زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی سوالات تخصصی گرایش نرم افزار کنکور دکتری ۹۴

ارسال: #۳۱
۱۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۴۶ ب.ظ
با سلام و ارزوی موفقیت برای همه دوستانی که زحمت کشیدن
سوال اول دروس تخصصی من شبکه شار زدم بچه ها درسته بنظرتون؟ چون تو سوال ویژگی شبکه شار گفته بود از طرفی دایکسترا نسبت به الگوریتمای شار (فولکرسون) زمان اجرایی بیشتری داره
سوال٢) بنظرم مورد الف و ج و د درسته و گزینه ٤
سوال٣) مورد الف و د بنظر درسته گزینه ٢
سوال ٤) بنظرم الف و ب درسته و گزینه ٣
سوال ٥) فکر می کنم بر اساس الگوریتم بلمن فورد هیچکدام و گزینه ١
دوستان اگه میشه تا اومدن کلیدا با هم حل کنیم سوالارو که زودتر تکلیفمون رو بدونیم
اگه ٥ تا ٥ تا بریم جلو بهتره
به امید موفقیت
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۳۴ ب.ظ
RE: بررسی سوالات تخصصی گرایش نرم افزار کنکور دکتری ۹۴
(۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۴۶ ب.ظ)a.karamolahy نوشته شده توسط:  با سلام و ارزوی موفقیت برای همه دوستانی که زحمت کشیدن
سوال اول دروس تخصصی من شبکه شار زدم بچه ها درسته بنظرتون؟ چون تو سوال ویژگی شبکه شار گفته بود از طرفی دایکسترا نسبت به الگوریتمای شار (فولکرسون) زمان اجرایی بیشتری داره
دوستان اگه میشه تا اومدن کلیدا با هم حل کنیم سوالارو که زودتر تکلیفمون رو بدونیم
به امید موفقیت

بهتره سوالهای ساختمان داده رو توی این تایپیک بررسی کنیم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینجوری هم بچه های هوش و هم بچه های نرم میتونن نظر بدن.
ارسال: #۳۳
۱۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۳۹ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ق.ظ)selena92 نوشته شده توسط:  سوال زمانمهر هم بخاطر نوشتن بیهوده تراکنشهای t1,t3 لغو میشن

(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ق.ظ)ahmad23 نوشته شده توسط:  سوال زمانمهر هم فک کنم T4,T2,T5 اجرا میشه یعنی T1,T3 اجرا نمیشن.

دوستان طبق چه الگوریتمی می گید که T1 و T3 اجرا میشن؟ به نظر بنده T1 اجرا نمیشه چون T2 که زمانش بزرگتر از T1 است، y رو در گذشته خونده. همچنین T4 هم نمیتونه X رو بنویسه چونکه T5 اون رو در گذشته خونده. در مورد T3 عدد Y رو می نویسه و در آینده یه تراکنشی میاد دوباره Y رو می نویسه. حالا چرا T3 نباید اجرا بشه؟ تو کتاب آقای سیلبرشاتس این الگوریتم به این صورت است که به هنگام Write میاییم نگاه می کنیم که آیا تراکنشی با شماره ی بزرگتر وجود داره که این داده رو خونده یا نوشته باشه؟ اگه پاسخ بله بود، بنابراین ما نمی تونیم این داده رو بنویسیم.
ارسال: #۳۴
۱۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۱۱ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(16 اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ق.ظ)selena92 نوشته شده توسط:  سوال زمانمهر هم بخاطر نوشتن بیهوده تراکنشهای t1,t3 لغو میشن

(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ق.ظ)ahmad23 نوشته شده توسط:  سوال زمانمهر هم فک کنم T4,T2,T5 اجرا میشه یعنی T1,T3 اجرا نمیشن.

دوستان طبق چه الگوریتمی می گید که T1 و T3 اجرا میشن؟ به نظر بنده T1 اجرا نمیشه چون T2 که زمانش بزرگتر از T1 است، y رو در گذشته خونده. همچنین T4 هم نمیتونه X رو بنویسه چونکه T5 اون رو در گذشته خونده. در مورد T3 عدد Y رو می نویسه و در آینده یه تراکنشی میاد دوباره Y رو می نویسه. حالا چرا T3 نباید اجرا بشه؟ تو کتاب آقای سیلبرشاتس این الگوریتم به این صورت است که به هنگام Write میاییم نگاه می کنیم که آیا تراکنشی با شماره ی بزرگتر وجود داره که این داده رو خونده یا نوشته باشه؟ اگه پاسخ بله بود، بنابراین ما نمی تونیم این داده رو بنویسیم.
منم بنظرم T1,T4 ...
ارسال: #۳۵
۱۸ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ب.ظ، توسط kasadegh.)
(۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ق.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  
(16 اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ق.ظ)selena92 نوشته شده توسط:  سلام ، همگی خسته نباشید
سوالات پایگاه داده خوب بود فقط من فرصت مرور نداشتم ۲ تا سوال رو اشتباه زدم
سیستم عامل هم خوب بود ولی از مباحث اصلی سیستم توزیع شده سوالی ندیدم
ساختمان داه مثه همیشه سخت بود
هوش ۱۴ تا زدم متنهای زبان خیلی سخت بود نتونستم چیزی بفهمم
بهنگام سازی با تاخیر(تراکنش t0 چون تثبیت شده بود redo میشه ولی t1 باید undo بشه)
سوال زمانمهر هم بخاطر نوشتن بیهوده تراکنشهای t1,t3 لغو میشن
در هر دو پروتکل قفل گذاری شدید و بسیار شدید باعث وقوع بن بست میشه اما لغو تسلسلی پیش نمیاد
سوال مبتنی بر اعتبارسنجی (t0 لغو و t1 اجرا میشه)
x=10 , y=20 گزینه ۴ زدم(بستگی به تراکنش شروع کننده دارد)
........................
سوالات ساختمان داده و طراحی الگوریتم
رنک آمیزی گراف ۱۳۹۳ نقطه رو چند به دست آوردین ؟ جواب ۱۱ میشه؟
دوران ۶ گره درخت دودویی رو ۵ بدست آوردم
سوال ماتریس {Min max {cik+ck+1j+di-1dj
زمان اجرایی n√nlogn
تعداد گره درخت avl ، h(n-1)+h(n-2)+1

هزینه سرشکنی درج و حذف در هرم کمینه با مشخص بودن محل گره حذف هر دو رو (۱)O زدم
مرتب سازی ادغامی nlogn
فروشنده دوره گرد و کوله پشتی صفرو یک و دور همیلتونی ان.پی کامل بودن
یه سوالی هم بود اگه از ماتریس مجاورت به جای لیست استفاده بشه مرتبه اجرایی n^2 میشد
...........................
سیستم عامل
انحراف ساعت ۶۰۰میلی ثانیه
سوال بیزانسی ۲k+1 پردازنده لازم است
سیستمی با ۳ پردازه و ۶ کانال بین آنها ،تعداد کانال خالی جواب ۳ میاد
سوال: معیار کارایی سیستم ، جواب: اگر یکی از پردازه ها درست عمل نکند کارایی سیستم پایین میاد
سوال snapshot هم فقط B,C میتونن پیام رو دریافت کنن
سوال Ta, Tb گزینه هیچکدام بود هیچ ارتباطی بهم نداشتن
سوال پارسازی fragmentation گزینه جواب یادم نیس (ولی عدم اشتراک و کامل بودن جزء شرایط اصلی هست)
سوال تعداد خواندن نوشتن (۲و۱۰) رو زدم البته نتونستم دقیق محاسبه کنم

سوال تعداد برش کمینه چی میشه؟ n(n-1)/2

آیا این درسته ؟؟ سوال ماتریس جوابش رو گفتن این میشه {Min max {cik+ck+1j+di-1dj؟

(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ ب.ظ)selena92 نوشته شده توسط:  سوال زمانمهر تراکنشهای T1,T3 لغو میشن چون نوشتن بیهوده دارن بقیه تراکنشها اجرا میشه

................

سوال اول پایگاه داده جوابشو کسی میدونه
سریال پذیر بود من گزینه ۲ زدم(تعارضی)
ولی فکر کنم گزینه ای که گفته بود سریال پذیر نیست درسته

سوال ماتریس گزینه ای درست میشه که همشون کاما داشت چون گفته بود نتایج میانی کمینه باشد یعنی {Min max {cik,ck+1j,di-1dj؟

(۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ب.ظ)انسیه۲۰۱۲ نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(16 اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ق.ظ)selena92 نوشته شده توسط:  سوال زمانمهر هم بخاطر نوشتن بیهوده تراکنشهای t1,t3 لغو میشن

منم بنظرم T1,T4 ...

T1,T4 اجرا نمیشن چون تراکنشی با زمانمهر بالاتر به داده های اونها دسترسی پیدا میکنن
ارسال: #۳۶
۱۸ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ ب.ظ
سؤالای پایگاه رو دوستان بگن بررسی کنیم؛
سوال ۳۶)
چون گراف برخوردش دور داره پس conflict نیست
در دید هم نیست چون با درهم سازی ترتیب نمیشه first read و read from و last write رو تضمین کرد
قابل سریال هست چون میشه جای دو تا دستور برخورد دار رو عوض کرد پس گزینه چهار میشه
سوال۳۷)
پروتکل سخت گیر یا strict به علت گرفتن قفلای نوشتن از اول امکان بروز بن بست داره حالا اگه همه قفلاش رو از اول بگیره دیگه بن بست نداره پس گزینه ۳ درسته
سوال۳۸)
تراکنش t1 چون نوشتن روی داده ای رو میخاد انجام بده که قبلا خونده شده رول بک میشه یعنی obsolete write انجام داده همین قضیه برای t4 هم قابل تعمیم هست ضمنا چون مهر زمانی تراکنش ها در دسترس نیس فرض بر ورود تراکنش ها بر اساس شماره بوده با همین اطلاعات میشه تشخیص داد گزینه ۱ درسته
سوال ۳۹)
مطمئن نیستم ولی چون اول اعتبار سنجی توسط تراکنش t1 انجام گرفته پس قفلهای اون اولویت دارن و t2 مجبور به رول بک میشه گزینه ۲,
سوال ۴۰)
نمی دونم
سوال ۴۱)
به علت تغییرات با تاخیر نیاز به undo کردن نیست پس گزینه ۴
سوال ۴۲)
ظاهرا خیلی نکته انحرافی داره ولی مث اینکه فقط تراکنش t1 کارش رو انجام میده یادم نمیاد کدوم گزینه زدم
بقیه سؤالا رو اصن تو کتاب سیلبرشاتس ندیده بودم
ارسال: #۳۷
۱۹ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط kasadegh.)
(۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ)cou10 نوشته شده توسط:  کوله پشتی صفر ویک NP-Hard هست نه NP-Complete
گفته بود کدام یک np هست نه NP-Complete پس تمام گزینه ها np هستند در ضمن مسئله ی تصمیم گیری کوله پشتی صفر ویک ان پی هارد نیست بلکه نپی کامپلت هست اگه یه نمونه از جواب رو بدن میشه تو زمان چند جمله ای درست یا غلط بودنش رو بررسی کرد پس نپی هارد نیست
سوال ماتریس، مگر هزینه ضرب ماتریس [tex]d_{i-1}d_kd_j[/tex] نیست؟! (چرا dk تو گزینه ها نیومده؟)

(۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ ب.ظ)cou10 نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۴۶ ب.ظ)a.karamolahy نوشته شده توسط:  با سلام و ارزوی موفقیت برای همه دوستانی که زحمت کشیدن
به امید موفقیت
سوال ۱ شاردرسته
سوال ۳ همش NP هست دقت کنید گفته کدام یک np هست نگفته که np کاپلت پس تمام مواردی که گفته ان پی هستن مسئله ای ان پی هست که اگر یک پاسخ از اون رو داشته باشیم بتونیم تو زمان چندجمله ای بگیم این پاسخ درست هست یا غلط
سوال ۴ هیچ کدام از موارد درست نیست برای همش مثال نقض هست پس گزینه اول میشه
سوال ۵ مورد اول و سوم درست هست اولیش که تمرین CLRS هست و اخریش هم چون گفته الگوریتم بعد از K مرحله متوقف میشه پس قطعا طوری منفی نداریم لذا گزینه ۳ میشه یعنی دو تا درست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ)cou10 نوشته شده توسط:  کوله پشتی صفر ویک NP-Hard هست نه NP-Complete
سوال ماتریس، مگر هزینه ضرب ماتریس [tex]d_{i-1}d_kd_j[/tex] نیست؟! (چرا dk تو گزینه ها نیومده؟)
هزینه ضرب رو نخواسته تعداد عناصر ماتریس های میانی را خواسته که همون Di-1 Dj درسته و زینه درست هم میشه گزینه ۲ که بین تمام بخش ها کاما وجود داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.karamolahy , cou10
ارسال: #۳۸
۱۹ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ ق.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ق.ظ)kasadegh نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۵۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ)cou10
کوله پشتی صفر ویک NP-Hard هست نه NP-Complete
گفته بود کدام یک np هست نه NP-Complete پس تمام گزینه ها np هستند در ضمن مسئله ی تصمیم گیری کوله پشتی صفر ویک ان پی هارد نیست بلکه نپی کامپلت هست اگه یه نمونه از جواب رو بدن میشه تو زمان چند جمله ای درست یا غلط بودنش رو بررسی کرد پس نپی هارد نیست
سوال ماتریس، مگر هزینه ضرب ماتریس [tex' نوشته شده توسط:  
d_{i-1}d_kd_j[/tex] نیست؟! (چرا dk تو گزینه ها نیومده؟)

(18 اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۴۶ ب.ظ)a.karamolahy نوشته شده توسط:  با سلام و ارزوی موفقیت برای همه دوستانی که زحمت کشیدن
به امید موفقیت
سوال ۱ شاردرسته
سوال ۳ همش NP هست دقت کنید گفته کدام یک np هست نگفته که np کاپلت پس تمام مواردی که گفته ان پی هستن مسئله ای ان پی هست که اگر یک پاسخ از اون رو داشته باشیم بتونیم تو زمان چندجمله ای بگیم این پاسخ درست هست یا غلط
سوال ۵ مورد اول و سوم درست هست اولیش که تمرین CLRS هست و اخریش هم چون گفته الگوریتم بعد از K مرحله متوقف میشه پس قطعا طوری منفی نداریم لذا گزینه ۳ میشه یعنی دو تا درست

هزینه ضرب رو نخواسته تعداد عناصر ماتریس های میانی را خواسته که همون Di-1 Dj درسته و زینه درست هم میشه گزینه ۲ که بین تمام بخش ها کاما وجود داره

ولی یه نکته هم تو سوال ٣ هست دوست عزیز فروشنده دوره گرد و کوله پشتی صفر و یک ان پی کامپلیت هستند و بر اساس لکچرهای دانشگاه mit در حوزه ان پی قرار نمی گیرن
اگه تونستین این رو تو گوگل سرچ کنید np completeness lecture by erick demane
تو این ویدیو توضیح داده که ان پی کامپلیت جز ان پی نیست
ولی استدلال شما قوی تره و انگار منظور طراح همینی هست که شما می فرمائید
ارسال: #۳۹
۱۹ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ب.ظ
سلام
سوالات پایگاه
۳۶- به نظر من ۱ دسته و این طرح حتی قابل سریال شدنم نیست
۳۷- من اشتباه زدم ولی بن بست که داره پس ۳ نمیشه...گزینه ۴ ام مقایسه با دو مرحله ای محافظه کاره...طبق کتاب دکتر روحانی هردو شون بن بست دارن و لغو تسلسلی ندارن پس با این اوصاف فقط گزینه ۱ میتونه درست باشه
۳۸- من شک داشتم نزدم ولی به نظرم گزینه ۲ درسته
۳۹- این سوال خیلی باحال بود اگه دقت کنید این طرح اصلا کارخراب کن نیستSmile هردو کامل اجرا میشن
۴۰- نظری ندارم
۴۱- ۴ درسته فقط redo داریم
۴۲- گزینه ۳ درسته به وضوح
۴۳ تا ۴۵ هم نظری ندارمSmile میشه ۳ فصل آخر کتاب دکتر که اصلا نرسیدم نگاه کنمSmile

سیستم عامل
توو این درس من فقط جزوه دکتر پدارمو خونده بود که اصلا به کار نیومدSmile
۴ تا زدم
۲۳- گزینه ۲ درسته جدول بکشید فقط ۵ نیست
۲۶- من خودم گزینه ۳ زدم ولی از دید دیگه میشه گفت گزینه ۴ ولی خیلی ساده لوحانستSmile چون اگه بخوایم بگیم ۴ باید همه درخواستها از قبل مشخص باشن یعنی همه اونایی که نیاز به دیسک دارن موجود باشن که بتونم بینشون با نخها زمانبندی کنمSmile این سوال مونده به نظر طراحSmile
۲۸- میشه گزینه ۴ هم توو کتاب لینچ هست هم توو سینگهال فکر کنم
۳۴- گزینه ۳ اگر یکی از سیستم ها در دسترس نباشد کارایی کاهش نمی یابد بلکه سیستم کلا down میشهSmile
ارسال: #۴۰
۱۹ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ق.ظ)a.karamolahy نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ق.ظ)kasadegh نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۵۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ)cou10
کوله پشتی صفر ویک NP-Hard هست نه NP-Complete
سوال ماتریس، مگر هزینه ضرب ماتریس [tex' نوشته شده توسط:  
d_{i-1}d_kd_j[/tex] نیست؟! (چرا dk تو گزینه ها نیومده؟)

به امید موفقیت
سوال ۱ شاردرسته

ولی یه نکته هم تو سوال ٣ هست دوست عزیز فروشنده دوره گرد و کوله پشتی صفر و یک ان پی کامپلیت هستند و بر اساس لکچرهای دانشگاه mit در حوزه ان پی قرار نمی گیرن
اگه تونستین این رو تو گوگل سرچ کنید np completeness lecture by erick demane
تو این ویدیو توضیح داده که ان پی کامپلیت جز ان پی نیست
ولی استدلال شما قوی تره و انگار منظور طراح همینی هست که شما می فرمائید

یکی از شرایط ان پی کامل بودن این است که حتما باید ان پی باشه چیزی که شما می فرمایین ان پی سخت NP-Hard که ممکنه یک مسئله ان پی سخت باشه ولی ان پی نباشه ولی هر مسئله ان پی کامل قطعا ان پی هم هست خود کتاب CLRS این مسائل دقیقا تعریف شده است
ارسال: #۴۱
۱۹ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  سلام
سوالات پایگاه
۳۶- به نظر من ۱ دسته و این طرح حتی قابل سریال شدنم نیست
۳۷- من اشتباه زدم ولی بن بست که داره پس ۳ نمیشه...گزینه ۴ ام مقایسه با دو مرحله ای محافظه کاره...طبق کتاب دکتر روحانی هردو شون بن بست دارن و لغو تسلسلی ندارن پس با این اوصاف فقط گزینه ۱ میتونه درست باشه
۳۸- من شک داشتم نزدم ولی به نظرم گزینه ۲ درسته
۳۹- این سوال خیلی باحال بود اگه دقت کنید این طرح اصلا کارخراب کن نیستSmile هردو کامل اجرا میشن
۴۰- نظری ندارم
۴۱- ۴ درسته فقط redo داریم
۴۲- گزینه ۳ درسته به وضوح
۴۳ تا ۴۵ هم نظری ندارمSmile میشه ۳ فصل آخر کتاب دکتر که اصلا نرسیدم نگاه کنمSmile

سیستم عامل
توو این درس من فقط جزوه دکتر پدارمو خونده بود که اصلا به کار نیومدSmile
۴ تا زدم
۲۳- گزینه ۲ درسته جدول بکشید فقط ۵ نیست
۲۶- من خودم گزینه ۳ زدم ولی از دید دیگه میشه گفت گزینه ۴ ولی خیلی ساده لوحانستSmile چون اگه بخوایم بگیم ۴ باید همه درخواستها از قبل مشخص باشن یعنی همه اونایی که نیاز به دیسک دارن موجود باشن که بتونم بینشون با نخها زمانبندی کنمSmile این سوال مونده به نظر طراحSmile
۲۸- میشه گزینه ۴ هم توو کتاب لینچ هست هم توو سینگهال فکر کنم
۳۴- گزینه ۳ اگر یکی از سیستم ها در دسترس نباشد کارایی کاهش نمی یابد بلکه سیستم کلا down میشهSmile

سوال ۳۴ سیستم عامل، بنظرتون واقعن گزینه ۱ جز معایبش هست؟
ارسال: #۴۲
۱۹ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ)انسیه۲۰۱۲ نوشته شده توسط:  سوال ۳۴ سیستم عامل، بنظرتون واقعن گزینه ۱ جز معایبش هست؟
من حق میدم این سوال طرحش بد بوده اینکه گفته معایب نیست!! اصلا یعنی چی!! باید میگفت کدام جمله صحیح نیست... اگه دقت کنید میبینید که جملات ۱و۲و۴ همگی درست هستند نسبت به داستانی که تعریف کرده... فقط جمله سوم غلط هست
ارسال: #۴۳
۱۹ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۴۷ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ)انسیه۲۰۱۲ نوشته شده توسط:  سوال ۳۴ سیستم عامل، بنظرتون واقعن گزینه ۱ جز معایبش هست؟
من حق میدم این سوال طرحش بد بوده اینکه گفته معایب نیست!! اصلا یعنی چی!! باید میگفت کدام جمله صحیح نیست... اگه دقت کنید میبینید که جملات ۱و۲و۴ همگی درست هستند نسبت به داستانی که تعریف کرده... فقط جمله سوم غلط هست
خلی بستگی به نظر طراح سوال داره، اما کلن down
هم نمیشه، شاید بلاک بشه تا جایگزین بشه یا حتی وباره در دسترس بیاد.
باز سوالایی که به نظر طراح یستگی داره!!!!!!!!!!!!
ارسال: #۴۴
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ق.ظ، توسط kasadegh.)
(۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ب.ظ)انسیه۲۰۱۲ نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۴۷ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ)انسیه۲۰۱۲ نوشته شده توسط:  سوال ۳۴ سیستم عامل، بنظرتون واقعن گزینه ۱ جز معایبش هست؟
خلی بستگی به نظر طراح سوال داره، اما کلن down
هم نمیشه، شاید بلاک بشه تا جایگزین بشه یا حتی وباره در دسترس بیاد.
باز سوالایی که به نظر طراح یستگی داره!!!!!!!!!!!!
این سوال تمرین کتاب سیستم های توزیع شده تننباوم هست امسال سوالا اکثرا از این کتاب طرح شده چند تا از سوالا عینا تمرینای کتاب بود تعجب می کنم که دوستان چرا گفته بودن از این کتاب مطرح نشده
گزینه درست به نظر من گزینه اول هست باید پردازندهایی که تاخیر زیاد ایجاد می کنن رو بهبود بدیم چون در صورتی که پردازنده که زمان تاخیر کمتری داره رو بهبود بدیم در کارایی کلی سیستم تاثیری نداره و پردازنده های کندتر هستند که باید بهبود یاند. پس گزینه ۱ درسته
 سپاس‌گزاری شده توسط: انسیه۲۰۱۲ , ebrahim.alaeee
ارسال: #۴۵
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۳۱ ب.ظ
کلید آمد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۳۵۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۶ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۹۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close