زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

میزان رضایت شما از منابع کنکور ۹۵:

ارسال: #۶۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۱ ق.ظ
RE: میزان رضایت شما از منابع کنکور ۹۵:
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ب.ظ)Flora نوشته شده توسط:  دوستان دیگه نظری ندارن؟Huh
در کل بهتره بعد از اومدن رتبه ها اینا گفته بشه ولی من اگه خدایی نکرده بمونم واسه سال بعد قطعاََ یه سری اشتباهات رو تکرار نمیکنم.
میگن کنکور و کتابای کنکوری کافی هست، منتهی اگه وقت دارید بشینید برای دروس اصلی کتابای مرجع بخونید. بلد بودن درس خیلی بهتر و مفید تر از بلد بودن یه سری چیزایی هست که توی کتابای کنکوری گفته شده.
مثلاََ من هیچ وقت با کتاب معماری پوران ارتباط برقرار نکردم. چون دفعه ی اول که آدم پایه نداره نمیتونه اون رو بخونه. حفظ مگه این که کنه.

زبان: سایت ممرایز ثبت نام کنید. اول ۵۰۴ بعد ۱۱۰۰ و ۴۰۰ لغت تافل. تست سالای گذشته.
(من وقت نکردم خیلی از سوالات رو بخونم با این حال ۵۰-۶۰ میزنم توی کامپیوتر و آی تی ۷۱) میشه از پسش بر اومد.
ریاضی:

ریاضی مهندسی: که حذف کرده بودم :| نمی دونم.
آمار: پارسه کتاب خوبی هست، مدرسان هم خیلی خوبه و حجمش خیلی کمتر از پارسه هست.

گسسته: کتاب دکتر قلی زاده انتشارات شریف که البته همه ی مباحث رو پوشش نمیده، ولی امکان نداره اگه همه ی سوالات یک موضوع رو حل کنید و کامل بخونید نتونید توی کنکور بزنیدش، جزوه و وویس دکتر یوسفی و پوران، دکتر اجلالی هم باید فوق العاده باشن، متاسفانه من کلاسشون رو نرفتم.
محاسبات: میگن پوران. منم خوندم البته نه کامل، ولی خب انقدر وقت کم آوردم نتونستم حتی نگاه کنم.
ساختمان داده: اگه براتون مقدور هست کلاس استاد طورانی رو ثبت نام کنید. اگه از کلاسشون خوب استفاده کنید سوالات کنکور براتون راحت خواهد بود. امیدوارم کتابشون زودتر بیاد. جزوه و وویس دکتر یوسفی که توی مانشت هست هم خوبه. بعد که مسلط شدید تستای ۶۰۰ مساله خیلی عالیه. میگن سی ال آر اس هم بخونید. من زیاد نخوندم.
نظریه اگه براتون مقدوره کلاس دکتر کارگهی رو ثبت نام کنید. وویس و جزوه شون توی مانشت هست. بی نظیره. سوالات مهم لینز رو مشخص میکنند، اون ها رو حل کنید. اگه وقت دارید بقیه ی سوالات لینز رو هم حل کنید.
مدار منطقی: تصور غالب اینه که پوران کافیه، ولی به نظرم پوران پاسخگوی ۸۰-۱۰۰ درصدی هست، کتاب دکتر اجلالی حجمش زیاده ولی بسیار روون هست، یکی از قشنگ ترین کتابایی بود که دیدم. بعدش میتونید پوران رو بخونید.

سیستم عامل: اظهار نظر نکنم بهتره Confused میگن پارسه خوبه.
معماری: فیلم های دکتر گودرزی و کلاس دکتر اجلالی + تست فراوان، من نزدم زیاد تست.
تخصصی نرم افزار:
کامپایلر: پوران کتاب خوبیه.
زبان های برنامه نویسی: دوستان گفته بودن توی یه تاپیک که باید مرجع خوند. یه کتابی مثل پوران فرار هست و حجیم. همون مرجع بخونید بهتره. وویس دکتر نوراله بعد از ۷-۸ سال باز خوبه در حد یکی دو سوال.
پایگاه داده: جزوه ی دکتر کیوان پور، کتابشون برای کنکور کافیه.
طراحی الگوریتم: پوران+۶۰۰مساله+سی ال آر اس+جزوه و وویس دکتر یوسفی

سعی کنید تست زیاد بزنید و تست زماندار هم بزنید. من اگه وقت کم نمیاوردم خیلییی بهتر میزدم. حداقل دو تا سوال ریاضی و ۳-۴ تا زبان و ۱-۲ تا مشترک رو از دست دادم....

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tohidi4503 , Saman , Mahand , Majiid , DANEiL , d_felfelak , Behnam‌ , Skyrim , faraaz_mb
ارسال: #۶۲
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۲ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ب.ظ)Flora نوشته شده توسط:  دوستان دیگه نظری ندارن؟Huh

مهم ترین چیزی که باید برا کنکور آماده بشین، کنترل استرسه، استرس بدترین ومخرب ترین چیزیه که سر جلسه کنکور سراغ آدم میاد و اگه کنترل نشه گند میزنه به هرچی خوندین Confused
من خودم به قدری استرس داشتم، جمع و تفریق معمولی هم اشتباه میکردم، دقیقا ۴ تا سوال رو حل کردم، اما وقتی تو دو گزینه مشکوک بودم رهاشون کردم.... این یعنی از بین رفتن وقت....
به خاطر استرس وقت کم آوردم، سوالا رو درست نخوندم و ( حتی برعکس خوندم) Confused
در کل بگم، منابع همیناست که همه گفتن،(دنبال منابع عجیب و جدید و زیاد نباشین) با توجه به سطح خودتون انتخاب کنین، بخونین، تست بزنید،( تنوع تست، و فقط تکرار تستای اشکال دار) و بدونین مهم چند بار خوندن نیست، مهم روزی ۱۲ ساعت خوندن نیست، مهم اینه از نظر خودتون به درسا مسلط باشین و استرستون رو کنترل کنین، بهتر بگم استرس نداشته باشین!!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tohidi4503 , faraaz_mb
ارسال: #۶۳
۱۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۴۷ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  سلام.
کسانی که امسال خوندن(خوب خوندن) و امیدشون به موفقیت کمه.(البته کسانی که برای تهران خوندن مثلا)،اگر میخوان برای سال بعد آماده بشن منو در جریان بزارن خواهشا.این اشخاص به نظرم الان پر هستن و فقط باید تست بزنن.میخوام موضوعاتی رو تحت عنوان طرح و حل تست های تصادفی در هر درس رو راه اندازی کنم.(به جز دو درس ساختمان و طراحی که قصدم بر اینه طبقه بندی تر عمل کنم)
استقبال از ایده ها و راه کار های جدید برا حل سوالات صورت بگیره و سوالات ترکیبی در قالبی کامل حل بشه که تنها با خوندن تست ها در هر بخش بشه نگاهی کلی به مباحث داشته باشیم.
اعلام آمادگی و همکاری در این باره نیازمند انگیزه و تلاش بسیار و من به شخصه اعتقاد دارم کسانی که دلیل اصلی شکستشون رو در قالبت عدم تسلط به خاطر تست نزدن میدونن میتونن بیشترین بهره رو از این تصمیم ببرن.

هر یک از دوستان که اعلام آمادگی کنن به عنوان مدیر فرضی یک بخش برای طرح و حل سوال در نظر گرفته میشن و وظیفه ی تکمیل و طبقه بندی هر درس و تکمیل پاسخ های نیمه تمام به اون دوست واگذار میشه.

هر ایده ای فراتر از این برای تکمیل این موضوع دارید لطفا در میون بگذارید و اگر نه به زودی من خودم نیمی از درس ها رو که مسلط تر هستم راه اندازی میکنم.حیفه چیزی رو که خوندیم از کف بدیم!!!!

در این این ایده به جز برای دو درس مذکور باقی تست ها میتونه کاملا تصادفی انتخاب بشه و پاسخ ها باید کاملِ کامل باشه و هیچ ابهامی در هیچ بخشی به وجود نیاره
وای حرف کنکورو نزنین دیگه. مغزم پوکیدConfused
۰
۰
ارسال: #۶۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۳۸ ب.ظ
منابع رو دوستان ذکر کردند.

تنها منبع به درد نخور همین درس پیاده سازی هست، هر منبع فارسی این درس در بازار هست رو بندازین دور، فقط منبع انگلیسی که فارسیش در بازار نیست، اون هم میشل هست. ۳ سال اخیر صورت سوال عوض شده، دیگه از منابع قدیم سوال نمیدن.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: DANEiL
ارسال: #۶۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۲ ب.ظ
سلام
دوستان جواب کنکور ارشد کی میاد؟لطفا اگه میدونید بگید

رفت
۰
۰
ارسال: #۶۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۷ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  سلام

دهه سوم خرداد
۰
۰
ارسال: #۶۷
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۵ ب.ظ
با عرض سلام
منابع مورد مطالعاتی من بدین شرح هس که
زبان : هر چی لغت خوندید کمه ، اگه میتونید نرم افزار آندروید ۴۰۰۰ واژه بازار رو دانلود کنید و مطالعه کنید خوبه و توصیه میشه
ریاضی : کلا نخوندم
نظریه : لینز + کارگهی
مدار : یوسفی
معماری : یوسفی + مدرسان
سیستم : حقیقت پارسه
ساختمان : قدسی + پوران
تخصصی نرم
کامپایلر : پوران + کتاب پیام نور برا شروع عالیه
پایگاه : مقسمی خوبه
الگوریتم : مدرسان خوندم ولی ای کاش پوران میگرفتم
طراحی : کتاب پرات رو خوندم + مقسمی ولی تازگیا منبعش شده میشل
من با پرات ۳ تا زدم ۲ درست
موفق باشید

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: DANEiL , Mahand
ارسال: #۶۸
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۶ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ ب.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  سلام

دهه سوم خرداد

خیلی ممنون.

رفت
۰
۰
ارسال: #۶۹
۲۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۰ ب.ظ، توسط d_felfelak.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  سلام
وقت همگی به خیر
چیزی که اینجا می خوام بنویسم به هیچ وجه کامل و تماما درست نیست، فقط و فقط طرح منه برای خوندن و تنها دلیلم برای این که اینجا توضیح میدم عشق خاصیه که به اینجا دارم، پس هر نوع برداشت شخصیه خصمانه رو نمیپسندم و تنها در قالب یک دوست که یه سری کتابا رو خونده قصدم معرفی کامل و جامعی هست از چیز هایی که خوندم.این نکته هم ضروریه که بگم من جز اون دسته از آدمایی هستم که قرار نیست قطعِ به یقین قبول بشه و حداقل برای امسال خودم به شخصه بعید میدونم به چیزی که میخوام بتونم برسم.شما هم اگر مصداق منو در بیل زنی که بلد نیست باغچه ی خودشم بیل بزنه دیدید به نظرم به خودتون ربط داره اما حداقلش چون در شرایط من زندگی نکردید به روم نیاریدش.سپاس
=================
معرفی منابع با این فرض که توی دانشگاه هیچ چیزی یاد نگرفتم و این هیچ رو حتی نمیشه یک گام به جلو حرکت داد.هیچ به معنای حقیقی کلمه.
و ضمنا وسط سال تقریبا کل منابعم رو تغییر دادم(پشیمونم نیستم)

================
هوش مصنوعی : من از همه چیز خونده بودم، به لطف گندهایی که راهیان ارشد در حل تست زده بود یک ماه مونده به کنکور منبع تغییر دادم و رفتم روی هوش مصنوعی طارمیان از پارسه.طارمیان هم زیاد خوب نیست.من بخوام دوباره بخونم راهیان رو موازی میکنم با پارسه اما هیچ اطمینانی نه به اینا هست نه به جیب طراحان. راستی کلاس رهنمون هم برید بد نیست توی نت میشه دانلود کرد.
==============

شما چه ویراست و چاپی از کتاب راهیان رو داشتین؟Huh چون اقای خلیلی فر در سایتشون گفتن ویراست پنجم و ششم بغیر از افزودن تست کنکور جدید پاسخ برخی تستها ویرایش شده. کتاب هوش بغیر از انتشارات پارسه و اهیان هم دیدین؟ کتاب پارسه در مقایشع با راهیان چطور بود؟Huh کتاب دکتر فیلی از نشر نصیر رو دیدین؟
۰
۰
ارسال: #۷۰
۲۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۱۹ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۴ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۵۴ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  سلام
وقت همگی به خیر
چیزی که اینجا می خوام بنویسم به هیچ وجه کامل و تماما درست نیست، فقط و فقط طرح منه برای خوندن و تنها دلیلم برای این که اینجا توضیح میدم عشق خاصیه که به اینجا دارم، پس هر نوع برداشت شخصیه خصمانه رو نمیپسندم و تنها در قالب یک دوست که یه سری کتابا رو خونده قصدم معرفی کامل و جامعی هست از چیز هایی که خوندم.این نکته هم ضروریه که بگم من جز اون دسته از آدمایی هستم که قرار نیست قطعِ به یقین قبول بشه و حداقل برای امسال خودم به شخصه بعید میدونم به چیزی که میخوام بتونم برسم.شما هم اگر مصداق منو در بیل زنی که بلد نیست باغچه ی خودشم بیل بزنه دیدید به نظرم به خودتون ربط داره اما حداقلش چون در شرایط من زندگی نکردید به روم نیاریدش.سپاس
=================
معرفی منابع با این فرض که توی دانشگاه هیچ چیزی یاد نگرفتم و این هیچ رو حتی نمیشه یک گام به جلو حرکت داد.هیچ به معنای حقیقی کلمه.
و ضمنا وسط سال تقریبا کل منابعم رو تغییر دادم(پشیمونم نیستم)

================
هوش مصنوعی : من از همه چیز خونده بودم، به لطف گندهایی که راهیان ارشد در حل تست زده بود یک ماه مونده به کنکور منبع تغییر دادم و رفتم روی هوش مصنوعی طارمیان از پارسه.طارمیان هم زیاد خوب نیست.من بخوام دوباره بخونم راهیان رو موازی میکنم با پارسه اما هیچ اطمینانی نه به اینا هست نه به جیب طراحان. راستی کلاس رهنمون هم برید بد نیست توی نت میشه دانلود کرد.
==============

شما چه ویراست و چاپی از کتاب راهیان رو داشتین؟Huh چون اقای خلیلی فر در سایتشون گفتن ویراست پاسخ برخی تستها ویرایش شده. کتاب هوش بغیر از انتشارات پارسه و اهیان هم دیدین؟ کتاب پارسه در مقایشع با راهیان چطور بود؟Huh کتاب دکتر فیلی از نشر نصیر رو دیدین؟
پورانم دیدم به درد نمیخوره.
جدیدا شنیدم ویرایش شده ولی ندیدمش.نصیر هم ندیدم.
من باشم پارسه رو میخونم با کمی از راهیان . . .
ویراستی که شما داشتین و اشتباه داشت ویراست چند بود؟
چرا در کنار پارسه کمی هم راهیان رو میخونین؟ میشه دو کتاب پارسه و راهیانو که دیدن با هم مقایسهه کنین؟ از لحاظ درسنامه و تست و توضیح و کامل بودن و همینطور غلط؟؟Confused
۰
۰
ارسال: #۷۱
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۳۸ ب.ظ
سلام
طاعاتتون قبول
دوستان میشه بفرمائید برای درسآ از ویس و جزوه های کدومیک از اساتید استفاده کردین؟
رتبه برتریآ و دوستان دیگه میشه لطف کنید و تجربیات خودتون رو راجع به کنکور ارشد بفرمائید؟
اینکه چه جوری می خوندید و روی چه درسهایی بیشتر سرمایه گذاری میکردین و اگه قرار باشه دوباره کنکور بدین چه کارهایی رو نمیکردید و چه کتاب هایی رو نمیخوندین،توضیح بدین.

ممنونم از لطفتون.Heart
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: DANEiL , Majiid , d_felfelak
ارسال: #۷۲
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۹ ق.ظ، توسط viase.)
من برای سیستم عامل ،معماری،الگوریتم بعضی فصول،نظریه ویس گوش دادم .
به نظرم واسه سیتسم عامل،ویس گوش دادن واجبه و جلوتون میندازه ،چون کتابش حجمش سنگینه،و وقتی ویس گوش میدی تقریبا بیشتر نکات مهم کتاب پوشش داده میشه با مثالای خیلی عالی.

معماری بستگی به پایه تون داره،من توی معماری ضعف داشتم و همین ضعفم باعث میشد این درسو دوس نداشته باشم! ولی ویس باعث شد عاشق این درس بشم .. به نظرم این درس رو با ویدیوهای دکتر گودرزی شروع کنین، و منتظر کتاب دکتر اجلالی (ترجیحا) و اگر امسال قرار نیس چاپ بشه منتظر پوران چاپ جدید باشین(در مورد پوران، اینکه کی چاپ میشه میتونین از استاد یوسفی بپرسین و در مورد کتاب دکتر اجلالی هم از ادمین کانال نصیر)

الگوریتم چاپ جدید خیلی عالی بود ،اگه معماری هم بخواد مث اون بشه که دیگه غمی نخواهید داشت

عجله نکنین برای خرید کتابا تا مث من که پارسال ضرر کردم نشین .الگوریتم چاپ آخرشو خریدم و در حالی که اصن بازش نکردم یه ماه بعد کتاب تجدید چاپ شد و من مجبور شدم چاپ جدید بخرم.

با استاد یوسفی در ارتباط باشین و بپرسین در مورد اینکه قرار هست کتاباشون تجدید چاپ بشن یا نه.

موفق باشین همگی (heart)
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , Mahand , DANEiL , Majiid

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۴,۹۲۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۰۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۵۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  منابع ارشد کامپیوتر azizehmah ۸ ۸,۹۸۲ ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marge_setare

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close