زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟

ارسال: #۳۳۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۱ ق.ظ
نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟
بچه‌ها من خودم از سهمیه شاگرد اولی استفاده کردم..بدون سهمیه شبانه امیر کبیرو میاوردم اما با اون روزانه شو آوردم..اما با چیزایی کهاینجا دیدم و شنیدم از اینکه ازین سهمیه استفاده کردم خجالت کشیدم.قصد توهین ندارم اما کاش همون شبانه شو میاوردمو و.......بیخیال.
۴
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940 , nasi_1987 , annmary
ارسال: #۳۳۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ق.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  بچه‌ها من خودم از سهمیه شاگرد اولی استفاده کردم..بدون سهمیه شبانه امیر کبیرو میاوردم اما با اون روزانه شو آوردم..اما با چیزایی کهاینجا دیدم و شنیدم از اینکه ازین سهمیه استفاده کردم خجالت کشیدم.قصد توهین ندارم اما کاش همون شبانه شو میاوردمو و.......بیخیال.
چند سال زحمت کشیدی شاگرد اول شدی نوش جونت , به نظرم سیستم شاگرد اولی خوبه اما باید توش اصلاحاتی انجام بشه
۱۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: msghasemi , HosseinSHN , ana9940 , annmary
ارسال: #۳۳۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ ق.ظ
سلام دوستان
کسی می دونه شبانه‌ی تهران و شبانه‌ی امیر کبیر تو گرایش نرم افزار تا چه رتبه ای گرفته؟
خیلی برام مهمه اگه می دونید خبر بدین لطفا
۰
۰
ارسال: #۳۳۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ق.ظ، توسط پشتکار.)
بچه ها
یکی از دوستان من بین الملل دانشگاه تهران قبول شده واقع در کیش
حالا دوست نداره بره بخاطر هزینه های سنگینش
اومده دانشگاه شیراز رو بعد از اون در فرم انتخاب رشته وارد کرده و مطمئنه که نمره اش به اونجا می خوره

در زمان تکمیل ظرفیت می تونه اگه اونجا قبول شد بره؟ یا فقط و فقط همینی که قبول شده رو باید بره و گر نه دیگه هیچ؟
اصلا مرحله تکمیل ظرفیت یعنی چه؟
۰
۰
ارسال: #۳۳۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۴ ق.ظ، توسط msghasemi.)
RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه ها
یکی از دوستان من بین الملل دانشگاه تهران قبول شده واقع در کیش
حالا دوست نداره بره بخاطر هزینه های سنگینش
اومده دانشگاه شیراز رو بعد از اون در فرم انتخاب رشته وارد کرده و مطمئنه که نمره اش به اونجا می خوره

در زمان تکمیل ظرفیت می تونه اگه اونجا قبول شد بره؟ یا فقط و فقط همینی که قبول شده رو باید بره و گر نه دیگه هیچ؟
اصلا مرحله تکمیل ظرفیت یعنی چه؟

مرحله‌ی تکمیل ظرفیت مرحله ایه که توی اون دانشگاه هایی که به هر دلیلی ظرفیت اعلامی شون برای یه رشته‌ی خاص پر نشده اعلام ظرفیت مجدد می کنن و دانشجویانی که شرایطشو دارند میتونن انتخاب رشته کنن.برخی از اون شرایط اینه:
البته ممکنه مال امسال فرق کنه.ایرانه دیگه...

۱‌- گـزینش‌ نهـایی‌ در هریک‌ از کد رشته‌ های تحصیلی‌ اعلام شده مطابق‌ شرایط وضوابط مندرج‌ در دفترچه‌های‌ راهنمای شماره‌ ۱ و ۲ آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌تکمیلی‌ (دوره‌ های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ داخل‌) انجام‌ خواهد شد.

۲‌-‌ آن‌ دسته‌ از داوطلبانی‌ که‌ اسامی‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ پذیرفته‌ شده‌ نهایی‌ در یکی‌ از کد رشته‌ محلهای‌ تحصیلی‌ بورسیه‌ ویا دارای‌ شرایط خاص‌ اعلام‌ شده‌است‌‌، حق‌ انتخاب کد رشته محلهای مندرج دراین اطلاعیه راندارند.

۳‌- چنانچه‌ هر یک ‌از داوطلبان ‌متقاضی‌ که ‌فهرست‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ پذیرفته‌ شده‌ نهایی‌ که از طریق پایگاه اینترتتی این سازمان اعلام ‌گردیده‌ (به‌ غیر از کدرشته محلهای‌ بورسیه‌ وکد رشته‌ محلهای‌ دارای‌ شرایط خاص‌ که‌ مطابق‌ بند ۲ فوق‌ حق‌ شرکت‌ ندارند) در ردیف‌ پذیرفته‌شدگان‌ هریک‌از کدرشته‌ محلهای این اطلاعیه قرار گیرند‌، قبولی‌ قبلی‌آنان‌ (قبولی‌ اعلام‌ شده‌ از طریق پایگاه اینترتتی مذکور) «کان‌ لم‌ یکن»‌تلقی‌ می‌گردد و باید برای‌ ادامه‌تحصیل‌ به‌ محل‌ قبولی‌ جدیدمراجعه‌ نمایند. ضمناً چنانچه قبولی قبلی آنان مربوط به دوره روزانه باشد حتی با دادن انصراف از تحصیل نیز حق شرکت درآزمون سال بعد را نخواهندداشت . لذا به‌ پذیرفته‌ شدگان‌ تاکید می‌شود درانتخاب کد رشته محلهای مندرج در این اطلاعیه دقت‌ کافی‌ مبذول‌ دارند، در غیراینصورت‌ هیچگونه‌ اعتراضی‌ قابل‌ قبول‌ نخواهد بود.

۴‌- در آن‌ دسته‌ از کد رشته‌ های‌ امتحانی‌ که‌ ظرفیت‌ اعلام‌ شده‌ جدید بیش‌ از یک‌ محل‌ تحصیل‌ باشد، داوطلبان‌ درصورت‌ تمایل‌می‌‌توانند با توجه به مندرجات کارنامه، کلیه‌ کد رشته‌محلهای‌ مورد علاقه‌ خودرا به ترتیب‌ اولویت حداکثر تا ده کدرشته محل‌، انتخاب‌ ‌ نمایند.

۵- هرداوطلب‌ منحصراً مجازبه‌ انتخاب‌ کد رشته‌ تحصیلی‌ خواهد بود که‌ در رشته‌ امتحانی‌ مربوط شرکت‌ کرده‌ و براساس کارنامه نتایج اولیه درآن رشته وگرایش مربوط مجاز به انتخاب رشته شده باشد.

۶- کد رشته محلهای مربوط به رشته های امتحانی دارای آزمون عملی و تشریحی این اطلاعیه را منحصراً داوطلبانی که قبلاً در آزمونهای عملی وتشریحی شرکت نموده اند می توانند انتخاب نمایند.

دوستی داشتم که از صنایع همدان با تکمیل ظرفیت اومد به صنایع دانشکده اقتصاد.
در ضمن یادتون باشه انتخاب رشته‌ی تکمیل ظرفیت فقط تو رشته-دانشگاه های پر نشده برگزار میشه.نه تو انتخاب های بعدی افراد.
ایام بکام.
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ ق.ظ)fatima-66 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
کسی می دونه شبانه‌ی تهران و شبانه‌ی امیر کبیر تو گرایش نرم افزار تا چه رتبه ای گرفته؟
خیلی برام مهمه اگه می دونید خبر بدین لطفا

سلام
قطعا نه.
چون جایی اعلام نمیشه.
می تونید یه تخمینی از لیست قبول شدگان ۹۰ مانشت بزنید ولی تعیین قطعیش با روش های معمول نمیشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdel2002 , sina_bhh , پشتکار , delta
ارسال: #۳۳۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۱۸ ق.ظ
سلام
با ۶۹ معماری روزانه شریف رو نیاوردم اما با ۸۲ نرم افزار روزانه تهران رو آوردم
چون رشته‌ام نرم افزار بوده، به گمونم این جوری برام بهتره
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa , massi , ana9940 , Donna , smartleopard , kerm
ارسال: #۳۳۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۱۷ ق.ظ، توسط bright.)
توی کنکور ارشد ۹۰ کجا قبول شدید ؟
۳۵۰ هوش -روزانه اصفهان
من دلم می خواست مالک اشتر قبول شم .. متاسفانه بعد از اصفهان زدم .
کسی می دونه انتقال یا میهمان چطوریه ؟
به نظرتون تکمیل ظرفیت دانشگاه های تهران بر می دارن ؟
چ.ن اصفهان رفتن واسه من خیلی سخته ...
من خیلی حالم گرفته است Sad(((
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , **sara**
ارسال: #۳۳۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۰۳ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۱۸ ق.ظ)shojaee نوشته شده توسط:  سلام

من هم فکر کنم این بهتره.
ببخشید شما نمی دونید چرا اینقدر رو شریف اصراره؟مگه غیر لز لینه که به غیر از دانشجوهاش بقیه‌ی شرایطش بطور تقریبی از تهران ضعیف تره؟رنک جهانی، امکانات،تسهیلات و ...
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa
ارسال: #۳۳۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ، توسط nimaaa.)

واقعااااا . ببینید این همپوشانی چه کرده با بچه های معماری‌!

۱۰۰درصد اینجوری واستون بهتره .

(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۳ ق.ظ)msghasemi نوشته شده توسط:  من هم فکر کنم این بهتره.
ببخشید شما نمی دونید چرا اینقدر رو شریف اصراره؟مگه غیر لز لینه که به غیر از دانشجوهاش بقیه‌ی شرایطش بطور تقریبی از تهران ضعیف تره؟رنک جهانی، امکانات،تسهیلات و ...

باهاتون موافقم . از نظر دانشجوها هم فکر نکنم هیچ فرقی باهم داشته باشند‌! رتبه های زیر ۱۵۰ اینا با هم زیاد فرقی ندارند که! تازه بعضی از بچه های رتبه های تک قمی هم اول میزنند تهران‌! کلا تهران باکلاس تره‌!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: msghasemi , ana9940 , saria
ارسال: #۳۴۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ق.ظ، توسط fatima-66.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۳ ق.ظ)msghasemi نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۱۸ ق.ظ)shojaee نوشته شده توسط:  سلام

من هم فکر کنم این بهتره.

به نظر منم نرم تهران خیلی بهتر از معماری شریفه ،موفق باشیدWink
می شه ترازتون تو نرم افزار رو بذاریدHuh
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: msghasemi
ارسال: #۳۴۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۳ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۵ ق.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۱۸ ق.ظ)shojaee نوشته شده توسط:  سلام

واقعااااا . ببینید این همپوشانی چه کرده با بچه های معماری‌!

۱۰۰درصد اینجوری واستون بهتره . من در تعجبم شما حالا چرا معماری رو اول زده بودید !!

(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۳ ق.ظ)msghasemi نوشته شده توسط:  من هم فکر کنم این بهتره.

باهاتون موافقم . از نظر دانشجوها هم فکر نکنم هیچ فرقی باهم داشته باشند‌! رتبه های زیر ۱۵۰ اینا با هم زیاد فرقی ندارند که! تازه بعضی از بچه های رتبه های تک قمی هم اول میزنند تهران‌! کلا تهران باکلاس تره‌!

بنده با شما موافقم.
خودم اگه رتبه‌ی یک هم بشم تهران رو اول میزنم.
۰
۰
ارسال: #۳۴۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۰ ق.ظ، توسط nimaaa.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۷ ق.ظ)fatima-66 نوشته شده توسط:  به نظر منم نرم تهران خیلی بهتر از معماری شریفه ،موفق باشیدWink

من معماریم . اما خواهشا بین معماری و نرم افزار دیگه نظر ندید Big Grin

آخه نرم افزار هم شد رشته . اینقدر این رشته سبک هست هر دانشگاهی پیام نوری هم بری نرم افزار زده .

جالبه یه شب تو برنامه شبکه ۲ بین رئیس دانشگاه پیام نور و نماینده مجلس بحث شد . نماینده مجلس می خواست برای مهندسی کلاس بزاره رشته های نفت هوا وفضا و مکانیک رو مثال میزد اما می خواست رشته های مهندسی رو زیر سوال ببره نرم افزار و صنایع رو مثال میزد .
چه قدر اون شب خجالت کشیدم با این که سخت افزاریم !!
.....................................................................
نرم افزاریها تا میتونید منفی بدید تا خسته شید Big Grin Big Grin
۷
۲۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: massi
ارسال: #۳۴۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ ق.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۷ ق.ظ)fatima-66 نوشته شده توسط:  به نظر منم نرم تهران خیلی بهتر از معماری شریفه ،موفق باشیدWink

آخه نرم افزار هم شد رشته . اینقدر این رشته سبک هست هر دانشگاهی پیام نوری هم بری نرم افزار زده .

جالبه یه شب تو برنامه شبکه ۲ بین رئیس دانشگاه پیام نور و نماینده مجلس بحث شد . نماینده مجلس می خواست برای مهندسی کلاس بزاره رشته های نفت هوا وفضا و مکانیک رو مثال میزد اما می خواست رشته های مهندسی رو زیر سوال ببره نرم افزار و صنایع رو مثال میزد .

خواهشاً دیگه راجع به نرم افزار اینطوری صحبت نکنید. کل دنیا رشته نرم افزار رو به عنوان پولساز ترین رشته دنیا میشناسن . حالا سیستم آموزشی ایران تو تربیت مهندس نرم افزار واقعی مشکل داره دیگه دلیل نمی شه شما کلاً رشته نرم افزارو زیر سوال ببرید؟ معماری هم رشته خوبیه البته نه تو ایران. آخه اینا معلوم نیست کامپیوتر میخونن یا برق؟
۱۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: msghasemi , ana9940 , annmary
ارسال: #۳۴۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ق.ظ)ashkanshir نوشته شده توسط:  خواهشاً دیگه راجع به نرم افزار اینطوری صحبت نکنید. کل دنیا رشته نرم افزار رو به عنوان پولساز ترین رشته دنیا میشناسن . حالا سیستم آموزشی ایران تو تربیت مهندس نرم افزار واقعی مشکل داره دیگه دلیل نمی شه شما کلاً رشته نرم افزارو زیر سوال ببرید؟ معماری هم رشته خوبیه البته نه تو ایران. آخه اینا معلوم نیست کامپیوتر میخونن یا برق؟

جالبه شما واسه هر ۲تا سیستم ایران رو زیر سوال بردید !!

اما خوب حقیقت دیگه‌! من جایی رو میشناسم مدرسه ریاضی فیزیک نداره اما دانشگاهی زده که نرم افزار داره میده بیرون !

در مورد پول سازترین هم که عرض کردید من که بعید می دونم !! خیلی جاها که اصلا نرم افزار رو مهندسی حساب نمی کنند حالا تو ایران شما رو مهندس فرض می کنند بازم نارحتید !! Big Grin

در مورد کامپیوتر می خونند یا برق ؟! خوب مشخص هستش باید درسای برقی رو هم بخونند !

شما حتی تو دانشگاه های آمریکا رو هم ببینید واسه رشته نرم افزار اکثرا درس های برقی جزء سیلابسشون هست !
۲
۱۲
ارسال: #۳۴۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۵ ب.ظ، توسط ana9940.)

اول بگم که چقدر با دیدن قبولی هاتون حسرت خوردم..Sad آخه شماها به کی رفتین که اینقدر درس خونین؟؟!!!Huh اگه دعاهاتون گیراست واسه منم که دعا کنیم که سال دیگه نرم تهران قبول بشم!!!Big Grin

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۵۳ ب.ظ)Morteza_s نوشته شده توسط:  ۳۶۶ نرم دانشگاه اراک
تبریک میگم به تمام بچه های مانشتی که قبول شدن
امیدوارم درتمام مراحل دیگه زندگی هم موفق باشن

دانشگاه اراک خوبه؟ سطح نرم افزارش چطوره؟؟

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۴ ب.ظ)MEHDI_M نوشته شده توسط:  سلام
تبریک به همه اونایی که قبول شدند
۹۰۶ نرم افزار (روزانه) تربیت مدرس
سهمیه رتبه اولی

این تربیت مدرس تهرانه؟؟ چرا من تا حالا نشنیدم؟؟ دانشگاه خوبیه؟؟

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ ب.ظ)mehrdad89 نوشته شده توسط:  یکی از بزرگترین اشتباهات یک شخص در زندگیش( شامل خودم!) اینه که در رشته کامپیوتر روی دانشگاه های اصفهان(چه صنعتی اصفهان و چه اصفهان) به خصوص در دوره ارشد و دکترا حساب باز کنه.حالا اگر بحث کنکور لیسانس بود یکم تخفیف قائل می شدم و می گفتم همچین کار اشتباهی نکردید که اومدید اینجا ها.گرچه ۴ سال عمر خودم به باد رفت...

سطح این دو دانشگاه در رشته کامپیوتر به صفر میل میکنه و می تونم بگم در این رشته مزخرف عمل کردند و در پایان دوره چیزی جز پشیمانی عایدتون نمی شه و تنها سودش اینه که بگی دانشگاه دولتی بودم و خدا را شکر پولی بابت تحصیلاتم ندادم.از این چرت و پرتا....اما چه فایده.عمرتا تلف کردی!بی سوادم هستی!....

این را از تجربه شخصی خودم دارم براتون میگم.دانشگاه اصفهان هم کاملا آمارش دستم هست.استاده تعطیل تا دلتون بخواد دارند.در رشته آی تی که بماند تازه تاسیس هست و همان اساتید به اصطلاح با سواد نرم!!! را می زارند بالای سرتون.

من نمی دونم چه کسانی به شما توصیه کردند که شبانه دانشگاه های تهران را رها کنید بیایید اصفهان!پول ندادن واقعا واستون معیار بزرگی بود؟!

دیگه اینقدر کم لطفی نکنید!!!!!
صنعتی اینقدر‌ها هم بد نیست... درسته در مقایسه با رشته های برق و مکانیک و شیمی دانشکده و به عبارتی گروه کامپیوتر ما خیلی ضعیفن ولی حقشون این نیست که اینجوری در مورد دانشگاه های اصفهان حرف بزنین. همین الان هم من هر جا میرم و دانشگاهم رو می فهمن خیلی اعتبار داریم‌، البته موافقم که شبانه دانشگاه های تهران بهترن ولی اینطور نیست که طرف از اومدنش به اصفهان نا امید بشه.

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ق.ظ)aram_kurd نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۵ ب.ظ)رضا_ایرانی نوشته شده توسط:  بچه‌ها رنج بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ نرم افزار روزانه داشتیم؟
من چهارصد نرم افزار، شبانه هم قبول نشدم.

یکی از دوستام ۳۰۶ نرم بود که روزانه شیراز قبول شد.

میشه بگین که نرم شیراز چطوره؟؟ به بدی تعریف دوستان از نرم اصفهان که نیست؟؟Undecided

خوش به حالت ... مگه نرم تهران اون روزانه تا چه رتبه ای میگیره؟ سهمیه داشتین؟؟
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ ق.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۷ ق.ظ)fatima-66 نوشته شده توسط:  به نظر منم نرم تهران خیلی بهتر از معماری شریفه ،موفق باشیدWink

من یکی دادمAngry
بهترین رشته نرم افزاره، اینو همه دنیا می دونن...Tongue
۴
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۲۰۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۲۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۲۱ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۲۵ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close