زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی درمورد دستور Restore

ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۳۱ ب.ظ، توسط tabassomesayna.)
راهنمایی درمورد دستور Restore
سلام .. دستور Restore ای که استفاده میکنم اینجوریه :
کد php:
RESTORE DATABASE DBName FROM DISK ='BackupPath' WITH MOVE 'PhysicalNamebackup' TO 'SqlPath\\DBName.mdf'MOVE 'LogicalNameBackup' TO 'SqlPath\\DBName.ldf' 

LogicalNameBackup و PhysicalNamebackup نام های مربوط به فایل بک آپی هست که قراره ریستور بشه
میخواستم ببینم چطور میشه LogicalNameBackup و PhysicalNamebackup اون فایل بک آپ رو که نمیدونم بدست بیارم و اینجا جایگزین کنم؟
البته این کد رو پیدا کردم که نام فیزیکی و منطقی فایل بک آپ رو میده ولی نمیدونم چجوری ازش تو دستور Restore استفاده کنم ؟

کد php:
RESTORE FILELISTONLYFROM DISK 'BackupPath.back' With File=1
GO 

البه این لینکم در این مورد پیدا کردم ولی خیلی یه جوریه .. سر درنمیارم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Brick همه چیز درمورد ابر αɾια ۵ ۳,۷۷۶ ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  مشکل در اجرای دستور hashcat در کالی لینوکس ACM ۰ ۱,۹۰۶ ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ACM
  اعتراض به سازمان سنجش درمورد کنکور ارشد ۹۶ کامپیوتر erfan.kh67 ۴ ۵,۳۱۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zakaria200
  اعتراض به سازمان سنجش درمورد کنکور ارشد ۹۶ Sepideh96 ۸۸ ۴۲,۴۹۴ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marjan.lll
  ابهام در دستور SQL peace2013 ۰ ۱,۴۹۸ ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: peace2013
Information درخواست راهنمایی ( خواندن دکترا یا نه ؟! - لطفا راهنمایی کنید ... ) aminomidi ۳ ۴,۴۲۳ ۲۵ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aminomidi
  دستور using *tarannom* ۱ ۱,۳۵۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Hopegod
  تست سراسری ۸۷ | مهندسی کامپیوتر | مبحث SQL | دستور Insert Into Happiness.72 ۳ ۳,۰۰۱ ۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  راهنمایی درمورد انتخاب استاد راهنما (دوستان ورودی سالهای قبل لطفا به ما کمک کنید) shiivaa ۳ ۱,۹۵۷ ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: fatima1356
  --راهنمایی درمورد ثبت نام دانشگاه اصفهان-- mm--ar ۷ ۱,۷۸۴ ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vaki_bayashi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close