زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵

ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۳:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۳۳ ب.ظ، توسط expire.)
Question بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵
دوستان به نظرتون سوالای امسال چطور بود؟

من خودم فکر می کنم سوالات استعدادش نسبت به چند ساله پیش سخت تر بود و تخصصی ها آسون تر

من ۱۸ تا استعداد زدم و ۲۱ هم تخصصی.....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam_92a
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۲۵ ب.ظ
با سلام
کلید سوالات چه زمان توسط سازمان سنجش منتشر میشود
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ ب.ظ
سلام دوستان
بچه ها سوالی بود که در کوتاهترین مسیر زیرمجموعش کوتاهترین مسیر و بزرگترین مسیر زیرمجموعه اش ...
جوابش رو چی دادید
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۵۲ ب.ظ، توسط hani89.)
من زبان و ۷ تا زدم
استعداد ۴ تا !!!!!
تخصصی ۲۲ تا

سوالای استعداد و خیلی بد زدم Sad((
هنوز باورم نمیشه ۸۰ دقیقه روش وقت گذاشتم فقط ۴ تا زدم!!!!

نظرتون راجع به سوالا چی بود؟
به نظرم همه درسها سوالهاش متعادل بود جز استعداد
البته شایدم من الکی رو بعضی سوالا وقت هدر دادم...
ساختمان و طراحی هم به نظرم بعضی سوالا سخت بود

(۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ب.ظ)azad90 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
بچه ها سوالی بود که در کوتاهترین مسیر زیرمجموعش کوتاهترین مسیر و بزرگترین مسیر زیرمجموعه اش ...
جوابش رو چی دادید

من این سوال و شک داشتم نزدمش
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۵۸ ب.ظ
مدار منطقی اون فلیپ فلاپ ها کدوم شمارنده می شد
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ ق.ظ، توسط hani89.)
RE: بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵
(۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۳۱ ب.ظ)expire نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون سوالای امسال چطور بود؟

من خودم فکر می کنم سوالات استعدادش نسبت به چند ساله پیش سخت تر بود و تخصصی ها آسون تر

من ۱۸ تا استعداد زدم و ۲۱ هم تخصصی.....

شما که استعداد و خیلی خوب زدی

(۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ ب.ظ)azad90 نوشته شده توسط:  مدار منطقی اون فلیپ فلاپ ها کدوم شمارنده می شد

من دفترچه c بودم. گزینه ۱ زدم
۱->2->4...
اینجوری بود ترتیبش اگه درست یادم باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: aboualfazl
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۵۹ ق.ظ
سلام

به نظر منم سوال های استعداد خیلی سخت تر از ۹۳ و ۹۴ بود. تخصصی هم که کلا منابع و دروس عوض شده بود ولی سوال های الگوریتم و ساختمان داده هم بعضی ها سخت بود.
من ۲۵تا تخصصی زدم (۳تا با تردید)، ۱۹ تا استعداد زدم (۲-۳تا با تردید) و ۳تا زبان (هر ۳تا با تردید Big Grin)

(۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ب.ظ)azad90 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
جوابش رو چی دادید
عبارت کوتاه ترین مسیر درست بود ولی عبارت بزرگ ترین مسیر غلط بود. به خاطر اینکه P مسیر ساده بود.

(۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ ب.ظ)azad90 نوشته شده توسط:  مدار منطقی اون فلیپ فلاپ ها کدوم شمارنده می شد
منم دفترچه C بودم فکر کنم همون گزینه ی ۱ زدم. اگه اشتباه نکنم اینطوری بود: ۰ بعد ۴ بعد ۲ بعد ۱ بعد ۵
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۲۶ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ق.ظ)poopi نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ب.ظ)azad90 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
جوابش رو چی دادید
عبارت کوتاه ترین مسیر درست بود ولی عبارت بزرگ ترین مسیر غلط بود. به خاطر اینکه P مسیر ساده بود.

منم دفترچه C بودم فکر کنم همون گزینه ی ۱ زدم. اگه اشتباه نکنم اینطوری بود: ۰ بعد ۴ بعد ۲ بعد ۱ بعد ۵

در خصوص هر دو سوال موافقم

سوال مسیر تو گراف: کوتاه ترین مسیر درای اصل بهینگی هست که تو برنامه نویسی پویا ازش استفاده میشه اما بلندترین مسیر این خاصیت رو نداره

در خصوص مدار شمارنده بنظرم بعد صفر میرفت به ۵ که تو گزینه ها نبود. ولی مطمئن بودم Q2 یک میشه پس از صفر به ۴ میره. با فرض اینکه ۰ به ۴ میره حالت بعدی ۲ میشد و همینجا کافی بود و فقط یک گزینه باقی می ماند.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۰۹ ق.ظ
سلام دوستان.
به نظر من سوالای الگوریتم سخت بود. شبکه هم من خوب نزدم. در کل منم ۲۵ تا تخصصی زدم البته بعضی هاش با تردید، ۱۰ تا استعداد و ۲۳ تا زبان.
بچه ها اون سوال نانو حافظه که به ۱۰ درصد کاهش پیدا کرده بود چه جوری حل می شد؟
ارسال: #۱۰
۱۵ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ ق.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۲۱ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  در خصوص مدار شمارنده بنظرم بعد صفر میرفت به ۵ که تو گزینه ها نبود. ولی مطمئن بودم Q2 یک میشه پس از صفر به ۴ میره. با فرض اینکه ۰ به ۴ میره حالت بعدی ۲ میشد و همینجا کافی بود و فقط یک گزینه باقی می ماند.

دقیقا به همین دلیل که بعد ۰ به ۵ میرفت من این تست رو نزدم...یعنی گذاشتم اخر بیام بازم حساب کنم ولی وقت نشد... جواب ها همه غلط بودن ولی احتمالا همون ۱ رو اعلام کنن
ارسال: #۱۱
۱۵ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ق.ظ، توسط hani89.)
۱- سوال ساختمان که راجع به درخت های قرمز سیاه بود و ۳ تا جمله بود. فقط اخرین جمله درست بود؟
۲- سول سیستم که راجع به کوبیدگی بود و چی زدین؟ من گزینه ۴
۳- یه سوالم راجع به copy on write بود، من تو دفترچه c، گزینه ۳ رو زدم.
۴- راجع به نخ ها هم گزینه ۲ که گفته بود در مدل چند به یک اگه یکی از نخ های سطح کاربر بلوکه شه، بقیه بلوکه نمیشن.این نادرست بود.
۵- سوال اول منطقی هم که دو تا دیکدر اکتیو low بود گزینه ۳/ (۳ تا عبارت بود)'ab'c+...+...
۶- یه سوالم راجع به merge sort بود که ۳ تا جمله راجع به مرتبه زمانیش بود. هر ۳ تا درست بود؟
۷- اولین سوال استعداد بعد متن ها جوابش ۳۰ میشد؟

(۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ق.ظ)saeid6366 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
به نظر من سوالای الگوریتم سخت بود. شبکه هم من خوب نزدم. در کل منم ۲۵ تا تخصصی زدم البته بعضی هاش با تردید، ۱۰ تا استعداد و ۲۳ تا زبان.
بچه ها اون سوال نانو حافظه که به ۱۰ درصد کاهش پیدا کرده بود چه جوری حل می شد؟

من این سوال و گذاشتم اخر حل کنم. وقت نشد برگردم روش

سوالای معماری به نظر منم سخت بودن
ارسال: #۱۲
۱۵ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ ب.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲ ق.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  ۱- سوال ساختمان که راجع به درخت های قرمز سیاه بود و ۳ تا جمله بود. فقط اخرین جمله درست بود؟
۶- یه سوالم راجع به merge sort بود که ۳ تا جمله راجع به مرتبه زمانیش بود. هر ۳ تا درست بود؟

۱) به نظر منم فقط جمله آخر درست بود.
۶) merge sort رو هم تا جایی که یادمه فقط جمله ی آخرش درست بود.
ارسال: #۱۳
۱۵ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ)poopi نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲ ق.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  ۱- سوال ساختمان که راجع به درخت های قرمز سیاه بود و ۳ تا جمله بود. فقط اخرین جمله درست بود؟

۱) فقط برای درخت کاملا پر صحیح هست.
۶) بنظرم اون که میگه میانگین هم درست بود (اون که میگفت حداقل هم درست بود) البته اینو مطمئن نیستم.

من کلی سوال شکی هم زدم Big Grin

سوال اول ساختمان من اونی زدم که یک عدد ۱ داخلش بود و ضمنا max نداشت!

(۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲ ق.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  ۵- سوال اول منطقی هم که دو تا دیکدر اکتیو low بود گزینه ۳/ (۳ تا عبارت بود)'ab'c+...+...

مداره میشد ۳ تا مینترم شماره ۲و ۴و ۵ (گزینه ۳). اول کار ۳ تا ماکسترم میده و بعد نقیض میشد که حاصلش میشد مینترم

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۱۴
۱۵ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ، توسط hani89.)
سوال اخر سیستم میشد احتمال بن بست وجود داره دیگه

(۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ)poopi نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲ ق.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  ۱- سوال ساختمان که راجع به درخت های قرمز سیاه بود و ۳ تا جمله بود. فقط اخرین جمله درست بود؟

۶) بنظرم اون که میگه میانگین هم درست بود (اون که میگفت حداقل هم درست بود) البته اینو مطمئن نیستم.

(۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲ ق.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  ۵- سوال اول منطقی هم که دو تا دیکدر اکتیو low بود گزینه ۳/ (۳ تا عبارت بود)'ab'c+...+...

مداره میشد ۳ تا مینترم شماره ۲و ۴و ۵ (گزینه ۳). اول کار ۳ تا ماکسترم میده و بعد نقیض میشد که حاصلش میشد مینترم

اخری گفته بود درخت متوازن BST (نه لزوما پر) بدون تغییر میشه درخت قرمز سیاه بدست اورد که به نظرم فقط این درست بود

اره. دقیقا ۲و ۴و ۵ میشد

۷- یه سوال منطقی هم که گفته بود برای رفع هازارد باید چی اضافه کنیم میشد دو گیت and و OR
۸- سوال منطقی هم که گفته بود کدوم فرم SOP فقط یه pI داره (غیر EPI) میشد گزینه ۲/ تو دفترچه C. گزینه ۱ و۴ دوتا PI داشتن

سوال اول ساختمان چی بود؟ من اصلا یادم نیست!
منم که الان فکر میکنم سوالای سیستم و خیلی با شک زدمConfused
ارسال: #۱۵
۱۵ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ
سلام
خیلی بد شده بود کنکور
همون تخصصی بود خیلی بهتر بود
حالا مثل کنکور ارشد باید بشینیم دوباره الگوریتم و ساختمان داده بخونم. بدون هیچ ربطی به معماری.
استعداد اون اشکال یکم پیچیده شده بود ولی بدک نبود. زبان هم بخصوص گرامر فکر میکنم ساده تر شده بود.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۰۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۰۵۲ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۱۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۹۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۷۹ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۰۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۴۱ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۵۷ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close