زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵

ارسال: #۱۶
۱۷ اسفند ۱۳۹۴, ۰۵:۲۲ ب.ظ
RE: بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵
سلام دوستان.
جریان دفترچه c چیه؟ مگه دفترچه ها با هم فرق داشته؟ نکنه تو پاسخنامه باید نوع دفترچه رو مشخص می کردیم من خیلی نگران شدم.Huh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۸ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۲۵ ق.ظ، توسط zizo1394.)
درمورد سوال پیچیدگی صف فک کنم گزینه ای درس بود که
(۱)O(n) O(1) O داشت.
و زیردنباله مشترک گزینه ضرب اندازه دو دنباله میشد که من اشتباه زدم.
درمورد حالت امن یا امن سیستم عامل من زدم همه حالات امن هستند.چون قابل استفاده مجدد بودن بن بست نداشت.

شبکه چند اوردین.من ۸۲ اوردم.اماشک دارم.امیدوارم درست باشه
ارسال: #۱۸
۱۸ اسفند ۱۳۹۴, ۰۴:۴۶ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴ ق.ظ)zizo1394 نوشته شده توسط:  درمورد سوال پیچیدگی صف فک کنم گزینه ای درس بود که
(۱)O(n) O(1) O داشت.
درمورد حالت امن یا امن سیستم عامل من زدم همه حالات امن هستند.چون قابل استفاده مجدد بودن بن بست نداشت.

در مورد صف جواب لگ میشه... با استفاده از هیپ

زیردنباله ضرب فضا میشه درسته

یه سوالم بود پیچیدگی بود... t(n)=t(n/4)+log^2n اینم میشد لگاریتم به توان ۳ که من سوتی دادم سر جلسه اصلا حواسم نبود به توانش

درکل زیاد حرص نخوریم سوالا به همراه کلید امشب توو سنجش میاد... من نخونده بودم ولی فکر نمیکردم در این حد گند بزنمSmile)
ارسال: #۱۹
۱۸ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۳۲ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۴:۴۶ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴ ق.ظ)zizo1394 نوشته شده توسط:  درمورد سوال پیچیدگی صف فک کنم گزینه ای درس بود که
(۱)O(n) O(1) O داشت.

این سواله با تکنیکی شبیه مرتب سازی شماری حل میشه و اصلا کاری به هیپ نداره و بنظرم همون گزینه ای صحیح هست که فرمودید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۰
۱۸ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۲۰ ب.ظ، توسط mahsa_mb.)
سلام. وقت بخیر. من ۲۲ تا تخصصی زدم که البته چندتاش دو به شک بودم. ۸ تا زبان. ۱۰ تا استعداد. به نظرتون دعوت به مصاحبه میشم؟! سطح سوالات از نظر من غیر از شبکه که اونم زیاد نخونده بودمش، تقریبا متوسط رو به سخت بود . مخصوصا مدارش که فکر کنم خوب زدم. متاسفانه اخراش حواسم به زمان نبود و دو سه سوال رو که میتونستم بزنم رو وقت نشد.حتی حلشونم تا حدودی انجام داده بودم... بچه ها لطفا درصداتونو اینجا بزارید.امشب ساعت ۸ کلیدا میاد
ارسال: #۲۱
۱۸ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۵۲ ب.ظ
ساعت از ۸ گذشته چرا هنوز کلید سوالات فعال نشدن. مردم از استرسConfused
ارسال: #۲۲
۱۸ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۵۶ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۳۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۴ ۰۴:۴۶ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴ ق.ظ)zizo1394 نوشته شده توسط:  درمورد سوال پیچیدگی صف فک کنم گزینه ای درس بود که
(۱)O(n) O(1) O داشت.

این سواله با تکنیکی شبیه مرتب سازی شماری حل میشه و اصلا کاری به هیپ نداره و بنظرم همون گزینه ای صحیح هست که فرمودید.
(۱)O(n) O(1) O که صف معمولیه که میشه با آرایه یا linked list پیاده سازی کرد و تکنیک خاصی نمیخواد!
ارسال: #۲۳
۱۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۴۰ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۵۶ ب.ظ)peyman429 نوشته شده توسط:  (۱)O(n) O(1) O که صف معمولیه که میشه با آرایه یا linked list پیاده سازی کرد و تکنیک خاصی نمیخواد!
گزینه رو من ناقص خوندم.!! همش از مرتبه ۱ هست که با روشی شبیه مرتب سازی شمارشی حل میشه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۴
۱۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۱۴ ب.ظ
اینم از قول سازمان سنجش که گفت ساعت ۸ کلیدا میادش!!!!!
ارسال: #۲۵
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۰۸ ق.ظ، توسط hani89.)
سلام
کلیدا رو گذاشتن
کلیدا رو گذاشتن اشتباهی تو سال ۹۴

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فقط سوالای استعداد و زبان هست
شماها میتونین جوابای تخصصی و ببینین؟

من ۴ تا استعداد زدم ۴ تاش درسته شد ۱۳/۳ درصد
زبان ۷ تا زدم ۲ تاش غلطه
(به نظرم سوال ۱۳۵ زبان باید ۲ گزینه ای شه) ۱ و ۴ هر دو درسته
نظرتون چیه؟ شما هم اگه زدین ۱ اعتراض بدین

تخصصی هم که فعلا پاسخنامه ش نیست!!
ارسال: #۲۶
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۲۹ ق.ظ، توسط mahsa_mb.)
بچه ها من خوب خوب یادم نیست گزینه هام رو. ولی به احتمال بالای ۹۵ الان که کلیدا رو دیدم درصدام این هاست: تخصصی ۲۹، زبان ۱۳،استعداد ۱۳/ قبول نمیشم درسته؟!خواهش میکنم درصداتون رو شماهام مثل من بزارید. راستی بچه ها از نظر من کلید سوال های ۳۷،۳۸،۳۹ اشتباهن. شما نظرتون چیه؟!
ارسال: #۲۷
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۵۷ ق.ظ
سلام من فکر کنم تخصصی ۲۵ استعداد ۱۳ زبان ۱۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa_mb
ارسال: #۲۸
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۳۶ ق.ظ
سلام
بالاخره کلیدهای سازمان سنجش رسید
زبان ۱۰ درصد
استعداد اصلا یادم نمی یاد
تخصصی ۱۳ درصد

این هم پایان
مسابقه ها محل تقابل اشک ها و لبخندها است اما نمی دانم چرا قسمت من همیشه اشک ها بوده است
اما ساعت همچنان به جلو می رود و زندگی ادامه دارد
ارسال: #۲۹
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ ق.ظ، توسط hani89.)
(۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۵۳ ق.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  بچه ها من خوب خوب یادم نیست گزینه هام رو. ولی به احتمال بالای ۹۵ الان که کلیدا رو دیدم درصدام این هاست: تخصصی ۲۹، زبان ۱۳،استعداد ۱۳/ قبول نمیشم درسته؟!خواهش میکنم درصداتون رو شماهام مثل من بزارید. راستی بچه ها از نظر من کلید سوال های ۳۷،۳۸،۳۹ اشتباهن. شما نظرتون چیه؟!

سوال ۳۸ رو من فکر میکنم ۲ بشه

تخصصی ۱۸% (شایدم ۲۲%) یه سوال و یادم نیست!
استعداد ۱۳%
زبان۱۹% (شایدم ۱۴%)

خیلی خراب کردم....

(۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۵۱ ق.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۵۳ ق.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  بچه ها من خوب خوب یادم نیست گزینه هام رو. ولی به احتمال بالای ۹۵ الان که کلیدا رو دیدم درصدام این هاست: تخصصی ۲۹، زبان ۱۳،استعداد ۱۳/ قبول نمیشم درسته؟!خواهش میکنم درصداتون رو شماهام مثل من بزارید. راستی بچه ها از نظر من کلید سوال های ۳۷،۳۸،۳۹ اشتباهن. شما نظرتون چیه؟!

سوال ۳۸ رو من فکر میکنم ۲ بشه

خصصی ۱۸% (شایدم ۲۲%) یه سوال و یادم نیست!
استعداد ۱۳%
زبان۱۹% (شایدم ۱۴%)

خیلی خراب کردم....

سوال ۲۲ جوابش غلط نیست؟؟گزینه ۳ نمیشه؟
ارسال: #۳۰
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۳۹ ق.ظ
تخصصی ۲۰
استعداد ۲۰
زبان ۰

به نظر منم ۳۷ و ۳۹ غلطه!!!! زمان کوفتگی مگه نباید درجه چند برنامگی رو کم کرد؟!!خوب باید یک یا چند پردازه متوقف بشه دیگه!!!
اصلا پایش یعنی چی؟؟!!! من هرچی سر امتحان میخواستم منظور این کلمه رو بفهمم نتونستم!!! ظاهرا برای کنکور باید یه دور ادبیات فارسی هم بگذرونیمTongue
سوال ۱۰ چرا گفته فقط یکی درسته؟!! وقتی اردر مرتب سازی nlogn هست، تقسیم بر n کنیم متوسطش میشه logn دیگه!!!
"حتما عددی وجود داره که با logn عدد مقایسه شده" هم که درسته!!!

سوال ۱۳ تعریفی که از درخت خوب کرده همان treap هست که طبق کتاب clrs یکتاست، از بقیه گزینه ها هم فکر کنم حداقل یکیش درسته!! پس میشه ۲تا درست!! چرا گفته یکی درسته؟!!!Confused
بطور خلاصه گند زدم!!!!!Sad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۰۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۰۵۱ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۱۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۹۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۷۹ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۰۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۴۱ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۵۷ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close