زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواب شب کنکور

ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۲۸ ق.ظ
Tongue خواب شب کنکور
سلام.
بعد مدت ها گذرم افتاد به مانشت و دیدم بچه ها خاطرات جالبی دارند گفتم بد نیست منم خاطره شب کنکورم (کنکور ۹۳) رو تعریف کنم!!!
من کلا بد خوابم و اصلا نمیتوم خوابم و تنظیم کنم. چند روز مونده به کنکور به این فکر افتادم که چیکار کنم خواب شب کنکورم میزون باشه !!!

به این نتیجه رسیدم که روز قبل کنکور ساعت ۵ صبح بیدار شم و کلی ورزش کنم و خودم و خسته کنم اون روز تا شب قبل کنکور بتونم راحت بخابم.

چشمتون روز بد نبینه از ذوق ورزش صبحگاهی همون شب نتونستم بخابم! و گفتم عیب نداره من که این شبم نتونستم بخابم امروزم با ورزش کلی خسته میشم و فوقش دیگه شبه کنکور ساعت ده خوابم !!!

اون روز حسابی خسته شدم و ساعت ده رفتم رختخواب ولی هر کاری کردم باز خوابم نبرد. خلاصه سیستم پدر سوخته ی خسب من همکاری نکرد. بر شکم نیز خوابیدم. بر کله! یک لنگه پا ! آقا نشد!

اینکه دهانم تا صبح چه شد بماند!!!!!! خلاصه خروس خوان و سگ دوان پا شدم رفتم سمت جلسه کنکور. جاتون خالی سگ و میزدی تو اون سرما و اون موقع شب از خونه نمیرفت بیرون! ولی من مجبور بودم چون حوزه امتحانیم تبریز بود و من مرند بودم! و همه میدونن فاصله این دو تا شهر چقدره و نیازی نیست بگم!!! اون موقع هم ایطوری نبود! کنکور وسط چله زمستون برگزار میشد و باید از گردنه یام که بین مرند و تبریز هست و ۸۰ درصدای شبای زمستون یا بستست یا ۲ ساعت طول میکشه دو وجب راه و بری!!! با کلی نذر و صلوات رفتیم و رسیدم سر جلسه! همین که نشستم پشت صندلی خدارو شکر کردم به سلامت رسیدم و الان سر جلسم!!! ولی یهو یادم افتاد که دو شبه نخابیدم !!! به خودم گفتم مرد مومن یعنی الان انتظار داری مخت کار کنه و بتونی به سوالات آزمون جواب بدی؟!!!!!!!!!!!!!!! شدیدا خوابم گرفت یهو! دلم میخاست بخابم! ولی پاشدم رفتم آبی به دست و صورتم زدم و برگشتم! وقتی سوالارو دیدم و حس کردم خیلیاشون و بلدم حس خوبی بهم دست داد و باز خواب از سرم پرید. خدارو شکر آزمون خوب بود و تونستم روزانه آی تی خواجه نصیر قبول شم.

و اون موقع بود فهمیدم هرکی زحمت بکشه، حتی اگه سنگ رو سرش بباره یا ارتش سرخ چین جلوش باشه نمیتونن نذارن موفق شه !!!
۲۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , Nesyan , sajadabbasi , jazana , d_felfelak , Ms. Saba , viase , mm123456789 , mrsh1372 , tabassomesayna , احسان مومنی , RASPINA , Tehran_95 , jparisa , blackhalo1989 , **sara** , Mahsash , Sector , RezaTaheri , Iranian Wizard , elhamgh , Parisa-SH , Saman , ele , davood_2016 , fatemesoleimani , nazanin_sh , Dsaki , anne.shirley , negarin_ , banozk
ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۰۵ ق.ظ
خواب شب کنکور
جمله آخر عجب جمله ای بود...

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ahad.j.65 , banozk
ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۴۷ ق.ظ
خواب شب کنکور
بررادر تا اونجا که اطلاعات تاریخی من قد میده ارتش سرخ ماله شوروی قدیم بود حالا ویرایش جدیدشو من خبر ندارمBig Grin
۵
۰
ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ب.ظ
خواب شب کنکور
واقعا همینه.موفقیت تو تلاش
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۶ ق.ظ، توسط Hopegod.)
خواب شب کنکور
اگر ادم زحمت بکشه و چیزی رو واقعا یاد بگیره بی خوابی باعث فراموشی نمیشه.

در پی یافتن خویش گم شدم.
۰
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۶, ۰۵:۵۴ ب.ظ
خواب شب کنکور
چقدر مام خواب میدیدیم اون روزا

بازی مهیج و رقابتی نبرد گنده لاتها در کافه بازار منتشر شد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تشخیص خواب الودگی راننده براساس پردازش چشم SK164 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SK164
  ای نورهای آبی از خواب من دور شوید sargonco ۰ ۱,۹۸۵ ۰۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sargonco
  بیداری یا خواب ابدی vahid@cisco ۷ ۶,۷۲۶ ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: رتبه۱سال۹۴
  راز خواب خوب کشف شد morweb ۰ ۱,۴۸۳ ۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تنظیم خواب= احتمال موفقیت بیشتر S_Mehrjoyan ۲۷ ۲۱,۴۹۶ ۱۲ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ashena1
  خواب>درس(Help me plz) fimen ۵ ۲,۲۳۹ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Donna
Exclamation مشکل خواب زیاد !!! My_LoVe_IRAN ۲ ۳,۰۵۸ ۱۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: MSZ
  تنظیم ساعت خواب Amir V ۱۵ ۷,۸۵۴ ۱۹ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir V
  خواب زمستانی admin ۴ ۳,۶۱۵ ۱۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: maedeh
  تاثیر ساعات مختلف خواب بر سلامتی ف.ش ۱۳ ۶,۷۵۰ ۲۲ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: موج

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close