زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد

ارسال: #۱۰۶
۰۶ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ ب.ظ
گروه درسی دی ماه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تبدیل دودویی به شانزدهی چجوریه؟

به مصلحتم نبود
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۷
۰۷ دى ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ق.ظ
گروه درسی دی ماه
واقعا لایق اول شدن هستی
تبریک ازهمین الان
ولی کاش مزخرفات ای تی هم پیدا میکردی

به مصلحتم نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۱۰۸
۰۷ دى ۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ ق.ظ
گروه درسی دی ماه
سلام.............................. خدا قووووت

یک سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدید...

من شبکه رو دارم از روی راس میخونم و فصل لایه شبکش هستم منتهی نسبت به کتاب دکتر حقیقت قسمت های پروتکل آی پی و آدرس ها رو به اندازه ی حقیقت توضیح نداده .... حالا خواستم بدونم همین راس کافیه ؟ یا نه باید پروتکل آی پی دکتر حقیقت رو هم بخونم... ؟؟؟؟!!!!!! با توجه به اینکه خود دکتر حقیقت گفتند که راس رو بخونیم.....

تسلیم نشــــو !
آغـــاز همیشه سخت ترین مرحله است...
ارسال: #۱۰۹
۰۷ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ ق.ظ
RE: گروه درسی دی ماه
(۰۷ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ق.ظ)ehsan007 نوشته شده توسط:  سلام.............................. خدا قووووت

یک سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدید...

من شبکه رو دارم از روی راس میخونم و فصل لایه شبکش هستم منتهی نسبت به کتاب دکتر حقیقت قسمت های پروتکل آی پی و آدرس ها رو به اندازه ی حقیقت توضیح نداده .... حالا خواستم بدونم همین راس کافیه ؟ یا نه باید پروتکل آی پی دکتر حقیقت رو هم بخونم... ؟؟؟؟!!!!!! با توجه به اینکه خود دکتر حقیقت گفتند که راس رو بخونیم.....

اگه تا قبل ۹۳ ای تی بود میشد گفت ای پی به سری اصول حل کردنی و حفظی داره که همه به اندازه دربارش گفتن
اما سوالی که ۹۳ از ای پی ورژن ۶ دادن واقعا باید خیلی وارد جزئیات شد
از نظر من روی مبحث ای پی اگر بیشتر وقت بزاری ضرر نمیکنی
چون قطعا ازش سوال میاد و مفهومی هم هست
ارسال: #۱۱۰
۰۷ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ ق.ظ
دلتون اومد به اینا هم جواب بدین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۱۱۱
۰۷ دى ۱۳۹۳, ۰۳:۱۴ ب.ظ
گروه درسی دی ماه
دوستان شرمنده این لایه های کاربرد به بالا واقعا مهمه؟ کسی تا الان دیده ازش سوال بدن؟
ممنون

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۱۱۲
۰۷ دى ۱۳۹۳, ۰۳:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۳۵ ب.ظ، توسط tm.viper.)
(۰۷ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۱۴ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  دوستان شرمنده این لایه های کاربرد به بالا واقعا مهمه؟ کسی تا الان دیده ازش سوال بدن؟

ممنون

سال ۹۲
از http
سوال اومد
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال: #۱۱۳
۰۷ دى ۱۳۹۳, ۰۴:۰۷ ب.ظ
(۰۶ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ)forouzan69 نوشته شده توسط:  سلام دوستان خوشبحالتون ک هنوز سخت میخونین من ک سه هفته درست حسابی درس نخوندم اصلا نمیتونم دیگه برم سراغش انقدرم ناراحت کنکورم ولی هرکارمیکنم نمیشه بخونم دعاکنین خدا بزن توسرم دوباره درسم بخونم

یعنی چی ناراحت کنکورم؟؟!!
شاید مثل من شدی!منم بعضی وقتا که یه فرصتی رو از دست میدم به جای نگاه به آینده فقط عمرم صرف افسوس خوردن میکنم و پیش از مرگ سهراب سوگنامه را .....
اولا که کنکور و دانشگاه همه چی نیس تازه آغاز دغدغه ای دیگر است ثانیا که اگه وقتتو مثل من که از ۵آذر تا دیروز درگیر مشکلات فارغ اتحصیلی و سربازیم بودم از دست دادی بیخیال شو توکل به خدا کن....
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss
ارسال: #۱۱۴
۰۷ دى ۱۳۹۳, ۰۵:۴۵ ب.ظ
گروه درسی دی ماه
(۰۶ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ)forouzan69 نوشته شده توسط:  سلام دوستان خوشبحالتون ک هنوز سخت میخونین من ک سه هفته درست حسابی درس نخوندم اصلا نمیتونم دیگه برم سراغش انقدرم ناراحت کنکورم ولی هرکارمیکنم نمیشه بخونم دعاکنین خدا بزن توسرم دوباره درسم بخونم
اصلا اینطوری فکر نکنین سه هفته که چیزی نیست من خودم امسال بیشتر وقتم به انجام پایان نامه گذشت و تا مهر کلا در گیر بودم
بالاخره همیشه اتفاقاتی پیش میاد اوضاع که اون طوری که دلمون میخواد پیش نمیره ولی باید امید داشت و تلاش کرد بر فرض هم درس نخونین و بذارین واسه سال بعد مطمئنا سال بعد هم کارهای واجبی هست که آدمو یه مدت عقب بندازه پس به خاطر یه مدت دور بودن از درس زحمت هایی که تا الان کشیدن رو به هدر ندین
ایشالا موفق باشین

الهی مرا آن ده که آن به
مگذار ما را به که و مه
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp , sharifIT
ارسال: #۱۱۵
۰۷ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۳۷ ب.ظ
گروه درسی دی ماه
دوستان واسه تست زدن ، تستهای آزاد و علوم کامپیوتر رو هم بنظرتون بزنم
آخه کلا تیپ سوالا فرق میکنه مخصوصا تو علوم
ارسال: #۱۱۶
۰۷ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۵۱ ب.ظ
گروه درسی دی ماه
این درس نرم افزار چرا تموم نمیشه آخه؟!!!!
دیگه خیلی خسته کننده شده واسم Sad Sad Sad Sad

الهی مرا آن ده که آن به
مگذار ما را به که و مه
ارسال: #۱۱۷
۰۷ دى ۱۳۹۳, ۰۹:۲۸ ب.ظ
گروه درسی دی ماه
کسی نمیدونه چطور دفترچه های تخصصی سال های قبل رو پیدا کنم؟؟ منظورم از سال های قبل, خیلی قبله, خیلی قبل تر مثلاً ۸۰-۸۱
نمیدونم اصلاً تخصصی داشتن اون موقع ها؟؟؟ Big Grin
ارسال: #۱۱۸
۰۷ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ب.ظ
گروه درسی دی ماه
Ava.arshad94 و tm.viper ممنون
میشه لطف کنید محل ثبت نام آزمون آزمایشی های سنجش کجاست؟؟ خوده سایت سنجش؟
ارسال: #۱۱۹
۰۷ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ب.ظ)sepehr . kh نوشته شده توسط:  Ava.arshad94 و tm.viper ممنون

میشه لطف کنید محل ثبت نام آزمون آزمایشی های سنجش کجاست؟؟ خوده سایت سنجش؟

ارسال: #۱۲۰
۰۷ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط ma3070.)

شیرااااازییییییییییییییییی هااااااااااااااااااااا مگه کلاس جمع بدی و رفع اشکال الگوریتم سید جوادی به مدت ۱ روز اونم حداکثر با هزینه ۶۰ هزار تومن نمیخوااااااید؟؟؟؟؟؟Tongue
راستی شیرازی های پارسه ای فردا از ۹ صبح تا ۸ شب کلاس رفع اشکال و جمع بندی زبان عمومی دکتر فتحی (رایگان) هستش
مکان:خیابان ستارخان بالاتر از تقاطع ولی عصر مقابل مجتمع بهاران مرکز اموزش خانه صنعت معدن تجارت

(۰۷ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ب.ظ)barabox نوشته شده توسط:  دوستان واسه تست زدن ، تستهای آزاد و علوم کامپیوتر رو هم بنظرتون بزنم
آخه کلا تیپ سوالا فرق میکنه مخصوصا تو علوم
-----------------------------
بله اگر تست های نرم افزار رو زدید برید سراغ ایتی و علوم کامپیوتر و بعد از اینها سوالات ازمون ازمایشی ها
البته اگه دیگه وقت شهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: barabox

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۳,۲۲۵ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۴,۰۷۹ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Video آخرین فیلمی که دیدید! marvelous ۶۴ ۴۴۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RASPINA
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۶۶۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۹۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۵۶۰ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close