زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دلایل صحیح بودن دو گزینه در سوال ۱۱۱ طراحی الگوریتم هوش مصنوعی

ارسال: #۱۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ب.ظ، توسط faza.)
به روز بودن برای دانشجوی رشته کامپیوتر از قیمت سکه و ارز هم مهمتره!
من خودم ارتفاع رو ۶ زدم ولی ۹۹/۹۹ درصد این سوال نه دو گزینه ای میشه نه حذف میشه و نه حذف با تاثیر مثبت. اگرچه نامردی بود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ب.ظ، توسط faza.)
RE: دلیل اشتباه برخی دانشجویان در سوال ۱۱۱ طراحی الگوریتم
(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۲۰ ب.ظ)farzinf نوشته شده توسط:  به نظر من اصلا هدف از سوال ۱۱۱ طراحی الگوریتم همین فهمیدن سطح مطالعه دانشجو بوده و اینکه آیا دانشجو صرفا نکاتی رو از کتاب های کنکور حفظ کرده یا از منابع به روز برای فهم مطلب استفاده کرده است . وگرنه این سوال هیچ چالش دیگری جز این ندارد و اگر این نکته حذف می شد دیگه سوالی در حد ابتدایی می شد. یعنی اگر به جای ۶ در گزینه ۴ عدد ۷ قرار داده می شد، من هیچ ویژگی سوال کنکور در این سوال نمی بینم.
بله کاملا درسته! اینکه مسئله هافمن رو یاد بگیری میشه حفظ کردن! اینکه تعریف (سابق) ارتفاع درخت رو هم بدونی میشه حفظ کردن! و البته اینکه استادی نداشتی که بهت بگه تعریف ارتفاع درخت دیگه اون قبلی نیست! یا اینکه نرفتی از تو ویکیپدیا بخونی که تعریف ارتفاع درخت عوض شده، میشه یک تکنیک حل مسئله بسیار کارآمد که فقط و فقط با کار و تلاش و زحمت بسیار بدست میاد و همین این دقیقا نشون میده که درس رو فهمیدی یا حفظ کردی.
Big Grin خیلی خوب بود. Big Grin
با مطلب بعدی هم البته کاملا موافقم! Smile
ارسال: #۱۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط sarah85.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  به روز بودن برای دانشجوی رشته کامپیوتر از قیمت سکه و ارز هم مهمتره!
من خودم ارتفاع رو ۶ زدم ولی ۹۹/۹۹ درصد این سوال نه دو گزینه ای میشه نه حذف میشه و نه حذف با تاثیر مثبت. اگرچه نامردی بود...
تعاریف و مطالب پایه، مثل تکنولوژی ساخت و ورزن جدید نرم افزار نیست که قرار باشه یه دانشجو هر روز بره سرچ کنه و اونها رو به روز کنه !! در ضمن ایشالا ارشد قبول میشین و متوجه میشید برای کارهای تحقیقاتیتون می تونید به مرجع معتبر ۲۰ سال پیش ارجاع بدید ولی به سایتهایی مثل ویکیپدیا که دیروز آپدیت شده نه ! در ضمن حتی اگه این سوال ۱۰۰ درصد هم حذف نشه هدف اینه که مشخص بشه که این سوال غلط هستش یا صحیح و اینکه دوستان تلاششون رو بکنن
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza
ارسال: #۱۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  بله کاملا درسته! اینکه مسئله هافمن رو یاد بگیری میشه حفظ کردن! اینکه تعریف (سابق) ارتفاع درخت رو هم بدونی میشه حفظ کردن! و البته اینکه استادی نداشتی که بهت بگه تعریف ارتفاع درخت دیگه اون قبلی نیست! یا اینکه نرفتی از تو ویکیپدیا بخونی که تعریف ارتفاع درخت عوض شده، میشه یک تکنیک حل مسئله بسیار کارآمد که فقط و فقط با کار و تلاش و زحمت بسیار بدست میاد و همین این دقیقا نشون میده که درس رو فهمیدی یا حفظ کردی.
Big Grin خیلی خوب بود. Big Grin
با مطلب بعدی هم البته کاملا موافقم! Smile

حق کاملا با شماست ... هر چیزی که بگید کاملا درسته ... Rolleyes Rolleyes

آینه بهترین دوست منه. چون وقتی من گریه می کنم، اون هیچ وقت نمیخنده.
ارسال: #۲۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۱۷ ق.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ ق.ظ)farzinf نوشته شده توسط:  حق کاملا با شماست ... هر چیزی که بگید کاملا درسته ... Rolleyes Rolleyes
خب خدا رو شکر! خیالم راحت شد! Big Grin
ارسال: #۲۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ق.ظ
RE: دلایل صحیح بودن دو گزینه در سوال ۱۱۱ طراحی الگوریتم هوش مصنوعی
دوستان عزیز دیگه فرصتی نمونده اگر فکر می کنید این سوال (یا هر سوال دیگه ای) باید کلیدش تصحیح بشه حتما اعتراض بزنید و به خاطر اینکه تعداد معترضین کم هستن یا اینکه احتمال اصلاح وجود نداره نا امید نشید نهایتش اینه که تغییری ایجاد نمی شه و شما تلاشتون رو کردید
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , faza
ارسال: #۲۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۳۷ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  میشه یه عکس از این صفحه و شماره صفحه قرار بدین ممنون میشم.

بفرمایید.
ارسال: #۲۳
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۳۷ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  میشه یه عکس از این صفحه و شماره صفحه قرار بدین ممنون میشم.

بفرمایید.

ممنون خیلی لطف کردید
ارسال: #۲۴
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۶ ب.ظ)sarah85 نوشته شده توسط:  دوستان عزیزی که با اعتراض به این سوال موافق هستند ازشون خواهش می کنم لطفا اینجا اعلام کنن که مشخص بشه چند نفر موافق هستند تا با هم هماهنگ بشیم
منم درخت هافمن را کشیدم ولی ارتفاع را تعداد سطوح در نظر گرفتم گزینه چهار زدم یعنی ۶/ آخه این نامردیه که میمرد تو سوال بگه با فرض سطح ریشه صفر. ارتفاع درخت دو تعریف مختلف داره یکی میگه بصورت واحد دراومده هر وقت هورویتز حرفش پس گرفت تو ویرایش جدید اصلاحش کرد بعد بیا بگو تعریف درخت بصورت واحد شده یعنی تعداد سطوح منهای یک ( یا تعداد یال های روی طولانیترین مسیر از ریشه به برگ ها). ۸/۵ درصد پرید درحالی که درخت هافمنش را درست کشیدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۶۳۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۹۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۷۰ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۷۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۰۹۹ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۶۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۸۴۳ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۷۸ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۷۱ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close