زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دورهمی بچه های گرایش هوش برای ارشد ۹۵

ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۴ ۱۰:۱۷ ب.ظ، توسط Sunjustice.)
درود و شاد باش به همه دوستان عزیز

این تاپیک رو صرفا برای کسایی (مثل خودم) که برای گرایش هوش دارن میخونن درست کردم تا از تجربیات هم استفاده کنیم و بتونیم به موفقیت برسیم .

من قرار بود از تیر شروع کنم به مطالعه اما خب به لطف اساتید و دوستان ... که آدم رو گمراه می کنن تا الان چیزی نخوندم !‌ اما خب الان دارم دوباره شروع می کنم !‌ بنظرتون در این مدت زمان چه درس هایی رو بخونم و کدوم ها رو حذف کنم ؟! و برای آزمون های شبیه سازی شده از کدوم موسسه استفاده کنم !؟‌
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ ب.ظ، توسط Sunjustice.)
RE: دورهمی بچه های گرایش هوش برای ارشد ۹۵
(۲۱ دى ۱۳۹۴ ۱۰:۲۹ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
(21 دى ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵ ب.ظ)Sunjustice نوشته شده توسط:  درود و شاد باش به همه دوستان عزیز

این تاپیک رو صرفا برای کسایی (مثل خودم) که برای گرایش هوش دارن میخونن درست کردم تا از تجربیات هم استفاده کنیم و بتونیم به موفقیت برسیم .

من قرار بود از تیر شروع کنم به مطالعه اما خب به لطف اساتید و دوستان ... که آدم رو گمراه می کنن تا الان چیزی نخوندم !‌ اما خب الان دارم دوباره شروع می کنم !‌ بنظرتون در این مدت زمان چه درس هایی رو بخونم و کدوم ها رو حذف کنم ؟! و برای آزمون های شبیه سازی شده از کدوم موسسه استفاده کنم !؟‌
ببخشید یعنی دوستانتون و اساتید بهتون میگفتن نخونید تا الان؟؟
بله دقیقا ! من از اواخر تیر کتاب ها رو تهیه کردم و شروع کردم به مطالعه و تقریبا تا مهر خوندم . مهر که رفتم سر کلاس ها همین که متوجه شدن من دارم برای ارشد می خونم با مسخره کردن که ارشد خوندن کار بیهوده ای هستش من رو سرد کردن (البته بی ارادگی خودمم بود که تحت تاثیر محیط قرار گرفتم و تا الان که آخر ترم هستش کلا کنکور رو گذاشتم کنار) و حتی ثبت نام هم نکردم برای کنکور ! خلاصه چند روز پیش رفتم سنجش دیدم که فرصت دوباره برای ثبت نام در اسفند ماه در نظر گرفته شده و تصمیم گرفتم از این ۳ و نیم ماه باقی مونده استفاده کنم تا ارشد قبول بشم . متاسفانه کتاب هام رو اوایل مهر فروختم و الان دوباره می خوام کتاب بگیرم ! بخاطر همین پرسیدم که چه کتاب هایی رو تهیه کنم در این مدت زمان باقی مونده . (سرگذشت تلخیه اما خب ناامید نشدم و به خودم ایمان دارم که می تونم موفق شم به امید خدا)
۰
۰
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۹۴, ۰۵:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۴ ۰۵:۴۰ ب.ظ، توسط Sunjustice.)
(۲۱ دى ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
(21 دى ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ ب.ظ)Sunjustice نوشته شده توسط:  
(21 دى ۱۳۹۴ ۱۰:۲۹ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
(21 دى ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵ ب.ظ)Sunjustice نوشته شده توسط:  درود و شاد باش به همه دوستان عزیز

ببخشید یعنی دوستانتون و اساتید بهتون میگفتن نخونید تا الان؟؟
بله دقیقا ! من از اواخر تیر کتاب ها رو تهیه کردم و شروع کردم به مطالعه و تقریبا تا مهر خوندم . مهر که رفتم سر کلاس ها همین که متوجه شدن من دارم برای ارشد می خونم با مسخره کردن که ارشد خوندن کار بیهوده ای هستش من رو سرد کردن (البته بی ارادگی خودمم بود که تحت تاثیر محیط قرار گرفتم و تا الان که آخر ترم هستش کلا کنکور رو گذاشتم کنار) و حتی ثبت نام هم نکردم برای کنکور ! خلاصه چند روز پیش رفتم سنجش دیدم که فرصت دوباره برای ثبت نام در اسفند ماه در نظر گرفته شده و تصمیم گرفتم از این ۳ و نیم ماه باقی مونده استفاده کنم تا ارشد قبول بشم . متاسفانه کتاب هام رو اوایل مهر فروختم و الان دوباره می خوام کتاب بگیرم ! بخاطر همین پرسیدم که چه کتاب هایی رو تهیه کنم در این مدت زمان باقی مونده . (سرگذشت تلخیه اما خب ناامید نشدم و به خودم ایمان دارم که می تونم موفق شم به امید خدا)
بله واقعا خیلی تلخ و آزاردهنده هست که آدم میبینه و میشنوه که بعضی ها چطور با آرزوها و اهداف یه نفر با تمسخر و مسخره بازی هاشون بازی میکنن.. به نظر من حتما ادامه بدین اصلا بهشون توجه نکنید کار خودتون رو بکنید اصلا به هیچکس نگید که میخواین واسه ارشد بخونید چون بعضیا تا میفهمن یکی داره درس میخونه و تلاش میکنه میخوان مزه بریزن و اذیت کنن.. براتون آرزوی موفقیت میکنم هنوز کلی وقت هست به شرط اینکه از فرصتتون درست استفاده کنید و حتی یک روز رو هم از دست ندین.. به نظر من اگه روش مز آقای زرین کلاه رو از توی مصاحبشون بخونید خیلی میتونه بهتون کمک کنه چون ایشون هم توی مدت کوتاهی تونستن با یه برنامه ریزی ۱۲۷ روزه رتبه ی برتر بشن و برن شریف..

ریاضی مهندسی رو اکثر بچه ها حذف میکنن
اگه زبانتون خوب باشه میتونید محاسبات یا آمار رو هم به دلخواه خودتون حذف کنید چون ضریب زبان و ریاضی مشابه هست و اگه زبان رو خوب بزنید میتونید درصد کم ریاضی رو جبران کنید

از دروس مشترک و تخصصی پیشنهاد نمیشه که درسی رو حذف کنید اما بازم اگه ناچار شدین چیزی رو حذف کنید و وقت کم آوردین فکر میکنم حذف نظریه انتخاب خوبی باشه

برای آزمون های شبیه سازی شده و جامع اکثر رتبه های برتر سالهای پیش موسسه پارسه رو پیشنهاد دادن ولی بازم همه به این واقعیت ک کیفیت سوالها خوب نیست واقف هستن در نتیجه بین بد و بدتر باید به بد رضایت داد

موفق باشید

ممنون بابت این راهنمایی خوبتون !‌ روش مز هم بنظرم در حال حاضر بهترین راه حل برای من هستش . میشه ۳ تا کتاب رو با هم تموم کرد یا باید هر کتاب تموم شد بری سراغ بعدی ؟!‌

(۲۲ دى ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ق.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  منم دارم برای ارشد هوش مصنوعی میخونم .
چیز هایی که خانم احمدی گفتند موافقم. در مورد دروس که میخواین حذف کنید... نظریه رو به هیچ عنوان حذف نکنید . جز دروس مشترک هست.مشترکا هیچی رو حذف نکن.دروس اختصاصی فقط مدار الکتریکی رو حذف کن . ریاضیات : ریاضی مهندسی و محاسبات عددی پیشنهاد میکنم حذف کنید. امار فصول ۱ و ۳ و ۵ مهم تر هستند چون وقت ندارین شما فقط اینها رو بخونید و گسسته که مهم هست.خیلی مهمه.این رو میزارم به شرایط و پایه خودتون.نظرات در مورد گسسته متفاوت هست.زباااااااااااااااااان. زبان خیلی کار کنید.خیلی.ضریبش پایین هست ولی خیلی مهم هم هست.نقطه ضعف اکثر دانشجوها زبانه(رقبا) پس از این ویژگی استفاده کن.
همین.
موفق باشید

خیلی عالیه !‌ خوشحالم که گرایشامون یکیه . زبان فقط رو reading کار کنم کافیه ؟!
۰
۰
ارسال:
۲۳ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۲۶ ق.ظ
راستش منم گرایش هوشم و تا الان اونجور که میخواستم نخوندم و خیلی پشیمونم ولی میخوام بهتر ادامه بدم. نگران نباشید خیلیا از الان شروع میکنن و موفق میشن. شمام سریعتر کتاب تهیه کنید و بخونید.
۰
۰
ارسال:
۲۳ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۴۷ ق.ظ
سلام
منم گرایشم هوشه و دیروز امتحاناتم تمام شدن
منم میخوام روش مز رو پیش بگیرم البته خیلی تنبلی کردم این روش رو از قبل امتحانات میخواستم شروع کنم ولی هی وقفه میخورد ولی فعلا سه کتابو تمام کردم
باید یه کتاب یه کتاب بری جلو خیلی بهتره من یبار امتحانم کردم که دو تا رو با هم ببرم جلو ولی نشد یکی یکی بهتره

بنظرتون الان وقت هست سیستم عامل و معماری رو با ویس و فیلم ببرم جلو ؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ دى ۱۳۹۴, ۰۳:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۴ ۰۳:۰۷ ق.ظ، توسط Sunjustice.)
(۲۳ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ق.ظ)paieez نوشته شده توسط:  راستش منم گرایش هوشم و تا الان اونجور که میخواستم نخوندم و خیلی پشیمونم ولی میخوام بهتر ادامه بدم. نگران نباشید خیلیا از الان شروع میکنن و موفق میشن. شمام سریعتر کتاب تهیه کنید و بخونید.

چه عالی ! خیلی خوبه ! ممنون که بهم امید دادید Smile . به امید خدا با هم دیگه موفق میشیم . فکر کنم از شنبه پیش رو استارت بزنم . و کتاب ها رو مجددا تهیه کنم

(۲۳ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ق.ظ)melika kd نوشته شده توسط:  سلام
منم میخوام روش مز رو پیش بگیرم البته خیلی تنبلی کردم این روش رو از قبل امتحانات میخواستم شروع کنم ولی هی وقفه میخورد ولی فعلا سه کتابو تمام کردم
باید یه کتاب یه کتاب بری جلو خیلی بهتره من یبار امتحانم کردم که دو تا رو با هم ببرم جلو ولی نشد یکی یکی بهتره

سلام . به به یکی دیگه از بچه های هوش ! منم دقیقا تازه پنج شنبه امتحاناتم تموم میشه ! پس منم کتاب به کتاب میرم جلو ! فقط امیدوارم مطالب رو فراموش نکنم . ویس چی هستش ؟!‌ (راستی همزمان با خوندن تست هم کار کنیم برای درس مربوطش ؟!‌)
۰
۰
ارسال:
۲۳ دى ۱۳۹۴, ۰۳:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ب.ظ، توسط snskn.)

سلام به نظر من که میشه با ویس و فیلم در این مدت جلو رفت اما بهتره برای مبحثای مهم استفاده بشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: melika kd
ارسال:
۲۳ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ ب.ظ
برای مدار الکتریکی و تسلطش چی خوبه؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ دى ۱۳۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ب.ظ)zeinab.T نوشته شده توسط:  برای مدار الکتریکی و تسلطش چی خوبه؟

کتاب پوران دکتر زرگر عالیه
۱
۰
ارسال: #۱۰
۲۳ دى ۱۳۹۴, ۰۵:۰۱ ب.ظ

به نظر من اول کتابارو یه دور نگا کن ببین کجاهارو مشکل داری.بعد فقط اونجاهارو ببین.وقت کمه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: melika kd
ارسال: #۱۱
۲۳ دى ۱۳۹۴, ۰۶:۵۱ ب.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۴ ۰۳:۰۵ ق.ظ)Sunjustice نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ق.ظ)paieez نوشته شده توسط:  راستش منم گرایش هوشم و تا الان اونجور که میخواستم نخوندم و خیلی پشیمونم ولی میخوام بهتر ادامه بدم. نگران نباشید خیلیا از الان شروع میکنن و موفق میشن. شمام سریعتر کتاب تهیه کنید و بخونید.

چه عالی ! خیلی خوبه ! ممنون که بهم امید دادید Smile . به امید خدا با هم دیگه موفق میشیم . فکر کنم از شنبه پیش رو استارت بزنم . و کتاب ها رو مجددا تهیه کنم

سلام . به به یکی دیگه از بچه های هوش ! منم دقیقا تازه پنج شنبه امتحاناتم تموم میشه ! پس منم کتاب به کتاب میرم جلو ! فقط امیدوارم مطالب رو فراموش نکنم . ویس چی هستش ؟!‌ (راستی همزمان با خوندن تست هم کار کنیم برای درس مربوطش ؟!‌)

اگر طیق برنامه بری جلو مطالب یادت نمیره چون چند دور کتابا رو میخونی
همزمان با خوندن تست رو طبق خود برنامه که داخل مرحله اول یمقدار کم و بعد هر مرحله تعدادش بیشتر میشه تست میزنم
ویس هم داخل نت هست بعضی از درس ها رو که بچه ها صدای استاد رو سر کلاس ضبط کردن داخل نت گذاشتن
بعضیا میگن خوبه با اونا پیش بری ولی من که طبق گفته بچه ها احتمالا فقط مبحث هایی که یاد نگرفتم رو از رو اونا گوش میدم
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۳ دى ۱۳۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ
Information دورهمی بچه های گرایش هوش برای ارشد ۹۵
بچه ها که دارید برای هوش میخونید بهترین کتاب که هم درسنامه خوبی داشته باشه (بی غلط Big GrinBig GrinBig Grin) هم تست های با توضیح خوب چی هست ؟؟؟؟
الانم هوش خلیلی فز دارم یه سری بچه ها میگن غلط زیاد داره درسته ؟؟؟؟ یا همین کفایت میکنه ؟؟؟؟

___GOD___

always is with me
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۳ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۴ ۰۶:۵۱ ب.ظ)melika kd نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۹۴ ۰۳:۰۵ ق.ظ)Sunjustice نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ق.ظ)paieez نوشته شده توسط:  راستش منم گرایش هوشم و تا الان اونجور که میخواستم نخوندم و خیلی پشیمونم ولی میخوام بهتر ادامه بدم. نگران نباشید خیلیا از الان شروع میکنن و موفق میشن. شمام سریعتر کتاب تهیه کنید و بخونید.

اگر طیق برنامه بری جلو مطالب یادت نمیره چون چند دور کتابا رو میخونی
همزمان با خوندن تست رو طبق خود برنامه که داخل مرحله اول یمقدار کم و بعد هر مرحله تعدادش بیشتر میشه تست میزنم
ویس هم داخل نت هست بعضی از درس ها رو که بچه ها صدای استاد رو سر کلاس ضبط کردن داخل نت گذاشتن
بعضیا میگن خوبه با اونا پیش بری ولی من که طبق گفته بچه ها احتمالا فقط مبحث هایی که یاد نگرفتم رو از رو اونا گوش میدم

درسته !‌ میگم voice رو الان زوده استفاده کنیم ؟! مثلا اگه در مز ۳ به بعد استفاده کنیم خوبه ؟!‌
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۵ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ ق.ظ
دوستان من درس های ریاضی مهندسی و محاسبات عددی و مدار الکتریکی رو حذف کردم ! و تمرکزم رو روی سایر دروس گذاشتم ! بنظرتون تصمیم درستی گرفتم ؟!‌ چون یکی از دوستان که قبلا این مسیر رو رفته گفته بود که نباید هیچ درسی رو حذف کنم .
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۵ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ق.ظ)Sunjustice نوشته شده توسط:  دوستان من درس های ریاضی مهندسی و محاسبات عددی و مدار الکتریکی رو حذف کردم ! و تمرکزم رو روی سایر دروس گذاشتم ! بنظرتون تصمیم درستی گرفتم ؟!‌ چون یکی از دوستان که قبلا این مسیر رو رفته گفته بود که نباید هیچ درسی رو حذف کنم .

نه اصلا کار بدی نیست به نظر من Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunjustice

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۸ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۵ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۰۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close