زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام نتایج نهایی ارشد

ارسال: #۱۰۶
۰۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ق.ظ، توسط s-nowrozi.)
RE: اعلام نتایج نهایی ارشد
(۰۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  خوش به حال همه اون هایی که سر کار میرن هم سرشون گرمه این روزها هم اگه قبول هم نشن چیزی از دست نمیدن بیکاری از همه چی بدتره
می ری سرکار اما آخر ماه هیچی دستت نباشه صد برابر بدتر از بیکاری تو خونه استConfused

هرگز نگو هرگز
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۵ ق.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  خوش به حال همه اون هایی که سر کار میرن هم سرشون گرمه این روزها هم اگه قبول هم نشن چیزی از دست نمیدن بیکاری از همه چی بدتره
ما هم میتونیم یه برنامه چند روزه واسه خوندن چند درس اول کتاب ۵۰۴ واژه یا لغات ضروری تافل یا ... بریزیم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asterah
ارسال: #۱۰۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۲۳ ق.ظ
سلام و خسته نباشید به دوستان منتظر
انشاالله که همون جایی که میخواین قبول میشین
لطفا ماهایی که هنوز اندر خم کنکور جا مانده ایم را یاری بفرمایید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arena1371
ارسال: #۱۰۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۰۴ ق.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
دوستان همینجوری بی هوا که نمیزنن قبلش اطلاعیه میدن...الان حتی اطلاعیه هم ندادن ممکنه این هفته اصن نزنن...
۰
۰
ارسال: #۱۱۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۴۰ ق.ظ
مارو ازین بلاتکلیفی در بیارید دیگه Smile)) البته اگه هر روزی بخوان نتایجو بدن قبلش اطلاعیه میزنن که مثلا ساعت ۸ شب میاد.. مال دکتری که اینجوری بود. الانم جدید دکتری رو برداشتن، بلکه بزنن اطلاعیه رو...Huh
۰
۰
ارسال: #۱۱۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۴۲ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۴ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوستان همینجوری بی هوا که نمیزنن قبلش اطلاعیه میدن...الان حتی اطلاعیه هم ندادن ممکنه این هفته اصن نزنن...

اینگار سنجش کاراش رو حسابه، چه توقعا!
اونا میگند همین که نتایج دکتری را زدیم نشونه اینه که چند روز دیگه نتایج ارشد میاااد...Smile
۱
۰
ارسال: #۱۱۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۵۲ ق.ظ
بچه ها یه چی بگم کنترلتون رو از دست ندین...... Sleepy
سنجش....Dodgy
سنجش........... Dodgy
سنجش.................. تو سایتش لوگو "جدید" کارنامه نهایی آزمون دکتری سال ۹۴ رو برداشته ..... Shy
یوهاهاهاهاهاهاهااااااااااااااااااااا Confused
دیگه نزدیکه فکر کنم. Shy

[تصویر:  11.png]
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۱۱۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۰۵ ق.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
من میگم چهارشنبه یا شنبه برید بخوابید
۱
۰
ارسال: #۱۱۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۲۵ ق.ظ، توسط Morza.)
من خوابم نمیبره از فکرو خیالAngel.
هیچ چی بدتر از بلا تکلیفی نیستConfused

(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۵ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  من میگم چهارشنبه یا شنبه برید بخوابید
بینم نکنه تو سنجش مویرگی آشنا داری آرهBig Grin
۱
۰
ارسال: #۱۱۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۵۰ ق.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
خسته شدم دیگههههه! سوم شد ولی دریغ از یه اطلاعیهAngryاین هفته نیاد من دق میکنم Sad(
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۱۱۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ ق.ظ
ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااConfusedSad
۰
۰
ارسال: #۱۱۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۳۸ ق.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
به شرطی انقد دیر نتایجو بزنن که آدم نفهمه کی بره ثبت نام کنه چطوری چمدونشو آماده کنه تو کدوم شهر دنبال خونه یا پانسیون بگرده؟
والا
همچین با خونسردی جوابارو میزنن انگار ما همه چی مون آمادس منتظریم بریم سر کلاس.
راسی بچه های تهران یا کسایی که تهران کارشناسی گذروندن کسی یه پانسیون خوب وتمیز و امن و قیمت مناسب سراغ نداره ؟؟؟؟
احتمالا غیرانتفاعی خاتم قبول میشم خوابگاه نمیدن باید برم پانسیون.
اگه سراغ دارید لطفا بگید.
۰
۱
ارسال: #۱۱۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ ق.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
حداقل یه اطلاعیه باید میومد دیگه!!
خدااااااااااااااااااااااااااا.... هیچی خواسم بگم دوست دارم Big Grin

think positive
۰
۰
ارسال: #۱۱۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۰ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
این سنجش که همه کارها به یک جا کند//// آیا بود که گوشه چشمی به ما کند؟

خدایا رحمی ای منعم که درویش سر کویت ......... دری دیگر نمی داند رهی دیگر نمی گیرد
۰
۲
ارسال: #۱۲۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ب.ظ، توسط Mahsash.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۸ ق.ظ)farnaz.sad نوشته شده توسط:  به شرطی انقد دیر نتایجو بزنن که آدم نفهمه کی بره ثبت نام کنه چطوری چمدونشو آماده کنه تو کدوم شهر دنبال خونه یا پانسیون بگرده؟
والا
همچین با خونسردی جوابارو میزنن انگار ما همه چی مون آمادس منتظریم بریم سر کلاس.
راسی بچه های تهران یا کسایی که تهران کارشناسی گذروندن کسی یه پانسیون خوب وتمیز و امن و قیمت مناسب سراغ نداره ؟؟؟؟
احتمالا غیرانتفاعی خاتم قبول میشم خوابگاه نمیدن باید برم پانسیون.
اگه سراغ دارید لطفا بگید.

من یه خوابگاه دخترانه‌ی آرسیتا می‌شناسم که می‌گن به نسبت بقیه خوابگاه‌های آزاد، بهتر و تمیزتره. اسمش آرسیتا هست.
ولی خب از نزدیک ندیدم اتاقاش رو خودم.

(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۲ ق.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  بچه ها یه چی بگم کنترلتون رو از دست ندین...... Sleepy
سنجش....Dodgy
سنجش........... Dodgy
سنجش.................. تو سایتش لوگو "جدید" کارنامه نهایی آزمون دکتری سال ۹۴ رو برداشته ..... Shy
یوهاهاهاهاهاهاهااااااااااااااااااااا Confused
دیگه نزدیکه فکر کنم. Shy

برداشته شدن اون لوگوی جدید، دستی نیست که. ددلاین زمانی داره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farnaz.sad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۹۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۲,۰۵۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۳۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۴۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۲۰۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۲۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۶۳۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۲,۱۶۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۲۵۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close