زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دو صندلی گم شده شریف

ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۳۷ ب.ظ
دو صندلی گم شده شریف
سلام به همگی دوستان
میخوام راجب یه موضوع دردناک صحبت کنم که چه راحت حق خوری میشه
خب میدونیم که شریف ۱۸ نفر شبکه امسال گرفته .. دوست و همکلاسی دبیرستان من رتبه ۱۹ شده بود و شریف نیورد .. خیلی تعجب کردم وقتی اینو دیدم گفتم یعنی ۱۸ نفر اول همه شریف زدن ؟ توی مانشت گشتم دیدم رتبه ۵ شبکه آی تی دانشگاه تهران زده ! خیلی تعجب کردم چون با این حساب دوست من باید قبول میشد .. بهش گفتم بره سنجش پیگیری کنه !
امروز که کارنامه نهایی اومد بیشتر تعجب کرذم .. آخرین رتبه قبولی ۱۷ بوده .. یعنی اون بنده خدایی که رتبه ۱۸ هم بوده قبول نشده
خب جواب سنجش چی بود ... سهمیه رزمندگان .. یادمه چند وقت پیش یه بحثی تو مانشت راجب این بود و یه آقایی اومد داد و بیداد کرد که چی میگین به شما چه ربطی داره صندلی مربوط به سهمیه رزمندگان جداست !! بفرمایید میتونین مشاهده کنین که نه اینطور نیست و صندلی که حق شخص دیگه هست رو میدن به اینا
البته شایدم با پارتی ۲ نفر رو آورده باشن نمیدونستن چی بگن این رو گفتن

این اتفاق به بقیه هم آسیب زده .. مثلا خانم امیدی از اعضای مانشت با ۳۱ امیرکبیر قبول نشده و آخرین رتبه قبولی امیر کبیر ۲۹ بوده ! یعنی دقیقا همین ۲ تا صندلی باعث شده ایشون هم قبول نشه امیر کبیر و غیره

خیلی عصبانیم .. خیلی

One day the hands of fate must be forced
۳۷
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , afrooz-OMD , kora , khordad.girl , livefarshad , خانه سبز , SEVES , amirrrrrrr , RASPINA , ali blhj , s-nowrozi , shayesteNEY , neda_Network , DANEiL , mrsh1372 , mNajarzadeh , Aref Safari , zahrabvf , saeidkhan , Behzad TP , soheila-zd , neda.h , sarah85 , E.sj , jak-jak
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۴ ب.ظ
دو صندلی گم شده شریف
دوست عزیز
بجز سهمیه شاگرد اولی و اونهایی که دانشگاه از طریق پذیرش و بدون کنکور میگیره بقیه سهمیه ها یعنی رزمندگان ، ایثارگران و غیره از سهمیه اعلام شده برداشته میشه. این سالهاست که اجرا میشه.
الان که خوبه یه زمانی سهمیه رزمندگان بتنهایی ۴۰ درصد بود.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , nlp@2015 , ahad.j.65 , SEVES , neda_Network , mrsh1372 , Jooybari , Aref Safari , Behzad TP , soheila-zd
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۴ ب.ظ
دو صندلی گم شده شریف
Sad
Sad
باید چیکار کرد...
این انصاف نیست...
کاربرsaedkhan با رتبه ۳۰ شبانه امیرکبیرو اوردن...
ینی بعد از رتبه ۲۹ رتبه ۳۰ شبانه آورده و من که شبانه نزده بودم شوت شدم علم و صنعت !!! Sad

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ahad.j.65
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۷ ب.ظ
RE: دو صندلی گم شده شریف
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوست عزیز
بجز سهمیه شاگرد اولی و اونهایی که دانشگاه از طریق پذیرش و بدون کنکور میگیره بقیه سهمیه ها یعنی رزمندگان ، ایثارگران و غیره از سهمیه اعلام شده برداشته میشه. این سالهاست که اجرا میشه.

سلام مدیر فرداد عزیز
بله .. یه مدت توی همین مانشت هم دیدم که میگفتن سهمیه رزمندگان و غیره صندلی جدا براشون میزارن و از این ۱۸ تا جداست که الان نشون داده شد اینطور نیست

۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۸ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  سلام به همگی دوستان
میخوام راجب یه موضوع دردناک صحبت کنم که چه راحت حق خوری میشه
خب میدونیم که شریف ۱۸ نفر شبکه امسال گرفته .. دوست و همکلاسی دبیرستان من رتبه ۱۹ شده بود و شریف نیورد .. خیلی تعجب کردم وقتی اینو دیدم گفتم یعنی ۱۸ نفر اول همه شریف زدن ؟ توی مانشت گشتم دیدم رتبه ۵ شبکه آی تی دانشگاه تهران زده ! خیلی تعجب کردم چون با این حساب دوست من باید قبول میشد .. بهش گفتم بره سنجش پیگیری کنه !
امروز که کارنامه نهایی اومد بیشتر تعجب کرذم .. آخرین رتبه قبولی ۱۷ بوده .. یعنی اون بنده خدایی که رتبه ۱۸ هم بوده قبول نشده
خب جواب سنجش چی بود ... سهمیه رزمندگان .. یادمه چند وقت پیش یه بحثی تو مانشت راجب این بود و یه آقایی اومد داد و بیداد کرد که چی میگین به شما چه ربطی داره صندلی مربوط به سهمیه رزمندگان جداست !! بفرمایید میتونین مشاهده کنین که نه اینطور نیست و صندلی که حق شخص دیگه هست رو میدن به اینا
البته شایدم با پارتی ۲ نفر رو آورده باشن نمیدونستن چی بگن این رو گفتن

این اتفاق به بقیه هم آسیب زده .. مثلا خانم امیدی از اعضای مانشت با ۳۱ امیرکبیر قبول نشده و آخرین رتبه قبولی امیر کبیر ۲۹ بوده ! یعنی دقیقا همین ۲ تا صندلی باعث شده ایشون هم قبول نشه امیر کبیر و غیره

خیلی عصبانیم .. خیلی

من نمیدونم چرا امسال اینجوری شده ولی همیشه سهمیه شاهد و سهمیه دانشگاه از ظرفیتی که اعلام میکنن جداست به نظرم برای دوست شما و خانم افروز جای اعتراض به سازمان سنجش هست.

آفاق بانو دوستم الان سنجشه .. جواب سنجش همین بود که نوشتم که سهمیه رزمندگان جدا نیست

۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۰ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
دو صندلی گم شده شریف
بنظرم اصلا" غصه این چیزها را نخورید.
مطمئن باشید که میشه در آینده این چیزا موثر نباشه.

این را باید پذیرفت که بالاخره یک نفر ، نفر آخر قبولی تو یه رشته در دانشگاه شریف هست . یه نفر هم آخرین نفر امیرکبیره. و همیشه اون یه نفر بعد از این آخرینها میگه ایکاش مثلا" یه تست غلط را اصلا" نزده بودم.

زندگی معنی اش همینه. یه نفر مثلا" سوم المپیک میشه و نفر چهارم بدون مدال برمیگرده.

مهم اینه که زندگی پر از المپیکه .
پر از فرصت. بخصوص برای جوانها.

(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوست عزیز

سلام مدیر فرداد عزیز
بله .. یه مدت توی همین مانشت هم دیدم که میگفتن سهمیه رزمندگان و غیره صندلی جدا براشون میزارن و از این ۱۸ تا جداست که الان نشون داده شد اینطور نیست
سلام densike عزیز
هر کی گفته جدا و مازادست کلا" خواسته فضا را کمی آرام کنه.
دست سنجش هم نیست عینا" در قانونی که در مجلس تصویب شده این هست. یعنی در قانون میگه سهمیه از ظرفیت پذیرفته شدگان.
اصلا" وقتی اسم سهمیه میاد یعنی از سهم میاد. یعنس سهمی از انچه دانشگاههای میپذیرند.
در استخدامها هم همینه. در هر مورد قانون مشخص کرده. دست سنجش هم نیست. فقط در مورد شاگرداولها و پذیرش که اینهم بصورت آیین نامه است نه قانون مجلس ٰوزارت علوم میگه مازاد بر ظرفیت.

.
۱۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , nlp@2015 , ahad.j.65 , A L I , SEVES , d_felfelak , MShariati , ashkan_d13 , mrsh1372 , tayebe68 , haveking
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ ب.ظ
دو صندلی گم شده شریف
ولی انصاف نیس
اگه عدالت آموزشی برقرار بود میگفتیم حالا چه فرقی میکنه
ولی آیا شریف و امیرکبیر یکسانه؟
یا امیرکبیر و علم و صنعت فرقی ندارن؟
قطعا دارن...
به شخصه اصلا راضی نیستم یه نفر دیگه با حق خوری پای درس استادی بشینه که من برای اونجا بودن زحمت کشیدم Sad

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
۱۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: ahad.j.65 , SEVES , shayesteNEY , Aref Safari , tayebe68 , E.sj
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۰۲ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  ولی انصاف نیس
قطعا دارن...
به شخصه اصلا راضی نیستم یه نفر دیگه با حق خوری پای درس استادی بشینه که من برای اونجا بودن زحمت کشیدم Sad
حالا بحث انصاف و اینا را نمیشه کرد.
ولی کلا" دیدتون را در ارشد کمی تغییر بدین. در ارشد قراره از شما فردی ساخته بشه که از نظر علمی روی پای خودش وایسه.
دانشجوی ارشد در علم وتحقیق مثل بچه نوپایی است که قراره والدین دستش را یواش یواش رها کنن و او دیگه یاد بگیره خودش تحقیق کنه و تو مسیر علمی بره جلو.
اگه افرادی شیراز یا مشهد یا شریف یا پلی تکنیک قبول میشن میتونن از نظر علمی با هم فرقی نکنن و حتی دانشجوی فلان دانشگاه از دانشجوی شریف بالاتر باشه (این ممکنه) ولی از نظر عنوان مدرک که یکی شریف میگیره یک نفر جای دیگه این تفاوت دید وجود داره.

ولی دیگه باید بقیه راه را ببینید . چشمتون را از این کنکور بردارید و افق را ببینید.

.
۱۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , The BesT , pezhman.m-AI , ahad.j.65 , A L I , SEVES , mk1992 , MShariati , s-nowrozi , soheila-zd , neda.h , tayebe68 , jaber23 , haveking
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۱۲ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  ولی انصاف نیس
قطعا دارن...
حالا بحث انصاف و اینا را نمیشه کرد.
ولی کلا" دیدتون را در ارشد کمی تغییر بدین. در ارشد قراره از شما فردی ساخته بشه که از نظر علمی روی پای خودش وایسه.
دانشجوی ارشد در علم وتحقیق مثل بچه نوپایی است که قراره والدین دستش را یواش یواش رها کنن و او دیگه یاد بگیره خودش تحقیق کنه و تو مسیر علمی بره جلو.
اگه افرادی شیراز یا مشهد یا شریف یا پلی تکنیک قبول میشن میتونن از نظر علمی با هم فرقی نکنن و حتی دانشجوی فلان دانشگاه از دانشجوی شریف بالاتر باشه (این ممکنه) ولی از نظر عنوان مدرک که یکی شریف میگیره یک نفر جای دیگه این تفاوت دید وجود داره.

ولی دیگه باید بقیه راه را ببینید . چشمتون را از این کنکور بردارید و افق را ببینید.

مرسی مدیر فرداد عزیز از راهنماییاتون

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , afrooz-OMD , MShariati
ارسال: #۱۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۲۳ ب.ظ
دو صندلی گم شده شریف
densike عزیز و خانم افروز.

ببخشید که یادم رفت تبریک بگم.
تبریک میگم.

امیدوارم شیرینی موفقیتهای آینده بخصوص برای خانم افروز اونقدر زیاد باشه که اگه خاطره تلخی هم از کنکور مونده فراموش بشه.

.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , ahad.j.65 , neda.h
ارسال: #۱۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۲۶ ب.ظ
دو صندلی گم شده شریف
سهمیه شاگرد اولی هست بدون آزمون، سهمیه ایثارگران و رزمندگان هست...اینا همیشه هست! ولی امسال یکم شدید تر بود. بالاخره یه سالی میشه که ازدحام این موارد زیاد باشه. بحث پارتی بازی هم نیست. و اینکه امسال رتبه دو گرایش خیلی تفاوت داشت. به همین علت قبولیا اینطورش شد. سال پیش سه نفر اول کلاس ما بدون آزمون رفتند شریف معماری‌:‌این یعنی سه نفر قبل از کنکور پر شده!
۲
۰
ارسال: #۱۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۶ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  سهمیه شاگرد اولی هست بدون آزمون، سهمیه ایثارگران و رزمندگان هست...اینا همیشه هست! ولی امسال یکم شدید تر بود. بالاخره یه سالی میشه که ازدحام این موارد زیاد باشه. بحث پارتی بازی هم نیست. و اینکه امسال رتبه دو گرایش خیلی تفاوت داشت. به همین علت قبولیا اینطورش شد. سال پیش سه نفر اول کلاس ما بدون آزمون رفتند شریف معماری‌:‌این یعنی سه نفر قبل از کنکور پر شده!
دوست عزیز بدون کنکورها و اونهایی که با مدرک شاگرد اولی در یک کدرشته قبول میشن مازاد هستند.
بقیه سهمیه ها از ظرفیت اعلام شده در دفترچه هست با اون شرطی که تو دفترچه اومده. شرطش هم اینه که نمرهشون از کمترین نمره پذیرفته شده در کل اون رشته پایین تر نباشه(دقیقش را معمولا" تو دفترچه انتخاب رشته هرسال مینویسن)
حالا یه سال ممکنه داوطلب سهمیه ای تو اون گرایش یا رشته نباشه یا اینکه داوطلب سهمیه ای هست ولی اون شرط نمره را نداشته باشه . در اینصورت کل ظرفیت به بقیه میرسه.
اینا را همیشه اقای توکلی مینویسه تو دفترچه دوم . نمیدونم امسال مگه ننوشته ؟؟ شاید یادش رفته Big GrinBig Grin
شلوغی و خلوتی ملاک نیست.
اگه کسی واقعا" میخواد مطمئن بشه میتونه بره به سازمان بازرسی بابت قبول نشدنش شکایت کنه. اونها از سازمان سنجش دلیل موجه میخوان. ولی بشما که نمیگن مثلا" اون یه نفر یا دونفر کیا بودن . ولی بعد از یکی دو ماه میگن دو نفر اضافه شده سهمیه بودن .

.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ahad.j.65 , fa_shinobi
ارسال: #۱۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۴۰ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بنظرم اصلا" غصه این چیزها را نخورید.
مطمئن باشید که میشه در آینده این چیزا موثر نباشه.

این را باید پذیرفت که بالاخره یک نفر ، نفر آخر قبولی تو یه رشته در دانشگاه شریف هست . یه نفر هم آخرین نفر امیرکبیره. و همیشه اون یه نفر بعد از این آخرینها میگه ایکاش مثلا" یه تست غلط را اصلا" نزده بودم.

زندگی معنی اش همینه. یه نفر مثلا" سوم المپیک میشه و نفر چهارم بدون مدال برمیگرده.

مهم اینه که زندگی پر از المپیکه .
پر از فرصت. بخصوص برای جوانها.
سلام densike عزیز
هر کی گفته جدا و مازادست کلا" خواسته فضا را کمی آرام کنه.
دست سنجش هم نیست عینا" در قانونی که در مجلس تصویب شده این هست. یعنی در قانون میگه سهمیه از ظرفیت پذیرفته شدگان.
اصلا" وقتی اسم سهمیه میاد یعنی از سهم میاد. یعنس سهمی از انچه دانشگاههای میپذیرند.
در استخدامها هم همینه. در هر مورد قانون مشخص کرده. دست سنجش هم نیست. فقط در مورد شاگرداولها و پذیرش که اینهم بصورت آیین نامه است نه قانون مجلس ٰوزارت علوم میگه مازاد بر ظرفیت.

حرف شما کاملا درست و منطقی هستش
ولی من یا هرکسی مثل من که تقریبا نزدیک به ۶ ماه یا بیشتر کل برنامه های زندگیش را بخاطر ارشد بهم میریزه و تمام تمرکزش را میذاره و درس میخونه ,ی هدف ها و آرمان های برای خودش داره و با اومدن رتبه اش احساس میکنه در یک قدمی خواسته اش ایستاده ولی وقتی نتایج نهایی میاد .........
من که هیچ وقت راضی نیستم چون هم برای کارشناسی و هم برای ارشد حق ما را گرفتند
۶
۰
ارسال: #۱۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۶ ب.ظ، توسط elham_a7.)
دو صندلی گم شده شریف
سلام
این که سهمیه رزمندگان به این شکل هست یا نه رو من نمیدونم.
ولی همکلاسی ای داشتم که رتبش تو هوش مصنوعی حدود ۲۰۰۰ شده بود (خودش اینو نگفت ولی من از بقیه شنیدم) ولی تو مقطع کارشناسی که همکلاس بودیم از نزدیک می دیدیم که بعضی از دروس رو پاس نمی شد ولی با تاثیر سهمیه اش تونست شبانه امیرکبیر قبول شه.
بعد ها که از دوستان نزدیک ترش خبر میگرفتیم، میگفتن اوضاع خوبی نداره و ...
کاش حداقل این سهمیه رو برای کسانی لحاظ میکردن که بتونن دروس کارشناسیشون رو پاس کنن و معدل ۱۲-۱۳ توی دانشگاه معمولی نداشته باشن و یا رتبه ارشدشون رتبه خوبی میشد، فک میکنم به این شکل برای اینده اون فرد هم بهتر باشه. گرچه برای بحث عدالت و اینا که تاثیری نداره.

به هر حال اینو فراموش نکنیم که "گاهی اوقات اتفاقات بدی که در زندگیمان می افتد ما را مستقیما در مسیری قرار میدهد که منتهی به بهترین چیزها میشود که میتوانست برایمان پیش آید."
سخته ولی خوبه که بتونیم صبور باشیم و شکرگذار داشته هامون.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , enigma2
ارسال: #۱۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ب.ظ، توسط xathura.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۶ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  سهمیه شاگرد اولی هست بدون آزمون، سهمیه ایثارگران و رزمندگان هست...اینا همیشه هست! ولی امسال یکم شدید تر بود. بالاخره یه سالی میشه که ازدحام این موارد زیاد باشه. بحث پارتی بازی هم نیست. و اینکه امسال رتبه دو گرایش خیلی تفاوت داشت. به همین علت قبولیا اینطورش شد. سال پیش سه نفر اول کلاس ما بدون آزمون رفتند شریف معماری‌:‌این یعنی سه نفر قبل از کنکور پر شده!
دوست عزیز بدون کنکورها و اونهایی که با مدرک شاگرد اولی در یک کدرشته قبول میشن مازاد هستند.
بقیه سهمیه ها از ظرفیت اعلام شده در دفترچه هست با اون شرطی که تو دفترچه اومده. شرطش هم اینه که نمرهشون از کمترین نمره پذیرفته شده در کل اون رشته پایین تر نباشه(دقیقش را معمولا" تو دفترچه انتخاب رشته هرسال مینویسن)
حالا یه سال ممکنه داوطلب سهمیه ای تو اون گرایش یا رشته نباشه یا اینکه داوطلب سهمیه ای هست ولی اون شرط نمره را نداشته باشه . در اینصورت کل ظرفیت به بقیه میرسه.
اینا را همیشه اقای توکلی مینویسه تو دفترچه دوم . نمیدونم امسال مگه ننوشته ؟؟ شاید یادش رفته Big GrinBig Grin
شلوغی و خلوتی ملاک نیست.
اگه کسی واقعا" میخواد مطمئن بشه میتونه بره به سازمان بازرسی بابت قبول نشدنش شکایت کنه. اونها از سازمان سنجش دلیل موجه میخوان. ولی بشما که نمیگن مثلا" اون یه نفر یا دونفر کیا بودن . ولی بعد از یکی دو ماه میگن دو نفر اضافه شده سهمیه بودن .
این که شما میگید که منطقی نیست! این همه دانشگاه، اینهمه دانشجو تاپ! اینجوری که ۵-۶ نفر اضافه میشن به هر رشته. به نظر شما شبکه شریف گنجایش ۲۴ نفر داره؟‌ قطعا نداره، از خودشون هم بپرسید میگن ۱۸ نفر هم زیاده حتی.
بقیه صحبت ها هم که واضحه، تو دفترچه هم ذکر شده و بحثی روش نیست.
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۸ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۷۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۷۰ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۵۰۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۱۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۲۲ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۷۸۵ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close