زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نرم افزار rapid miner

ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۳۸ ب.ظ
Question نرم افزار rapid miner
سلام. من برای پروژه درس محاسبات عددی پیشرفته باید از نرم افزار rapid miner استفاده کنم که متاسفانه اونو بلد نیستم. ممنون میشم دوستانی که با این نرم افزار کار کردند راهنمایی کنند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۱۳ ب.ظ
RE: نرم افزار rapid miner
(۰۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۳۸ ب.ظ)h_kh نوشته شده توسط:  سلام. من برای پروژه درس محاسبات عددی پیشرفته باید از نرم افزار rapid miner استفاده کنم که متاسفانه اونو بلد نیستم. ممنون میشم دوستانی که با این نرم افزار کار کردند راهنمایی کنند.

سلام وقت بخیر
من با این نرم افزار برای کار داده کاوی که در واقع مقاله بود، کار کردم و تا حدودی هم اشنایی دارم البته محاسبات عددی رو پاس نکردم.
اگر خواستین یکم بیشتر توضیح بدین شاید بتونم کمکی بکنم.
ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۰ ب.ظ
نرم افزار rapid miner
پیشنهاد می کنم کتاب داده کاوی با Rapid miner از انتشارات آتی نگر رو تهیه کنید
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ ب.ظ
نرم افزار rapid miner
سلام یه سری فیلم ها توی سی دی این کتاب هست..دقیقا چی میخواین، کلاستر بندی یا دسته بندی یا شبکه عصبی ... با این نرم افزار کار کنید؟ و اگه مشخص کنید چی دقیقا میخواین و یه جی میل بدید واستون فیلماشو آپلود می کنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: n_amiry
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ق.ظ، توسط n_amiry.)
(۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ ب.ظ)somaye-z نوشته شده توسط:  سلام یه سری فیلم ها توی سی دی این کتاب هست..دقیقا چی میخواین، کلاستر بندی یا دسته بندی یا شبکه عصبی ... با این نرم افزار کار کنید؟ و اگه مشخص کنید چی دقیقا میخواین و یه جی میل بدید واستون فیلماشو آپلود می کنم
سلام.فیلم راجب SVM,شبکه عصبی, سیستم خبره, خوشه بندی دارین؟ برای بهینه کردن واترمارکینگ تصاویر لازم دارم.
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۷ ق.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ ب.ظ)somaye-z نوشته شده توسط:  سلام یه سری فیلم ها توی سی دی این کتاب هست..دقیقا چی میخواین، کلاستر بندی یا دسته بندی یا شبکه عصبی ... با این نرم افزار کار کنید؟ و اگه مشخص کنید چی دقیقا میخواین و یه جی میل بدید واستون فیلماشو آپلود می کنم
میشه واسه من هم بفرستید.abolfazl.zaree@gmail.com

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۱۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۹ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۳۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۳۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۲۶۵ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۲۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۰۹ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۱۲۵ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۷۸۹ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close