زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شرایط پذیرش بدون کنکور ارشد دانشگاه امیرکبیر

ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۲۷ ب.ظ
دانشگاه صنعتی امیرکبیر از اول شهریور ماه ۹۰ به مدت یک ماه مهلت قائل شده تا داوطلبان ورود بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی ۹۲ -۹۱ این دانشگاه فرم‌های تقاضایشان را تکمیل کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه صنعتی امیرکبیر بر اساس مصوبه ۳۱/۲/۸۶ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تعدادی از دانشجویان ممتاز کارشناسی پیوسته ورودی ۸۷ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور را بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد در سال تحصیلی ۹۲ -۹۱ پذیرش می‌کند.
دانشجویان ممتاز کارشناسی ‌باید حداکثر در مدت ۸ نیمسال دانش‌آموخته شوند و به لحاظ میانگین جزو ۱۰ درصد برتر در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند. داشتن میانگین کل بالای ۱۶ و حداقل ۱۰۵ واحد گذرانده تا پایان نیمسال ششم از دیگر شرایط لازم برای پذیرش بدون کنکور دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه صنعتی امیرکبیر است.
متقاضیان باید فرم مربوطه را از طریق سایت اینترنتی دانشگاه دریافت و تکمیل کنند و دیگر نیازی به مراجعه حضوری نیست. مهلت تکمیل فرم تقاضا از اول تا سی و یکم شهریور ماه ۹۰ است.
دانشگاه صنعتی امیرکبیر در اطلاعیه مربوط به پذیرش دانشجوی بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی ۹۲ - ۹۱ تاکید کرده است: دانشگاه در قبول یا رد تقاضا بر اساس امتیاز مکتسبه مختار است. به متقاضیانی که حد نصاب امتیاز را کسب کنند پذیرش اولیه داده می شود و نتیجه از طریق سایت اینترنتی دانشگاه اعلام خواهد شد.
بر طبق این گزارش، دانشگاه صنعتی امیرکبیر در این اطلاعیه یادآور شده است: بدیهی است پذیرش اولیه هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نمی کند و پذیرش قطعی منوط به ارائه مدارک مورد نیاز و تأیید نهایی دانشگاه است.
به گزارش مهر، متقاضیانی که جزو پذیرفته شدگان قطعی باشند دیگر نیازی به شرکت در آزمون سراسری کارشناسی ارشد نخواهند داشت و در صورت فراغت از تحصیل تا شهریور ماه سال ۹۱ می توانند وارد دوره کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی امیرکبیر شوند.

۱۵ امرداد ۱۳۹۰ ۸:۴۵

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۵۳ ب.ظ، توسط malekinasab.)
خیلی بد شد کاش در مورد تعداد واحد‌ها تجدید نظر کنن
دوستان به نظرتون چه کسانی احتمال قبول شدن رو دارن؟

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
۰
۰
ارسال:
۲۲ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ ق.ظ
کسی میدونه هزینش ترمی چنده؟Huh
۰
۰
ارسال:
۲۲ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۱۲ ب.ظ
هزینه نداره
۰
۰
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۲ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  هزینه نداره

من همه‌ی شرایط رو دارم به جز معدل: -(

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۵۰ ب.ظ
من ثبت نام کردم، اما به نظرتون وقتی بچه های خودشون و شریف و...( کلا از ما بهترون!) هستن، دیگه جایی به ما میرسه؟
راستی بچه ها، برای گرایش هایی که توی دانشکده کامپیوترش میشه انتخاب کرد، اولویت مهمه؟ چجوری امتیاز میدن؟
گرایشا ایناس:
آی تی- امنیت
آی تی- شبکه
آی تی- تجارت
چند رسانه ای
نرم افزار- نرم افزار
و بقیه گرایشای نرم
من خودم آی تی هستم. بنظرتون اینکه نرم افزار- نرم افزار رو توی انتخابام بزنم، احتمال قبولی داره؟ (با توجه به لیسانسم که آی تیه)
راستی کسی میدونه پذیرشا، برای هر گرایش چند نفره؟ چطور میشه آمار گرفت؟ من خیلی استرس دارم...

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
۰
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۴۵ ب.ظ
شما کجا ثبت نام کردید؟محدودیت دانشگاه هم داره؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۴۹ ب.ظ
RE: شرایط پذیرش بدون کنکور ارشد دانشگاه امیرکبیر
(۰۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۵ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  شما کجا ثبت نام کردید؟محدودیت دانشگاه هم داره؟

سایت دانشگاه امیر کبیر
توی همون اطلاعیه پذیرش بدون کنکور ارشد ۹۱-۹۲
نمیدونم
شرایطشو همون جا زده
فکر نکنم داشته باشه

۰
۰
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۱۳ ب.ظ
من تمام شرایط رو دارم یعنی هم شاگرد اول هستم و هم معدل و با ترم تابستون هم تعداد واحدهایی که پاس کردم درست میشه اما چون غیرانتفاعی درس خوندم فکر نکنم که قبولم کنن. به نظر شما میشه؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط uniquegirl.)
RE: شرایط پذیرش بدون کنکور ارشد دانشگاه امیرکبیر
(۰۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ب.ظ)HosseinSHN نوشته شده توسط:  من تمام شرایط رو دارم یعنی هم شاگرد اول هستم و هم معدل و با ترم تابستون هم تعداد واحدهایی که پاس کردم درست میشه اما چون غیرانتفاعی درس خوندم فکر نکنم که قبولم کنن. به نظر شما میشه؟؟؟

حالا شما ثبت نام کنید، سنگ مفت، گنجشک هم مفتTongue
تیری در تاریکیه دیگهBig Grin
به هر حال نگفتن غیر انتفاعی نمیشه که...
من با اینکه معدلم زیاد خوب نیست، بازم امید دارم، چه برسه به شما که میگید شاگرد اولید...
بچه ها، حواستون باشه، من پرسیدم، گفتن اولویت خیلی مهمه... مثلا اگه اول بزنین امنیت، بعد شبکه (برا آی تی) فرق داره تا جابجا بزنین... موقع بررسی، حتی اگه یکی معدلش از شما کمتر باشه، اما مثلا شبکه رو بالاتر زده و شبکه هنوز جا داشته باشه، اونو میگیرن...
اگه میشه، اگه کسی اطلاعات دیگه ای در مورد نحوه ارزیابی و ظرفیتا داره، یا میتونه پرس و جو کنه، در بیاره، به ما هم بگه.

۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط HosseinSHN.)
آره من هم منتظرم که نمرات تابستون تایید بشه یه ۱۰ صدمی به معدلم اضافه میشه: دی
من چارت همه انتخاب های it رو نگاه کردم...شبکه خوبه اما باید طرف به مخابرات هم علاقه داشته باشه چون یکم درسا میرن تو فاز برق...تجارت از این نظر خب در نگاه اول آسون‌تر میاد...امتیاز دیگه شبکه اینه که واسه مقاله خیلی جای کار داره...من خودم هم تردید دارم چون از طرفی مقاله ای که دارم کار می کنم شبکه ست اما از برق اصلا خوشم نمیاد

افراد موفق هیچ وقت اجازه نمیدهند که شرایط آزارشان دهد.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۹ ب.ظ
بچه ها، نتیجه هاش اومد!
دیدید؟ کسی قبول نشده؟
من که نه... Sad حالا امیدم فقط به کنکوره
اما همکلاسیم که معدلش از من کمتر بود ولی MBA (ام بی ای) درخواست داده بود، قبول شد.(رشته خودش آی تیه)
یه دوستم (شاگرد اول ورودیهامون) با معدل ۱۷/۸۰ و ۱۱۵ واحد گذرونده، قبول نشد!!!!!!!

۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۱ ق.ظ
سه سوال بچه های ازادم میتونستند شرکت کند؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ب.ظ
تا جایی من میدونم، واجدین شرایط از هر دانشگاهی میتونستن شرکت کنن
حالا که بهر حال تموم شده...
ماهم که قبول نشدیم Sad
کسی از بچه‌ها آی تی و کامپیوتر قبول نشدن؟

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سختگیری امیرکبیر رتبه۱سال۹۴ ۴ ۶,۲۳۳ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی s-nowrozi ۴۷ ۳۱,۱۱۲ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۵۴ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۴۰ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۶۶۰ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۴۰۲ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۷۹,۸۵۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close