زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استرس زیاد برای ارشد کمکک

ارسال:

hamid.jamshidi پرسیده:

استرس زیاد برای ارشد کمکک

سلام.حمید هستم .لطفا بخونید و لطفا راهنمایی کنید

من دوسال و نیم پیش بعد از چهارسال و نیم(حدود پنجسال) با معدل ۱۴ فارغ التحصیل شدم
پارسال تصمیم گرفتم بخونم و ایتی شرکت کنم. البته شاه خودم اول نرم ازار و بعد در نهایت سخت افزار بود
من توی داشنگاه خیلی از کارهای عملی و پروژه در میرفتم و یا انجام نمیدادم یا میدادم انجام بدن.که البته به کارم افتخار نمیکنم اما شرایط اونطوری پیش رفت
امسال رتبم کد دوم ۱۳۲ شد و رفت پیش مشاور برای انتخاب رشته که بهم گفتن شاید به دلیل اینکه رتبه های خوب زیاد بوده و بعضیا یکی دو رتبه خوب داشتن و چند رشته ای هم زیاد بودن شاید بیشتر شهرستان های خوب رو بیارم و شبانه چندتا دانشگاه تهران رو.
اما استرس زیادی دارم .من روزی ده پونزده صفحه بیشتر نمیتونم مطالعه کنم و اصلا نمیدونم کار عملی چطوریه. دوستام میگن با این رویه لیسانس بخوام پیش برم یا باید فقط پول خرج کنم یا قید ارشد رو بزنم.
اما من نمیخوام قید چیزی رو بزنم. خواهشا بگید چکار باید بکنم بخصوص دانشجوهای ارشد راهنمایی بکنن.به خدا جای دوری نمیره. از استرس نمیدونم چکار باید بکنم و خیلی میترسم

بیتعارف بگمم من حتی تایپ سریع هم بلد نیستم و به صفحه کیب.رد نگاه میکنم. تمرکزم هم خوب نیست و شایدوسط یک صفحه چندبار قطعش کنم.
به چیزهایی ه گفتم افتخار نمیکنم.ولی برادر و خواهرای گرامی اگه میخونید درحد یک جمله هم راهنمایی کنید خیلی ممنون شما خواهم بود
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

gogooli پاسخ داده:

RE: استرس زیاد برای ارشد کمکک

من رشته ام فناوری اطلاعات نیست که بدونم در آن گرایش چی مهم است. ولی در هر گرایشی باشید زبان خیلی مهم است. باید بتوانید مقالات انگلیسی رو بخوانید.

۱
ارسال:

EhsanChess پاسخ داده:

دوست عزیز شما دچار وسواس فکری شدین. بجای اینکه فکر تایپ کردن و یادگیری برنامه نویسی کنین، تمرکز رو مطالعتون داشته باشین. این چیزا که میگین اصلا مهم نیست. شما در ارشد مثلا گرایش IT خلاقیتی ارائه میدین و میتونین با برنامه نویسی یا هر ابزاری پیاده سازی کنین. بهرحال شرایط ارشد رو با پشت کنکور بودن مقایسه نکن. کسانی بودن که تغییر گرایش دادن به کامپیوتر.

ارسال:

hamid.jamshidi پاسخ داده:

(۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۲۱ ق.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط:  دوست عزیز شما دچار وسواس فکری شدین. بجای اینکه فکر تایپ کردن و یادگیری برنامه نویسی کنین، تمرکز رو مطالعتون داشته باشین. این چیزا که میگین اصلا مهم نیست. شما در ارشد مثلا گرایش IT خلاقیتی ارائه میدین و میتونین با برنامه نویسی یا هر ابزاری پیاده سازی کنین. بهرحال شرایط ارشد رو با پشت کنکور بودن مقایسه نکن. کسانی بودن که تغییر گرایش دادن به کامپیوتر.

منظورتون از تمرکز روی مطاعه دقیقا چیه الان؟
یعنی میگید اصلا مهم نیست که من هیچ کارعملی بلد نیستم؟
به نظرت چه طوری میتونم تمرکزم روی مطالعه م بیشترکنم و روی کدوم قسمتش و مقدار مطالعه ام رو چطوری زیاد کنم؟من مقدار مطالعه م زیاد هست

درباره وسواس فکری هم سرچ کردم تاحدی درست هست نکنه الان باید برم دارو بخورم!گ

نوشته شمارو الان دیدم من
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

SepidehP پاسخ داده:

(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۵۶ ب.ظ)hamid.jamshidi نوشته شده توسط:  سلام.حمید هستم .لطفا بخونید و لطفا راهنمایی کنید

من دوسال و نیم پیش بعد از چهارسال و نیم(حدود پنجسال) با معدل ۱۴ فارغ التحصیل شدم
پارسال تصمیم گرفتم بخونم و ایتی شرکت کنم. البته شاه خودم اول نرم ازار و بعد در نهایت سخت افزار بود
من توی داشنگاه خیلی از کارهای عملی و پروژه در میرفتم و یا انجام نمیدادم یا میدادم انجام بدن.که البته به کارم افتخار نمیکنم اما شرایط اونطوری پیش رفت
امسال رتبم کد دوم ۱۵۲ شد و رفت پیش مشاور برای انتخاب رشته که بهم گفتن شاید به دلیل اینکه رتبه های خوب زیاد بوده و بعضیا یکی دو رتبه خوب داشتن و چند رشته ای هم زیاد بودن شاید بیشتر شهرستان های خوب رو بیارم و شبانه چندتا دانشگاه تهران رو.
اما استرس زیادی دارم .من روزی ده پونزده صفحه بیشتر نمیتونم مطالعه کنم و اصلا نمیدونم کار عملی چطوریه. دوستام میگن با این رویه لیسانس بخوام پیش برم یا باید فقط پول خرج کنم یا قید ارشد رو بزنم.
اما من نمیخوام قید چیزی رو بزنم. خواهشا بگید چکار باید بکنم بخصوص دانشجوهای ارشد راهنمایی بکنن.به خدا جای دوری نمیره. از استرس نمیدونم چکار باید بکنم و خیلی میترسم

بیتعارف بگمم من حتی تایپ سریع هم بلد نیستم و به صفحه کیب.رد نگاه میکنم. تمرکزم هم خوب نیست و شایدوسط یک صفحه چندبار قطعش کنم.
به چیزهایی ه گفتم افتخار نمیکنم.ولی برادر و خواهرای گرامی اگه میخونید درحد یک جمله هم راهنمایی کنید خیلی ممنون شما خواهم بود

اول اینکه من متوجه نشدم که رتبه ۱۵۲ مربوط به چه گرایشی بوده و امکان قبولی تون در چه حده؟؟؟؟

و دوم حتما برای شرکت کردن تو کنکور حداقل یه دلیل خوب داشتید! بفرمایید دلیل تون چی بوده؟؟؟؟

ارسال:

(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۵ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۵۶ ب.ظ)hamid.jamshidi نوشته شده توسط:  سلام.حمید هستم .لطفا بخونید و لطفا راهنمایی کنید

امسال رتبم کد دوم ۱۵۲ شد و رفت پیش مشاور برای انتخاب رشته که بهم گفتن شاید به دلیل اینکه رتبه های خوب زیاد بوده و بعضیا یکی دو رتبه خوب داشتن و چند رشته ای هم زیاد بودن شاید بیشتر شهرستان های خوب رو بیارم و شبانه چندتا دانشگاه تهران رو.

اول اینکه من متوجه نشدم که رتبه ۱۵۲ مربوط به چه گرایشی بوده و امکان قبولی تون در چه حده؟؟؟؟

و دوم حتما برای شرکت کردن تو کنکور حداقل یه دلیل خوب داشتید! بفرمایید دلیل تون چی بوده؟؟؟؟

برای ارشد ازمون فناوری اطلاعات شرکت کردم و رتبم ۱۳۲ گرایش دوم (رتبه دومی) شد

دلیل خوبم ادامه تحصیل و یادگیری و پیشرفت بود و اینکه مثل لیسانس نباشم ولی الان نمیدونم باید با توجه به وضعیت قبلیم و شرایط الانم چکار کنم و ترسیدم

۰
ارسال:

tarannom70 پاسخ داده:

سلام
به نظر من استرس نداشته باشین.....اینو جدی میگم
وقتی شما این رتبه رو میارین یعنی حتما تواناییشو داشتین که آوردین....بلخره نیازه آدم پیشرفت کنه....همه که علامه دهر به دنیا نمیان....هرکسی از یجایی شروع کرده دیگ
شماام وقتی اینقدر اراده رو دارین که قبول شدین پس خیالتون راحت یکم دیگ همت کنین به هر چی میخواین میرسین
فقط تلاش باید ضمیمه کارتون باشه همین
نه هوش مهمه نه استعداد.....خیلیا هستن با تلاش زیاد و هوش خیلی کم به هرچی خواستن رسیدن
فقط کافیه به خودتون ایمان داشته باشین و تواناییاتونو دست کم نگیرین
منم تازه دانشجوی ارشد قراره بشم .....فقط خواستم یکم روحیه بدم Blush
مسلما مثل کارشناسی نیست....خودتونم میگید ک افتخار نمی کنید دیگ.....پس یعنی آمادگی لازم رو دارین واسه یه پیشرفت توپ

کافیه فقط ایمان داشته باشین به خودتون........همین Angel

امیدوارم موفق باشین

ارسال:

(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۲۸ ب.ظ)tarannom70 نوشته شده توسط:  سلام
به نظر من استرس نداشته باشین.....اینو جدی میگم
وقتی شما این رتبه رو میارین یعنی حتما تواناییشو داشتین که آوردین....بلخره نیازه آدم پیشرفت کنه....همه که علامه دهر به دنیا نمیان....هرکسی از یجایی شروع کرده دیگ
شماام وقتی اینقدر اراده رو دارین که قبول شدین پس خیالتون راحت یکم دیگ همت کنین به هر چی میخواین میرسین
فقط تلاش باید ضمیمه کارتون باشه همین
نه هوش مهمه نه استعداد.....خیلیا هستن با تلاش زیاد و هوش خیلی کم به هرچی خواستن رسیدن
فقط کافیه به خودتون ایمان داشته باشین و تواناییاتونو دست کم نگیرین
منم تازه دانشجوی ارشد قراره بشم .....فقط خواستم یکم روحیه بدم Blush
مسلما مثل کارشناسی نیست....خودتونم میگید ک افتخار نمی کنید دیگ.....پس یعنی آمادگی لازم رو دارین واسه یه پیشرفت توپ

کافیه فقط ایمان داشته باشین به خودتون........همین Angel

امیدوارم موفق باشین

مرسی از حرف هاتون
میدونید صحبت توی این زمینه متغیره.بعضیا مثل شما میگن امیدوار باشید و بعضی هم نه از روی نیت بد اما میگن اگه بری و استادت همون اول متوجه بشه چیز زیادی بلد نیستی و حتی کاربرنامه نویسی خودتم نمیتونی انجام بدی و به قولی مالی نیستی امکان داره تحویلت نگیرن و چون چهار ترم بیشتر نیست زمانی نمیمونه که بخوای خودتو اثبات کنی .البته اینوهم میدونم الان هم زمان این نیست که بخوام خودمو پیشاپیش اعدام کنم

الان بیشتر میخوام بدونم چی نیاز هست.من انتخاب رشته خودمو سپردم دست مشاور چون ههردوگرایش رو دوست داشتم. اما بهم گفتن چون توی گرایش دوم رتبه بهتری دارم قوبلی بهتری میتونم داشته باشم. و موضوع دیگه هم اینه که همه اونها میگن اگه یه خورده رتبم بهتر بود تهران میتونستم بیارم وچون استادای شهرستان غالبا سخت گیر تر و گیر تر هستن ولب حالا اتفاقیه که افتاده

حالا بحث من فقط دلداری نیست که میتونم یا نه.میخوام بدونم چه کارکنم سرعت و تمرکزم بیشتر بشه و برای ترم دیگه چه کربکنم یا چه زبان برنامه نویسی کاربکنم
اگه کسی سایتی میشناسه که بتونم از بچه های ارشد هم کمک بگیرم ازش پیشاپیش تشکر میکنم

راستی من یه دونه لب تاپ acer قدیمی از چهارسال پیش دارم که فکرنکنم دیگه به دردم بخوره یک لپتاپ مناسب هم چیشنهاد بدید لطفا

ارسال:

SepidehP پاسخ داده:

(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۳ ب.ظ)hamid.jamshidi نوشته شده توسط:  راستی من یه دونه لب تاپ acer قدیمی از چهارسال پیش دارم که فکرنکنم دیگه به دردم بخوره یک لپتاپ مناسب هم چیشنهاد بدید لطفا

میخواید کاملا عوض کنید شرایطو هاااااBig GrinBig Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد (در رشته متفاوت) برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد amateurobot ۰ ۲,۰۰۸ ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amateurobot
  راهنمایی برای ترجمه مقاله برای پایان نامه و همچنین ترجمه اخبار برای وب سایت Doctorwho ۱ ۲,۷۰۰ ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad--figo
Shocked مدیریت روانی و استرس جلسه کنکور و ازمون ازمایشی d_felfelak ۳ ۲,۳۴۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: یه نفر
Lightbulb هم پوشانی امسال کم است یا زیاد؟ iman1374 ۸ ۴,۵۸۸ ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: karbar
  مطالعه برای دور دوم درس خواندن برای ارشد naserqw ۱۵ ۸,۸۲۰ ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: tararezaei
  جزوه و ویس ابراهیمی مقدم خوبه واسه من که ۶۰ درصد مقسمی رو خوندم ولی اشکال زیاد دارم؟ hamide.m ۳ ۴,۰۱۴ ۱۶ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamide.m
  کلید جدید سنجش با اختلاف زیاد در کلید ها saba01 ۱۵ ۱۰,۷۶۳ ۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: saberz
  حل روابط بازگشتی با جای گذاری....کمکککک mahfam2000 ۳ ۲,۰۴۶ ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  زیاد کار کردن فن لپ تاپ vesta ۶ ۱۶,۹۴۵ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: iCanDoIt
  خطا در eclipse هنگام پردازش حجم زیاد داده - GC overhead limit exceeded ahp89 ۲ ۲,۶۹۸ ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ahp89

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close