زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد

ارسال: #۱۵۱۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۳ ب.ظ، توسط doost4.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۹ ب.ظ)nima88 نوشته شده توسط:  بچه ها بیخیاااااال این بحثاااا دارم جوش میارماااا.آوا خانم بیا بحث فردوسیتو بکن Big Grin
بیاین فعلا به ساز توکلی برقصیم خوش باشیم [تصویر:  354816_happy-dance-smiley-emoticon.gif]

Big Grin Big Grin احسنت
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nima88 , kora
ارسال: #۱۵۱۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط newuser.)
دوستان تا منتظر نتایج کنکوریم کاری که نمیشه کرد گفتم یه ماجرایی رو تعریف کنم شاید واستون جالب باشه
چند سال پیش یک ایمیل واسم اومد که توش نوشته بود تو یه روستا آقایی دچار سوختگی شدید میشه و اهالی به اورژانس زنگ میزنن تا اورژانس برسه یه خانمی به سرعت چند تا تخم مرغ میبره و به همه میگه که برن خونه هاشون و تخم مرغ بیارن تخم مرغ ها رو توی یه ظرفی میشکنه و میریزه روی صورت آقایی که صورتش سوخته بوده زمانی که اورژانس میرسه میپرسن کی این کارو انجام داده؟این کار باعث شده صورت این مرد از دست نره و اگر این خانم تخم مرغ روی صورتش نمیریخت پوست صورت مرد از بین میرفت چون تخم مرغ خاصیت ترمیم پوست رو داره و یه لایه مثل پوست روی سطح سوخته شده ایجاد میکنه.
هفته پیش تصمیم گرفتیم با خانواده کباب درست کنیم منم که معمولا علاقه مند به پخت کباب هستم داشتم آتیش روشن میکردم که یکدفعه شعله به دورن ظرف الکل که دست من بود کشیده شد و ظرف الکل و دست من شعله گرفت واقعا لحظه بدی بود با زیر اندازی که روش نشسته بودم دستمو خاموش کردم و به هیچ وجه آب روی دستم نریختم هیچ وقت روی محل سوختگی آب نریزید التهاب بیشتر میشه و تاول میزنه. یهو یاد اون ایمیل افتادم و یه تخم مرغ توی ظرف شکستم و سفیده و زرده رو مخلوط کردم و دستمو توی ظرف گذاشتم به امید اینکه شدت سوختگی کمتر بشه بعد از اینکه کاملا سطح سوختگی با تخم مرغ پوشیده شد دستمو از ظرف در آوردم و صبر کردم که تخم مرغ روی دستم خشک بشه بعد از حدود ۲ ساعت دردش قطع شد و قرمزی پوست کم میشد تا زمانی که اثری از قرمزی روی پوستم بود تخم مرغ رو نشستم شب که شد حس کردم رنگ پوستم نرمال شده یکم آب خنک روی پوستم ریختم و وقتی تخم مرغ شسته شد در کمال ناباوری دیدم رنگ دستم مثل قبل شده ولی ترسیدم لایه تخم مرغ باشه و زیرش پوست خودم داغون باشه تا صبح صبر کردم دیدم واقعا پوست خودم خوب شده در واقع تخم مرغ یه لایه پوست رو به سرعت برام ساخته بود.اینجا بود که عظمت خدا رو دیدم که داروی سوختگی رو در تخم مرغ خلق کرده و هیچ داروی ساخته دست بشر به این سرعت پوست رو درمان نمیکنه
اینو گفتم که اگه خدای نکرده براتون پیش اومد ازش استفاده کنین البته امیدوارم هیچ وقت پیش نیاد واقعا بد دردیه

الهی مرا آن ده که آن به
مگذار ما را به که و مه
 سپاس‌گزاری شده توسط: nima88 , sanaz777 , HN91 , hosein70 , kora , mohaddeseh70 , رتبه۱سال۹۴ , shamim_s , Sadi_gh , alirezaei , ریحان , sarah.arshad94 , pesare_sabz70 , hasangharib , mahzin
ارسال: #۱۵۱۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۵ ب.ظ
RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد
بنا به درخاست کاربر نیما، کیا همکلاسی منن فردوسی؟ دستا بالا Big Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: nima88 , mahzin
ارسال: #۱۵۱۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۷ ب.ظ
حرف از دهه شد یاد یه خاطره افتادم!!!! یادم میاد راهنمایی بودم یه کفش قرمز اسپرت که البته جلو و عقبش جیر سبز داشت و عاشقش بوم روز اول با یه احساسی پوشیدمش و رفتم مدرسه کلاس اول راهنمایی بودم! داشتم اروم با دوستم از پله ها میومدم پایین که یه هو معلم پرورشیمون که یه دختر بد عنق بود با مقنعه ی چونه دار با چهره ای خشمگین و چشم ها ی برافروخته گوشه لباسم گرفت و کشید گوشه راهرو انگار که دزد گرفته باشه من از دنیا بی خبر قلبم ی هو مثل قلب گنجشک ضربانش رسید به ۲۰۰ زبونم که از شدت ترس عین چوب شده بود از بس ترسیده بودم داشتم بی حس میشدم ! تا اینکه با صدای بلند تفهیم اتهام شدم: آهایییی..... مگه نمیدونی این جور رنگا غدغنه... این چه کفشیه پوشیدی و..... زدم زیر گریه و ولم کرد اونم با چه تهدیدی!!!! موقع رفتن از پشت نگاهش کردم کفش خودشم پشتش قرمز بودUndecided اما من یه دختر ۱۳ ساله که شما حساب کنید در حد بچه های ۸ ساله ی این دوره!! تا چند روز ناراحت بودم و بدتر از همه اینکه با کفشم خداحافظی کردم!!! Sad کیا ازین خاطرات تلخ دارن!!! موقعی که امتحان میشد تو مدارس دولتی میبردنمون وسط حیات رو اسفالت امتحان بدیم جراتم نمیکردیم چیزی بگیم!!!Undecided تا دلتون بخواد من ازین خاطرات دارم! حتی دبیرستانم به رنگ کفشمون گیر میدادن Sleepy هی گذشتUndecidedSad Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh , karbar , blackhalo1989 , behnaz110 , shamim_s , Sadi_gh , ریحان , mahzin
ارسال: #۱۵۲۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۸ ب.ظ
۵دقیقه مونده ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

به اخبار سراسری ساعت ۱۴ Big GrinBig Grin

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , mahzin
ارسال: #۱۵۲۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۸ ب.ظ
به قول فامیل دور:
به طرز مشکوکی استرس ندارم !
انگار دارم میمیرم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , afrooz-OMD , shamim_s , khordad.girl
ارسال: #۱۵۲۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۹ ب.ظ
بچه ها به نظر من ساعت ۶ نتایج میاد نظر شما چیه؟
(سال گذشته یادمه عصر حدودای همین سعت ۶ اومد)

آینده همان است که ما می اندیشیمUndecided
ارسال: #۱۵۲۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۲ ب.ظ
نتایج اوووومد

خخخخ زرشک
ارسال: #۱۵۲۴
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۲ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۹ ب.ظ)hosein70 نوشته شده توسط:  بچه ها به نظر من ساعت ۶ نتایج میاد نظر شما چیه؟

یه ربع به نه میاد دکتری رو امسال زده بود ۸ یه ربع به ۸ دادن
Dodgy

خدایا رحمی ای منعم که درویش سر کویت ......... دری دیگر نمی داند رهی دیگر نمی گیرد
ارسال: #۱۵۲۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۳ ب.ظ
سایت ساعت زده ۲۱! فکر کنم از بس بچه ها بشون ایمیل زدن آسی شدن بیچاره هاBig Grin یه جورایی تو متنش حس گریه و فغان مسئولین احساس کردمBig Grin تو رو خدا دیگه نپرسین ساعت ۲۱ میاد .... این جمله آخر دکتر توکلی بودBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s
ارسال: #۱۵۲۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط RMO.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۹ ب.ظ)hosein70 نوشته شده توسط:  بچه ها به نظر من ساعت ۶ نتایج میاد نظر شما چیه؟
سال گذشته روز قبل از تاریخ اعلام شده ساعت ۶ اومد. امسال همون ۹ بیاد باید سجده شکر به جا بیاریم!

.Two little mice fell in a bucket of cream. The first mouse quickly gave up and drowned
The second mouse, wouldn’t quit. He struggled so hard that eventually he churned that cream into
.butter and crawled out
.I'm going to be the second mouse
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s
ارسال: #۱۵۲۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ
نتایج اوووومد

خخخخ زرشک
ارسال: #۱۵۲۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۷ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  حرف از دهه شد یاد یه خاطره افتادم!!!! یادم میاد راهنمایی بودم یه کفش قرمز اسپرت که البته جلو و عقبش جیر سبز داشت و عاشقش بوم روز اول با یه احساسی پوشیدمش و رفتم مدرسه کلاس اول راهنمایی بودم! داشتم اروم با دوستم از پله ها میومدم پایین که یه هو معلم پرورشیمون که یه دختر بد عنق بود با مقنعه ی چونه دار با چهره ای خشمگین و چشم ها ی برافروخته گوشه لباسم گرفت و کشید گوشه راهرو انگار که دزد گرفته باشه من از دنیا بی خبر قلبم ی هو مثل قلب گنجشک ضربانش رسید به ۲۰۰ زبونم که از شدت ترس عین چوب شده بود از بس ترسیده بودم داشتم بی حس میشدم ! تا اینکه با صدای بلند تفهیم اتهام شدم: آهایییی..... مگه نمیدونی این جور رنگا غدغنه... این چه کفشیه پوشیدی و..... زدم زیر گریه و ولم کرد اونم با چه تهدیدی!!!! موقع رفتن از پشت نگاهش کردم کفش خودشم پشتش قرمز بودUndecided اما من یه دختر ۱۳ ساله که شما حساب کنید در حد بچه های ۸ ساله ی این دوره!! تا چند روز ناراحت بودم و بدتر از همه اینکه با کفشم خداحافظی کردم!!! Sad کیا ازین خاطرات تلخ دارن!!! موقعی که امتحان میشد تو مدارس دولتی میبردنمون وسط حیات رو اسفالت امتحان بدیم جراتم نمیکردیم چیزی بگیم!!!Undecided تا دلتون بخواد من ازین خاطرات دارم! حتی دبیرستانم به رنگ کفشمون گیر میدادن Sleepy هی گذشتUndecidedSad Tongue
دقیقا برای همین من اون مثال رو زدم! توی فرم ثبت نام مدرسه ما تاکید شده بود که فقط کفش یشمی، قهوه ایی، سرمه ایی و مشکی می تونید بپوشید! چقدر سر کفش خریدن مصیبت داشتیم! و جالبیش اینه کی بعد از شاید حدودا دو سه سال که به اون مدرسه سر زدم، پرسنل صورتی و بنفش تنشون بود!!!! و رنگ مانتو بچه ها شاد شده بود!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , rz.gh , ریحان
ارسال: #۱۵۲۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۵ ب.ظ
اخبارم چیزی نگف در مورد نتایح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵۳۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۶ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۲ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۹ ب.ظ)hosein70 نوشته شده توسط:  بچه ها به نظر من ساعت ۶ نتایج میاد نظر شما چیه؟

یه ربع به نه میاد دکتری رو امسال زده بود ۸ یه ربع به ۸ دادن
Dodgy
..................
خدا لعنتشون کنه با این نتیجه دادنشون

آینده همان است که ما می اندیشیمUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: hatame

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۷۰۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۶۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۱۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۲۹۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۵۹ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۴۶۳ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۷ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۵۹۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close