زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیدا کردن دیتاست مناسب برای موضوع کار روی شبکه های اجتماعی

ارسال:
۰۶ دى ۱۳۹۳, ۰۷:۲۶ ب.ظ
پیدا کردن دیتاست مناسب برای موضوع کار روی شبکه های اجتماعی
سلام دوستان ، من برای پایان نامم روی مشکل پیش بینی لینک و کاربرد آن در پیشنهاد دوست در شبکه های اجتماعی کار میکنم و توی بخشی از کارم هم از اطلاعات پروفایل کاربران و عکسهای کاربران به همراه برچسب نام افراد ظاهر شده در این عکسها استفاده کرده ام. حال مشکل بزرگی در پیدا کردن دیتاست مناسب برای انجام آزمایشات دارم ، آیا از بین دوستان کسی هست که بتونه من رو راهنمایی کنه ؟ ممنون میشم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۳, ۰۱:۵۸ ق.ظ
RE: پیدا کردن دیتاست مناسب برای موضوع کار روی شبکه های اجتماعی
(۰۶ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۵۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  سلام
به نظرم بهترین کار اینه که به مقاله هایی که در پایان نامه تون استفاده کردید(مقاله های مرتبط با کارتون)، رجوع کنید. به نویسنده ها ایمیل بزنید و ازشون بخواید که داده هاشون رو براتون بفرستن.
سلام با تشکر از راهنماییتون ، من این کار رو انجام دادم ولی متاسفانه پاسخی از نویسندگان مقاله دریافت نکردم
ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۷:۱۵ ب.ظ
RE: پیدا کردن دیتاست مناسب برای موضوع کار روی شبکه های اجتماعی
(۰۶ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۲۶ ب.ظ)شبکه اجتماعی نوشته شده توسط:  سلام دوستان ، من برای پایان نامم روی مشکل پیش بینی لینک و کاربرد آن در پیشنهاد دوست در شبکه های اجتماعی کار میکنم و توی بخشی از کارم هم از اطلاعات پروفایل کاربران و عکسهای کاربران به همراه برچسب نام افراد ظاهر شده در این عکسها استفاده کرده ام. حال مشکل بزرگی در پیدا کردن دیتاست مناسب برای انجام آزمایشات دارم ، آیا از بین دوستان کسی هست که بتونه من رو راهنمایی کنه ؟ ممنون میشم

سلام اگه ممکنه دیتا ستی که دارین برای منم بفرستید به این ایمیل
sarajam082@gmail.com

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۹۳ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۶۸۸ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۵۰۰ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۶۲۳ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۱۳ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۹۶ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۲۷ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۳۵۹ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close