زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟

ارسال: #۳۴۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۴ ب.ظ
RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۰ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  من یکی دادمAngry
بهترین رشته نرم افزاره، اینو همه دنیا می دونن...Tongue

مگه اینکه خودتون بگید Big Grin

منظور از رشته چیه حالا رشته آش منظورتونه یا رشته سوپ ؟!! Big Grin( این مطلب با کمی طنز همراه است )

..........................................................
بچه‌ها فکر کنم دیگه این بحث بی پایان رو ادامه ندیم بهتره‌!
ما همه کامپیوتری هستیم !
۴
۱۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940 , mosavat , Bache Mosbat , hardware23
ارسال: #۳۴۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۵۶ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۷ ق.ظ)fatima-66 نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۳ ق.ظ)msghasemi نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۱۸ ق.ظ)shojaee نوشته شده توسط:  سلام
با ۶۹ معماری روزانه شریف رو نیاوردم اما با ۸۲ نرم افزار روزانه تهران رو آوردم
چون رشته‌ام نرم افزار بوده، به گمونم این جوری برام بهتره

من هم فکر کنم این بهتره.
ببخشید شما نمی دونید چرا اینقدر رو شریف اصراره؟مگه غیر لز لینه که به غیر از دانشجوهاش بقیه‌ی شرایطش بطور تقریبی از تهران ضعیف تره؟رنک جهانی، امکانات،تسهیلات و ...

به نظر منم نرم تهران خیلی بهتر از معماری شریفه ،موفق باشیدWink
می شه ترازتون تو نرم افزار رو بذاریدHuh

ترازم توی نرم افزار ۶۷۵۹ است.
۰
۰
ارسال: #۳۴۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۵۷ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۶ ب.ظ)daneshju-arshad نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ)morelo نوشته شده توسط:  ۱۸۶ هوش
شبانه شریف

اول از همه خیلی تبریک ‌! Smile

اما با رتبه ۱۸۶ واقعا دارید میرید دانشگاه شریف ؟!

از عجایب روزگار ...

البته ۱۵۶
۰
۰
ارسال: #۳۴۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۳ ب.ظ، توسط mfXpert.)
نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۱۸ ق.ظ)shojaee نوشته شده توسط:  سلام
با ۶۹ معماری روزانه شریف رو نیاوردم اما با ۸۲ نرم افزار روزانه تهران رو آوردم
چون رشته‌ام نرم افزار بوده، به گمونم این جوری برام بهتره
عجیبه که من با رتبه ۸۹ نرم حتی امیرکبیر رو هم نیاوردم و بهشتی قبول شدم!
خیلی میلیمتری امیرکبیر رو رد کردم.حیف شد

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۲
۰
ارسال: #۳۵۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۳۵ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۶ ب.ظ)hossein512 نوشته شده توسط:  راستی یه چیزی بگم. من که دانشگاه آزاد بودم اگه معدلم +۲۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰+ هم میشد با معدل -۰- هم فرقی نداشت برام.
از اون طرف هم نگاه میکنم میبینم آوردن این معدل کار هر کسی نیست. واقعا دمت گرم. من اصلن مغزم تاب برداشته. چه جوری ۱۹/۶ شدی؟ آفرین داره واقعا. برای رتبه هم اینو بگم که نمیتونه نشون بده که شما توان قبولی تهرانو نداشتی چون نخونده بودی شاید اگه میخوندی روزانشو هم میاوردی.

به این حرفا هم گوش نده. یکی درس نمیخونه بعد برای کنکور یه جا باید بخونه یه نفر هم مثل شما توی ۴ سال زحمت کشیده و معدل به این خوبی آورده. قانونی بوده. و حتما از دستش نده.
مبارکت باشه.

این در نوع خودش بی نطیره که یکی ۴ سال به این خوبی درس بخونه و مشترک منفی بزنه واقعا بی نظیره
۱۰
۱۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: salahi154 , nasi_1987
ارسال: #۳۵۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ ب.ظ، توسط nfe89.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۴ ب.ظ)smartleopard نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۰ ب.ظ)yass147 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۸ ق.ظ)smartleopard نوشته شده توسط:  سلام
گرایش هوش این دانشگاه سومین سال تاسیس خودش رو سپری می کنه. اکثر اساتید این دانشگاه فارغ التحصیل رشته برق هستند به غیر از دکتر پدرام که دکترای هوش داره. میشه گفت از لحاظ سطح علمی متوسط به پایین به حساب میاد و از لحاظ راه انداختن کار دانشجویان در حد صفر!!! باید خودتون رو با اخلاق بعضی از اساتید محترم و محترمه وفق بدید تا درد سر براتون ایجاد نکنن. همونطور که دوستمون گفتن این دانشگاه در رشته های علوم پایه به ویژه ریاضی خوبه ولی برای رشته های فنی .......................... واقعا نمی دونم چی بگم. اگه به این دانشگاه برید یه استادی خواهید داشت به نام دکتر کلارستاقی که الان مدیر گروه. خودش هنگامی که به ما درس مدار الکترونیکی رو ارایه می داد گفتش که توی این دانشگاه زیاد به دانشکده فنی و رشته های اون اعتبار داده نمی شه. ولی این بدان معنی نیست که این دانشگاه کلا بده! نه اصلا اینطوری نیست فقط می تونم بگم که باید خودتون رو وفق بدید!!!

با این اوصاف اگر دنبال انتقالی یا جابجایی باشم که بهتره.....
دانشگاه سمنان یا صنعتی شاهرود چطور بهترن یا بدتر؟
فقط به عنوان نظر شخصی و تجربه ای که در مورد دانشگاه تربیت معلم دارم می تونم بگم که به احتمال قوی هر دوی این دانشگاه‌ها از تربیت معلم بهتر هستند و بین دو دانشگاهی که ذکر کردید با اطلاعاتی که من دارم صنعتی شاهرود بهتره چرا که قراره دوره دکتری هوش رو هم داشته باشه و ضمن اینکه صنعتیه. اگه بومی استان سمنان هستید پیشنهاد می کنم قید تربیت معلم رو بزنید!!
(دیگه خیلی به تربیت معلم ناسزا گفتم Big Grin گناه داره بنده خدا Smile )

من فکر میکنم این دوستمون یکمی کم لطفی میکنن.
از اساتید ارشد فکر کنم الان فقط خانم دکتر امجدی فرد فارغ التحصیل رشته برقه
دکتر کلارستاقی دکتراش تو مایه های هوشه
شنبه زاده رو اسمش رو با کامپیوتر میشناسن: دی
ملکیانم هست که جدیدا هر ترم برای ارشد یه درسی میگه‌، فتح آبادی هست... اینا اساتید کلفتی هستن و کلن سطح علمیش بهتر و بهتر داره میشه.

مدیرگروه فعلی (کلارستاقی) هم الان خیلی کار راه بندازتر از قبلی هست و کسی هست. توی راهرو هم ببینتت احوال پرسی میکنه میگه چه خبر به کجا رسید کارت؟! مشاوره میده و ... حتی من اوشکول بازی در میاوردم، داشتم همه درسای مونده رو توی این ترم برمیداشتم که گف چرا اینکارو میکنی ؟ ۱۲ تا بردار که ۳ تاشم پروژه باشه که کارشو بعدا یا قبلا انجام میدی. بتونی بهتر واسه کنکور بخونی... کلان آدم ماهیه.

اینا از دید من بود که الان ترم ۹ اون دانشگاهم و تو جریان هستم تا حدودی
۱
۱
ارسال: #۳۵۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۳۶ ب.ظ
RE: توی کنکور ارشد ۹۰ کجا قبول شدید ؟
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۱۶ ق.ظ)bright نوشته شده توسط:  ۳۵۰ هوش -روزانه اصفهان
من دلم می خواست مالک اشتر قبول شم .. متاسفانه بعد از اصفهان زدم .
کسی می دونه انتقال یا میهمان چطوریه ؟
به نظرتون تکمیل ظرفیت دانشگاه های تهران بر می دارن ؟
چ.ن اصفهان رفتن واسه من خیلی سخته ...
من خیلی حالم گرفته است Sad(((

چرا؟اصفهان که خیلی خوبه فکر کنم راحت بشه انتقالش داد چون سطح دانشگاهی که قبول شدی بالاتر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bright
ارسال: #۳۵۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۲ ب.ظ
سلام دوستان خسته نباشید.
من نیاز به راهنمایی دارم. راستش من پارسال برای ارشد هوش مصنوعی خوندم ولی نتونستم دانشگاه دولتی رو قبول شم ولی دانشگاه آزاد علوم تحقیقات قبول شدم، برای آزاد یه ترم مرخصی گرفتم و دوباره برای کنکور خوندم. و ترم بهمن آزاد رو رفتم دانشگاه، ولی برای امسال هوش مصنوعی روزانه دانشگاه سمنان قبول شدم. میخوام بدونم به نظر شما من چیکار کنم؟ از آزاد انصراف بدم و بیام سمنان بخونم یا نه همونجا باشم.
و اینکه فکر میکنم سمنان اولین ساله که هوش مصنوعی آورده درسته؟
لطفا اگر کسی از دانشگاه سمنان، رشته هوش مصنوعی در این دانشگاه و استادای دانشگاه خبر داره لطفا به من اطلاع بده خیلی برام مهمه.
ممنون
امیدوارم همه موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۳۵۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط mostafaa.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۵ ب.ظ)sjb نوشته شده توسط:  این در نوع خودش بی نطیره که یکی ۴ سال به این خوبی درس بخونه و مشترک منفی بزنه واقعا بی نظیره
مطمئن باش اگه اون ایامی که شما و امثال شما مشغول جمع بندی مطالب و ..... بودید مصادف نمیشد با مرگ یکی از عزیزان‌، الان رتبم‌، کارنامم و ..... اینی نبود که مورد تمسخر شما و امثال شما قرار بگیره .....
۹
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: msghasemi , hardware23 , sdb_i
ارسال: #۳۵۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۳ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  اتفاقا این همیشه واسه من سوال بوده که سهمیه معدل یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟ طرف واقعا اگه درس خونده و استحقاق معدل خوب داشته وقتی کنکور هم بده به هر حال یه رتبه معقول میاره مثلا حداکثر در بدترین حالت ۴۰۰ بیاره. کسی که یه رتبه نجومی میاره غیر از اینه که معدلش هم واقعی نیست!!!

من خودم معدلم خیلی خوب نیست (۱۵/۲۶) اما سال سه کنکور دادم رتبم ۱۸۰۰ شد همه سوالا رو هم با اطلاعات قبلیم جواب داده بودم! تازه هنوز خیلی درسا رو هم پاس نکرده بودم!

در مورد دروس مشترک خوب این درسها که حساب کتاب ندارند که بگی اگه یکی فهمیده باشه یا خوب خونده باشه حتما خوب میزنه . درسایی که برپایه علم طبیعی نیست و برپایه علم بشری باشه همینه دیگه !
حالا اگه یکی مثلا ریاضی رو خوب فهمیده باشه یا خوب خونده بشه قطعا میتونه بزنه . لذا دروس مشترک هیچ وقت ملاک سنجش نخواهد بود !
۵
۱۰
ارسال: #۳۵۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۷ ب.ظ
آقا مصطفی ناراحت نشو. بچه‌ها چون همه چیزو نمیدونن ممکنه نتیجه گیری های اشتباه داشته باشن شما به بزرگواری خودت ببخش.
در ضمن من اصلا منظوری نداشتم و از مسخره کردن هم متنفرم.
۸
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , msghasemi
ارسال: #۳۵۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۹ ب.ظ
اقا ول کنید این بحث کذایی را !
شما مصطفی را به عنوان نماینده تمام داوطلب هایی که از سهمیه استفاده کردن
دارین خطاب میکنید
درصورتی که مصطفی با صداقت تمام اومد موضوعش را مدارکش گذاشت
که خیلی کاربزرگی هستش
معلوم نیست که شاید این اتفاق برای هرکدوم از ما افتاده بود
شجاعت اینا داشتیم که بیاییم بگیم !
اگر واقعا هم فکر میکنید ظلم شده یه تاپیک بزنید صحبت کنید
نه اینکه مصطفی بنده خدا را انداختین گوشه رینگ
وتا می تونید دارید تیکه بارش میکنید !

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند.( فردریش نیچه)
۱۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , انرژی مثبت , alime , goleyas , msghasemi , normal , رضا_ایرانی , hardware23 , sdb_i
ارسال: #۳۵۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ ب.ظ
خانم‌ها و آقایون‌، حضار محترم! آقای Morteza_s درست میفرمایند.
من به شخصه پست هام رو تو این تاپیک پاک میکنم. چون من اصلا مخاطبم آقا مصطفی نیست و کلا مخالف هر نوع سهمیه ای هستم ولی برای اینکه این دوستمون ناراحت نشه و فکر نکنه ما منظورمون ایشون هست آثار انتقاد به سهمیه رو( از جانب خودم )از این تاپیک حذف میکنم. از بقیه دوستان هم خواهش میکنم این کار رو انجام بدن و بحث های انتقادیمون رو به یه تاپیک دیگه منتقل کنیم. آقا مصطفی از ما ناراحت نشو ما قصد رنجوندن شما رو نداریم. انشاالله موفق و سربلند باشی.

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: goleyas , msghasemi , Morteza_s , kerm
ارسال: #۳۵۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۲ ب.ظ)montazer نوشته شده توسط:  امسال هوش مصنوعی روزانه دانشگاه سمنان قبول شدم.

سلام
شما اطلاع دارید ثبت نام چه روزیه؟ فکر کنم تنها دانشگاهیه که هنوز زمان ثبت نام رو مشخص نکرده!
راستش سوالهای شما برای من هم سواله ولی چون کنکور آزاد ندادم خیلی بهش فکر نمیکنم!!
۰
۰
ارسال: #۳۶۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ ق.ظ، توسط mosavat.)
آقای مصطفی حتما بخونن:

من پستم رو پاک نمیکنم چونکه آقای مصطفی هیچ سهمیه ای نداشتند که حالا بخوان خجالت بکشن‌، ایشون با تکیه بر معدل بالاشون قبول شدند‌! و خیلی تبریک !

اما در مورد اون دوستمون که نوشته بودند‌: آدم بعد از چهار سال خوندن نباید دروس مشترکش رو منفی بزنه:

بعنوان یه نظر شخصی عرض میکنم‌:

کنکور دادن در یک جلسه چهار ساعته با درس پاس کردن تدریجی طی یک دوره طولانی چهار ساله خیلی متفاوت هست

ممکنه آدم یکسال برای کنکور خوب بخونه و آماده باشه اما بنا به هر دلیلی در روز کنکور روحیاتش به هم بریزه و نتونه از دانسته هاش خوب استفاده کنه و به سوالات جواب بده

سر جلسه کنکور‌، علاوه بر تسلط علمی‌، مسایل دیگری نظیر روحیات‌، اعتماد به نفس‌، سلامت جسمانی‌، استرس و حتی تغذیه هم میتونه تاثیر گذار باشه و نمیشه صرفا با یک جلسه چهار ساعته در مورد توانایی های علمی یک فرد نظر مطلق داد

و ضمنا‌: من از آقای مصطفی خیلی تشکر میکنم که در کمال صداقت‌، کارنامه شون رو اینجا آپلود کردند

بحث هایی که اینجا مطرح میشه بطور قطع فقط خطاب به آقای مصطفی نبوده و نیست که بخوان دلگیر بشن

بلکه معضلی چندین و چند ساله و همه گیر هست که بچه‌ها اینجا به این بهانه مجال و فرصت یافتند در موردش درددل کنند( از جمله خود بنده )
۹
۸
 سپاس‌گزاری شده توسط: msghasemi , Donna , iMaryam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۲۵۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۲۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۲۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۹۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۲۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۲۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close