زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟

ارسال: #۳۶۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ ق.ظ
RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ق.ظ)daneshju-arshad نوشته شده توسط:  آقای مصطفی حتما بخونن:

من پستم رو پاک نمیکنم چونکه آقای مصطفی هیچ سهمیه ای نداشتند که حالا بخوان خجالت بکشن‌، ایشون با تکیه بر معدل بالاشون قبول شدند‌! و خیلی تبریک !

اما در مورد اون دوستمون که نوشته بودند‌: آدم بعد از چهار سال خوندن نباید دروس مشترکش رو منفی بزنه:

بعنوان یه نظر شخصی عرض میکنم‌:

کنکور دادن در یک جلسه چهار ساعته با درس پاس کردن تدریجی طی یک دوره طولانی چهار ساله خیلی متفاوت هست

ممکنه آدم یکسال برای کنکور خوب بخونه و آماده باشه اما بنا به هر دلیلی در روز کنکور روحیاتش به هم بریزه و نتونه از دانسته هاش خوب استفاده کنه و به سوالات جواب بده

سر جلسه کنکور‌، علاوه بر تسلط علمی‌، مسایل دیگری نظیر روحیات‌، اعتماد به نفس‌، سلامت جسمانی‌، استرس و حتی تغذیه هم میتونه تاثیر گذار باشه و نمیشه صرفا با یک جلسه چهار ساعته در مورد توانایی های علمی یک فرد نظر مطلق داد

و ضمنا‌: من از آقای مصطفی خیلی تشکر میکنم که در کمال صداقت‌، کارنامه شون رو اینجا آپلود کردند

بحث هایی که اینجا مطرح میشه بطور قطع فقط خطاب به آقای مصطفی نبوده و نیست که بخوان دلگیر بشن

بلکه معضلی چندین و چند ساله و همه گیر هست که بچه‌ها اینجا به این بهانه مجال و فرصت یافتند در موردش درددل کنند( از جمله خود بنده )

یه جوری میگی انگار ما نه کنکور دادیم نه درس پاس کردیم
۸
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasi_1987 , annmary
ارسال: #۳۶۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ ق.ظ
RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۷ ب.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  من میگم برو اعتراض کن به سنجش که چرا اشتباه شده و قبول شدی.چون آه یه عده که حقشون این صندلی بوده که تو قراره بری روش بشینی میگیرتت و بعدا پشیمون میشی..حالا خود دانی
آخه مومن یکی با رتبه ۱۴۰ یا ۶۰۰ یا ۴۰۰ هم قبول نشده تو با این رتبه اصلا حتی مجازی هم نباید قبول شی چطوری راضی میشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دست از سر این بنده خدا بردارید!!

کسی که با سهمیه شاگرد اولی میره توی یک کلاس جای کسی رو اشغال نمیکنه بلکه یه سهمیه اضافه براش در نظر گرفته میشه یعنی اگر ۱۲ نفر ظرفیت یک کد رشته است و ۱ نفر با سهمیه شاگرد اولی هم توی اون کد رشته قبول میشه در اصل ۱۲+۱ نفر توی اون کد رشته قبول شدن. توی کلاس هم به اندازه کافی جا هست و این شاگرد اول جای کسی رو تنگ نمیکنه!

خواهشا بحث رو تموم کنید.

فکر میکنی یکی از دلایلی که ظرفیت پذیرش دانشگاه‌ها کمه، بخاطر کمبود فضای فیزیکیه که اگه اینجوری باشه اگه کلاسها تو آمفی تئاتر برگزار شه، ظرفیت پذیرش ۱۰ برابر میشه و همه قبول میشن!

نه عزیزم، ناراحت نشو که اینجوری میگم، ولی اگه امکانش باشه که یه ظرفیت اضافه شه، این ظرفیت باید به کسی داده بشه که لیاقتشو داره و حقشه!

یادت رفته موقع پایان نامه چقدر دربه در یه استاد میشیم که بهمون کمک کنه؟ در صورتی که همون استاد شاید مجبود شه که کلی از زمانشو صرف رفع کردن کمبود های همون فرد بکنه! این نوع گزینش‌ها بدون در نظر گرفتن رتبه بندی دقیق و علمی دانشگاه ها، فقط ظلم در حق هم کلاسی هاش و سایر داوطلبینی که لیاقت صندلی اون رو داشتن!

ما کاری به فرد نداریم، نه تقدیر و نه نفرین! ما با این قانون مشکل داریم و به این قانون رو لعنت میفرستیم!
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeid_masoumi_88 , annmary , mahyamk
ارسال: #۳۶۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ ق.ظ
نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟
فکر کنم بحث از اعلام نتایج منحرف شده.
تاپیک بسته شد.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , saturn90 , SarahArshad , hossein512 , aram_kurd
ارسال: #۳۶۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۱۳ ب.ظ
توی کنکور ارشد ۹۰ کجا قبول شدید ؟
سلام اولا به همه تبریک میگم منم با ۳۵ نرم شریف را اوردم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , **sara**
ارسال: #۳۶۵
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ ب.ظ
توی کنکور ارشد ۹۰ کجا قبول شدید ؟
۸۲ هوش مصنوعی
هوش مصنوعی و روباتیک دانشگاه تهران دوره‌ی روزانه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , ف.ش , annmary
ارسال: #۳۶۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۳۰ ق.ظ
Thumbs Down RE: توی کنکور ارشد ۹۰ کجا قبول شدید ؟
با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان

رتبه ۲۵۲ نرم افزار .روزانه دانشگاه اصفهان قبول شدم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , annmary
ارسال: #۳۶۷
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۵۸ ب.ظ
RE: توی کنکور ارشد ۹۰ کجا قبول شدید ؟
(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۷ ب.ظ)kabirkooh نوشته شده توسط:  هوش مصنوعی ۲۴۷ علم و صنعت

میشه درصداتونو بگید؟
Big Grin

آدمها ۱۰ دسته اند
۰۱ - آن دسته که باینری نمی فهمند...
۱۰ - آن دسته که باینری می فهمند...
۰
۰
ارسال: #۳۶۸
۲۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۰۳ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟
(۱۵ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ق.ظ)Arena نوشته شده توسط:  من دانشگاه الزهرا خوندم. معدلم هم ۱۸/۲۸ شده‌، برای امیرکبیر، خواجه نصیر، تربیت مدرس و بهشتی درخواست دادم، برای علم و صنعت هم داده بودم که امسال اصلا از دخترا نگرفتن
اطلاع پیدا کردم یکی از اعضای خیلی ساکت و البته درسخوان مانشت، ارشد هوش امیرکبیر قبول شده اند. ضمن تبریک باین عضو محترم مانشت براشون آرزوی موفقیت روز افزون دارم.
من که نمیگم ایشان کی هستند، خودتون حدس بزنیدSmile
ببخشید آفاق خانم ندیدم بستیدش!

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_n , Arena
ارسال: #۳۶۹
۳۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۱۵ ب.ظ
RE: توی کنکور ارشد ۹۰ کجا قبول شدید ؟
سلام
رتبه ۵۹ آی تی ۲و۳
۱۲۱------ ۱و۴
انتحاب دوم -- مالک اشتر - روزانه - امنیت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: annmary
ارسال: #۳۷۰
۰۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۳ ب.ظ، توسط parsaNA.)
کارنامه نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد
دوستان‌، کارنامه نهایی کنکور ارشد ۹۰ اعلام شد‌:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من نتیجه رو دیدم . نرم افزار روزانه بهشتی و علم و صنعت و شبانه شریف( آموزش محور )و تهران و امیرکبیر هم قبول می شدم . و همین طور روزانه الگوریتم محاسبات و علوم کامپیوتر دانشگاه تهران .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , mfXpert , - rasool - , barca , ف.ش , robot110 , mojgan , Bache Mosbat , sina_bhh , afshinbsb , Cyrus , Br2012 , **sara** , summer_66
ارسال: #۳۷۱
۰۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۱۴ ب.ظ
RE: کارنامه نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد
سلام. عجب کارنامه ایSmileتبریک.

بقیه دوستان هم اگر ممکنه اطلاعات قبولیشون توی کارنامه رو بدن، که یه تخمین بدست بیاد با چه رتبه ای کجاها رو میشه اورد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA
ارسال: #۳۷۲
۰۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۸ ب.ظ
من هم به جز شریف(روزانه و شبانه)‌، تهران(روزانه) و امیرکبیر(روزانه) بقیه جاها رو قبول میشدم.
البته روزانه تهران رو خیلی میلیمتری رد کردم و قبول نشدم.

پ.ن‌: می خواستم عکس انتخاب رشته و کارنامه نهایی رو آپلود کنم که نشد.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , parsaNA , ریحانه , barca , sina_bhh , afshinbsb , ana9940 , summer_66
ارسال: #۳۷۳
۰۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۴۴ ب.ظ
کارنامه نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد
کارنامه هاتونو بزارید ببینیم ممنون میشیم
۰
۰
ارسال: #۳۷۴
۰۹ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۲۶ ب.ظ
سلام به دوستان .من کارنامم رو اینجا هم میگذارم .ولی یک قسمت برای دوستان علوم کامپیوتری باز کردم.با رتبه ۱۵۴ علوم کامپیوتر
روزانه تربیت معلم تهران مهندسی دانش

فایل‌(های) پیوست شده
New Microsoft Office Word Document (2).docx
اندازه فایل: ۱۵/۷ KB
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , sina_bhh , - rasool - , summer_66 , sonia89 , Belissima , anyone , jameshenas
ارسال: #۳۷۵
۰۹ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ ب.ظ

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , parsaNA , موج , sina_bhh , - rasool - , afshinbsb , summer_66 , Mahbanoo313

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۱۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۱۵ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۹۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۴۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۵۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۵۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۹۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۳۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close