی که قبل از شما هستن برای دو تا گرایش دیگه تقاضا می کنن و شما برای گرایش مورد علاقتون عملا رتبه ۵۰ رو دارین

منم با نظرتون کاملاً موافقم ولی این حالت ایده آله که البته ما هم خواستار همین اتفاقیم و من اون پیشنهاد رو صرفاً به عنوان یک راهکار نسبتاً عملی تر (از دید سازمان سنجشی ها) یادآوری کردم. ولی به هر حال ما نباید به هیچ وجه نسبت به از دست دادن ظرفیتها و شانس قبولی که قبلاً تو ۴ تا گرایش داشتیم کوتاه بیاییم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۲۰۴
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط kingmax.)
بگید یه تبصره بدن امسال کسی که ای تی شبکه میزنه حق پاسخ به سوالات تخصصی سه گرایش های دیگه کامپیوتر را نداشته باشه یا هر اون سه تا گرایش حق پاسخ به سوالات تخصصی ای تی را ندارن
نمیدونم شایدم عملی نباشه ولی سنجش گندی زده که نگو یه ضرب المثل هست که میگه یه نادان سنگی را میندازه تو چاه هزار تا عاقل نمیتونن درش بیاره حکایت کار سنجشه هرکاریش کنه یه جاییش میلنگه

شما تا حالا کنکور ندادی؟ کارنامه ها یی که توی سایت هست نگاه نکردی نمیدونی رتبه هر گرایش را جدا میدن و بازم اگه فرض کنیم با هم میدن نمیدونم به چی فکر کردی اینو گفتی خوب اگه جدا باشه دیگه اون ۵۰نفر نیستن که رتبت بخواد ۱۰۰ بشه میشه ۵۰

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۱
۱
ارسال: #۲۰۵
۲۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ق.ظ، توسط okok.)
(۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بگید یه تبصره بدن امسال کسی که ای تی شبکه میزنه حق پاسخ به سوالات تخصصی سه گرایش های دیگه کامپیوتر را نداشته باشه یا هر اون سه تا گرایش حق پاسخ به سوالات تخصصی ای تی را ندارن
نمیدونم شایدم عملی نباشه ولی سنجش گندی زده که نگو یه ضرب المثل هست که میگه یه نادان سنگی را میندازه تو چاه هزار تا عاقل نمیتونن درش بیاره حکایت کار سنجشه هرکاریش کنه یه جاییش میلنگه

شما تا حالا کنکور ندادی؟ کارنامه ها یی که توی سایت هست نگاه نکردی نمیدونی رتبه هر گرایش را جدا میدن و بازم اگه فرض کنیم با هم میدن نمیدونم به چی فکر کردی اینو گفتی خوب اگه جدا باشه دیگه اون ۵۰نفر نیستن که رتبت بخواد ۱۰۰ بشه میشه ۵۰

انقدر سخته درک این مطلب؟! Dodgy
فرض کن شما ۱۰۰ گرایش شبکه آوردی
یه نفری که برای گرایش تجارت خونده رتبه ۲۰ آورده ... اما درصد هاش اینقدر خوبه که باوجود اینکه معماری ۰ زده اما از شمایی که معماری هم زدی توی گرایش شما رتبش بهتر شده ...
بهتره قبل از اینکه اعتراض کنی یکم فکر کنی

دوستان اینکه گرایش های شبکه و امنیت اطلاعات امسال مانند سال های گذشته زیر رشته آی تی قرار بگیره عملی تره تا اینکه زیر رشته کامپیوتر قرار بگیره اما کتاب های امتحانی مانند گذشته باشه ...

چون اگه مجدد زیر رشته آی تی قرار بگیره فقط کافیه یه درس معماری براش طراحی بشه ... فقط همین
۱
۱
ارسال: #۲۰۶
۲۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ق.ظ
نقل قول: انقدر سخته درک این مطلب؟! Dodgy
یه نفری که برای گرایش تجارت خونده رتبه ۲۰ آورده ... اما درصد هاش اینقدر خوبه که باوجود اینکه معماری ۰ زده اما از شمایی که معماری هم زدی توی گرایش شما رتبش بهتر شده ...
بهتره قبله اینکه اعتراض کنی یکم فکر کنی
شما واقعن فکر میکنی اینگونه موارد ۵۰% هستنHuhBig Grin

۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07
ارسال: #۲۰۷
۲۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ق.ظ
(۲۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ق.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  
نقل قول: انقدر سخته درک این مطلب؟! Dodgy
بهتره قبله اینکه اعتراض کنی یکم فکر کنی
شما واقعن فکر میکنی اینگونه موارد ۵۰% هستنHuhBig Grin

همین که تونستم متوجهتون کنم که چنین مواردی وجود داره برام کافیه...
دیگه با شما بحثی ندارم
۱
۱
ارسال: #۲۰۸
۲۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۳۹ ق.ظ
من اگه لحن صحبتم بده بوده عذر میخوام فقط خواستم بگم اونجور آرمانی هم که شما فکر میکنید نیست همین مورد میتونه توی رشته کامپیوترم باشه ضرب در ۴ کسی که مشترک،زیان و ریاضی را عالی بزنه و قصد تحصیل در رشته شبکه نداشته باشه.

۱
۰
ارسال: #۲۰۹
۲۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ق.ظ، توسط alirezad.)
واقعا جای تاسف داره که اینجوری با آینده هزاران نفر بازی میشه و کسی هم نیست پاسخگو باشه!
اون از پارسال با تغییر ناگهانی ضرایب و این هم از امسال با این گندشون!
امیدتون به خدا باشه

کار، تلاش، امید، صبر ....
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۱۰
۲۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ ق.ظ
خواهش می کنم دوست من

کل صحبت من اینه که چه کاریه برای یه سری درس مشترک دو بار امتحان بدیم ...
یه بار برای رشته آی تی ( گرایش تجارت و آی تی) و یه بار هم برای رشته کامپیوتر (گرایش امنیت و شبکه)
و دوبار هم هزینه ثبت نام بپردازیم
و دوبار هم خستگی امتحان و جلسه کنکور رو تجربه کنیم؟

وقتی همه دروس مشترک باشند همون که یه روز امتحان بدیم عملی تر به نظر می رسه؛ نمی رسه؟!

هرچند کل این صحبت های ما منوط به پذیرش آقایون (!) تصمیم گیرنده هست ...

امیدوارم فردا دوستان موفق بشن و حق ما رو بگیرند ...
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۸ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۸۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۹۲۳ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۳ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۳ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close