زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون دکتری مهندسی کامپیوتر- ۹۵ آزاد

نظرسنجی: سطح آزمون دکتری آزاد ۹۵ را چگونه ارزیابی می کنید؟
دشوار
متوسط
آسان
غیراستاندارد
[نمایش نتایج]

ارسال: #۱۰۶
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۴۵ ب.ظ
RE: آزمون دکتری مهندسی کامپیوتر- ۹۵ آزاد
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ب.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  من هم تهران جنوب
یک دوستی در سایت phdtest رتبه هایی رو برای آخرین نفر قبولی نرم افزار زده بود. البته چندان قابل اعتماد نیست اما علوم تحقیقات ۳۵ بود

اگر کسی کارنامه مردودی داره اطلاع رسانی کنه لطفا
اینجور که مشخصه همه تهران مصاحبه دعوت شدند اونم تهران جنوب
احتمالا متمرکزه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۷
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ب.ظ، توسط elsatan.)
۲۶ تیرماه

تهران جنوب انتخاب چندم شما بود؟
به نظر محل مصاحبه هست نه محل پذیرش
ارسال: #۱۰۸
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۲۰ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۸ ب.ظ)elsatan نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۴ ب.ظ)zari_shamsa نوشته شده توسط:  
۲۶ تیرماه

تهران جنوب انتخاب چندم شما بود؟
به نظر محل مصاحبه هست نه محل پذیرش

ببخشید تاریخ مصاحبه شما کی است
ارسال: #۱۰۹
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۲۳ ب.ظ
بله . گویا محل مصاحبه کامپیوتر و برق تهران جنوب است.

برای موفقیت ، باید ادامه داد .....
ارسال: #۱۱۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۴ ب.ظ
۲۱ تیر، ساعت ۱۳:۳۰، تهران جنوب.
راستی دوستان بیاین در مورد مصاحبه تبادل اطلاعات کنیم. واسه قبول شدن تو واحدهای تهران یا قزوین، رزومه در چه حدی باید داشته باشیم؟
من که ۵ تا مقاله کنفرانسی دارم که ۲تاشون خیلی معتبرن. ولی هنوز مقاله ژورنالی ندارم. چون تازه ترم ۴ هستم و هنوز دفاع نکردم. البته درحال نوشتن مقاله ISI هستم، اما به مصاحبه آزاد نمیرسه. نمیدونم چیکار کنم.
ارسال: #۱۱۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۴ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۳ ب.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  بله . گویا محل مصاحبه کامپیوتر و برق تهران جنوب است.

با توجه به تعداد دعوت شدگان به مصاحبه فکر کنم انجام مصاحبه چند هفته ای طول بکشد
ارسال: #۱۱۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۲ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۴ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  ۲۱ تیر، ساعت ۱۳:۳۰، تهران جنوب.
راستی دوستان بیاین در مورد مصاحبه تبادل اطلاعات کنیم. واسه قبول شدن تو واحدهای تهران یا قزوین، رزومه در چه حدی باید داشته باشیم؟
من که ۵ تا مقاله کنفرانسی دارم که ۲تاشون خیلی معتبرن. ولی هنوز مقاله ژورنالی ندارم. چون تازه ترم ۴ هستم و هنوز دفاع نکردم. البته درحال نوشتن مقاله ISI هستم، اما به مصاحبه آزاد نمیرسه. نمیدونم چیکار کنم.

با این وقت کم صلاح نیست وقت برای مقاله بگذارید. سعی کنید سریعتر دفاع رو جمع کنید چون این مسئله خیلی مهمه و باید حتما تا تابستون دفاع کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: damash
ارسال: #۱۱۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۱ ب.ظ
یعنی چی همه رو تهران جنوب زدن ؟ پس چرا توی کارنامه اونایی که قبول نشدن هر دانشگاه رتبه ی آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه به صورت جداگانه داره ؟
ارسال: #۱۱۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۴ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  یعنی چی همه رو تهران جنوب زدن ؟ پس چرا توی کارنامه اونایی که قبول نشدن هر دانشگاه رتبه ی آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه به صورت جداگانه داره ؟

برای من هم جای سواله. یعنی چی اینکه هر واحد تراز و رتبه داره ، بعد میگن سراسریه و واحد ملاک نیست...
کاش کارنامه ها رو میدادن تا این همه ابهام نباشه

ارسال: #۱۱۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ، توسط damash.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ ب.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۴ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  ۲۱ تیر، ساعت ۱۳:۳۰، تهران جنوب.

با این وقت کم صلاح نیست وقت برای مقاله بگذارید. سعی کنید سریعتر دفاع رو جمع کنید چون این مسئله خیلی مهمه و باید حتما تا تابستون دفاع کنید.

اگه آب ببندم به پایان نامه، همین الان هم میتونم دفاع کنم اما فایده ای ندارهDodgy. دفاع من تا پایان تابستون حتما انجام میشه اما اگه مقالات خوبی داشته باشم، نمره بهتری بهم میدنSleepy. واسه همین فعلا تو کار مقاله هستمBig Grin.

چنتا سوال بپرسم وارد چالش شیم با هم تبادل نظر کنیمBig Grin:
۱-روز مصاحبه چه مدارکی باید با خودمون ببریم؟
۲-کسی خبر از کیفیت مصاحبه و سوالاتی که انجام میشه نداره؟
۳- از دید اساتید، ترتیب اولویت واحدها چه جوریه؟ بعد علوم تحقیقات چه واحدهایی به ترتیب بهترین هستند؟
ارسال: #۱۱۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط karnameh90.)
من اطلاعات قابل استنادی ندارم. اما شنیده ها حاکی از اونه که
۱/برای افرادی که دانشجو هستن کمی سخت گیری دارن علی الخصوص اگه نشناسنشون و حساسیت وجود داره . چون ممکنه قبول کنن و درسشون تموم نشه. البته چند سال پیش یکی از دوستان من قزوین قبول شد و در مصاحبه هم نمره خوبی آورد و نمیشه حکم کلی صادر کرد.
۲/کیفیت مصاحبه خوبه و استایدی مثل دکتر محسن زاده ، دکتر رشادی ، دکتر سید جوادی و خادم زاده و دیگر اساتید در جلسه حاضر هستند و سوال می پرسن از همه چیز. از انگیزه گرفته تا سوال از دروس ارشد.
مدارک رو توی سایت نوشته.
در مورد واحد خیلی اطلاعی ندارم.

سپاس‌گزاری شده توسط: damash
ارسال: #۱۱۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط karnameh90.)
ترتیب دعوت به مصاحبه بر اساس چی هست؟ واحد ، نام، رتبه؟؟؟

(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۴ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  ۲۱ تیر، ساعت ۱۳:۳۰، تهران جنوب.

حرف اول نام خانوادگی شما چیه؟

ارسال: #۱۱۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۳ ق.ظ، توسط msaif.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ق.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  من اطلاعات قابل استنادی ندارم. اما شنیده ها حاکی از اونه که
۱/برای افرادی که دانشجو هستن کمی سخت گیری دارن علی الخصوص اگه نشناسنشون و حساسیت وجود داره . چون ممکنه قبول کنن و درسشون تموم نشه. البته چند سال پیش یکی از دوستان من قزوین قبول شد و در مصاحبه هم نمره خوبی آورد و نمیشه حکم کلی صادر کرد.
۲/کیفیت مصاحبه خوبه و استایدی مثل دکتر محسن زاده ، دکتر رشادی ، دکتر سید جوادی و خادم زاده و دیگر اساتید در جلسه حاضر هستند و سوال می پرسن از همه چیز. از انگیزه گرفته تا سوال از دروس ارشد.
مدارک رو توی سایت نوشته.
در مورد واحد خیلی اطلاعی ندارم.
اساتیدی که نام بردید استادان واحد علوم و تحقیقات هستند اما مصاحبه در واحد تهران جنوب است
کسی استادان واحد تهران جنوب را می شناسد
ارسال: #۱۱۹
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۷ ب.ظ، توسط damash.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  یعنی چی همه رو تهران جنوب زدن ؟ پس چرا توی کارنامه اونایی که قبول نشدن هر دانشگاه رتبه ی آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه به صورت جداگانه داره ؟

شما کارنامه قبول نشده ها رو دیدی؟ رتبه آخرین افراد دعوت شده چنده؟

(۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  ترتیب دعوت به مصاحبه بر اساس چی هست؟ واحد ، نام، رتبه؟؟؟

محمد.م هستم Big Grin
ارسال: #۱۲۰
۱۲ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲ ق.ظ، توسط karnameh90.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۴ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  یعنی چی همه رو تهران جنوب زدن ؟ پس چرا توی کارنامه اونایی که قبول نشدن هر دانشگاه رتبه ی آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه به صورت جداگانه داره ؟

شما کارنامه قبول نشده ها رو دیدی؟ رتبه آخرین افراد دعوت شده چنده؟

(۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  ترتیب دعوت به مصاحبه بر اساس چی هست؟ واحد ، نام، رتبه؟؟؟

محمد.م هستم Big Grin

پس به ترتیب الفبا نیست. چون من س هستم و ۲۲ تیر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۱,۷۵۷ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۵۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۷۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۴۵۴ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۴۱ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۳ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۱۶۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close