زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تشخیص در ازدواج

ارسال:
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۴ ب.ظ
تشخیص در ازدواج
درود
خوب بخشی از محرک برای ازدواج بحث جنسی اون هست
که نمیشه منکر شد..چطور میشه تشخیص داد کل بحث ازدواج به خاطر مورد جنسی اون نیست؟ و بحث جنسی بقیه موارد رو داره ، توجیه میکنه؟
چون خیلی از ازدواج هایی که به شکست میرسه به خاطر این بوده که عشقی در کار نبوده و همش به خاطر مسائل جنسی بوده
تشخیص افتراقی چطور است که خیلی مهم هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال:
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۱۵ ب.ظ
تشخیص در ازدواج
ازدواجای ایرانی به خاطر محدودیتا این شکلین مگه این که دختر و پسر تو شرایط آزاد رشد کرده باشن که اونموقع هدفشون میشه تشکیل خانواده، نمونش دوستیهای بعد ازدواج و عدم تعهداس که الان عادی شده، کلن تو جامعه ای که نیاز اساسیت فقط باید با ازدواج تأمین شه، عشق مفهومی نداره یا خیلی کمرنگه
ارسال:
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط flowerirani.)
تشخیص در ازدواج
نه عزیز من ,دلایل شکست به نظر من خیلی متفاوت هست ومفصل من حداقل ۳ماه روی این موضوع تحقیق کردم
دلایل مختلفی داشته طبق گفته خود افراد مورد نظر
۱- نیاز مالی شدید مردم بعلت نداشتن توان مالی یه جور عقده شده وهمچنین ترس از اینده . در واقع وقتی جوون مردم می بینه مادیات تعیین کننده شده وقتی در کشور .... به مریض بیمارستان اگر پول نداره حتی هزینه توجیبی میدهند نمونه اش ۴۰سال قبل کشور خودمون الان ..... شما برید بیمارستان خصوصی بگید پول ندارید جوابشو بشنوید اما برید دولتی ببینین چند روز منتظر میمونین مثلا واسه یه mri؟
۲- چشم وهم چشمی مردم ایران امروزه
۴-برازش اکثریت انسانهای امروزه بر اساس مادیات نه انسانیت (گفتم اکثریت نه همه)
۵- فقر فرهنگی
۶- پیرو گزینه پنجم شما موبایل و ماهواره رو جمع کنین ببینین چقدر از مشکلات به طور شدیدی کم میشه
۷- تهاجم فرهنگی شدید غرب
البته فقر فرهنگی خیلی محسوس
وقتی یه فرد هم میبینه کسی جز مادیات اول زندگی واسه سلامت وصداقتش ارزش قائل نیست و همه مردم اونو از روی شغلش و درامدش می سنجن خوب مثلا ۴ جا خاستگاری رفت شک نکنین من به چشم خودم دیدم عقده ایی میشه ومیره سمت روابط ... نه همه اما خیلی ها
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahman2000 , gunnersregister
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۷ ق.ظ
تشخیص در ازدواج
حالا این مشکلات هم هست و ما منکر نیستم
اما من سر صحبتم در اصل روی این مورد هست که:
یک وقتی هست که نیاز جنسی و به اون رسیدن فرد رو تشویق به ازدواج میکنه و روی خیلی از واقعیت ها هم چشم می بنده..
بعد که نیازش تا حدودی برطرف شد، میبینه اون فرد ، چیزی که فکر میکرده نبوده و خیلی از مسائل حل نشد ه و درگیر نیاز جنسی و احساسات بوده...
این تشخیص رو چطور میشه داد؟ که فرد داره درست عمل میکنه و از روی احساسات و نیاز مقطعی نیست؟
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۲ ب.ظ، توسط z-d.)
RE: تشخیص در ازدواج
مثلا از روی نگاه به شما
فرد موردنظر شما تو نگاه کردن کل بدن را نگاه میکنه ولی عاشق نگاه به صورت فقط داره
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۰ ب.ظ
تشخیص در ازدواج
(۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ ق.ظ)z-d نوشته شده توسط:  مثلا از روی نگاه به شما
فرد موردنظر شما تو نگاه کردن کل بدن را نگاه میکنه ولی عاشق نگاه به صورت فقط داره

خیر
به نظرم عاشق هم باید کل بدن رو نگاه کنه
چه حرفیه؟ اینکه بگی فقط صورت، یعنی احساساتی عمل میکنی
بعدش که احساس فروکش کرد چی؟
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹ ب.ظ، توسط flowerirani.)
RE: تشخیص در ازدواج
(۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ق.ظ)irpersian20 نوشته شده توسط:  حالا این مشکلات هم هست و ما منکر نیستم
اما من سر صحبتم در اصل روی این مورد هست که:
یک وقتی هست که نیاز جنسی و به اون رسیدن فرد رو تشویق به ازدواج میکنه و روی خیلی از واقعیت ها هم چشم می بنده..
بعد که نیازش تا حدودی برطرف شد، میبینه اون فرد ، چیزی که فکر میکرده نبوده و خیلی از مسائل حل نشد ه و درگیر نیاز جنسی و احساسات بوده...
این تشخیص رو چطور میشه داد؟ که فرد داره درست عمل میکنه و از روی احساسات و نیاز مقطعی نیست؟

==========
بهترین روش شناخت وتفاهم به نظر من بودن ۲۴ ساعت کنار هم و سفر هست حالا در چارچوب مشخصش نه هر جوری...
و اینکه وقتی مدت زیادی با هم باشند رفتارهای واقعیشون رو بروز می دهند واینکه میفهمه تو دل هم هستیم یا نه
وقتی از رفتاری از طرف مقابلمون به هیچ وجه خوشمون نیاد شکاف بین طرفین حس میشه
وقتی هم ادم عصبی بشه معمولا خودشو نشون میده...
در کل وقتی شما یه نفر رو با عیب هاش از نظر خودت ویژگی هاش قبول کردین وباورش کردین واونو همونجوری که هست خواستین بدونین با عیب هاش خواستینش نمیشه تعغییرش داد واسه نیاز جنسی جنسی یا مالی نیست.. اونوقت اون میشه گفت عشق یا تفاهم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ
تشخیص در ازدواج
یعنی شما تو ۲۴ ساعت طرف رو می شناسی؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۰۹۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۱۸۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۸۲۰ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۸۶۹ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۶۶۶ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  تشخیص خطا در تحلیلگر لغوی یا نحوی zahra2012 ۵ ۷,۶۹۱ ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: tohid.salmani
  تشخیص کاراکتر با شبکه عصبی safoora s ۴ ۳,۶۸۹ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۶۰۰ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  تشخیص دو قضیه از هم Mr.R3ZA ۵ ۴,۹۱۳ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  تشخیص گروه در شبکه های اجتماعی osho ۴۸ ۳۱,۰۲۰ ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: atahmasebi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close