زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۲۵۹۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ب.ظ، توسط noronet.)
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ق.ظ)ashki0021 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۳۹ ق.ظ)ashki0021 نوشته شده توسط:  سلام
آیتی:
زبان ۲۲
مشترک ۲۶
مدیریت ۶۸
تخصصی ۴۲
معدل ۱۵/۵۸
رتبم چند میشه؟؟؟

خواهشا یکی واسه منم تخمین بزنه ... مردم از استرس

سلام زیر ۱۵۰ انشالله

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ق.ظ)AliRezaMM نوشته شده توسط:  سلام

خداروشکر
اما دیگه فرصتی برای کنکور دولتی ندارم
درگیر یه سری مسائل بودم چن سال که هم رو کارشناسیم تاثیر داشت و هم رو کنکور ارشدم
و هنوز معتقدم کنکور امسال با اینکه خوب نشد بخونم(اصلا نشد) تقریبا فقط ۴۰ روز وقت داشتم ولی کنکور امسال نسبت به سال پیش ساده تر بود

اینا درصدای منه بنظرتون احتمال اینکه مجاز بشم وجود داره؟

زبان ۳۵
ریاضیات ۱۶
مشترک ۱۲
تخصصی هوش ۵۰

ترازتون حدود ۶۰۰۰ میشه / البته با معدل ۱۶ حساب کردم ///

اینم مستندات

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته لیست قبولی ها بیشتر هست ، کات کردم

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ... ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: AliRezaMM , ashki0021
ارسال: #۲۵۹۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۵۹ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۲۵ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  چرا با رتبه یک هوش بهشتی رو انتخاب کرده؟

چون بهشتی بهترین دانشگاه ایرانه...
فقط کسایی که دانشجوی بهشتین میدونن من چی میگم و به چه دلایلی این حرفو میزنم.
ایشون کارشناسی اینجا بود و چون نتونست دل بکنه ارشد هم همینجا موند.
میتونید بدون تعصب ترتیب این سه تارو بگید
بهشتی، علم و صنعت ، تربیت مدرس

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۱
۰
ارسال: #۲۵۹۸
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۰۰ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۷ ب.ظ)snskn نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۱۸ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ب.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ ق.ظ)sara1992 نوشته شده توسط:  من یه سوال دارم از شما... چطوری شده با ۲۶۳ از شهید بهشتی قبول شدین؟ تاثیر معدله؟ یا شبانه هستین؟ شانسی واسه ما هم هست اگه این رتبه رو بیاریم از اونجا قبول شیم؟؟

نه ایشون بدون هیچ سهمیه ای روزانه قبول شدن ، فقط پارسال بهشتی یه زیر گرایش برا هوش مصنوعی اعلام کرد به عنوان قرآن پژوهی رایانشی ، که گفته بود با همین نام مدرک رو صادر میکنه !!! نمیدونم تصمیمشون حالا چیه ؟؟ ولی در کل پارسال خیلی ها حاضر نشدن برن و رتبه های بالاتر قبول شدن ... از نظر من ایشون هوشیاری به خرج دادن و این کد رشته رو زدن Shy یادش بخیر پارسال رو همین موضوع کلی فحش خوردیم SmileSmileSmileSmile

ممنون از توضیحتون؛ البته عنوان گرایش قرآن کاوی رایانشی ست.
عنوان مدرکمون هم همون هوش مصنوعی میزنن.
و خبر خوشحال کننده اینکه داشگاه قراره هرسال این گرایش رو بگیره. هر سال ۶ نفر.
البته فک نمیکنم دیگه با رتبه های بالا بشه قبول شد. پارسال چون سال اولش بود خیلیا ترسیدن بزنن. امسال سال دومشه و شرایط فرق کرده.

یعنی تو مدرک نمیزنن قرآن کاوی رایانشی؟ آخه من شنیدم تو دفترچه هرچی باشه مدرکم همونطوری مجبورن بزنن.
یعنی الان همه قبولی های بهشتی پارسال چه این گرایش چه اون یکی درساتون یکیه؟

تو دفترچه گرایش جدید تعریف نکردن، همون هوش بود تو دفترچه، فقط گفته بودن با عنوان قرآن کاوی رایانشی. اون درصورتیه که گرایش جدید یا رشته جدید تصویب شه.
درسامونم از ۲۴ واحد ۱۵ واحدش یکیه. ۹ واحدش فرق میکنه. سمینار و پایان نامه ام که باید در حوزه داده کاوی و متن کاوی باشه.
البته ما ۱۱ واحد هم پیشنیاز داریم. دهنمونو سرویس کردن.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh , snskn
ارسال: #۲۵۹۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۰۵ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰ ق.ظ)razani.n نوشته شده توسط:  می خواستم از دوستان خواهش کنم اگه کسی میدونه تاثیر معدل چه قدره و چه جوریه توضیح بده.
مثلا اگه درصدهات با یه نفر از سال قبل یکی باشه اما معدلت ۳ یا ۴ نمره اختلاف داشته باشه چه قدر رو رتبه ات تاثیر داره؟
ممنون میشم اگه دوستان می دونن جواب بدن.
هر یک نمره ۱۰۰ تا به تراز اضافه میکنه
باید تراز خودتون رو حساب کنید و مقایسه کنید

شکسپیر
۱
۰
ارسال: #۲۶۰۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۵۹ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۲۵ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  چرا با رتبه یک هوش بهشتی رو انتخاب کرده؟

من واقعا اعتقادم اینه که بهشتی بهترین دانشگاه ایرانه، باور کنید اینو کاملا جدی گفتم. شاید فک کنید که چون دانشجوی بهشتی ام اینو میگم. اما من قبل از اینکه بیام اینجا بارها اینو گفتم. تو همین مانشت پست هام هست. تو همشون گفتم اگه رتبه ۱ هم بیارم میرم بهشتی. دوستان قدیم مانشت اونایی که منو میشناسن همشون شاهدن که من فقط واسه دانشگاه بهشتی کنکور دادم. و خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم رتبه ۱ هوش هم همینجا رو زد. ایشون هم تفکراتش مثل من بود.
اینکه دلایل این حرفام چیه بحثه خیلی طولانیه و ممکنه باعث بحث بشه و الانم وقت مناسبی نیست. اما نظر خودمو بهتون میگم، بهشتی و دانشگاه تهران با بقیه دانشگاه های کشور بسیار متفاوتن و خیلی جلو ترن. شاید ۱روز وقت کردم و تمامی دلایلش رو براتون گقتم.

علم و صنعت و تربیت مدرس هم جفتشون عالین، اما اینکه کدومشون بهتره رو باید از بچه های خودشون بپرسید. بستگی به رشته هم داره البته. تو هوش علم و صنعت خیلی خوبه

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri
ارسال: #۲۶۰۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  من واقعا اعتقادم اینه که بهشتی بهترین دانشگاه ایرانه، باور کنید اینو کاملا جدی گفتم. شاید فک کنید که چون دانشجوی بهشتی ام اینو میگم. اما من قبل از اینکه بیام اینجا بارها اینو گفتم. تو همین مانشت پست هام هست. تو همشون گفتم اگه رتبه ۱ هم بیارم میرم بهشتی. دوستان قدیم مانشت اونایی که منو میشناسن همشون شاهدن که من فقط واسه دانشگاه بهشتی کنکور دادم. و خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم رتبه ۱ هوش هم همینجا رو زد. ایشون هم تفکراتش مثل من بود.
اینکه دلایل این حرفام چیه بحثه خیلی طولانیه و ممکنه باعث بحث بشه و الانم وقت مناسبی نیست. اما نظر خودمو بهتون میگم، بهشتی و دانشگاه تهران با بقیه دانشگاه های کشور بسیار متفاوتن و خیلی جلو ترن. شاید ۱روز وقت کردم و تمامی دلایلش رو براتون گقتم.
سال ما یکی از رتبه ها (فکر کنم رتبه ۲) که لیسانس بهشتی بود ارشد رو اومد شریف.
۱
۰
ارسال: #۲۶۰۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۲۸ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  من واقعا اعتقادم اینه که بهشتی بهترین دانشگاه ایرانه، باور کنید اینو کاملا جدی گفتم. شاید فک کنید که چون دانشجوی بهشتی ام اینو میگم. اما من قبل از اینکه بیام اینجا بارها اینو گفتم. تو همین مانشت پست هام هست. تو همشون گفتم اگه رتبه ۱ هم بیارم میرم بهشتی. دوستان قدیم مانشت اونایی که منو میشناسن همشون شاهدن که من فقط واسه دانشگاه بهشتی کنکور دادم. و خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم رتبه ۱ هوش هم همینجا رو زد. ایشون هم تفکراتش مثل من بود.
سال ما یکی از رتبه ها (فکر کنم رتبه ۲) که لیسانس بهشتی بود ارشد رو اومد شریف.

خوب اینکه یک چیزه طبیعیه، همیشه همینطوره. انتخاب بچه ها اول شریفه بعد امیرکبیر و تهران بعد علم و صنعت و تربیت مدرس و بهشتی بعدم خواجه نصیر.

سید مرتضی آوینی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri
ارسال: #۲۶۰۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۳۷ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۵۹ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۲۵ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  

من واقعا اعتقادم اینه که بهشتی بهترین دانشگاه ایرانه، باور کنید اینو کاملا جدی گفتم. شاید فک کنید که چون دانشجوی بهشتی ام اینو میگم. اما من قبل از اینکه بیام اینجا بارها اینو گفتم. تو همین مانشت پست هام هست. تو همشون گفتم اگه رتبه ۱ هم بیارم میرم بهشتی. دوستان قدیم مانشت اونایی که منو میشناسن همشون شاهدن که من فقط واسه دانشگاه بهشتی کنکور دادم. و خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم رتبه ۱ هوش هم همینجا رو زد. ایشون هم تفکراتش مثل من بود.

علم و صنعت و تربیت مدرس هم جفتشون عالین، اما اینکه کدومشون بهتره رو باید از بچه های خودشون بپرسید. بستگی به رشته هم داره البته. تو هوش علم و صنعت خیلی خوبه
اون که نظر شخصی هست
و محترمه
ولی کسی که دانشگاه شریف و تهران باشه
هم واسه مصاحبه دکتری خیالش راحته، هم واسه اپلای و جایگاه اجتماعی (اینکه بهترین دانشگاه ایران داره درس میخونه) و ...

شکسپیر
۱
۰
ارسال: #۲۶۰۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۰۰ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۷ ق.ظ)aria نوشته شده توسط:  سوال ۷۶ قطعا پاسخ سنجش غلط من قبلا به دکتر کیوانپور میل زدم منتظرم جواب ها رو بذاره تو کانال دکتر حقیقت
سوال ۷۷ چی؟
۱
۰
ارسال: #۲۶۰۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ
یاد حرفهای استادم میفتم که می گفت بعضی اوقات سوال هایی میدن که اونایی که خوندن با اونایی که نخوندن هیچ فرقی ندارن اونایی که عمیق خوندن موفق می شن
۱
۰
ارسال: #۲۶۰۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۲۸ ب.ظ، توسط فانوووس.)
آدرس کانال دکتر حقیقتو کسی داره؟

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال
الان من میخوام یه اعتراض بزنم (برا سوال ۷۶ پایگاه داده آیتی)
الان میخوام بگم که گزینه ۳ درست نیست و گزینه ۲ درست است
دقیقا کدام آیتم از موارد موجود در عکس زیر رو باید انتخاب کنم ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
ممنون
منم سوالم همینههه الان اینجوری گذاشتن اعتراضم نزنیم؟؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۲۶۰۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۳۴ ب.ظ
بچه ها می شه یکی درصدهای من را لطفا حساب کند رشته ی ای تی
۳ سوال زبان درست
مشترک ها ۵ درست ۳ غلط
مدیریت ۵ درست ۳ غلط
تخصصی ۸ درست ۱ غلط
۰
۰
ارسال: #۲۶۰۸
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۳۵ ب.ظ
درصدام به چه رتبه ای میخورن؟
زبان ۴۸
ریاضی ۶
مشترک ۱۷
تخصصی نرم ۲۳
۱
۰
ارسال: #۲۶۰۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۵۰ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۳۴ ب.ظ)آسمان ابری نوشته شده توسط:  بچه ها می شه یکی درصدهای من را لطفا حساب کند رشته ی ای تی
۳ سوال زبان درست
مشترک ها ۵ درست ۳ غلط
مدیریت ۵ درست ۳ غلط
تخصصی ۸ درست ۱ غلط
زبان ۱۰
مشترک ۱۳/۳۳
مدیریت ۲۶/۶۶
تخصصی ۴۲/۵۹

شکسپیر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آسمان ابری
ارسال: #۲۶۱۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۵۳ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۳۵ ب.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  درصدام به چه رتبه ای میخورن؟
زبان ۴۸
ریاضی ۶
مشترک ۱۷
تخصصی نرم ۲۳
با معدل ۱۵: تراز ۴۶۴۳ میشه.یعنی در سال پیش رتبه بین ۴۲۰ تا ۴۴۰
با معدل ۱۶: تراز ۴۷۴۳ میشه. یعنی در سال پیش رتبه بین ۳۸۰ تا ۴۰۰
با معدل ۱۷:تراز ۴۸۴۳ میشه.یعنی در سال پیش رتبه بین ۳۴۰ تا ۳۶۰
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۹۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۱۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۲۳۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close