زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۲۶ ب.ظ
درود

دوستان کنکوری سال ۹۶، با لطف جناب تنهایی و درخواست من از ایشون بخش مشاوره کنکور سال ۹۶ هم ایجاد شد، امیدوارم که بتونیم سال ۹۶ رتبه هایی بهتر از امسال کسب کنیم، از همه دوستان خواهش می کنم که کمک کنند، کنکوری های ۹۵ به صورت ویژه، در مورد منابع و نحوه برنامه ریزی هاشون بهمون بگن که چطور بوده

پیشاپیش از همه دوستان تشکر می کنم

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Rasool Isaacnia , RASPINA , roodantnt , d_felfelak , dastan00 , alirezaei , .:tarannom:. , parazit , Sector , SEVES , پرهوده , azin95
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۵۳ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
سلام
میخاستم از دوستان بپرسم که تا چه حد برگشتن تاریخ آزمون ارشد به بهمن صحت داره
و اینکه احتمال رفتن گرایش امنیت و شبکه به گروه کامپیوتر هست یا نه ؟
۰
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۴۴ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۳ ب.ظ)smasoud62 نوشته شده توسط:  سلام

به طور یقین نمیشه در مورد این دو موضوع حرف زد اما فرض رو بر بهمن بگذارید و احتمال رو بر پابرجا بودن شبکه و امنیت در مجموعه فناوری اطلاعات
تاریخ کنکور که نهایتا تا آخر تیرماه معلوم میشه اما شبکه و امنیت تا روزی که دفترچه ی ثبت نام بیاد نه، به نظر من که سرجاش می مونه، اکثر اساتید هم همین نظر رو دارن

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ق.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۶ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  دوستان کنکوری سال ۹۶، با لطف جناب تنهایی و درخواست من از ایشون بخش مشاوره کنکور سال ۹۶ هم ایجاد شد، امیدوارم که بتونیم سال ۹۶ رتبه هایی بهتر از امسال کسب کنیم، از همه دوستان خواهش می کنم که کمک کنند، کنکوری های ۹۵ به صورت ویژه، در مورد منابع و نحوه برنامه ریزی هاشون بهمون بگن که چطور بوده

عالیه که این تاپیک را زدی
من واقعا نمی دونم کی شروع کنم
برم دنبال کار یا نه
تخصصی یاد بگیرم یا فقط درس بخونم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: edward71
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۷ ق.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۶ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  دوستان کنکوری سال ۹۶، با لطف جناب تنهایی و درخواست من از ایشون بخش مشاوره کنکور سال ۹۶ هم ایجاد شد، امیدوارم که بتونیم سال ۹۶ رتبه هایی بهتر از امسال کسب کنیم، از همه دوستان خواهش می کنم که کمک کنند، کنکوری های ۹۵ به صورت ویژه، در مورد منابع و نحوه برنامه ریزی هاشون بهمون بگن که چطور بوده

عالیه که این تاپیک را زدی
من واقعا نمی دونم کی شروع کنم
برم دنبال کار یا نه
تخصصی یاد بگیرم یا فقط درس بخونم

ببین یه قاعده ای هست که اثبات هم شده به اسم عدم اعتماد به سنجش !!! این قاعده میگه آدم عاقل به سنجش اعتماد نمی کنه، یک دقیقه دیگه هم برای شروع کردن دیره ! اومد و زبونم لال انداختن بهمن بعد تکلیف چیه ؟ استرس اندر استرس، پس بهتره که از همین امشب شروع کنی، با درسی که توش خیلی مشکل داری شروع کن، غورباقه زشت تر رو اول قورت بده !

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۴ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۳ ب.ظ)smasoud62 نوشته شده توسط:  سلام

به طور یقین نمیشه در مورد این دو موضوع حرف زد اما فرض رو بر بهمن بگذارید و احتمال رو بر پابرجا بودن شبکه و امنیت در مجموعه فناوری اطلاعات
تاریخ کنکور که نهایتا تا آخر تیرماه معلوم میشه اما شبکه و امنیت تا روزی که دفترچه ی ثبت نام بیاد نه، به نظر من که سرجاش می مونه، اکثر اساتید هم همین نظر رو دارن

عذر میخام چطور تا آخر تیر زمان آزمون مشخص میشه ؟
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ق.ظ، توسط edward71.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ق.ظ)smasoud62 نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۴ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۳ ب.ظ)smasoud62 نوشته شده توسط:  سلام

عذر میخام چطور تا آخر تیر زمان آزمون مشخص میشه ؟

پارسال هم توی هفته نامه پیک سنجش که آخرای تیرماه منتشر شد و همون موقع هم توی سایت اطلاعیه اش رو زدن گفتن که تغییر پیدا کرده، اما دوستان دقت کنند که فرض بر بهمن ماه هست مثل سال های گذشته، به امید فروردین و اردیبهشت نشینید که ضرر می کنید

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , sasanbk
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۱ ق.ظ
بچه ها خواهش میکنم کمکم کنید میشه بین دانشگاه بوعلی و دانشگاه مالک اشتر یه مقایسه ای بکنید
من واقعا نمیدونم بعضی ها خیلی از دانشگاه مالک بد میگن
اگه ارشد مالک باشی امکانش هست دکتری در یکی از دانشگاه های معتبر تهران قبول بشی
من دو ماه آخر کنکور مشکلی داشتمو نتونستم جمع بندی کنم بازم شکر خوب شده رتبه ام ولی من هدفم فقط دکتری ست و حتی راضیم که امسال نرم ولی اگه بدونم ارشد دانشگاه مالک معتبره ترجیح میدم برم
چون امکان داره تابستون ازدواج کنمو میترسم نتونم درست بخونم
خیلی مستاصلمو نمیدونم چیکار کنم
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۲ ق.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ ق.ظ)فانوووس نوشته شده توسط:  بچه ها خواهش میکنم کمکم کنید میشه بین دانشگاه بوعلی و دانشگاه مالک اشتر یه مقایسه ای بکنید
من واقعا نمیدونم بعضی ها خیلی از دانشگاه مالک بد میگن
اگه ارشد مالک باشی امکانش هست دکتری در یکی از دانشگاه های معتبر تهران قبول بشی
من دو ماه آخر کنکور مشکلی داشتمو نتونستم جمع بندی کنم بازم شکر خوب شده رتبه ام ولی من هدفم فقط دکتری ست و حتی راضیم که امسال نرم ولی اگه بدونم ارشد دانشگاه مالک معتبره ترجیح میدم برم
چون امکان داره تابستون ازدواج کنمو میترسم نتونم درست بخونم
خیلی مستاصلمو نمیدونم چیکار کنم

درود

اولا تبریک بگم بابت ازدواج بهتون، انشاالله خوشبخت بشید
در مورد مالک اشتر چیزی که هست اینه که این دانشگاه شرایط خاص داره، مصاحبه داره، از لحاظ عقیدتی و سیاسی تحقیق داره فکر می کنم، از فیلتر مصاحبه و اینا که رد بشید و قبولتون کنند تازه ماجرا شروع میشه، چون دانشگاه نظامیه مقررات خاص خودش رو داره، چادر و این حرفا فکر می کنم الزامی باشه شایدم نباشه، مدرکش که مورد تایید وزارت علوم هست، بستگی داره به گزینش دانشگاه دکترا ، فرضا هیئت گزینش دانشگاه دکترای شما از این دانشگاه خوششون نیاد ممکنه ردتون کنند، ممکنه اعضای گزینش گرایش سیاسی داشته باشن و خیلی عوامل دیگه که شما رو رد کنن، ممکنه اصلا این مشکلات نباشه و شمارو در دوره دکترا بپذیرن، تمام این عوامل رو باید از اساتید بپرسید، هیئت گزینش دانشگاه ها معلومه توی دکترای هر دانشگاه، یه سوال کنید بهتون میگن، متاسفانه در مورد بوعلی اطلاعاتی ندارم اما لینکی رو پیدا کردم که مطالعه اش خالی از لطف نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این لینک رو هم در مورد مالک اشتر پیدا کردم حتما مطالعه کنید اطلاعات خوبی توش هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۲ ق.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۶ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  درود

دوستان کنکوری سال ۹۶، با لطف جناب تنهایی و درخواست من از ایشون بخش مشاوره کنکور سال ۹۶ هم ایجاد شد، امیدوارم که بتونیم سال ۹۶ رتبه هایی بهتر از امسال کسب کنیم، از همه دوستان خواهش می کنم که کمک کنند، کنکوری های ۹۵ به صورت ویژه، در مورد منابع و نحوه برنامه ریزی هاشون بهمون بگن که چطور بوده

با سلام...ممنون از تشکیل این بخش مشاوره...امسال که رتبه چندان تعریفی نداشت من از همین امروز با فرض کنکور در بهمن ماه شروع کردم و یاعلی رو گفتم ان شاءالله سال اینده همه بیایم و از موفقیتمون در اینجا بگیم.یاحق
۲
۰
ارسال: #۱۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ق.ظ، توسط roodantnt.)
سلام به همه دوستان
من هم هستم برا ۹۶ خیلی محکم تر از قبل یا علی گفتم .
همگی همراهی کنید تا موفق باشیم ...

دوستان طبق روال باید منتظر مصاحبه های بچه ها در چند روز اینده بود یعنی بعد انتخاب رشته تا بدونیم داستان منابع و برنامه ریزی ها از چه قرار بوده بعد تصمیم میگیریم برای خرید و تهیه منابع و راه دراز تا رسیدن به کنکور ۹۶
۲
۰
ارسال: #۱۲
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۰ ب.ظ
سلام....
فعلا تصمیم دارم که درس بخونم و میخوام دروس هوش‌مصنوعی، الگوریتم و ساختمان داده و مدار منطقی رو کار کنم!! اصلا یادم نیست این درس ها جزو مواد امتحانیم بودن یا نه!
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۲ ب.ظ، توسط edward71.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۰ ب.ظ)senaps نوشته شده توسط:  سلام....
فعلا تصمیم دارم که درس بخونم و میخوام دروس هوش‌مصنوعی، الگوریتم و ساختمان داده و مدار منطقی رو کار کنم!! اصلا یادم نیست این درس ها جزو مواد امتحانیم بودن یا نه!

به سلامتی، تمام دروسی که اسم بردید جزء مواد امتحانیه دوست عزیز

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۸ ب.ظ، توسط neda.n91.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۰ ب.ظ)senaps نوشته شده توسط:  سلام....

بستگی به گرایشی ک میخایید برید، داره!!!الگوریتم وداده، واسه همه گرایشا هست!

دوستان قبلا یه تاپیک درست شده بود، کنکور بهمن یا اردیبهشت؟! اون موقع من اصرار داشتم بهمنه، ولی کلی بحث شد ک ن میفته اردیبهشت، حالا ک من متقاعد شدم میفته اردیبهشت، حالا میگین میفته بهمن!!! خدایی تکلیفمون رو روشن کنین!!! بهمن یا اردیبهشت؟! میشه یکی از سنجش بپرسه!؟

اشک های بعد از هر شکست من همان عرقهایی هست که برای پیروزی نریختم...
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۱ ب.ظ
سلام خدمت دوستای خوبم و کنکوریای ارشد ۹۶ Heart . من میخوام ارشد IT شرکت کنم Smile . اگه بخوام از الان شروع کنم با چند ساعت مطالعه باید شروع کنم؟Confused و چطوری این ساعات مطالعه رو افزایش بدم؟Exclamation علاوه بر اون برنامه مطالعه رو باید چطوری تنظیم کنم که بهترین بازدهی رو داشته باشه؟Huh مثلا از کتاب سخت شروع کنم به خوندن تمومش کنم و به همین ترتیب و دوباره همه رو مرور کنم؟Huh یا نه! با خوندن ۵۰درصد کتاب سخت تر شروع کنم؟ یا ... Sad ... سردرگمم. نظراتتونو بگین. ممنون...
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۸۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۸۹۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۴,۹۸۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۸۵۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close