زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب موضوع پایان نامه

ارسال:
۰۱ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۲۳ ب.ظ
Star انتخاب موضوع پایان نامه
سلام من دنبال یک موضوع خوب در پردازش تصویر در تشخیص بیماری ها میگردم آخه استادم به این موضوع علاقه داره!به نظر شما راحته ؟ موضوع خوبیه؟ لطفاً جواب بدید، یا بهتره موضوع شبکه اجتماعی، کلود یا امنیت شبکه انتخاب کنم؟Huh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۰۳ ب.ظ
انتخاب موضوع پایان نامه
سلام دوستان من دارم روی امنیت کلود کار می کنم. الان رسیدم به بخش ایده میشه لطفا از بین مقاله هایی که خوندید چند تا از ایده هایی که قبلا مطرح شده بگید. یا اگه مقاله یا فایلی در این رابطه دارید برام بفرستید
ارسال:
۰۸ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۳۳ ق.ظ
انتخاب موضوع پایان نامه
می تونید برید توی زمینه پردازش سیگنال صوت
این سایت هم در این زمینه یه پایان نامه داره
rainbowcomputer.ir
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۱۰ ق.ظ
RE: انتخاب موضوع پایان نامه
سلام دوستان ، کسی اطلاع داره که به جزء هزینه ۶ واحد پایان نامه و نصف شهریه ثابت در دانشگاه آزاد باید هزینه دیگری هم به استاد راهنما و مشاو و داور داد؟ممنون میشم جواب بدید.
ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۲۸ ب.ظ
سلام دوستان برای پایان نامه میخوام روی موضوع تشخیص خواب الودگی راننندگان کار کنم، آیا موضوع خوبیه و محاسبات ریاضی کمی داره یا به راحتی میشه با متلب انجامش داد؟ راستی کسی دکتر شیری از دانشگاه امیرکبیر رو میشناسه؟اگر کسی اطلاع داره زودتر خبر بده خیلی نگرانم! ممنون
سلام دوستان،برای تحویل پروپوزال تا چندم بهن در این نیمسال زمان داریم تا ترم اضافه نخوریم؟ تاریخ تحویل مهمه یا تاریخ تصویب؟شدیداً به پاسخ این سئوال ها احتیاج دارم جواب بدید!
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۵۴ ب.ظ
سلام دوستان موضوع داده کاوی را برای پایان نامه انتخاب کردم،اگه کسی بلده راهنماییم کنه ؟ بهتره توی چه مباحثی کار کنم ؟ممنون میشم.
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۵, ۰۵:۳۷ ب.ظ
انتخاب موضوع پایان نامه
شما درس داده کاوی را گذرانده اید؟

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال:
۱۹ بهمن ۱۳۹۵, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۵:۳۷ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  شما درس داده کاوی را گذرانده اید؟

سلام نه پاس نکردم آخه اصلاً ارائه نشد،حالا نمیدونم روی تشخیص بیماری کار کنم یا وب کاوی ،حملات سایبری،معضلات اجتماعی و ... به نظرتون با نرم افزار رپیدماینر و زبان برنامه نویسی جاوا راحته این کار،تو رو خدا راهنماییم کنید !
ارسال:
۱۹ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۱۸ ب.ظ
انتخاب موضوع پایان نامه
به نظر من شما ابتدا برید سایت مکتب خونه و داده کاوی دکتر پورزعفرانی رو دانلود کنید و بخونید دقیق تا اطلاعات داشته باشید از این درس.
من جاوا رو آشنایی ندارم در این امر ولی رپبد رو بله جون کل دانشجوها با همین رپید پایان نامه بیرون میدن. من آموزش کلی اش رو در اینجا گذاشتم. ببینید کامل مییاد دستتون. حتی آموزش داده کاوی هم داره و خوب گفته.
البته من طرفدار برنامه نویسی هستم و متلب رو می پسندم ولی خب بهرحال نتیجه میده همشون.
شما باید ببینی به چی علاقمند میشی بعد هر مدلی باشه هم کار می کنید.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۱۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۱۰ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۱۸ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  به نظر من شما ابتدا برید سایت مکتب خونه و داده کاوی دکتر پورزعفرانی رو دانلود کنید و بخونید دقیق تا اطلاعات داشته باشید از این درس.
من جاوا رو آشنایی ندارم در این امر ولی رپبد رو بله جون کل دانشجوها با همین رپید پایان نامه بیرون میدن. من آموزش کلی اش رو در اینجا گذاشتم. ببینید کامل مییاد دستتون. حتی آموزش داده کاوی هم داره و خوب گفته.
البته من طرفدار برنامه نویسی هستم و متلب رو می پسندم ولی خب بهرحال نتیجه میده همشون.
شما باید ببینی به چی علاقمند میشی بعد هر مدلی باشه هم کار می کنید.

سلام خیلی ممنون از راهنمایی تون ،لطف میکنید آموزش رپیدماینر رو هم برای دانلود به من بدید .
ارسال: #۱۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۳۰ ب.ظ
انتخاب موضوع پایان نامه
اینها رو مشاهده بفرمایید قطعا می تونه به شما کمک شایانی کند

کلیه فیلم‌های سه دوره آموزشی رایگان داده‌کاوی و نیز کلیه مقالات موجود در کانال هوشمندی کسب‌وکار فرابر، در سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قسمت «آکادمی فرابر» در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.

? فیلم‌های دوره اول داده کاوی به زبان فارسی (حل مسائل کوچک داده کاوی ) :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

? فیلم‌های دوره دوم داده کاوی به زبان فارسی(آموزش تئوری داده کاوی و آموزش SPSS Modeler) :

? فیلم‌های دوره سوم داده کاوی به زبان فارسی ( آموزش جامع Rapid Miner):

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۱۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۱۰ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۳۰ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  اینها رو مشاهده بفرمایید قطعا می تونه به شما کمک شایانی کند

کلیه فیلم‌های سه دوره آموزشی رایگان داده‌کاوی و نیز کلیه مقالات موجود در کانال هوشمندی کسب‌وکار فرابر، در سایت
قسمت «آکادمی فرابر» در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.

? فیلم‌های دوره اول داده کاوی به زبان فارسی (حل مسائل کوچک داده کاوی ) :

? فیلم‌های دوره دوم داده کاوی به زبان فارسی(آموزش تئوری داده کاوی و آموزش SPSS Modeler) :

? فیلم‌های دوره سوم داده کاوی به زبان فارسی ( آموزش جامع Rapid Miner):

دوست عزیزم خیلی ممنون از راهنماییتان امیدوارم همیشه سالم و موفق باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۹۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۴۲ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۹۶ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۳۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۸۰۵ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۹۴ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  موضوعات پایان نامه ارشد IT و کامپیوتر αɾια ۳ ۱۵,۳۱۵ ۰۶ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  انتحاب موضوع پایان نامه ارشد mahtab1928 ۴ ۳,۱۲۱ ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۸۱۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close