زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مواد مورد نیاز برای قبولی دکترادر دانشگاه stanford

ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۴, ۰۹:۲۱ ب.ظ
سلام
میخواستم بدونم برای اینکه برای ادامه تحصیل دکترا ایشالله ، بخوایم بریم دانشگاه های تاپ دنیا مثل استنفورد و ام ای تی و برکلی و ...
چه کاری نیازه؟ چیکارا باید بگنیم؟ما که دانشجوی مالک اشتر هستیم میتونیم بریم اصلا؟
فاند گرفتنن واپلای گرفتن چه فرقی دارن باهم دیگه و چجوری باید اینا رو گرفت؟
با تشکر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام
ببخشید کسی جزوه تحلیل و طراحی شی گرایی دﻛﺘﺮ راﻣﺎن راﻣﺴﻴﻦ شریف رو داره بتونه آپلود کنه؟
یا طوری شه دانشگاه شریف قرار بزاریم بگیرم ازشون ؟
با تشکر
شدیدا نیازمندم?
لطفا تو موضوع بالا جواب بده بقیه هم استفاده کنن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ب.ظ
RE: مواد مورد نیاز برای قبولی دکترادر دانشگاه stanford
(۱۶ دى ۱۳۹۴ ۰۹:۲۱ ب.ظ)friendchp نوشته شده توسط:  سلام
میخواستم بدونم برای اینکه برای ادامه تحصیل دکترا ایشالله ، بخوایم بریم دانشگاه های تاپ دنیا مثل استنفورد و ام ای تی و برکلی و ...
چه کاری نیازه؟ چیکارا باید بگنیم؟ما که دانشجوی مالک اشتر هستیم میتونیم بریم اصلا؟
با تشکر
سلام.
اطلاعات کاملی رو می تونی توی سایت پایین بدست بیاری:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید

کسی که هدف دارد هیچ توجهی به وسوسه های مسیر نمی کند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , A V A , friendchp
ارسال:
۱۷ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ ق.ظ
RE: مواد مورد نیاز برای قبولی دکترادر دانشگاه stanford
(۱۶ دى ۱۳۹۴ ۰۹:۲۱ ب.ظ)friendchp نوشته شده توسط:  سلام
با تشکر

سلام
با توجه به اینکه الان ارشد هستی و تازه این سوالو مطرح کردی به نظرم یکم دیره ولی خب پارامترای خیلی زیادی دخیله مثلا از مهمتریناش نمره تافل و جی آریه و معدل کارشناسی و ارشد و اینکه چند تا مقاله و چند تا کار پژوهشی داری در کل میتونم بگم از فکر دانشگاهای تاپ جهان بیا بیرون!!!!!!
به دانشگاهای رنک ۵۰ به بالا فکر کن!!! به کشورایی مثل ژاپن، سنگاپور، آلمان و سوئد و نروژ میتونی فکر کنی که البته دانشگاهای خوبی هم دارن
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , friendchp
ارسال:
۱۸ دى ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ ق.ظ
کسی نیست یه راهنمایی درست حسابی اینجا بکنه؟

سلام
ببخشید کسی جزوه تحلیل و طراحی شی گرایی دﻛﺘﺮ راﻣﺎن راﻣﺴﻴﻦ شریف رو داره بتونه آپلود کنه؟
با تشکر
شدیدا نیازمندم?
ارسال:
۱۸ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۰۹ ب.ظ
(۱۸ دى ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ ق.ظ)friendchp نوشته شده توسط:  کسی نیست یه راهنمایی درست حسابی اینجا بکنه؟
راهنمایی کردن بچه ها دیگه
یه سر به لینکا بزن میبینی

اگه از لینک بالا چیزی نفهمیدی بهتر به دکترا تو ایران فک کنی :پی
البته مشخصه که شیطان بزرگ(!) به دانشگاه ارشد شما دقت میکنه :دی

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , friendchp
ارسال:
۱۸ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۳۰ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۴ ۰۹:۲۱ ب.ظ)friendchp نوشته شده توسط:  فاند گرفتنن واپلای گرفتن چه فرقی دارن باهم دیگه و چجوری باید اینا رو گرفت؟
سلام
واقعیتش اول که اسم تاپیک رو دیدم پیش خودم گفتم عجب هدف عجیب غریبی! یعنی کسی که قصد داره برای دکترا اپلای کنه هم مثل زمان کارشناسی و ارشد دنبال اسم دانشگاس؟ دانشجوی دکترا که باید دنبال فیلد کاری استاد ها باشه نه برند دانشگاه!
بعد که این خط رو خوندم "فاند گرفتنن واپلای گرفتن چه فرقی دارن باهم دیگه و چجوری باید اینا رو گرفت" دیدم یه چند مرحله از فرایند اپلای هم عقب تر هستید. البته جسارت نباشه، بنظرم وقتی دانشجوی ارشد هستید باید واقع بین هم باشید.
مرحله ی ۱: گوگل کنید "فاند گرفتن چیست؟" و یا "فاند گرفتن یعنی چی؟!!!" البته من یه لینک هم براتون میزارم

مرحله ی ۲: گوگل کنید" اپلای کردن یعنی چی؟!!!" البته فکر نمیکنم نتیجه ی خوبی پیدا شه. ولی خب ضرری نداره که.
خب در این مرحله انشالا متوجه میشیم که اپلای و فاند دو مورد غیر قابل قیاس( چون گفتین چه فرقی باهم دارن) ولی در راستای هم دیگر میباشند.
خب مرحله ی ۳: کسی که هدف بزرگی داره، باید بزرگ فکر کنه و بزرگ گام برداره. فکر نمیکنم دانشگاه های تاپ امریکا نیازمند دانشجویی باشند که حتی نمیخواد کمی سرچ کنه در مورد معنای فاند و اپلای. پس در این مرحله قید این تاپیک رو بزنید و ابتدا به فروم اپلای ابرود که اون بالا یکی از دوستان لینکشو گذاشتن برید و ببینید دوستان قبلی با چه رزومه ای و کجا و چطور اپلای کردند، و بعد از اون به سایت دانشگاه های مختلف سر بزنید. بله میدونم سایتاشون یکم پیچیده س و در ابتدا هنگ میکنید، ولی خب به این هم فکر کنید که دانشگاه های تاپ دنیا دنبال آدم های تاپ هم میگردند.
در مورد مشکلاتی که بابت مالک اشتر خواهید داشت، چیزی هست که نمیشه نسخه ی کلی داد، ولی بی مشکل هم نخواهید بود. شما قدم اول رو بردارید، انشالا که نتیجه میگیرید. حالا استفورد نشد MIT ;-)

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , سعید زارع , friendchp , Aref Safari , fatemeh69
ارسال:
۱۸ دى ۱۳۹۴, ۰۴:۳۱ ب.ظ
خیلی ممنونم بابت راهنماییتون
من قبلا سرچ کرده بودم، و اینکه تو اپلای ابرود هم عضو هستم، منتها وقتی اینجا پرسیدم از این جهت بود که شاید باشن افرادی که بتونن به طور خلاصه و خیلی شیوا این مطلب رو برامون جا بندازن و راهنمایی کاملی بکنند.
در باره سایت های دانشگاه ها هم بعله حق باشاست قبلا هم سرچی زده بودم ولی واقعا توشون گیج شده بودم که کجاش باید گشت و پیدا کرد که چه استادی داره رو چه مبحثی کار میکنه
اگه بخوام دوباره ارشد بخونم چی؟ یعنی ارشد رو از اونجا دوباره شروع کنم؟
برای مدرک زبان هم کسی جایی رو میشناسه که خوب یاد بدن و آماده کنن ۶ ماهه فشرده؟

سلام
با تشکر
شدیدا نیازمندم?
ارسال:
۱۸ دى ۱۳۹۴, ۰۵:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۹۴ ۰۵:۰۴ ب.ظ، توسط A V A.)
(۱۸ دى ۱۳۹۴ ۰۴:۳۱ ب.ظ)friendchp نوشته شده توسط:  اگه بخوام دوباره ارشد بخونم چی؟ یعنی ارشد رو از اونجا دوباره شروع کنم؟
برای مدرک زبان هم کسی جایی رو میشناسه که خوب یاد بدن و آماده کنن ۶ ماهه فشرده؟
خب خداروشکر با حرفای من منطقی برخورد کردیدSmile
در مورد ارشد مجدد بعید میدونم همه جا یک جور عمل کنند. اطلاعات من برای یکی از کشور های اروپا هست که خودم اقدام کردم و دوستانی که با ارشد مجدد درخواست دادند با یسری مشکلات رو برو شدند. که اکثرا با خود دانشگاه نبوده و با سفارت بوده برای ویزا. باید سفارتو برای ارشد مجدد قانع کرد. دو تا از دوستانم با این شرایط به مشکل security check رسیدن که این باعث میشه فرایند ویزاشون نسبتا طولانی بشه که یا از ترمی که اقدام کردند عقب میمونن ( که این برای اقایونی که مشکل سربازی دارند ممکنه دردرسر شه) یا به هر دلیلی سفارت ریجکتشون کنه.( یسری ها هم نمیگن که اینجا ارشد خوندن که اونم ۹۰ درصد سفارت یا میفهمه یا .... دروع نگفتن بهتره Big Grin ) درهر صورت الان بهتره سعی کنید دنبال مقاله و پر کردن رزومتون باشید تا نگرانی های دکترا و ارشد مجدد.
در مورد زبان هم اول تصمیم بگیرید برای کجا میخواید اقدام کنید و اون دانشگاه چه مدرکی رو لازم داره. تافل یا ایلتس. معمولا هر دو رو قبول میکنن ولی بازم هستن جاهایی که فقط یکی رو قبول دارند. اگر تایمون ۶ ماه باشه، بنظر من کلاس لازم نیست و خودتون با جمع کردن منابع خوب میتونید نمره ی قابل قبولی بگیرید. کسی رو میشناسم که تا حالا کلاس زبان نرفته و خودش خونده و تافل ۱۱۱ گرفته که عالیه. اگر تهران هستید برای ایلتس موسسه ی آفرینش خوبه. ولی تافل رو نمیدونم. یکسری ها امیربهادر رفتن راضی بودن ولی یکسری ها هم نه. اگر نیاز به کلاس دارید و هزینه مشکلی نیس، معلم خصوصی خیلی میتونه بهتر باشه. این نظر منه البته.

سپاس‌گزاری شده توسط: friendchp
ارسال:
۱۸ دى ۱۳۹۴, ۰۸:۱۰ ب.ظ
اساتیدشون کیا خوبن ؟ کلاس هایی رو داره که یه دونه صندلی خالین نمیدونم برم یا نه
چون چند سال پیش تو کانون زبان که میرفتم ترم یک یه استاد غلامی داشتیم عالی وبد بعد فکر میکردم همه اینطورین اما ترم بعدش یه استاد نمیدونم اسمش چ بود یعنی یادم نیست اومد واقعا حالم از زبان بهم خورد ...
اگه بتونین راهنمایی کنین ممنون میشم .

سلام
با تشکر
شدیدا نیازمندم?
ارسال: #۱۰
۱۸ دى ۱۳۹۴, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۱۸ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۱۰ ب.ظ)friendchp نوشته شده توسط:  اساتیدشون کیا خوبن ؟ کلاس هایی رو داره که یه دونه صندلی خالین نمیدونم برم یا نه
نمیدونم واقعیتش. من خودم خوندم.

ارسال: #۱۱
۱۹ دى ۱۳۹۴, ۰۵:۴۹ ب.ظ
سلام آولگای عزیز.
می تونم یک سوال ازتون کنم! چرا دارید می رید اون طرف آب؟
هدف تون و اینکه به نظرتون ارشد آزاد در ایران ارزش نداره؟

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۱۲
۱۹ دى ۱۳۹۴, ۰۷:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۰۰ ب.ظ، توسط A V A.)
(۱۹ دى ۱۳۹۴ ۰۵:۴۹ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  آولگای
این کیه؟Big Grin

(۱۹ دى ۱۳۹۴ ۰۵:۴۹ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  هدف تون و اینکه به نظرتون ارشد آزاد در ایران ارزش نداره؟
به تعداد آدمهای روی زمین هدف متفاوت هست. شاید حتی بیشتر. و البته شخصی. که ارزش داشتن و نداشتن ارشد آزاد و اصلا ارشد هر کجا، مربوط میشه به همون هدفه... دنبال این باشید که ارشد آزاد، شما رو به اون هدفی که دارید میرسونه یا خیر.

ارسال: #۱۳
۱۹ دى ۱۳۹۴, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ ب.ظ، توسط friendchp.)
ه سوال
من این چندروزی از بین کلاسهای مهستان و پارسه و نصیر و... کلی چرخ میزدم یه کلاسی بود تو نصیر به نام مکمل داده و الگوریتیم (قدسی و mit,...) کسی اینو رفته ؟ چجوریه؟ نیازه برای دکترا اگر بخوایم برای اینور بخونیم اونو بریم؟
راستی من این خانه ایلتس که گفتین آزمون تعییین سطحش ثبت نام کردم ، کسی که بهم زنگ زد گفته بود ظاهرا اگه نمره مناسبی نیاریم اصلا اجازه ثبت نام نمیدن حتی پایین ترین سطح رو Sad( من ویدیو en میبینم و مقاله میخونم بدک نیستم اما استرس گرفتم برم ضایع شم Sad(
میگن حداقل سطح باید pre intermediate باشه ، چیزی پیشنهاد ندارین بخونم تا دوشنبه اماده شم؟Sad

سلام
با تشکر
شدیدا نیازمندم?
ارسال: #۱۴
۲۰ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ)friendchp نوشته شده توسط:  چیزی پیشنهاد ندارین بخونم تا دوشنبه اماده شم؟
تعیین سطح آفرینش رو نرفتم. نگفتن چطوریه؟کاش میپرسیدین...
تعیین سطح ایلتس سفیر رو دو سال پیش رفته بودم. اون موقع کلاسهای intermediate خود سفیرو میرفتم. فقط مثل قسمت speaking ایلتس باهام حرف زد. البته حتی کمتر. چون زیاد بلد نبودم.یه کارت داد. راجع به چیزی که رو کارت بود صحبت کردم. بعدشم فرستادم pre ielts. که یک ترم رفتم و ولش کردم Big Grin
نگران نباشید.... یکم گرامر کار کنید... کاندیشن ها...

ارسال: #۱۵
۲۰ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۳۴ ب.ظ
دوست عزیز همه چیز شدنیه...فقط یک چیزی,یکی از دوستان میگفت دوستش رو به خاطر اینکه مالک اشتری بوده پذیرش نکردن...چون این دانشگاه وابسته به ارگان نظامیه و تو لیست سیاه...فقط این موضوع رو مد نظر داشته باش و چک کن...به هر حال امیدوارم این موضوع صحت نداشته باشه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۶ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۳۷ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۲۲ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۲۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  نیاز به دیتا ست jaroon ۷۲ ۵۵,۶۵۴ ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: manam1234
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۱۹۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۱۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۸۱ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۲۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close